Informacje o placówce

Gabinety

ALMED NZOZ

Al Gen. A. Chruściela 73

04-414 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Grzegorz Nowicki

  Wspaniały lekarz, bardzo rzetelny i dokladny. Świetne podejście do pacjenta, doskonale tłumaczy wszystko podczas badania! Świetna atmosfera w gabinecie. Szczerze polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Grzegorz Nowicki

  Bardzo dokładne badanie. Miły lekarz, byłam już kilka razy i zawsze wszystko objaśnia. Zawsze punktualnie. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Waleria Mordarska Inny

  Bardzo dobra Pani Doktor Dermatolog. Byłem niedawno ze zmianami skórnymi. Poświęciła sporo czasu na obejrzenie każdej ze zmian. Dokładnie wyjaśniła mi dalsze postępowanie i zaprosiła mnie na kolejne wizyty, aby obserwować, ewentualne, zmiany, które będą się działy na moim ciele. Wrażenia pozytywne. Polecam konsultacje u Pani Doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Robert Szamborski Inny

  Pan doktor zebrał dokładny wywiad, przeprowadził badanie i zlecił skuteczne leczenie. Niestety, w trakcie wizyty posługiwał się blędnymi nazwami substancji czynnych znajdujących się w poszczególnych preparatach leczniczych. Mimo wszystko, serdecznie dziękuję za pomoc.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Robert Szamborski Inny

  Jestem bardzo zdziwiona, że wizyta w ramach NFZ przebiegła tak profesjonalnie. Lekarz dokładnie wyjaśnił mi w czym tkwi mój problem, a następnie przepisał skierowanie na zabieg. Polecam Pana Doktora w 100%. Polecam także placówkę Multimedica Zielonka, nigdy się nie zawiodłam.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Kasprzak Inny

  Polecam doktora Krawczyka całym sercem! Miałem bardzo wymagające leczenie aparatem lingwalnym. Zanim trafiłem do doktora, byłem u wielu specjalistów - każdy z nich chciał wyrwać mi od 2 do nawet 6(!) zdrowych zębów. Wielu odmówiło leczenia tą metodą, niezbędna dla mnie ze względu na wykonywany zawód - jestem aktorem. Nie jestem w stanie wyrazić, jak wdzięczny jestem doktorowi za jego podejście, zaangażowanie i profesjonalizm. Świetny specjalista, gorąco polecam!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Widzińska Inny

  Lecze się u Pani Doktor od wielu lat. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, patrzącym całościowo na pacjena, z wielką wiedzą i doświadczeniem. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i uwagą. Bardzo polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Tosiak

  Byłam u doktora Tosiaka na swojej pierwszej wizycie i bardzo żałuję ze wybrałam właśnie jego. Na pytania odpowiadał zdawkowo, sam o nic nie dopytywał. Przyszłam z konkretnymi problemami, na które jedyną wg niego odpowiedzią była antykoncepcja, którą bez zlecenia żadnych dodatkowych badań dwukrotnie źle dobrał. Jedyny plus to delikatne wykonanie badanie, jednak po wizycie u niego pozostał mi duży uraz.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Waleria Mordarska leczenie trądziku

  Wspaniała doktor, pomogła mnie jak.i mojemu bratu. Dobrala leki, zawsze zlecala badania przed itd. Polecam z czystym sumieniem


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Nowicki łokieć tenisisty

  Byłam diagnozowana dwa razy przez dr. Nowickiego. W przychodni na ul. Koszykowej i Zgrupowania Zmiji. Bardzo kompetentny, cierpliwy lekarz i kulturalny człowiek. Szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania