CenterMed Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska Brzeskie Centrum Medyczne

(28 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

CenterMed Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska Brzeskie Centrum Medyczne

Browarna 5c

32-800, Brzesko, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Robak

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • E

   Miły i konkretny. Mimo, że miał tylko przybić pieczątkę, zainteresował się moimi wynikami. Zalecił jak te wyniki poprawić. Rzetelnie przeprowadził ze mną wywiad. Polecam.


 • Martyna Słowińska

  Ginekolog,

  • G

   Świetna Pani Doktor, rzeczowa, a zarazem dowcipna. Potrafiła rozładować mój stres i strach. Wcześniej 2 lata leczyłam się u różnych ginekologów, ale dopiero Pani Doktor potrafiła stwierdzić co mi dolega i skutecznie wyleczyć. Obecnie jestem nareszcie zdrowa i chodzę tylko na kontrole. Bardzo polecem każdemu. Świetny fachowiec.

  • G

   świetny specjalista,konkretny,w każdej chwili mogę zadzwonić,gdy mój stan zdrowia się pogarsza,jestem obecnie w 2 ciąży ,poprzednią też prowadziła Pani Doktor - jestem bardzo zadowolona,gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zbigniew Borcz

  Chirurg,

  • M

   Widać, że same bardzo dobre opinie bardzo dużo mówią, ja się w pełni podpisuje pod tymi ocenami. Swietny lekarz, współczujący dla pacjenta.

  • M

   Bardzo fajny lekarz. Słucha pacjenta, świetnie się z nim współpracuje, jest zawsze miły i cierpliwy. No a przede wszystkim fachowiec wysokiej klasy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kohla

  Urolog,

  • A

   Nie polecam! Mam refluks pecherzowo-moczowy leżałam w szpitalu na wewnętrznym i nefrologii gdy wychodziłam kazali mi iść na kontrole do urologa, trafiłam do doktora Kohli powiedział, ze co on moze na to poradzić a od jakiegoś czasu mi sie to powtórzyło i na dodatek boli mnie żołądek przy tej dolegliwości pytam go czy to moze promieniować to mi odpowiedział ze skad on ma to wiedzieć. Ordynarny lekarz, nie dosc ze idzie sie prywatnie to zbywa pacjenta. Odradzam go!!

  • R

   Dogłębna uważna i szczegółowa diagnoza. Leki dobrze dobrane do rozpoznania w związku z czym krótka droga do powrotu do zdrowia (a niejednego spec. juz wyprób.).

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Klich

  Okulista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet OkulistycznyUsługa: Puchnięcie powiek, ból oka

   Pani na pierwszej wizycie „nic” nie zauważyła i przepisała mi jakąś maść mimo, że przecież nic mi nie bylo.
   Nie zostałem poddany, żadnym badaniom na „sprzętach”.
   Po około 2 miesiącach z tym samym problem wtedy jednak opuchlizna była już na tyle widoczna, że pani poddała mnie badaniom na urządzeniach ale stwierdziła, że to alergia i żebym szedł do alergologa.

  • M

   bardzo dobry, kompetentny lekarz, b.dokładne badanie wzroku, do tego dobre serce. ufam


 • Beata Jaros

  Pediatra,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: choroba

   Pani Doktor Jaros jest fantastycznym lekarzem pediatrą. Wzbudza zaufanie rodzica. Ma bardzo dobre podejście do dziecka, moje córki uwielbiają do niej chodzić i często pytają, kiedy pójdą do pani doktor. Doktor Jaros bardzo dokładnie i wnikliwie bada dziecko. Przeprowadza gruntowny wywiad z rodzicem, tłumaczy i uzasadnia swoją diagnozę, wszystko dla rodzica jest zrozumiałe, jasne. Odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Właściwie można powiedzieć, że dr Jaros cały czas towarzyszy w chorobie, gdyż rodzic, w razie niepokojących objawów czy wątpliwości, może się z nią skontaktować. Doktor Jaros indywidualnie podchodzi do pacjenta, przekazuje sposób leczenia, a także daje wytyczne jak postępować w sytuacji poprawy czy pogorszenia stanu zdrowia dziecka.
   Pozytywnym zaskoczeniem po pierwszej wizycie u pani doktor było to, że nie zajmowała się tylko "tym", z czym rodzic przyszedł, ale patrzyła na dziecko całościowo i przy okazji wizyty poruszała inne tematy (np. związane z żywieniem czy dbaniem o skórę itp.). Pani doktor zawsze skutecznie leczyła moje dzieci.
   Chciałabym jeszcze podziękować za profesjonalnie przeprowadzone badanie usg u córki. Na wcześniejszym badaniu usg brzucha wykonanym przez lekarza-pediatrę na NFZ "nic nie było, wszystko było dobrze". Badanie było wykonane w strasznym pośpiechu, dziecko położyło się na łóżku i po jednym ruchu głowicy zaraz był koniec, więc postanowiliśmy je powtórzyć. Udaliśmy się na usg brzucha do dr Jaros. Badanie wykonała bardzo skrupulatnie, dokładnie, bez pośpiechu i zauważyła wadę układu moczowego, którą następnie również potwierdził specjalista nefrolog dziecięcy. To pokazuje profesjonalizm pani doktor.
   Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u pani doktor, polecamy ją innym rodzicom, którzy szukają dobrego pediatry. Zawsze można na nią liczyć.
   Właściwie to jedynym minusem jest to, że wizyty nie odbywają się o umówionej godzinie, im późniejsza godzina tym więcej czekania, a z dziećmi to czekanie bywa czasami uciążliwe. Ale biorąc pod uwagę to, że pani doktor każdemu pacjentowi chce poświęcić jak najwięcej czasu, to jest to zrozumiałe :) Serdecznie dziękuję

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: gorączka 6dniowa

   Była trzecim lekarzem do którego poszłam z córką, która gorączkowała 3 dni za tydz. 6 dni inni lekarze mówili że jest ok. Dr. Jaros od razu jak zobaczyła córkę wiedziała co jej jest kazała zrobić potrzebne badania trafiła 100% z diagnozą. Bardzo nam pomogła

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Monika Maria Kusiak

  Neurolog,

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny lek. med. Monika Kusiak.

   Bardzo profesjonale podejście, miła i otwarta osoba. Polecam wszystkim, którzy szukają przyjaznego, skierowanego na pacjenta lekarza.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: migrena z aurą

   Pani neurolog ujęła mnie nie tylko swoim profesjonalizmem oraz skutecznością, ale i osobowością. Można liczyć na trafione zalecenia i szczegółowe porady. Dodatkowym atutem jest dostępność dla pacjenta.