O nas

Atelier Uśmiechu jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie i w Grójcu. Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu kadra medyczna to elita wśród zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenie oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.
Nasi lekarze należą do wielu Stowarzyszeń m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje zarówno w zakresie nowoczesnych, jak i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika stomatologiczna.

+48 22 307 83 40

www.atelierusmiechu.com
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia szczękowa

Chirurgia szczękowa

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (2)

Atelier Uśmiechu
Rotmistrza Witolda Pileckiego 59/u3, 02-781 Warszawa
Zobacz więcej
Atelier Uśmiechu
Bokserska 9/1, 05-600 Grójec
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (118)

118 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    W

    Jestem bardzo zadowolony zarówno z higienizacji, jak i z wybielania. Pani Anna jest zaangażowana, tłumaczy w sposób zrozumiały. Polecam

     • Anna Kropidłowska pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    M

    Dawno nie spotkałem osoby, która z taką starannością i zaangażowaniem dba o komfort pacjenta. Najlepsza higienistka stomatologiczna, u jakiej byłem. Profesjonalna, dokładna, delikatna i bardzo sympatyczna. Zabieg wykonany perfekcyjnie, bez stresu i w świetnej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem 10/10!

     • Anna Kropidłowska pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    Anna Kropidłowska

    Panie Michale bardzo dziękuję za tak miłe słowa cieszę się,że wizyta była dla Pana przyjemnością i do zobaczenia na kolejnych zabiegach :)


    A

    Wizyta u Pani Doktor była czystą przyjemnością. Sporkania z Panią Dr to połączenie ogromnej wiedzy ze wspaniałym, empatycznym podejściem do pacjenta. Oprócz standardowej higienizacja dostałam mnostwo wskazówek w jaki sposób pracować z buzią w domu. Bardzo polecam

     • Anna Kropidłowska leczenie chorób dziąseł  • 

    Anna Kropidłowska

    Dziękuję za miłe słowa :) cieszę się,że nasze spotkanie było dla Pani wartościowe a jeszcze większą radość mam z tego kiedy pacjent stosuje się pięknie do zaleceń i sam widzi ogromną zmianę :)
    Do zobaczenia na regularnych higienizacjach


    I

    Zabieg higienizacji został bardzo dokładnie wyjaśniony, a dodatkowo otrzymałam wiele praktycznych wskazówek dotyczących prawidłowej higieny jamy ustnej. Wszystko zostało wykonane z dużą starannością i zaangażowaniem. To zdecydowanie najlepsza higienizacja, jaką miałam do tej pory w życiu (a robię ją systematycznie od wielu lat). Jako wymagający pacjent jestem zachwycona i serdecznie polecam.

     • Anna Kropidłowska pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    Anna Kropidłowska

    Pani Izabelo bardzo dziękuję za opinię na temat wizyty :)
    Cieszę się,że wizyta u mnie była dla Pani przyjemnością :) i do zobaczenia na kolejnych zabiegach


    P

    To była zdecydowanie najlepsza wizyta higienizacyjna, jaką miałam w życiu. Ogrom wiedzy, pełen profesjonalizm i niesamowite podejście do pacjenta. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione krok po kroku, rozwiane zostały wszelkie moje wątpliwości, a sama atmosfera podczas wizyty była niezwykle spokojna i komfortowa.

    Widać ogromne zaangażowanie, doświadczenie i prawdziwą pasję do tego, co robi Pani Ania. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Dawno nie spotkałam osoby, która z taką dokładnością i cierpliwością podchodzi do pacjenta. Serdecznie polecam każdemu — szczególnie osobom, które stresują się wizytami lub chcą naprawdę świadomie zadbać o zdrowie swoich zębów.

     • Anna Kropidłowska Inny  • 

    Anna Kropidłowska

    Pani Paulino serdecznie dziękuję za tak miłe słowa Kocham swoją pracę i cieszę się,że pacjenci to widzą Zawsze staram się tak zadbać o komfort pacjenta aby te wizyty były przyjemnością pozdrawiam serdecznie


    M

    Byłam u Pani Anny na dwóch wizytach. Super podejście, ogromna wiedza. Polecam.

     • Anna Kropidłowska leczenie chorób dziąseł  • 

    Anna Kropidłowska

    Bardzo dziękuję Pani Magdaleno,cieszę się,że wraca Pani regularnie na zabiegi profilaktyczne :)
    Do zobaczenia na kolejnych wizytach


    L

    Pani Ania jest wyjątkowa! Profesjonalna, niezwykle dokładna i w pełni zaangażowaną w swoją pracę. To nie tylko skarbnica wiedzy i doświadczenia, ale ... osoba z prawdziwym talentem oraz wyjątkowym wyczuciem w kontakcie z pacjentem. Każda wizyta przebiega w atmosferze spokoju i pełnego profesjonalizmu. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Anię każdemu, kto szuka opieki na najwyższym poziomie.

     • Anna Kropidłowska pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    Anna Kropidłowska

    Pani Luizo bardzo dziękuję za miłe słowa
    Cieszę się,że wizyty u mnie są dla Pani czystą przyjemnością i systematycznie wraca Pani na regularne zabiegi profilaktyczne
    Do zobaczenia wkrótce


    W

    Do Pani Anny chodze juz kilka ładnych lat zarówno na higienizacje, wybielania jak i spotkaliśmy się wielokrotnie chociażby przy leczeniu ortodontycznym.
    To co trzeba podkreśli to zawsze bardzo pozytywne nastawienie do pacjenta plus każdy zabieg jest wykonywany ze starannością oraz olbrzymią delikatnością tak że nawet piaskowanie jest niczym relaks.

     • Anna Kropidłowska pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    Anna Kropidłowska

    Bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie którym mnie Pan obdarzył
    Cieszę się,że wizyty u mnie są dla Pana niczym wizyta w SPA
    Do zobaczenia na regularnej higienizacji.


    M

    Pan doktor Zieliński to świetny specjalista, godny polecenia. Zabieg ekstrakcji ósemki został wykonany wzorowo. Obecnie jestem dwa tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się zagoiło, mimo że ząb był problematyczny. Pan doktor poradził sobie z jego usunięciem doskonale. Jestem w pełni zadowolony.

     • lek. dent. Fryderyk Zieliński Inny  • 

    W

    Jestem po wybielaniu zębów (gabinetowym + nakładkowym w domu) i szczerze cały stres, że to boli, zniknął bardzo szybko. Zabieg może być naprawdę bezbolesny, a efekt przerósł moje oczekiwania Jest przepięknie! Cieszę się, że od razu trafiłam do Pani Ani – serdecznie polecam!

     • Anna Kropidłowska nakładkowe wybielanie zębów  • 

    Anna Kropidłowska

    Pani Wiktorio bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie,że ten zabieg naprawdę może być komfortowy i z pięknym efektem
    Do zobaczenia na regularnych wizytach higienizacyjnych


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania