Centrum Harmonii

(18 opinii)

CENTRUMHARMONII.PL - Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Sięgamy po nowoczesne i sprawdzone metody pomocy psychologicznej, aby pomóc Ci poradzić sobie z probl... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Harmonii

plac Teatralny 3/30

50-051 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

CENTRUMHARMONII.PL - Jesteśmy zespołem doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów. Sięgamy po nowoczesne i sprawdzone metody pomocy psychologicznej, aby pomóc Ci poradzić sobie z problemami, lepiej rozumieć siebie i żyć pełnią życia. Wyróżnia nas profesjonalizm, troska o Twoje dobro oraz wysoka skuteczność. Zadbamy o Twoje zdrowie psychiczne oraz jakość życia w życzliwej atmosferze, opartej na współczuciu, zaufaniu i akceptacji.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia snu
 • Zaburzenia odżywiania
 • Hipochondria
 • Kryzysy psychologiczne
 • Niska samoocena
 • Trudności emocjonalne
 • Traumy z dzieciństwa (syndromy DDA, DDD)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Bociarska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani Karolina to wspaniała terapeutka! Wrażliwa, empatyczna, szczerze zainteresowana problemem - po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdecznie polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dudzińska terapia poznawczo-behawioralna

  Niezwykle profesjonalny terapeuta - terapia trwała ponad rok i zmieniła moje podejście do siebie i życia. Dziękuję Pani Marto.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam Panią Kasię. Dzięki niej zaczęłam pracować nad tym co doskwierało mi w życiu codziennym, poznałam techniki jak radzić sobie ze słabościami. Wiem, że przy ich stosowaniu mogę czuć się zdecydowanie lepiej. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Kasię i jestem jej ogromnie wdzięczna za to co wniosła do mojego życia :)

  mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

  Pani Asiu, dziękuję bardzo za te miłe słowa. Cieszę się, że czuje się Pani lepiej. Wszystkiego dobrego!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk konsultacja psychologiczna

  Po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na spotkania z Panią Katarzyną, teraz, po zakończonej terapii mogę powiedzieć, że nie mogłam lepiej trafić. Pokazała mi jak radzić sobie z negatywnymi myślami, lękami oraz trudnymi emocjami. Dzięki terapii nauczyłam się różnych technik rozkładania lęku "na czynniki pierwsze", które bardzo ułatwiają mi codzienne życie. Pani Katarzyna jest bardzo kompetentną terapeutką i psycholożką, w przystępny sposób przekazuje wiedzę oraz pokazuje jak radzić sobie z sytuacjami, które nam samym wydają się "beznadziejne". Życzę każdemu takiego specjalisty!

  mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

  Ojej, Pani Gosiu, miód na moje serce, tyle pozytywnych słów! Dziękuję :) Najważniejsze, że Pani już nie postrzega różnych spraw jako beznadziejne i pokonuje lęk. wszystkiego dobrego!


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk Inny

  Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii. Atmosfera była przyjazna i sprzyjała swobodnemu wyrażaniu myśli, Pani Katarzyna zawsze uśmiechnięta i pełna życzliwości. Uważnie słucha, zadaje trafne pytania i klarownie tłumaczy. To, co także było dla mnie ważne, to sprawna komunikacja poza spotkaniami, np. w przypadku wystąpienia problemów technicznych. Dzięki naszym spotkaniom nauczyłam się radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami i zdobyłam wiele narzędzi, które wykorzystuję, by czuć się dobrze na co dzień. Czuję, że zaczynam żyć zgodnie ze sobą i pokonuję lęk.To idealny start w dorosłość. Polecam każdemu i każdej.

  mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

  Dzień dobry, bardzo mi miło czytać tak wiele pozytywnych słów na mój temat. To motywuje mnie do dalszej pracy, widzę jej sens. Cieszę się, że nauczyła się Pani radzić sobie z lękiem i żyje w zgodzie ze sobą. Życzę wszystkiego, co najlepsze :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Barbara Zakrzewska psychoterapia indywidualna

  Nie można opisać słowami jak wspaniałą osobą jest Pani Basia. Atmosfera jest ciepła i odrazu nabierasz zaufania. Nie miałam większych problemów , żeby się otworzyć. Pani Basia jest bardzo miła, empatyczna i uśmiechnięta. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak zaangażowanej terapeutki. Polecam z całego serca. Jeśli macie problem w duszy i sercu to Pani Basia naprowadzi Was na najlepszą drogę. Wyjaśni i poprowadzi w tej trudnej sytuacji.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk konsultacja psychologiczna

  Pani Katarzyna pokazała mi skuteczne metody radzenia sobie ze stresem. Wspólnie wykonywane ćwiczenia w trakcie spotkań online zmniejszyły odczuwany przeze mnie poziom niepokoju. Dzięki zdobytym przy pomocy Pani Katarzyny narzędziom łatwiej radzę sobie z codziennymi problemami i stresujacymi sytuacjami.

  mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

  Pani Aniu, bardzo cieszę się, że lepiej Pani radzi sobie ze stresem. Oby tak dalej :) Wszystkiego dobrego!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk Inny

  Panią Katarzynę miałam okazję poznać podczas sesji w ramach treningu relaksacji. To bardzo przyjazna osoba, na każdym spotkaniu była uśmiechnięta, dzięki czemu odbywały się one w przyjaznej atmosferze. Pani Katarzyna jest też zaangażowana w swoją pracę. Co wazne, wzbudza zaufanie, więc mówienie jej o sobie nie jest aż tak trudne jak może się wydawać.

  mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

  Pani Agnieszko,
  bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam Panią serdecznie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Klein Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Przyszedłem do pani Karoliny zły (i to jest eufemizm) na cały świat. Przeogromne napięcie towarzyszyło mi każdego dnia. Pani Karolina poprowadziła moją terapię w sposób systematyczny, przedstawiając kolejne aspekty psychoterapii poznawczo - behawioralnej. Dostosowywała poziom terapii do mnie, bacznie obserwując moje reakcje. Pilnowała, bym podczas spotkań czuł się komfortowo i bezpiecznie. Dzięki pracy i zaangażowaniu pani Karoliny dziś jestem spokojnym i szczęśliwym człowiekiem.

  mgr Karolina Klein

  dziękuję :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Markowska konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, w końcu ktoś rzeczowo i kompetentnie podszedł do mojego problemu. Mam poczucie, że znalazłam się w dobrych rękach i mam zamiar kontynuować terapię razem z Panią Sylwią.

  mgr Sylwia Markowska

  Dziękuję Pani Agato!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania