Placówka powstała w 1997 roku, pod nazwą „5 plus”. Od 2011 roku działa jako CenterMed Poznań Sp. z o.o. W naszym poznańskim Centrum, można skorzystać z porad specjalistów oraz lekarza rodzinnego. P... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

CenterMed Poznań Sp. z o.o.

Mostowa 23a/28

61-854 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Placówka powstała w 1997 roku, pod nazwą „5 plus”. Od 2011 roku działa jako CenterMed Poznań Sp. z o.o.

W naszym poznańskim Centrum, można skorzystać z porad specjalistów oraz lekarza rodzinnego. Ponadto, posiadamy szeroki zakresu usług Zakładu Rehabilitacji (masaże, hydroterapia, fizykoterapia, kinezyterapii) udzielamy świadczeń zarówno prywatnie jak i w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wykonujemy badania w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej w ramach medycyny pracy – badań wstępnych, okresowych i kontrolnych, wymaganych na poszczególnych stanowiskach, zgodnie z Kodeksem Pracy. Oferowane przez nas usługi obejmują pełny zakres badań i konsultacji lekarskich, niezbędnych do wydania pracownikowi orzeczenia o zdolności do pracy.

Oferujemy również szeroki zakres badań diagnostycznych, wykonywanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Lokalizacja naszej placówki w centrum miasta oraz w pobliżu linii tramwajowej i autobusowej ułatwia dotarcie na badania.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Marszałek konsultacja lekarza chorób zakaźnych

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za opiekę, empatię i niezwykłe wprost zaangażowanie. Polecam wszystkim. Taki lekarz to skarb.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Kamińska Inny

  Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty poruszone zostały wszystkie ważne kwestie. Polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Kowalczyk konsultacja ortopedyczna

  Na pierwszej wizycie lekarz zlecił badania dodatkowe. Po wynikach szczegółowo omówił ze mną przyczynę moich dolegliwości i zaproponował artroskopię. Po zabiegu przekazał dokładne zalecenia, co do dalszego postępowania. Lekarz sympatyczny, przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Bardzo polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Karmolińska-Kostrzewa konsultacja neurologiczna

  Najgorsze potraktowanie przez lekarkę, z jakim się spotkałem. Otrzymałem skierowanie od rodzinnego lekarza, który podejrzewał RLS, aby zdiagnozować czy to jest ta choroba. Pani Danuta na początku wizyty zganiła mnie za brak wyników rezonansu, który miałem robiony jakieś 2 lata temu w związku z czym innym i nie działem, że może się przydać. Po opisaniu przeze mnie podejrzeń rodzinnego (nie pytała o objawy, nie zbadała mnie) zapytała jakie biorę leki i czy pomagają, po czym wystawiła mi receptę i pożegnała. Recepta została wystawiona na inną dawkę leku (2x silniejszą), który miałem wcześniej przepisany. Uważam, że za tak przeprowadzoną wizytę lekarz nie powinien otrzymać wynagrodzenia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Karmolińska-Kostrzewa Inny

  Jaki jest sens iść do lekarza, który stwierdza, że nie wie co robić dalej i żeby wrócić do rodzinnego? To rodzinny właśnie wysłał mnie do neurologa z bólami głowy. Wcześniej zrobiłam badania, lekarz stwierdził, że rzeczywiście trzeba coś zrobić, ale nie wie w sumie do kogo się kierować, jak dalej postępować. Z wizyty wiem tylko tyle, że mam się udać z powrotem z badaniami do rodzinnego i niech on mnie dalej pokieruje. Jak wyglądała wizyta? Badanie oczu przez moje mokre od deszczu i zaparowane okulary czy stukanie młoteczkiem gdzie się da czyli po udach oraz na rękach w różnych miejscach. Naprawdę, można chociaż udawać, że jest się zainteresowany pacjentem…

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Karmolińska-Kostrzewa Inny

  Pani potwierdziła, że mam polineuropatię po chemioterapii, radioterapii i brachyterapii. W czasie wizyty podkresliłam, że mam kiepskie wyniki wątrobowe i zależy mi na tym, żeby ewentualne leki nie zaszkodziły na jej kondycję. Po chwili powiedziała, że zapisze mi tabletki przeciwzapalne i witaminę B12. Mam brać miesiąc każdą 2 razy dziennie i zgłosić się do kontroli. Wyszłam z gabinetu pełna optymizmu, ale to co przeżyłam w nocy- brak słów. Ściskoszczęk, suchość w jamie ustnej, drgania mięśni, jak udało mi się przysnąć, dosłownie na 15 minut wyrwał mnie rzut całym ciałem w górę i wizja, że przede mną jest niedźwiedź, krótko mówiąc niezły kosmos. Byle do rana. Cały dzień chodziłam jak w transie, zero apetytu, tabletek oczywiście już nie wzięłam. Mój błąd, że nie przeczytałam ulotek- już nigdy nie wezmę nic bez czytania. Okazało się, że przepisała mi witaminę b12, ale oprócz niej tabletki na depresję, nerwicę, stany lękowe itp. Które można brać 1 raz na dobę, a Pani doktor 2 razy. I nie ważne, że nie mam żadnych nerwic, stanów lękowych, tym bardziej depresji. Z ręką na sercu, nie polecam nikomu tej Pani. Do tego na moim internetowym koncie pacjenta mam wpisane badania, których pani mi nie robiła. Bez komentarza. Nie polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Karmolińska-Kostrzewa Inny

  Odradzam wszystkim wizyty u tej Pani!
  Mam 42lata. Miałem wypadek na rowerze, który wydawał się niezbyt groźny. Doznałem potłuczeń i złamałem palec w stopie. Po kilku dniach jedbo oko nie otwierało się do końca i pomniejszyła się źrenice. Od razu udałem się na SOR. Zrobiono mi tomograf bez kontrastu i lekarz ogólny stwierdził, że nie widzi zagrożenia życia, ale musiałby spojrzeć na mnie neurolog. Niestety neurolog miał dużo pracy i poinformowano mnie że mogę czekać na lekarza nawet całą noc tj około 10h. Uspokoiła mnie ta informacja i postanowiłem przespać noc i jutro się tym zająć. Następnego dnia zadzwoniłem do kliniki przy ul. Św. Marcina i dowiedziałem się, że neurolog może przyjąć mnie za kilka dni więc zapisałem się na wizytę. W dniu wizyty obudziłem się z silnym lewostronnym bólem głowy. Ból narastał, a w momencie wizyty byłem po kilku tabletkach przeciwbólowych i ból był nie do wytrzymania. Badanie pani polegało na prośbie o pokręcenie głową i pytaniu, czy boli mnie szyja. Szyja mnie nie bolała. Na tym badanie się zakończyło... Nie zaglądnęła mi do oczu, nie zrobiła nic więcej. Zapisała tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne i zapisała na kolejną wizytę za tydzień. Zarzyłem więc kolejne tabletki, ale czułem że głowa mi pęka. Po 3godzinach od wizyty pojechałem do szpitala. Tam mnie przebadano : oglądnięto dokładnie oczy, sprawdzono czucie skóry na całym ciele i w trybie pilnym trafiłem na tomograf z kontrastem. Okazało się, że mam rozwarstwioną tętnicę szyjną wewnętrzną, a jej przepustowość spadła o ponad 70%. Od razu przyjęto mnie na oddział udarowy i zrobiono jeszcze rezonans magnetyczny, który potwierdził przypuszczenie lekarza ze szpitala i wyniki tomografu. Jak czytam na wypisie ze szpitala miałem już przewlekłe ogniska niedokrwienia mózgu. A pani Danuta przepisała mi leki przeciwbólowe i przeciwzapalne i odesłała do domu...

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Karmolińska-Kostrzewa Inny

  Pani doktor postawiła właściwą diagnozę i przepisała leki, które są skuteczne. Jeszcze raz dziękuję. Polecam konsultację neurologiczną w tym gabinecie.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jolanta Grzegorowska Inny

  Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem z fachową wiedzą. Miałam duży problem z łojotokową skórą, a po jakimś czasie złapałam też nużeńca. W obu przypadkach trafna diagnoza i odpowiednie leczenie bardzo pomogły.
  Szczerze polecam

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Domagała Inny

  Jako jedyna Pani doktor potraktowała mnie z powagą i zleciła szczegółowe badania. Mam dobrze dobrane leki, Pani doktor w razie czego doradza czy zwiększyć czy zmniejszyć dawkę. Przy teleporadach pyta czy na pewno wszystko okej. Bardzo zaangażowana w swoją pracę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania