Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

ANIDENT Klinika Stomatologiczna Warszawa Ursynów to przyjazne miejsce, gdzie zespół kilkunastu lekarzy stomatologów (w tym specjalistów) zatroszczy się o zdrowie Twoich zębów. Dysponujemy czterema nowocześnie i kompleksowo wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi oraz pracownią RTG wyposażoną w tomografię wiązki stożkowej (CBCT), cyfrowy pantomogram i cyfrowy aparat do zdjęć wewnątrzustnych. Dysponujemy także wysokospecjalistycznym gabinetem do leczenia kanałowego z mikroskopem Carl Zeiss. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Dowiedz się więcej

Adres

Anident Klinika Stomatologiczna
Belgradzka 12, 02-793 Warszawa
Anident Klinika Stomatologiczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornel Krasny implanty

  Brak mi słów żeby opisać jakim wspaniałym lekarzem jest doktor Kornel. Zabieg został przeprowadzony bezproblemowo, ale co jest dla mnie najważniejsze - w przemiłej atmosferze. Rzadko spotyka się lekarzy, którzy są tak profesjonalni, a zarazem opiekuńczy, dbający o dobre samopoczucie pacjenta podczas wizyty. Bardzo polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornel Krasny implanty

  Ledwo wchodząc do gabinetu można było czuć profesjonalizm i troskę o pacjenta. Przyszłam do doktora na wszczepienie implantu. Doktor każdy etap zabiegu fotografował, omawiał co robi. Samo przygotowanie pacjenta do zabiegu odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Podejście doktora do pacjenta jest niesamowite, czułam że oddaję się w ręce profesjonalisty. Jeżeli chodzi o odczucia po zabiegu to można spokojnie stwierdzić, że jest to prawie bezbolesne. Zdarzają się chwilę kiedy coś boli, ale wystarczy wziąć zwykły środek przeciwbólowy i w zasadzie nie ma się wrażenia, że taki zabieg był przeprowadzany.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Jaśkowska Inny

  Nie polecam robienia licówek u pani doktor Anny Jaśkowskiej.

  Dołożyłam wszystkich starań, aby właściwie zwizualizować planowane licówki - model woskowy, wizualizacja na zębach - oczywiście wszystko dodatkowo płatne. Niestety, licówki znacznie odbiegały od modeli i wizualizacji - jedynki wystające do przodu plus parę innych drobiazgów ... Oczywiście lekarka nie widzi problemu i "przyzwyczaję się" oraz "nie da się inaczej".

  Oprócz tego, każda najmniejsza usługa np. szlifowanie pod licówki, znieczulenie do licówek dodatkowo płatna, więc do cennika licówek należy doliczyć znaczącą kwotę.

  Oczywiście prac nie odebrałam, pieniędzy nie chcą zwrócić, a licówki zrobiłam gdzie indziej - i jednak się dało i nie muszę się do niczego przyzwyczajać.

  lek. dent. Anna Jaśkowska

  Szanowna Pani Patrycjo, faktem jest, że pomimo licznych wizyt, wizualizacji projektowanych dla Pani licówek porcelanowych bez szlifowania, zarówno na modelu jak i w buzi, uwzględniających wszystkie Pani oczekiwania i uwagi, na ostatniej wizycie odmówiła Pani zacementowania gotowych licówek, co w mojej kilkunastoletniej praktyce zdarzyło się po raz pierwszy, a wykonałam już takich licówek ponad dwa tysiące.

  Z ubolewaniem jednak stwierdzam fakt, że mija się Pani z prawdą co do przyczyn takiego stanu rzeczy, bowiem wbrew Pani twierdzeniu wykonane u Pani licówki bez szlifowania są identyczne z licówkami w wizualizacji, zarówno na modelu, jak i w jamie ustnej. Nie mogłoby być inaczej, gdyż wynika to z procesów technologicznych: to, co jest na modelu gipsowym (wizualizacja woskowa) jest powielane i wykorzystywane do wykonania najpierw wizualizacji licówek z kompozytu w buzi, a następnie do wykonania gotowych porcelanowych licówek bez szlifowania.

  Przykro mi zatem, że jako pretekst do wystawienia negatywnej opinii podaje Pani nieprawdę, mimo że zarówno Pani jak i ja wiemy, że licówki zostały wykonane zgodnie z zaakceptowaną przez Panią wizualizacją (są identyczne, na co dysponuję dowodami w postaci modeli, zdjęć, a przede wszystkim wykonanych, nie odebranych przez Panią licówek). Pani odmowa zacementowania gotowych licówek bez szlifowania, wykonanych – podkreślam – zgodnie z wcześniej wykonaną wizualizacją na modelu, potwierdzoną wizualizacją wykonaną w buzi, obie zaakceptowane przez Panią, wynika z tego, że gdy licówki bez szlifowania były już gotowe, nagle zażyczyła sobie Pani zmniejszenie wypukłości zębów (wbrew wcześniej zaakceptowanej wizualizacji), wiedząc, że w tej sytuacji trzeba wykonać nowe licówki porcelanowe w zupełnie innej technologii (ze szlifowaniem zębów), ponieważ licówki bez szlifowania, wśród wielu swych licznych zalet i estetycznej doskonałości, mają to ograniczenie, że za ich pomocą ze zrozumiałych względów zębów zmniejszyć się nie da. Żadne korekty aktualnie wykonanych licówek bez szlifowania w związku z tak fundamentalną zmianą Pani oczekiwań nie były możliwe.

  Podnosi Pani także zarzut, że nie zwróciliśmy Pani pieniędzy. Pani Patrycjo, pragnę przypomnieć, że odmawiając zacementowania licówek, odmówiła Pani również zapłaty za nie. Pobrany na początku leczenia zadatek jest powszechną praktyką w przypadku uzupełnień wykonywanych indywidualnie i zabezpiecza jedynie koszty laboratoryjne. To my, wywiązując się z umowy i wykonując licówki zgodnie z zaakceptowaną przez Panią wizualizacją, nie otrzymaliśmy należnej zapłaty.

  Wizualizacje są płatne zgodnie z cennikiem i nie ukrywamy tego (informacja jest na stronie zarówno w cenniku głównym jak i w cenniku licówek), natomiast wszystkie zmiany w wizualizacjach na każde życzenie pacjenta, niezależnie ile ich jest, są bezpłatne, tak aby pacjent nie czuł żadnej presji. Dopiero finalna, ostatecznie zaakceptowana wersja wizualizacji jest dla nas podstawą do wykonania licówek ostatecznych, które – tak jak wspomniałam powyżej – ze względów technicznych po prostu nie mogą być inne niż te w wizualizacji.

  Cieszę się, że inny lekarz wykonał u Pani licówki, z których jest Pani zadowolona. Domyślam się, że są to licówki ze szlifowaniem zębów, bo tylko takie pozwoliłyby na zmniejszenie wypukłości Pani zębów. To oczywiste, że licówki zrobić się dało – ja to wiem i też takowe wykonałabym u Pani. Problem w tym, że są to licówki zupełnie inne – inny rodzaj uzupełnienia, licówki wymagające preparacji (szlifowania) zębów, ponieważ Pani oczekiwania uległy diametralnej zmianie w kwestii zmniejszenia wypukłości Pani zębów. Na etapie gotowych licówek bez szlifowania musiałybyśmy po prostu zacząć pracę od nowa, za co Pani, co stwierdzam z ubolewaniem, nie chciała wziąć odpowiedzialności i ponieść konsekwencji finansowych związanych z całkowitą zmianą swoich oczekiwań i wykonaniem od początku zupełnie nowej pracy protetycznej.

  Z poważaniem,
  Anna Jaśkowska

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mirosław Porczyk Inny

  Radzę unikać leczenia u tego lekarza. Nie poinformował mnie o przebiegu leczenia kanałowego i możliwych powiklaniach przed zabiegiem, mimo że jest to obowiązek lekarza. Dopiero po złamaniu narzędzia w kanale kazał podpisać świadoma zgodę na wykonanie tej procedury medycznej (normalnie powinno to się odbyć przed zabiegiem). Dodatkowo, wg kodeksu etyki lekarskiej, jeśli wystąpią nieprzewidziane powikłania (a takie właśnie dla mnie były, bez uprzedzenia o nich) powinien uczynić wszystko żeby naprawić szkodę. Zamiast tego musiałam zapłacic 700zl aby usunąć narzędzie z kanału.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mirosław Porczyk Inny

  Leczyłem już u dr kilka zębów. Wszystko wizyty przebiegały bardzo sprawnie. Ostatnie leczenie kanałowe zostało zrobione bez żadnych problemów. Na koniec zrobione zdjęcie zęba dla upewnienia się ze wszystko jest wypełnione jak należy.
  Pełen profesjonalizm. Polecam!

  Profil zweryfikowany
  Konrad Krszyna ekstrakcja zęba

  Super fachowiec. Szybko i dokładnie. Bez opuchlizny na drugi dzień. Po dwóch dniach nastąpiło prawie całe zagajenie. Obyło się nawet bez środków przeciwbólowych. Jestem wdzięczna Panie Doktorze. ????

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mirosław Porczyk

  Najlepszy stomatolog jakiego znam, lecz ząbki u Niego od ponad 8 lat, spokojny, empatyczny, wszystko tłumaczy co robi, nie wyobrażam sobie innego lekarza

  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornel Krasny usunięcie torbiela, odbudowa kości

  Trudny przypadek usunięcia torbiela oraz odbudowa kości, który został rozwiązany profesjonalnie.
  Polecam .

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mirosław Porczyk

  Chciałam wyrobić szynę relaksacyjną na noc, natomiast Pan doktor zaproponował mi wydłużenie zębów po jednej stronie łuku wraz z zębami dolnymi oraz spiłowanie ich gdzieniegdzie po drugiej stronie łuku, tak aby poprawić okluzję. Niestety zęby zostały zbyt wydłużone, co mocno utrudniało swobodne wypowiadanie się – zęby ciągle zahaczały o siebie (!), zdrowe ścierały się i zbyt naciskały na dolne nadbudowane kompozytem, co powodowało ból i dyskomfort. Pan doktor wykonał na moją prośbę korektę, która niestety niewiele zmieniła. Ponadto tak długie zęby na dole wyglądały komicznie i szpecąco, były sklejone ze sobą nawzajem kompozytem, co uniemożliwiało użycie nici dentystycznej. Miały też nienaturalny, zaokrąglony dziwnie kształt, co również nie dodawało im estetyki. Na poprawkę udałam się do mojego sprawdzonego lekarza, który zlokalizowany jest daleko i do którego na wizytę długo się czeka, więc musiałam się pomęczyć, ale pomógł mi doprowadzić zęby do ładu, skracając je, nadając normalny kształt, a przede wszystkim „rozkleił” jedne zęby od drugich. Jednak spustoszenie jest na tyle duże, że nie wszystko udało się przywrócić do normy i nadal jeszcze przy mówieniu zęby zahaczają o siebie. Jego komentarz, gdy zobaczył z czym przyszłam to m.in. :„Jak można tak wypuścić pacjenta i czy zamierzam to rekamować??”

  H
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornel Krasny

  Fantastyczny lekarz, wybitny specjalista i wyjątkowy, przesympatyczny człowiek.
  Miałam wstawianego implanta. Pan doktor działa szybko, sprawnie i bezboleśnie. Wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Gorąco polecam wszystkim!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania