Centrum Harmonii

(37 opinii)

CENTRUMHARMONII.PL - Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Sięgamy po nowoczesne i sprawdzone metody pomocy psychologicznej, aby pomóc Ci poradzić sobie z probl... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Harmonii

plac Teatralny 3/30, Stare Miasto

50-051, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

CENTRUMHARMONII.PL - Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Sięgamy po nowoczesne i sprawdzone metody pomocy psychologicznej, aby pomóc Ci poradzić sobie z problemami, lepiej rozumieć siebie i żyć pełnią życia. Wyróżnia nas profesjonalizm, troska o Twoje dobro oraz wysoka skuteczność. Zadbamy o Twoje zdrowie psychiczne oraz jakość życia w życzliwej atmosferze, opartej na współczuciu, zaufaniu i akceptacji.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia snu
 • Zaburzenia odżywiania
 • Hipochondria
 • Kryzysy psychologiczne
 • Niska samoocena
 • Trudności emocjonalne
 • Traumy z dzieciństwa (syndromy DDA, DDD)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Zakrzewska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Iter

   Pani Barbara jest zaangażowana, empatyczna i tworzy atmosferę, w której naprawdę łatwo jest się otworzyć. Uważnie słucha i zadaje pytania naprowadzające. Zaraża optymizmem i pomaga odzyskać motywację. Serdecznie polecam i dziękuję


 • Sylwia Markowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Usługa: konsultacja psychologiczna

   Pani Sylwia jest bardzo życzliwa, ciepła i empatyczna. Widać ze posiada bardzo duza wiedzę merytoryczna i zależy jej na dobru klienta. Czuje, ze w końcu trafiłam na specjalistę, który mnie wysłuchał i już po pierwszej wizycie czuje się zdecydowanie lepiej, na pewno będę kontynuować wizyty u Pani Sylwii. Polecam z czystym sumieniem, oby więcej takich psychoterapeutów.


 • Beata Minta

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • R
   Lokalizacja: Centrum HarmoniiUsługa: terapia poznawczo-behawioralna

   Jestem bardzo zadowolony z terapii, której podjąłem sie u pani psycholog Beaty Minta. Dzięki kilku spotkaniom zauważam istotne zmiany w postrzeganiu sytuacji, które zwykle doprowadzały mnie do paniki i wycofania. Bardzo konkretnie, rzeczowo. Zastosowałem tez techniki, które pomagają mi zrozumieć sytuacje i lepiej funkcjonować w bardzo stresogenny miejscu pracy.

  • P
   Lokalizacja: Pracownia psychologicznaUsługa: problemy psychologiczne

   Do Pani psycholog z córką z podejrzeniem zaburzeń osobowości. Pani psycholog jest bardzo sympatyczna. Jest to pierwsza konkretna osoba która zna się na rzeczy. Po wcześniejszych 4 psychologach córka rylko z tą Panią chce współpracować. Ta osoba potrafiła wytłumaczyć na czym problem polega i co trzeba zrobić aby jej pomóc.
   Pani doktor bardzo dziękuję za pomoc i będziemy z Panią cały czas współpracować.


 • Anna Kazulo

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • W
   Lokalizacja: Centrum Harmonii

   Szczerze polecam Panią Annę. Spotkania odbywały się w miłej atmosferze, jest profesjonalna i posiada bardzo duża wiedzę. Cel terapii został osiągnięty. Cieszę się ze jako pierwszy mogę wystawić opinię.


 • Karolina Klein

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Harmonii

   Do Pani Karoliny trafiłam w trudnym okresie swojego życia, z depresją i fobią społeczną. Swoją życzliwością, zaangażowaniem i empatią sprawiła, że mimo trudności potrafiłam się otworzyć. Podczas terapii poznałam narzędzia do radzenia sobie z moimi problemami i negatywnymi myślami. Poczułam się także wysłuchana i zrozumiana. Polecam psychoterapię u Pani Karoliny i bardzo dziękuję za pomoc :)

  • P
   Lokalizacja: Centrum Harmonii

   I truly recommend Karolina Klein as a psychologist. I went to therapy with her and it helped me to overcome my problems. She taught me different methods of how to deal with my negative thoughts and since then it has been really useful for me. Very professional and qualified. It helped me from the first session on.


 • Aleksandra Kiślewska

  Psycholog,

  • M
   Lokalizacja: AleksandraUsługa: sesja uważności (mindfulness)

   Pani Ola jest świetnym specjalistą. Zgłosiłam się do Pani Oli ponieważ miałam problemy w pracy oraz w relacji z partnerem. Dzięki terapii bardzo dużo dowiedziałam się o sobie i jak mogę dbać o siebie. W końcu wsłuchałam się w siebie i odkryłam na nowo. Pani Ola baaardzo mi pomogła. Cieszę się, że mogłam spotkać Panią Olę na swojej ścieżce życia.

  • K
   Lokalizacja: Aleksandra

   Do Pani Oli zgłosiłam się przede wszystkim w związku z przepracowaniem, dużym stresem, nawałem stłumionych emocji. Spotkania dały mi bardzo dużo - zostałam wysłuchana i zrozumiana, dużo się o sobie dowiedziałam. Powoli odkrywam siebie, rozwijam różne obszary swojego życia, a nie tylko te związane ze sferą zawodową. Czuję się szczęśliwa i spokojna, tak naprawdę nie spodziewałam się aż takiego efektu. :) Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Dudzińska

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • R
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta DudzińskaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Marta Dudzińska jest terapeutką niezwykle profesjonalną, sympatyczną, empatyczną, życzliwą i z pewnością wartą polecenia. Stosuje metody indywidualnie dopasowane do klienta. Przekazala mi wiele praktycznych, wartościowych narzędzi (psychologicznych), dzięki ktorym radzę sobie w trudnych sytuacjach. Korzystałam z poradni przez dwa lata.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Marta Dudzińska

   Miałam dwie "edycje" terapii u Pani Marty Dudzińskiej. Mam 43 lata i przez całe życie nie dowiedziałam się o sobie tyle co podczas tych spotkań. Dla przykładu - analizując swoje zachowanie okazało się, że jestem nieasertywna. Nigdy nie zauważałam, że jest to problem, po prostu się nad tym nie pochyliłam. Przez brak asertywności, nieświadomie zapraszałam do przekraczania moich granic, przez to wyczerpywałam "zasoby" i w pewnym momencie moja frustracja znajdowała ujście w zupełnie innym miejscu. Trochę jak z tamą, jedna kropla - drobiazg, druga kropla - drobiazg, setna kropla - drobiazg, miliardowa kropla - tama przelana i się wali, a za tamą stoi moje dziecko, które staje się ofiarą tych kropli. Przed terapią kompletnie nie widziałam tego wzorca. To tylko jeden z wielu aspektów, które przerobiłam w terapii. Polecam wszystkim osobom, które, tak jak ja chciałyby pracować nad tym co tu i teraz - dla mnie terapia behawioralno-poznawcza jest bardzo praktyczna i użyteczna. Bardzo mi ona odpowiada. Wysoko też cenię umiejętności terapeutyczne Pani Marty, więc uważam, że warto korzystać z Jej pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Monika Piotrowska

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • G
   Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń OdżywianiaUsługa: konsultacja psychologiczna

   Monika to terapeutka jakiej szukałam od lat. Zaburzenia odżywiania są specyficzne i wymagają specjalisty umiejącego pracować zarówno w "klasycznym" kawałku związanym z uzależnieniem jak i w części dotyczącej jedzenia, wagi, czy kontroli wyglądu.
   Monika się na tym zna, jak mało kto, a mam spore porównanie.
   Poza tym jest ciepłą, serdeczną kobietą, bardzo zaangażowaną w swoją pracę.
   Ostatnio ujęła mnie tym, że wspomniała kilka zdarzeń z mojego życia, o jakich rozmawiałyśmy na przestrzeni niemal roku, wymieniając je zgodnie z kolejnością, pamiętając imiona, miejsca - bez patrzenia do notatek w zeszycie. Poczułam się dla niej ważna.
   Z całego serca polecam ją zwłaszcza osobom borykającym się z zaburzeniami odżywiania.

  • W
   Lokalizacja: Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń OdżywianiaUsługa: anoreksja

   Pani Monika w niezwylke profesjonalny sposób prowadziła terapię w której uczestniczyłam. Zawsze bardzo zaangażowana. Dzięki niej pokonałam chorobę i teraz z większą radością i swobodą podchodzę do życia. Rozmowy, które ze mną przeprowadziła oraz motywacja do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi wpłynęły na poprawę mojego stanu psychicznego, powrotu do zdrowia i pokonania zaburzeń odżywiania. Z całego serca polecam terapię u pani Moniki ponieważ to jedyny tak skuteczny sposób na wyzdrowienie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania