Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Basis

Błońska 46/48

05-807 , Podkowa Leśna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Kobziakowska

  Stomatolog,

  • L

   Jedna z naljlepszych dentystek w okolicy ;). Ekspertka od kanałowego leczenia i nie tylko.


 • Anna Misiak

  Ginekolog,

  • K

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osoba, ale niestety źle zinterpretowała wyniki badań, będąc na kontrolnej wizycie w 11 tc z wynikami badań min. cytomegalii (oba dodatnie) pani dr. stwierdziła że wszystko jest ok, nie informując mnie że właśnie przechodzę cytomegalię ani nie zleciła powtórzenia badań. A to dla kobiet ciężarnych jest groźne i czego rezultatem jest to że w 12 tc poroniłam.


 • Joanna Beszta-Borowska

  Stomatolog,

  • M

   Jakość kontaktu z Pacjentem wzorowa to samo z jakością wykonywanych usług. W połączeniu z przemiłą asystą daje nam rewelacyjne miejsce do dbania o nasze zęby.
   Polecam każdemu wizytę w tym gabinecie, na prawdę bez stresowe leczenie:)


 • Anna Olszewska

  Pediatra, Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BASIS"

   Chodzę do Pani Anny z dwójką moich dzieci od 6 lat. Pani doktor zawsze dokładnie bada dzieci, udziela wyczerpujacych informacji, dobiera nam odpowiednie lekarstwa. Dzięki niej moje córki bardzo rzadko biorą antybiotyki.

  • A

   Nie polecam, ta pani w ogóle nie powinna być pediatrom. Wiedza to nie wszystko trzeba mieć też odpowiednie podejście do dzieci, jak można na 3-letnie dziecko krzyczeć "dlaczego tak się drzesz" a tak właśnie było w moim przypadku. Jak najbardziej odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jadwiga Borzymowska

  Pediatra,

  • Y
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BASIS"

   Mam dwoje dzieci i duże doświadczenie w kontaktach z pediatrami. Pani doktor jest bardzo miła, wygląda na doświadczonego pediatrę ale nie rozpoznała u mojej 5 letniej córki rumienia zakaźnego ( ja to podejrzewałam i zasugerowałam ale Pani doktor stanowczo zaprzeczyła - dwóch lekarzy w prywatnej placówce to potwierdzili). Bardzo pobieżne badanie, nawet dziecka nie osłuchała, nie zajrzała do uszu. Ja nie polecam niestety.

  • Y
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BASIS"

   Mam dwoje dzieci i duże doświadczenie w kontaktach z pediatrami. Pani doktor jest bardzo miła, wygląda na doświadczonego pediatrę ale nie rozpoznała u mojej 5 letniej córki rumienia zakaźnego ( ja to podejrzewałam i zasugerowałam ale Pani doktor stanowczo zaprzeczyła - dwóch lekarzy w prywatnej placówce to potwierdzili). Bardzo pobieżne badanie, nawet dziecka nie osłuchała, nie zajrzała do uszu. Ja nie polecam niestety.


 • Anna Mikos

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam. Pani doktor może i z początku wydaje się być zdystansowana ale to profesjonalista. Prowadziłam u niej pierwszą ciążę. Zawsze udzielała kompleksowej informacji, dawała skierowanie na wszystkie potrzebne badania. Z Panią doktor spotkałam się również w szpitalu na izbie przyjęć gdy przyjechałam do porodu (akurat pełniła dyżur). Niestety pojawiły się komplikacje , pomoc położnej nie wystarczyła i to Pani doktor odbierała poród. Zaszła konieczność użycia vacum. Po zabiegu zarowno ja jak i dziecko czuliśmy się dobrze. Po porodzie spotkałam się z uwagami ze zabieg został bardzo dobrze przeprowadzony, dziecko nie miało żadnego siniaka ani krwiaczka po użyciu próżnociągu, a to podobno często się zdarza. Koleżanki też mają dobre opinie o Pani doktor. Jedna z nich prowadziła u dr Mikos swoje trzy ciążę a to świadczy o dużym zaufaniu.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo polecam. Pani doktor prowadziła moja pierwsza ciążę o wszystko bardzo dbała, zlecala wiele badań i wszystko dokładnie sprawdzała. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i zawsze czulam się bardzo komfortowo. Po cesarskim cięciu wystąpiły komplikacje, Pani Anna kontrolowała sytuację i uspokajala mnie kiedy ja panikowalam. Dzięki niej wszystko dobrze się skończyło. Jeszcze raz polecam a Pani Ani bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Jarosław Chimko

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: to byl lekarz rodzinny

   Nie jestem teraz pacjentka p.doktora J Chimko Ale jest o człowiek mający dużo wiedzy czas dla.pacjenta i empatii oraz poczucie odpowiedzialności ..Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie jako lekarz ..Bardzo polecam Pana doktora .Miał czas by zadzwonić do pacjenta i poinformować o wynikach lub objawach . To On sprawił że jako pacjenci czuliśmy się jak w Leśnej Górze szkoda że zmienił miejsce pracy .

  • I
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Uważam, że to super lekarz, posiadający rzadki dar nawiązywania bezpośredniego kontaktu z pacjentem - cierpliwość i kompetencja. Zawsze pozytywnie nastawiony do pacjenta, chce pomóc, wzbudza sympatię i zaufanie. Bardzo miły a przede wszystkim rzeczowy.Bardzo dobre opinie o dr Chimko można usłyszeć już w kolejce oczekujących do rejestracji.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Stefan Matuszewski

  Ortopeda, Chirurg Dziecięcy,

  • K

   Pan doktor to świetny specjalista. Jest bardzo dokładny jeśli chodzi o wywiad i badanie pacjenta. W razie potrzeby zleca badania diagnostyczne, które omawia z pacjentem. Dobiera odpowiednie leczenie i w razie potrzeby je zmienia. Gorąco polecam wieloletni pacjent

  • O

   Moja wizyta u tego lekarza była po urazie kolana. Jak się później okazało po zerwaniu ACL, częściowym uszkodzeniu łękotki, naderwaniu więzadeł przypiszczelowych. Jedyne co p. doktor rozpoznał po wykonaniu USG i RTG to naderwanie w. przypiszczelowych. Pomimo kilku wizyt u tego lekarza i dokładnego opisu objawów, nie postawił właściwej diagnozy. Poza tym nie skierował na MRI, co jest wskazane przy typie uszkodzenia kolana jakiego doznałam. Bardzo słaby kontakt, nie słucha pacjenta, a poza tym jest raczej nieprzyjemny. Jedyne badanie kolana, które zrobił podczas wizyt - to uwaga - wciśnięcie rzepki w kolano (co miało świadczyć o zbieraniu się krwi w kolanie) co z resztą było widać gołym okiem. Nie wykonał żadnego innego badania, które z reguły robi się przy niestabilności kolana, na którą się skarżyłam. Dodatkowo pacjentowi, ktory wchodził do gabinetu po mnie i skarżył się na ból w kolanie, przypisał dokładnie te same leki. Przypadek??? Generalnie ODRADZAM


 • Joanna Rudowska-Okrasko

  Anestezjolog, Dermatolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to świetny lekarz. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i badania. Przepisuje niezbędne leki i kieruje do odpowiednich specjalistów w razie potrzeby. Bardzo życzliwy i pomocny lekarz. Serdecznie polecam


 • Jacek Gajek

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: "Duo-Dent" Gabinet Stomatologiczny

   Chodzę do dr od ponad 20 lat ;) Zawsze z uśmiechem i zrozumieniem dla strachu pacjenta. Ceny umiarkowane, zawsze dobrze doradzi.

  • D

   Bardzo dobry dentysta, przyzwoita cena,miły, wesoły jak również personel. Dziękuje panie Jacku za wyleczenie wszystkich ząbków. Dawid

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania