BETTER Rybicki Dental Clinic

BETTER Rybicki Dental Clinic

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika stomatologiczna Better jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby pacjentów w stomatologii i chirurgii szczękowo-twarzowej. O wyjątkowe podejście do pacjenta zadbał Dr Marek Rybicki chirurg szczękowo-twarzowy i implantolog z bardzo bogatym doświadczeniem w realizacji skomplikowanych operacji i zabiegów. Na polskim rynku jego kompetencje są unikalne, a 20-letnie doświadczenie pozwoliło mu stworzyć w Better najwyższą jakość usług. Wizyta w klinice Better to nie tylko całościowe i profesjonalne leczenie, ale również czas spędzony w otoczeniu, które ma sprawić, że każdy pacjent poczuje się po prostu lepiej. Jest to miejsce, do którego nawet najbardziej przerażona wizytą u dentysty osoba będzie chciała wracać.
Doktor Rybicki zdaje sobie sprawę, że klinika stomatologiczna może nie zawsze kojarzyć się z pozytywnymi emocjami, dlatego tym bardziej postanowił w pełni to odmienić. Better to współczesny koncept leczenia, którego wizja oparta jest na profesjonalizmie i zawodowej mądrości dr. Marka Rybickiego, ale także pełnym zrozumieniu potrzeb pacjentów oraz niekonwencjonalnym podejściu do miejsca, w którym możemy się leczyć.

Według doktora Rybickiego miejsce to ma być przyjemne, nowoczesne, innowacyjne, nie przypinające znanych nam do tej pory gabinetów. To miejsce, w którym każdy pacjent może zrelaksować się przed wizytą i poczuć się niemal jak w SPA. Dobry design ogranicza stres, a przemyślana przestrzeń pozwoli zapomnieć, że jesteśmy u stomatologa. Od przekroczenia progu kliniki pacjent słyszy relaksującą muzykę, która towarzyszy mu również podczas zabiegu. Klinika stomatologiczna Better dba nie tylko o zęby, ale także o Twoje samopoczucie.

Better to zespół stomatologów, ekspertów w dziedzinie implantologii, ortognatyki i stomatologii estetycznej, chirurgów szczękowo-twarzowych, lekarzy protetyków, ortodontów i higienistek stomatologicznych.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Unity stomatologiczne Planmeca Compact i5 zostały zaprojektowane tak, aby stwarzać jak najbardziej przyjemne warunki dla pacjentów w każdym wieku.
 • Piaskarka AIRFLOW® Prophylaxis Master
Zobacz więcej

Adres

BETTER Rybicki Dental Clinic
Kopernika 8/18, 00-367 Warszawa
BETTER Rybicki Dental Clinic logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marek Rybicki konsultacja online

  Profesjonalizm oraz zaangazowanie to sa chyba dwa najwazniejsze slowa jakich mozna uzyc opisujac doswiadczenia po przebytych zabiegach czy konsultacji online z Dr Marek Rybicki.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna dzieci

  Pani doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Dopiero zaczynamy długi proces leczenia ale już wiedzę,że trafiliśmy w najlepsze ręce.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Rybicki korony na implantach

  Dr. Marek Rybicki oraz cały zespół Better Clinic to bez wątpienia najlepsi fachowcy w Polsce. Szukałem miejsca, które oferuje leczenie na najwyższym poziomie, przy zachowaniu kameralnej atmosfery i zwyczajnie dobrym zaopiekowaniu człowieka. Cieszę się, że miałem okazję trafić idealnie. Każdy specjalista w klinice zrobił na mnie ogromne wrażenie zarówno pod względem wiedzy i umiejętności jak i w kontekście takiej ludzkiej, miłej i szczerej rozmowy, która dla mnie jest zawsze niezwykle istotna, gdy chodzi o moje zdrowie. Dobrze jest być pod okiem tak wybitego specjalisty jak dr. Rybicki, któremu po prostu można zaufać. No i warto wspomnieć, że wnętrza kliniki są zachwycające! Ponoć „Less is more", ale dla mnie more is Better

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna dzieci

  Pani doktor postawiła diagnozę i dobrała najlepszą formę leczenia dla córki. Plan leczenia był realny, bez zbędnego wydłużania czasu leczenia. Patrząc na końcowy efekt uważam to za wysoki poziom profesjonalizmu. Efekt naprawdę przerósł moje oczekiwania. Jak mówiła tak też było.
  Do tego cudowna Pani Doktor wykazała się ogromną cierpliwością na każdej z wizyt oraz zdecydowanym i jedocześnie terapeutycznym podejściem do córki, która w obawie przed zmianą ( typową dla aspergera) z dużym oporem poddała się zdjęciu aparatu ortodontycznego. Powiem więcej, aby zminimalizować lęki córki i płynnie zejść z aparatu szukała nam rozwiązania zastępczego, z jednego z nich chętnie skorzystałyśmy.
  Baaardzo polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru ortodonty z uwagi na fach jaki posiada oraz znajomość specyfiki pracy z pacjentami z dysfunkcjami.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marek Rybicki Konsultacja stomatologiczna

  Dr. Marek Rybicki jest profesjonalistą, delikatny i pomocny, po prostu ufam mu. Wyposażony gabinet i swietna obsługa. Polecam z całego serdca.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Lena Mikocka higienizacja

  Pani Lena wykonuje higienizacje bardzo dokładnie i skutecznie, wszystko wyjaśnia. Polecam z całego serdca.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna

  Pani dr bardzo dokładnie przedstawiła mi zalecenia co do sposobu leczenia. Zapoznała się z dokumentacją z poprzedniego leczenia. Szkoda, że nie przejęła mnie pod swoją opiekę ortodontyczną.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Lena Mikocka Inny

  Bardzo profesjonalna i bezbolesna wizyta.
  Pani Mikocka przekazała mi sporo cennych wskazówek.
  Polecam :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marek Rybicki konsultacja online

  Bylismy na konsultacji z chlopakiem z zagranicy ktory potrzebuje skomplikowanego leczenia. Pan doktor wszystko nam wyjasnil ze szczegolami oraz zaporponowal potencjalny plan leczenia. Konsultacja przebiegla w bardzo milej atmosferze i trwala okolo 40 minut za co jestesmy bardzo wdzieczni. Bardzo polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Dorota Sękowska konsultacja ortodontyczna

  Very good service, very happy. We came from Ukraine, doctor kindly provided consultation and didn't charge us.

  lek. dent. Dorota Sękowska

  I wish you all best. My heart is with all Ukrainians these days.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania