O nas

ANTONIA to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w chorobach kobiecych oraz diagnostyce obrazowej, w szczególności badaniach gruczołu piersiowego, w tym MAMMOGRAFII (badanie mammograficzne także w ramach NFZ).
Uznani specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej, chirurgii onkologicznej oraz radiologii przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego niosą pomoc kobietom, których stan zdrowia wymaga najwyższych kwalifikacji specjalistycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia zachowawczego.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wysokiej klasy cyfrowy mammograf
 • Wysokiej klasy aparaty ultrasonograficzne
 • Wysokiej klasy aparatura kolposkopowa
 • Najwyższej klasy aparatura do wykonywania biopsji i histeroskopii
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (416)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karolina Kruk konsultacja ginekologiczna

  Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznych warunkach. Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad oraz zbadała mnie w kierunku moich obaw.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Rabiej-Wrońska konsultacja – endometrioza

  U wizycie byłam w zeszłym roku, w sierpniu, na konsultacji endometriozy. Do samego zaangażowania Pani Doktor nie mam żadnych zarzutów, wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, informacje zostały zebrane bardzo dokładnie. Niestety została mi postawiona błędna diagnoza - pierwotnie bolesne miesiączkowanie. Pani Doktor nie widziała zmiany na jelitach, zasugerowała, że wyczuwalne zgrubienie to mięsień. Również Pani Doktor zauważyła coś na macicy i stwierdziła, że na upartego to może endo ale jak rozgrzebiemy ten temat to będzie jeszcze gorzej. W tym miesiąc dowiedziałam się od specjalisty endo we Wrocławiu, że mam adenomiozę i zmiany endo na jelitach, nadaję się do leczenia operacyjnego. Zostało mi też dobrane leczenie po którym poczułam dużą ulgę. Czy poleciłabym Doktor? Tak, ale jako zwykłego ginekologa, ale niestety nie jako specjalistę od endometriozy. 500 zł dla przeciętnej osoby to bardzo dużo i w takiej sytuacji poleciłabym udać się np do konkretnego specjalisty we Wrocławiu.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marta Bielańska konsultacja uroginekologiczna

  Wizyta bardzo pomocna, wszystko szczegółowo wyjaśnione. Polecam Panią Doktor


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Niewęgłowska konsultacja uroginekologiczna

  Pani Doktor profesjonalna pod każdym względem, badanie w komfortowych warunkach, szczegolowe wyjaśnienie problemu, zaangażowanie, zalecenie informacji telefonicznej po pewnym czasie dotyczącej efektów podjętego leczenia (niespotykane) przy tym niezwykle sympatyczna i otwarta osoba. Jestem pod wrażeniem i bardzo polecam Panią Doktor


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Niewęgłowska konsultacja ginekologiczna + USG + USG piersi

  To moja pierwsza wizyta w tej placówce oraz u dr Niewęgłowskiej. Jestem pod wrażeniem - zaangażowania, poświęconego mi czasu (kompleksowe badania), szczegółowych wyjaśnień i przekonującego, konkretnego planu leczenia. Pani doktor bardzo miła, empatyczna, kompetentna, rzeczowa. Gabinet komfortowy. Po tej pierwszej wizycie mam poczucie, że lepiej trafić nie mogłam.


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karolina Kruk konsultacja ginekologiczna

  Miła, profesjonalna, niezwykle kompetentna Pani doktor, która z zaangażowaniem podchodzi do tematu. Serdecznie polecam!


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marta Bielańska konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej

  Podejście bardzo życzliwe, bezpośrednie, nie stwarzające dystansu. Panie doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, bez pośpiechu tłumacząc przebieg leczenia. Bardzo dziękuję i polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Niewęgłowska konsultacja ginekologiczna + USG

  Jestem pacjentką Pani Doktor od 4 lat i każda wizyta utwierdza mnie w przekonaniu, że to najlepsza lekarz z jaką miałam do czynienia. Niezwykle empatyczna, pełna ciepła lekarka o indywidualnym podejściu do pacjenta. Profesjonalna z ogromną wiedzą. Wizyty odbywają się bez stresu i zażenowania. Polecam gorąco:)


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Niewęgłowska konsultacja ginekologiczna

  Chodzę już do Pani Doroty dłuższy czas, wizyty zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor jest dokładna i odpowie na każde pytanie. Życzę każdemu takiego ginekologa.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Paweł Basta konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Pan Doktor jest lekarzem z ogromną wiedzą oraz bardzo dużym doświadczeniem. Wizyta w gabinecie od samego początku przebiegała w przyjaznej atmosferze. Pan Paweł w trakcie wywiadu, a później w trakcie badania, jest rzetelny oraz profesjonalny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania