Centrum Diagnostyki i Terapii „In Corpore” jest nowoczesną placówką oferującą holistyczną pomoc diagnostyczno-terapeutyczną przy jednoczesnym stosowaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz nowych kieru... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Bażantów 2

40-750 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Stefana Wyszyńskiego 1

Dąbrowa Górnicza , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Aleja Pokoju 44

Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Diagnostyki i Terapii „In Corpore” jest nowoczesną placówką oferującą holistyczną pomoc diagnostyczno-terapeutyczną przy jednoczesnym stosowaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz nowych kierunków i metod pracy.
Centrum jest placówką wykorzystującą innowacyjne techniki terapeutyczne stymulujące CSN. Działania tego typu skutkują poprawą pamięci i koncentracji uwagi, łatwiejszym przyswajaniem języków obcych, odstresowaniem i mogą być stosowane zarówno u dzieci, jak i dorosłych.
Techniki te są również niezwykle skuteczne w leczeniu nieprawidłowości rozwojowych. Zwracamy uwagę na konieczność kompleksowego potraktowania dzieci szczególnie uzdolnionych, pragnących rozwijać swoje zdolności, maksymalnie wykorzystywać swój potencjał.
Zespół specjalistów z różnych dziedzin naukowych rozwiązuje problemy dzieci i młodzieży z zaburzeniami w rozwoju, deficytami słuchu, w tym słuchu centralnego, trudnościami szkolnymi oraz zaburzeniami emocjonalnymi.
Diagnoza audiologiczna, laryngologiczna, neurologiczna stanowi punkt wyjścia do dalszego leczenia, protezowania, ale także zastosowania całościowej terapii.
Wysoką jakość usług diagnostycznych zapewnia nowoczesna aparatura medyczna (EEG, polisomnograf, tympanometr, otoemisja, BERA/ ABR, audiometr, EEG-Biofeedback, Tomatis).
Systematycznie dążymy do poszerzania oferty świadczonych przez nas usług tak, aby jak najlepiej pomóc dzieciom, rodzicom i środowisku, w którym dziecko funkcjonuje.
Poprzez działalność szkoleniową, warsztatową a także współpracę z innymi organizacjami i placówkami medycznymi pragniemy również dotrzeć do szerszego grona odbiorców, którzy chcieliby rozwijać swoje kwalifikacje oraz umiejętności

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Pani Ania to niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, przy tym jest bardzo profesjonalna w swojej pracy. Sprawiła, że syn zaczął mówić i teraz buzia mu się nie zamyka :) Polecam Panią Anię z całego serca!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Pani Ania bardzo zaangażowała się w diagnozę i leczenie córki. Specjalistka w swojej dziedzinie.
  Dodatkowo napiszę, że mimo, iż nasze dziecko krzyczy i płacze na wizytach u wszystkich lekarzy i fizjoterapeutów u Pani Ani bawiła się genialnie, brawo za podejście do takich kilkumiesięcznych maluchów! Dziękujemy za wszystko!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Falkiewicz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo polecam Panią fizjoterapeutkę Ewę, która prowadzi moich chłopaków (w różnym wieku). Zajęcia są dopasowane do ich potrzeb i prowadzone z pełnym zaangażowaniem. Efekty współpracy są widoczne i dodatkowo chłopaki uwielbiają uczęszczać na zajęcia. Bardzo profesjonalne podejście do dzieci jak i rodziców, cenię za komunikatywność, elastyczność i uważność w szukaniu rozwiązań na poprawę sprawności i ogólnego rozwoju moich dzieci.

  mgr Ewa Falkiewicz

  Bardzo dziękuję! ;)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Falkiewicz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Ewa to bardzo zaangażowana fizjoterapeutka - ma świetny kontakt z dzieckiem. Potrafi bardzo skutecznie zaangażować w zabawę i ćwiczenia i zawsze doradzi, jak w domowych warunkach wspierać terapię. Polecam z czystym sumieniem :)

  mgr Ewa Falkiewicz

  Bardzo dziękuję :))


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Klima Inny

  Fenomenalny specjalista. Pani doktor prezentuje bardzo wysokie kompetencje (zarówno zawodowe jak i społeczne). Jest lekarzem patrzącym na pacjenta holistycznie, z uwzględnieniem naturalnych zasobów organizmu! Wybiera naturalne i bardzo skuteczne metody leczenia. Przy tym wszystkim traktuje pacjenta podmiotowo i po partnersku, tłumacząc i słuchając. Jest osobą bardzo empatyczną i ciepłą, wykonującą zawód z prawdziwa pasją. Z całego serca polecam!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Polecam z całego serca. Świetne podejście do małego pacjenta, szybka diagnoza, wszystko dokładnie wyjaśnione.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  U Pani Ani byliśmy kilka razy z noworodkiem mającym problem z jedzeniem. Za każdym razem czuliśmy pełne zaangażowanie Specjalistki, która kompleksowo podeszła do problemu i wskazała kierunki działań. Rzeczowo i serdecznie odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, bez cienia zniecierpliwienia. Dobry specjalista i człowiek.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Wspaniały profesjonalistą mogę polecić zarówno rodzicom maluszków jak i starszych dzieci. Diagnoza kompleksowa sensowne praktyczne rady z uważnoscia na indywidualne potrzeby dziecka. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Wojaczyńska-Stanek Inny

  Polecam z czystym sumieniem. Byłam z córką w Katowicach na wizycie.
  W Internecie opinie są fatalne, ale u tej Pani dr było wolne miejsce więc się zapisałam. Pełna obaw weszłam do gabinetu i od progu pełne zaskoczenie: kobieta ma ogromne poczucie humoru, jest konkretna - nie owija w bawełnę, zdroworozsądkowa. Mogłabym się poobrażać na Nią że nie ciumkała ale czy naprawdę chodzi o to żeby była cukierkowa? Pani dr przebadala dziecko, ogladneła filmik który Jej pokazałam a następnie wyraziła swoje zdanie.
  Dziękuję za postawienie mnie do pionu pani dr:)
  PS podbródeķ Breżniewa też jest zadowolony:)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Najlepszy logopeda jakiego znam, bardzo ciepła i przyjazna osoba, świetne indywidualne podejście do dzieci, szeroki wachlarz umiejętności prowadzenia zajęć, przede wszystkim p. Ania wierzy w umiejętności dziecka, dostrzega problemy i świetnie potrafi nakierować na odpowiednią terapię i pomóc w rozwiązaniu problemów dziecka. Polecam z całego serca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania