ALL Medica

(4 opinie)

Z przyjemnością oddajemy Państwu do dyspozycji nowo otwartą przychodnię specjalistyczną w Nowym Sączu przy ulicy Batorego 88. W naszej poradni przyjmują lekarze w specjalnościach kardiologia dzieci... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ALL Medica

Batorego 88

33-300, Nowy Sącz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Z przyjemnością oddajemy Państwu do dyspozycji nowo otwartą przychodnię specjalistyczną w Nowym Sączu przy ulicy Batorego 88. W naszej poradni przyjmują lekarze w specjalnościach kardiologia dziecięca, neurologia dziecięca, pediatria, chirurgia dzieci, chirurgia ogólna, chirurgia urazowo-ortopedyczna, otolaryngologia, dermatologia oraz onkologia.

Dla naszych Pacjentów Wykonujemy badania EKG oraz badania USG jamy brzucha, tarczycy, węzłów chłonnych oraz piersi. Ponadto wykonujemy badanie ECHO SERCA dla dzieci oraz badanie HOLTER dla dzieci. Nasz zespół lekarzy to głównie specjaliści z klinik i szpitali z Krakowa, Gliwic, Zakopanego i Nowego Sącza. Posiadamy w swoim zespole sześciu lekarzy z tytułem doktora nauk medycznych.

Naszym celem jest aby zakres usług medycznych świadczonych przez naszą poradnię powiększał się dla Państwa potrzeb, wygody i komfortu. Chcemy być do Państwa dyspozycji.

Aby zminimalizować stres związany z wizytą u lekarza dla Naszych małych Pacjentów przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Polek

  Stomatolog, lek. dent.

  • E

   Dr Polek jest bardzo dobrym stomatologiem. Profesjonalistą, który ma podejście do pacjentów. Zaraża swoim humorem. Śmiech ma fenomenalny od razu stres znika. Polecam osobom, które szukają lekarza dobrego i godnego zaufania. A które mają za sobą traumę związaną ze stomatologią, ja na I wizycie miałam nogi z waty, potem z przyjemnością chodziłam na wizyty, a leczyłam się u Pana Doktora 2 lata. Mam teraz drugiego, też świetnego dentystę, ale do dr Polka warto się wybrać na wizytę, bo ze swoją charyzmą lekarską jest niezastąpiony. :)

  • I

   Świetny dentysta! Poczuciem humory o swoim śmiechem po prostu zaraża;) Bardzo serdecznie polecam tego stomatologa


 • Marcin Czop

  Ortopeda, lek.

  • U
   Lokalizacja: CenterMed Centrum Medyczne - BiegoniceUsługa: badanie usg bioderek u dziecka

   Polecam rodzicom chcącym zrobić badanie usg bioderek u dzieci. Jako jedyny wykrył poważną wadę (której 2 lekarzy nie zauważyło) i wdrożył odpowiednie nowoczesne leczenie. Do tego jest bardzo zaangażowany w leczenie i wszystko dokładnie tłumaczy.

  • Lokalizacja: Szpial Specjalistyczny im. J.ŚniadeckiegoUsługa: zabieg usuniecia haluksow

   Doktor Marcin Czop, to bardzo dobry fachowiec z doskonałym podejsciem do pacjenta, słowny. Cechuje go empatia i profesjonalizm. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.