Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Diagnostyki i Terapii „In Corpore” jest nowoczesną placówką oferującą holistyczną pomoc diagnostyczno-terapeutyczną przy jednoczesnym stosowaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz nowych kierunków i metod pracy.
Centrum jest placówką wykorzystującą innowacyjne techniki terapeutyczne stymulujące CSN. Działania tego typu skutkują poprawą pamięci i koncentracji uwagi, łatwiejszym przyswajaniem języków obcych, odstresowaniem i mogą być stosowane zarówno u dzieci, jak i dorosłych.
Techniki te są również niezwykle skuteczne w leczeniu nieprawidłowości rozwojowych. Zwracamy uwagę na konieczność kompleksowego potraktowania dzieci szczególnie uzdolnionych, pragnących rozwijać swoje zdolności, maksymalnie wykorzystywać swój potencjał.
Zespół specjalistów z różnych dziedzin naukowych rozwiązuje problemy dzieci i młodzieży z zaburzeniami w rozwoju, deficytami słuchu, w tym słuchu centralnego, trudnościami szkolnymi oraz zaburzeniami emocjonalnymi.
Diagnoza audiologiczna, laryngologiczna, neurologiczna stanowi punkt wyjścia do dalszego leczenia, protezowania, ale także zastosowania całościowej terapii.
Wysoką jakość usług diagnostycznych zapewnia nowoczesna aparatura medyczna (EEG, polisomnograf, tympanometr, otoemisja, BERA/ ABR, audiometr, EEG-Biofeedback, Tomatis).
Systematycznie dążymy do poszerzania oferty świadczonych przez nas usług tak, aby jak najlepiej pomóc dzieciom, rodzicom i środowisku, w którym dziecko funkcjonuje.
Poprzez działalność szkoleniową, warsztatową a także współpracę z innymi organizacjami i placówkami medycznymi pragniemy również dotrzeć do szerszego grona odbiorców, którzy chcieliby rozwijać swoje kwalifikacje oraz umiejętności
Dowiedz się więcej

Adresy (3)

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore
Bażantów 2, 40-750 Katowice
Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore logo
Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore
Stefana Wyszyńskiego 1, Dąbrowa Górnicza
Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore logo
Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore
Aleja Pokoju 44, Częstochowa
Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (28)

Ogólna ocena

  H
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dorota Klima Inny

  Straciłam już nadzieję, że ktokolwiek mi pomoże, ponieważ od lat zmagałam się z neuralgią odcinka piersiowego i odwiedzałam kolejne gabinety fizykoterapii, rehabilitacji. niestety pomagały na krótko. Do czasu, aż spotkałam Panią dr Dorotę Klima. Niesamowity lekarz, empatyczny, przemiły człowiek, po prostu Anioł. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że pojawiła się na mojej Drodze i pomogła mi zlikwidować potworny ból pleców. Nareszcie mogę się cieszyć życiem bez cierpienia.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Makowska Inny

  Szczerze polecam! Moja córka uczęszczała na terapię do Pani Ani przez 3 lata. Przez ten okres mogłam zaobserwować niezwykły profesjonalizm, zaangażowanie, empatię, totalny profesjonalizm, sumienność, cierpliwość do pacjenta oraz rezultaty u mojej córy.
  Serdecznie polecam!
  Do Pani Ani umówiłam się po przeczytaniu wielu opinii zadowolonych z wizyty rodziców.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Makowska Inny

  Pani Anna to bardzo miła i ciepła osoba. Bardzo dobrze poradziła sobie z naszym synem który na początku nie chciał pracować. Pod koniec terapii chętnie wykonywał polecenia, ćwiczył dzięki czemu pozbył się wszelkich wad wymowy. Bardzo polecam współpracę z Panią Anna. Jest świetnym specjalistą.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Małgorzata Auguścik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Zdecydowanie polecam wizyty u Pani Małgorzaty! Sama trafiłam z polecenia i to był strzał w dziesiątkę. Byłam bezpośrednio po ciąży i dwóch operacjach - mimo dyskomfortu po zabiegach, Pani Małgosia pracowała z tkankami i blizną delikatnie, a zarazem tak dokładnie, że nie mam żadnych zrostów czy innych dolegliwości. Dodatkowo trzeba podkreślić, że Pani Małgosia jest empatyczną, życzliwą osobą. Zawsze wesprze miłym słowem. Terapia zarówno dla ciała, jak i duszy w 100%!

  mgr Małgorzata Auguścik

  Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami :) pozdrawiam serdecznie!

  E
  Profil zweryfikowany
  Anna Maria Horbulewicz Inny

  Pani doktor miła, sympatyczna i bardzo wyrozumiała. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania . Podejście do dzieci wspaniałe. Wszystko szczegółowo bada.Polecam w 100%!!!

  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Biel fizjoterapia dzieci

  Do Pani Pauliny trafiliśmy z polecania znajomej prawie 3 lata temu. Od tej pory dziecko jest pod jej fantastyczną opieką fizjoterapeutyczną. Córka bardzo chętnie chodzi na wizyty, a my widzimy ich efekty :) Pani Paulina to bardzo zaangażowana specjalistka i przemiła osoba :) Ogromnie polecam!

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Biel Inny

  Do Pani Pauliny trafiliśmy jak córka miała 6 tygodni i od tamtej pory(ma dziś 4 latka) jesteśmy nadal pod jej skrzydłami.
  Polecam każdemu!Córka uwielbia te wizyty,pyta kiedy będzie kolejna!
  Profesjonalizm,empatia i cudowne podejście do dziecka!
  Dzięki Pani Paulinie, wychodzimy właśnie na prostą. Przekazała i wciąż przekazuje wiele cennych rad i wskazówek, dotyczących zdrowia i rozwoju malucha, również poza samą fizjoterapią!
  Serdecznie polecamy!!!

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Biel fizjoterapia niemowląt

  Bardzo polecam! Pani Paulina jest profesjonalna w swoim fachu, a dodatkowo ciepła i konkretna. Trafiliśmy do Pani Pauliny z synkiem, kiedy miał 5 miesiecy. Był dość duży problem z asymetrią oraz napięciem mięśniowym, dodatkowo syn był dość napięty w towarzystwie obcych osób. Pani Paulina oswoiła go ze sobą, po kilku wizytach syn poczuł się całkowicie swobodnie. Przy okazji dzięki regularnej pracy udało się go trochę bardziej przyzwyczajac do obcej osoby. Dostawaliśmy bardzo jasne wytyczne do pracy w domu. Pani Paulina ma też dodatkowy atut, patrzy na dziecko holistycznie, dzięki niej trafiliśmy w porę do innych specjalistów (logopeda, okulista).

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Biel Fizjoterapia noworodków, niemowląt oraz dzieci starszych

  Do Pani Pauliny trafiliśmy jak córka miała 6 tygodni i od tamtej pory(ma dziś 4 latka) jesteśmy nadal pod jej skrzydłami
  Polecam każdemu!Córka uwielbia te wizyty,pyta kiedy będzie kolejna!!!!!
  Profesjonalizm,empatia i cudowne podejście do dziecka!
  Dzięki Pani Paulinie wychodzimy właśnie na prostą Przekazała i wciąż przekazuje wiele cennych rad i wskazówek dotyczących zdrowia i rozwoju malucha również poza samą fizjoterapią!
  SERDECZNIE POLECAMY!!!!!

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Biel Fizjoterapia noworodków, niemowląt oraz dzieci starszych

  Pani Paulina to wspaniały specjalista.
  Mam 2 dzieci pod opieką pani Pauliny. Zawsze rzetelna wiedza, masa uśmiechu i radości na zajęciach. Dzieci chętnie chodzą, ćwiczą - bawiąc się. Serdecznie polecam! Paulina Biel to ogrom wiedzy, ciepła i uśmiechu. Terapeuta idealny dla dzieci!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania