Centrum Harmonii

(27 opinii)

CENTRUM HARMONII - Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Sięgamy po nowoczesne i sprawdzone metody pomocy psychologicznej, aby pomóc Ci poradzić sobie z problem... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Harmonii

Kazimierza Wielkiego 15/15

50-077 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

CENTRUM HARMONII - Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Sięgamy po nowoczesne i sprawdzone metody pomocy psychologicznej, aby pomóc Ci poradzić sobie z problemami, lepiej rozumieć siebie i żyć pełnią życia. Wyróżnia nas profesjonalizm, troska o Twoje dobro oraz wysoka skuteczność. Zadbamy o Twoje zdrowie psychiczne oraz jakość życia w życzliwej atmosferze, opartej na współczuciu, zaufaniu i akceptacji.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia snu
 • Zaburzenia odżywiania
 • Hipochondria
 • Kryzysy psychologiczne
 • Niska samoocena
 • Trudności emocjonalne
 • Traumy z dzieciństwa (syndromy DDA, DDD)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Bociarska psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolona z terapii z Panią Karoliną. Na sesjach czuję, że działamy konkretnie, a to, co "przerabiamy", ma swoje przełożenie na moje życie codzienne. Zanim trafiłam do Pani Karoliny uczestniczyłam w psychoterapii przez kilka lat i zawsze miałam wrażenie, że nic nie wynoszę poza gabinet.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Minta Inny

  Sesje psychoterapeutyczne były prowadzone przez p. Beatę profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Czułam się wspierana i wysłuchana a jednocześnie zachęcana do działania pomimo moich lęków. Dzięki terapii lepiej zrozumiałam siebie i oswoiłam swoje demony, a także dzisiaj odważniej patrzę w przyszłość. Pani Beata korzystała z różnych metod i technik terapeutycznych, dzięki ktorym odzyskałam zaufanie do siebie i spokój ducha. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Klein Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Pani Karolina wspaniale poprowadziła moją terapię. Już po pierwszej rozmowie byłam przekonana, że wyjdę z moich zaburzeń lękowych i agorafobii. Pani Karolina bardzo rzetelnie określiła moją dolegliwość i przedstawiła plan terapii. Krok po kroku przechodziłyśmy razem przez kolejne etapy terapii, zawsze byłyśmy w kontakcie. Terapia to praca nad sobą przede wszystkim pacjenta ale uważam, że dzięki pani Karolinie jej podejściu, motywowaniu mnie i cierpliwości osiągnęłam swój cel. Jestem pani Karolinie ogromnie wdzięczna za pomoc i szczerze polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk Konsultacja psychologiczna

  Bardzo miła i ciepła psychoterapeutka, sesje przebiegają w miłej atmosferze i zawsze dostarczają mnóstwo narzędzi do samodzielnej pracy - ale człowiek nie jest zostawiony sam sobie, tylko faktycznie dostaje wiedzę jak z tych narzędzi korzystać ;).
  Bardzo polecam!

  mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

  Bardzo dziękuję za opinię. Wszystko dobrego.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kazulo psychoterapia indywidualna

  Pani Anna jest profesjonalna i posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w taki sposób, by przyniosła efekty u pacjenta, a przy tym jest bardzo życzliwa i otwarta, co sprawia, że łatwiej jest opowiadać o trudnościach i problemach. Terapia przyniosła wiele pozytywnych zmian w moim życiu, bardzo polecam!

  Y
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Klaudia Hajto psychoterapia indywidualna online

  Najlepszy psychoterapeuta! Pani Klaudia jest bardzo empatyczną osobą, która prowadzi dialog z pacjentem, wnikliwie wszystko analizuje i jest wyraźnie zaangażowana. Dotychczas żaden terapeuta nie okazał mi tyle wsparcia, ale również pomógł zrozumieć moje zachowania. Co tydzień wyczekuję kolejnej wizyty, ponieważ po każdej sesji czuję się znacznie lepiej. Zdecydowanie polecam osobą, które mają dosyć pustych monologów i poczucia, że terapeuta ich ignoruje.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Klaudia Hajto psychoterapia indywidualna online

  Serdecznie polecam Panią Klaudię! Uczęszczałam na terapię ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy. Spotkania były czystą przyjemnością, zawsze prowadzone w sympatycznej i bezpiecznej atmosferze. Pani Klaudia uważnie słucha, pamięta szczegóły z życia, interesuje się pacjentem. Bardzo odpowiadała mi metoda prowadzenia terapii, to że Pani Klaudia zadaje pytania i potrafi prowadzić terapię w konkretnym kierunku, ale przy okazji można popracować nad "mniejszymi" problemami, z którymi docelowo na terapię się nie szło. Podczas terapii wykorzystywane były również ćwiczenia, które pomagały lepiej zrozumieć problem, reakcje i emocje jakie się pojawiały, co koniec końców pozwoliło na poradzenie sobie i zrozumienie problemu. Myślę, że nie byłabym w tym miejscu gdyby nie terapia z Panią Klaudią (a nie był to mój pierwszy terapeuta) i serdecznie polecam wszystkim co się zastanawiają i szukają empatycznej i odpowiedzialnej osoby, która pomoże w rozwiązaniu problemów i odnalezieniu spokoju w życiu :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Klein Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Pani Karolina jest wspaniałą psychoterapeutką, a przede wszystkim miłą i ciepłą osobą. Czułam się komfortowo na sesji, nawet jeśli rozmawiałysmy na trudne i bolesne dla mnie tematy. Pani Karolina jest uważna, zaangażowana w rozmowę i wspierająca. Wszystko dokładnie wyjaśnia i cierpliwie doradza. Po każdej sesji dostawałam wiele praktycznych porad jak radzić sobie z moimi problemami i lękami. Pomoc, którą otrzymałam od Pani Karoliny pomogła mi w walce z fobią społeczną oraz schematami, które się u mnie pogłębiały.

  mgr Karolina Klein

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam ciepło :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kazulo psychoterapia indywidualna

  Pani Anna jest bardzo dobrą, empatyczną terapeutką. Od mojej terapii minęło już kilka miesięcy, ale dzięki cyklicznym spotkaniom moje życie poprawiło się w dużej mierze i wciąż odczuwam pozytywne skutki, stanęłam na nogi i ruszyłam z miejsca, w którym było mi źle. Dziękuję i wszystkiego dobrego pani Aniu!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Bociarska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani Karolina to wspaniała terapeutka! Wrażliwa, empatyczna, szczerze zainteresowana problemem - po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdecznie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania