Centrum Diagnostyki i Terapii „In Corpore” jest nowoczesną placówką oferującą holistyczną pomoc diagnostyczno-terapeutyczną przy jednoczesnym stosowaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz nowych kieru... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Bażantów 2

40-750 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Stefana Wyszyńskiego 1

Dąbrowa Górnicza , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore

Aleja Pokoju 44

Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Diagnostyki i Terapii „In Corpore” jest nowoczesną placówką oferującą holistyczną pomoc diagnostyczno-terapeutyczną przy jednoczesnym stosowaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz nowych kierunków i metod pracy.
Centrum jest placówką wykorzystującą innowacyjne techniki terapeutyczne stymulujące CSN. Działania tego typu skutkują poprawą pamięci i koncentracji uwagi, łatwiejszym przyswajaniem języków obcych, odstresowaniem i mogą być stosowane zarówno u dzieci, jak i dorosłych.
Techniki te są również niezwykle skuteczne w leczeniu nieprawidłowości rozwojowych. Zwracamy uwagę na konieczność kompleksowego potraktowania dzieci szczególnie uzdolnionych, pragnących rozwijać swoje zdolności, maksymalnie wykorzystywać swój potencjał.
Zespół specjalistów z różnych dziedzin naukowych rozwiązuje problemy dzieci i młodzieży z zaburzeniami w rozwoju, deficytami słuchu, w tym słuchu centralnego, trudnościami szkolnymi oraz zaburzeniami emocjonalnymi.
Diagnoza audiologiczna, laryngologiczna, neurologiczna stanowi punkt wyjścia do dalszego leczenia, protezowania, ale także zastosowania całościowej terapii.
Wysoką jakość usług diagnostycznych zapewnia nowoczesna aparatura medyczna (EEG, polisomnograf, tympanometr, otoemisja, BERA/ ABR, audiometr, EEG-Biofeedback, Tomatis).
Systematycznie dążymy do poszerzania oferty świadczonych przez nas usług tak, aby jak najlepiej pomóc dzieciom, rodzicom i środowisku, w którym dziecko funkcjonuje.
Poprzez działalność szkoleniową, warsztatową a także współpracę z innymi organizacjami i placówkami medycznymi pragniemy również dotrzeć do szerszego grona odbiorców, którzy chcieliby rozwijać swoje kwalifikacje oraz umiejętności

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Wspaniały profesjonalistą mogę polecić zarówno rodzicom maluszków jak i starszych dzieci. Diagnoza kompleksowa sensowne praktyczne rady z uważnoscia na indywidualne potrzeby dziecka. Polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Wojaczyńska-Stanek Inny

  Polecam z czystym sumieniem. Byłam z córką w Katowicach na wizycie.
  W Internecie opinie są fatalne, ale u tej Pani dr było wolne miejsce więc się zapisałam. Pełna obaw weszłam do gabinetu i od progu pełne zaskoczenie: kobieta ma ogromne poczucie humoru, jest konkretna - nie owija w bawełnę, zdroworozsądkowa. Mogłabym się poobrażać na Nią że nie ciumkała ale czy naprawdę chodzi o to żeby była cukierkowa? Pani dr przebadala dziecko, ogladneła filmik który Jej pokazałam a następnie wyraziła swoje zdanie.
  Dziękuję za postawienie mnie do pionu pani dr:)
  PS podbródeķ Breżniewa też jest zadowolony:)

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Najlepszy logopeda jakiego znam, bardzo ciepła i przyjazna osoba, świetne indywidualne podejście do dzieci, szeroki wachlarz umiejętności prowadzenia zajęć, przede wszystkim p. Ania wierzy w umiejętności dziecka, dostrzega problemy i świetnie potrafi nakierować na odpowiednią terapię i pomóc w rozwiązaniu problemów dziecka. Polecam z całego serca.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Makowska Inny

  Niesamowicie sympatyczna i empatyczna neurologopeda. Fantastyczne podejście do niemowlaka, podąża za dzieckiem i jego potrzebami. Terapia dostosowana do potrzeb dziecka, wszysko wyjaśnia. Polecam z całego serca.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Auguścik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Małgorzata to osoba, którą mogę polecić z czystym sumieniem każdej kobiecie w ciąży, połogu oraz po kilku latach od porodu. Osobiście chodziłam do Pani od tygodnia po cięciu cesarskim. Przed wizytą miałam wiele pytań i mogłam zadawać je za pomocą messengera i zawsze dostałam szybka i wystarczająca odpowiedz. Wizyty odbywały się punktualnie, nawet wcześniej jeśli bylam. Każda z wizyt trwała godzinę i obejmowała, wywiad, pracę z blizna, pracę na macie z piłkami, a w późniejszym czasie (trzecia wizyta) USG i badanie dna. Każdemu polecam, dzięki Pani mogłam szybciej i bezpieczniej wrócić do sportu. Dziekuje!

  mgr Małgorzata Auguścik

  Dziękuję Pani Beato! Praca z Panią była przyjemnością:-) powodzenia, pozdrawiam :-)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania