O nas

Atelier Uśmiechu jest jedną z najlepszych klinik stomatologicznych w Warszawie. Stawiamy zarówno na najwyższą jakość wykonywanych przez nas zabiegów, używanych materiałów, jak i na najlepszy zespół wybitnych specjalistów. Tak mocna jest Twoja drużyna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Atelier Uśmiechu kadra medyczna to elita wśród zespołów stomatologicznych w całej Polsce. Zatrudniamy tylko wybitnych przedstawicieli branży stomatologicznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji. Doświadczenie oraz przebyte szkolenia naszych lekarzy pozwalają nam śmiało mówić, że jesteśmy zespołem, który podoła nawet największym wyzwaniom.
Nasi lekarze należą do wielu Stowarzyszeń m.in. do Polskiego Towarzystwa Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. W trosce o najwyższy standard świadczonych przez nasz zespół usług nieustannie podnosimy kwalifikacje zarówno w zakresie nowoczesnych, jak i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. W procesie leczenia pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika stomatologiczna.

+48 22 300 27 40
+48 578 501 101

www.atelierusmiechu.com
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (70)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Adam Kaczor chirurgia stomatologiczna

  Dr Adam Kaczor to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu, pełen zaangażownia w swoją pracę. Szczegółowo objaśnił plan działania, omówił stan całego uzębienia i pokierował do dalszego leczenia. Sam zabieg ekstrakcji przebiegł szybko a co najważniejsze bezboleśnie!!! Z całego serca polecam wizytę u doktora to specjalista jakich mało!!!

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Miszkurka Inny

  Najlepsza specjalistka w Warszawie. Nie chodzę już do innego stomatologa :).

  M
  Profil zweryfikowany
  Anita Walczak higienizacja

  Byłam u Pani Anity na czyszczeniu zębów i muszę przyznać, że mało nie usnelam tak delikatnie czyściła mi zęby hehe także z czystym sumieniem mogę polecić. Mam o ton jaśniejsze zęby i dostałam też fajne wskazówki odnośnie czyszczenia zębów. Zapisałam się na leczenie do stomatologa i mam nadzieję że nie będę zawiedziona :)


  P
  Profil zweryfikowany
  Anita Walczak higienizacja

  W ostatnim tygodniu byłem na czyszczeniu u Pani Anity. Pełen profesjonalizm, bardzo delikatne czyszczenie a jednocześnie najdokładniejsze jakie w życiu miałem. Sprzęt nowoczesny, przyjazny gabinet. Polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Adam Kaczor Inny

  Wizyta dotyczyła jednoczesnej ekstrakcji wielu zębów związanych z zaawansowana chorobą przyzębia. Bardzo profesjonalny, niezwykle sympatyczny i wyrozumiały lekarz. Przed zabiegiem doktor szczegółowo wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał oraz przekazał wskazówki jak postępować już po zabiegu. Dzięki doświadczeniu doktora udało się ten trudny czas wyjątkowo dobrze znieść. Brak opuchlizny twarzy po zabiegu. Wizyta kontrolna i zdjęcie szwów również bez zastrzeżeń.
  Pierwszy raz polecam lekarza, bo warto trafić na takiego specjalistę.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Miszkurka

  Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Z wyleczonymi zębami nie mam żadnych problemów, jestem również zadowolony z wyglądu nowego uśmiechu po wymianie wypełnień i licówkach kompozytowych na jedynkach. Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) leczenie próchnicy

  Najlepszy gabinet i lekarz, którego kiedykolwiek miałem. Pani doktor ma super podejście do leczenia, pierwszy raz ktoś spojrzał na moje zęby tak kompleksowo. Podczas wizyty miałem wykonane zdjęcia fotograficzne i wszystko krok po kroku wyjaśnione, doktor szczegółowo przeanalizowała moją sytuację. Pierwszy raz mam przeprowadzane leczenie próchnicy w koferdamie, jest to bardzo wygodne. Zawsze miałem problem z wałeczkami i dużą ilością śliny, a koferdam mi bardzo pomaga.
  Serdecznie polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Inny

  Doktor Ania uratowała mi zęby! Mam paradontozę i ruszały mi się zęby na górze i parę na dole. Byłam u chirurga i usłyszałam, ze trzeba je wszystkie usunąć. Załamałam się. To było straszne. Trafiłam potem dzięki mojej koleżance do dr Ani i zaproponowała czyszczenie i próbę leczenia i pozostawienia jak największej ilości zębów w buzi. Udało się zachować wszystkie! Nigdy w życiu nie zmienię lekarza. Periodontolog z nieba! Wszystko miałam wyjaśnione, czułam się zaopiekowana. Przede wszystkim jak doktor wyjaśnia co się dzieje, to jest się w stanie to zrozumieć i od doktor bije taka pewność. To poczucie bezpieczeństwa było bezcenne. Dziękuję i polecaam każdemu kto szuka periodontologa!


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Inny

  Pani Doktor Anna zaskakuje zaangażowaniem i profesjonalizmem a jakość usługi która została wykonana na moim przykładzie oceniam na wysoko przekraczające moje wygórowane oczekiwania estetyczne. Pani doktor zdecydowanie wykracza poza standardy które zaoferować może przeciętny stomatolog a dbałość o detal (strukturę, geometrie i działanie światła na powierzchnie) winduję umiejętności Pani doktor na poziom artystyczny. Dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu. Bardzo gorąco polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Weigle (Barzyc) Inny

  Dr Barzyc usuwała córce-nastolatce 3 mleczaki, które uparcie nie chciały wypaść. Zależało nam na stomatologu z "dobrym podejściem" do dzieci i nie zawiodłyśmy się. Doktor była bardzo zaangażowana, spokojna, konkretna, tłumaczyła co się będzie działo, ile trwało, a przy tym nie stresowała młodej pacjentki niepotrzebnymi informacjami czy widokami (np. strzykawką ze znieczuleniem). Najlepiej podsumowała to sama zainteresowana mówiąc w gabinecie "po raz pierwszy (usuwanie mleczaków) u stomatologa bez traumy".


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kłobucka 8A/U007, 02-699 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania