O nas

Centrum Terapii ALMA, wcześniej Centrum Psychoterapii BEN pomaga swoim pacjentom nieprzerwanie od 1994 roku.
Naszym Pacjentom oferujemy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychologiczną i terapeutyczną. Nasz zespół zasilają wspaniali lekarze z neurologa i neurologa dziecięcego, hematologa dziecięcego oraz dietetyka. Szeroka wiedza, doskonałe kwalifikacje personelu terapeutycznego oraz bogate doświadczenie sprawiają, że wychodzimy naprzeciw licznym potrzebom Pacjentów. Dr hab n med Jarosław Jóźwiak nieprzerwanie rozwija się i dzieli zdobywaną wiedzą za pomocą portalu www.psychiatraplus.pl i video bloga w studiu, które stworzyliśmy w Centrum Terapii ALMA w lokalizacji na ul. Francuskiej 49/40. Regularnie zapraszamy specjalistów z różnych dziedzin, zadajemy mnóstwo pytań, aby szerzyć rzetelną wiedzę ze świata nauki, medycyny, psychologii. Stworzyliśmy programy psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych, które cieszą się dużym uznaniem ze strony pacjentów oraz specjalistów, którzy na nie kierują swoich pacjentów. Wg wielu badań wiadomo, że najskuteczniejsza metodą leczenia jest połączenie farmakoterapii z metodami terapeutycznymi, wiedząc to oferujemy naszym pacjentom najlepszą możliwą kombinacje metod pracy.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • Ukraiński
 • Polski
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (581)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Monika Sugalska Konsultacja neurologiczna dzieci

  Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, szczegółowe badanie. Super wyjaśnione dalsze postępowanie z dzieckiem. Na pewno wrócimy!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Julia Rębisz diagnoza ADHD dla dziecka

  Pani Julia ma wspaniałe podejście do nastolatków. Podczas sesji syn czuł się bezpiecznie i swobodnie. Chętnie uczestniczył w spotkaniach. Bardzo dziękuję.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Jarosław Jóźwiak konsultacja online (kolejna)

  Od tego Pana bije bardzo pozytywna energia do pracy, Myślę, że to ważne przy złożoności tematów jakimi się zajmuje. Kciuk w górę!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Agnieszka Widła Inny

  Do Pani dr uczęszczam od 2019 z przerwami. Jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam. Empatyczna, wyrozumiała, skuteczna. Zawsze prowadzi dokładny wywiad. Gdy jakiś lek nie daje oczekiwanych rezultatów zmienia,dobiera, ustawia tak, żebym czuła się coraz lepiej. Panią dr cenię również za zaangażowanie punktualność oraz ciepło jakie okazuje.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maja Smolarz ADHD Diagnostic test in english

  I took adhd test with Maya in English, English is not my native language and it was a little difficult for me to understand the questions, but Maya was very patient and friendly, she explained every question in more detail, for which I thank you very much.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marcin Iwański konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam wizyty u Pana Marcina! Pojawiam się regularnie od kilku miesięcy i nie zauważyłam żadnych minusów (no może prócz dostępności terminów ). Lekarz bardzo empatyczny, konkretny, a przede wszystkim kompetentny. Wszystko jest jasno i wyczerpująco wytłumaczone, szczegółowo przeprowadzony wywiad i dobrze dobrana farmakoterapia.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Gabriel Skorupa Diagnoza ADHD test diva 5.0

  Badanie diagnostyczne Diva-5 przebiegło w miłej atmosferze, psycholog starał się podawać przykłady, żeby pomóc w zrobieniu testu. Polecam!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Kowalczyk Diagnoza ADHD

  Bardzo polecam Panią Katarzynę. Posiada Ona dużą wiedzę na temat ADHD u dorosłych i wszystkie moje obawy zostale rozwiane podczas mojej pierwszej wizyty

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Monika Sugalska Konsultacja neurologiczna dzieci

  Super podejście do małego pacjenta i bardzo dokładne badanie. Pani doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Gorąco polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Jarosław Jóźwiak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jeżeli szukasz specjalisty, który nie tylko wszystko spokojnie i dokładnie Ci wytłumaczy, dopyta ale również okażę empatię i zrozumienie, to dr Jarosław Jóźwiak bedzie strzałem w dziesiątkę!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania