AETERNA Klinika Rehabilitacji Kolagenowej i Dermatologii

(1 opinia)

JESTEŚMY PIERWSZĄ W POLSCE KLINIKĄ Z TAK KOMPLEKSOWYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA Interdyscyplinarny zespół naszych ekspertów, łącząc wiedzę i doświadczenie z różnych gałęzi medycyny, stworzył wachlarz ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

AETERNA Klinika Rehabilitacji Kolagenowej i Dermatologii

Krzywoustego 72

61-144 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

AETERNA Klinika Rehabilitacji Kolagenowej i Dermatologii

Ul. Fryderyka Chopina 23b

62-510 , Konin , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

JESTEŚMY PIERWSZĄ W POLSCE KLINIKĄ Z TAK KOMPLEKSOWYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA

Interdyscyplinarny zespół naszych ekspertów, łącząc wiedzę i doświadczenie z różnych gałęzi medycyny, stworzył wachlarz nowoczesnych, autorskich terapii, aby skutecznie leczyć nie tylko dolegliwości, ale również ich przyczyny sięgając aż do podstaw molekularnych. Sprawdź całą ofertę naszej kliniki!

KORZYSTAMY Z NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘC NAUKI

Kolagen Rehabilitacyjny AETERNA, który wykorzystujemy w naszych terapiach to unikalna substancja odkryta i otrzymana przez naukowców w ostatnich latach. Kolagen Rehabilitacyjny AETERNA charakteryzuje się budową molekularną maksymalnie zbliżoną do kolagenu ludzkiego (dotychczas wykorzystywane w medycynie kolageny zwierzęce znacznie odbiegają swoją strukturą od kolagenu w ciele człowieka). Zbliżona budowa oznacza maksymalną aktywność biologiczną w organizmie ludzkim przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka działań niepożądanych i reakcji immunologicznych. Dzięki wspomaganemu przez nasze autorskie metody dostarczaniu kolagenu przez skórę, zachowuje on najaktywniejszą biologicznie konformację i może być od razu wykorzystywany do odbudowy tkanek.

STWARZAMY TERAPIĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Na pierwszej wizycie terapeuta przeprowadza wywiad oraz dokładną diagnostykę problemu. Dopiero na tej podstawie przygotowuje dokładny plan terapii, spersonalizowany do Twoich potrzeb.

RAZ A DOBRZE!

Jeśli masz nawracające co jakiś czas dolegliwości, przyjdź do nas! Dzięki połączeniu rehabilitacji ruchowej na najwyższym poziomie z użyciem aktywnego Kolagenu Rehabilitacyjnego, działamy na bezpośrednią przyczynę bólu, a także na uszkodzone struktury przyległe, odbudowując powstałe w nich ubytki. Dzięki temu raz uszkodzone miejsce, które jest potem nadwrażliwe na kolejne urazy, zostaje zabezpieczone i do końca zregenerowane.

SKUPIAMY SIĘ NA PROFILAKTYCE!

Kolagen jako białko obecne w zdrowym organizmie ludzkim, jest na co dzień wykorzystywany w ważnych procesach biologicznych. Dopiero, kiedy zaczyna go brakować, tkanki zaczynają doznawać uszczerbku. Już po 25 roku życia nasze ciało produkuje zbyt mało kolagenu aby pokryć pełne nań zapotrzebowanie. Dlatego nie czekaj, aż dolegliwości wystąpią – jeśli Twoje tkanki są narażone na wzmożony wysiłek – skorzystaj z naszych terapii zapobiegających ich uszkodzeniu!

Jeżeli przyjdziesz do nas z dolegliwościami bólowymi, wyleczymy je, a potem udzielimy instruktażu na temat zapobiegania nawrotom choroby, aby Twój ból nie powrócił!

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Julita Świentuchowska masaż leczniczy

  Pani Julita jest wyjątkowa, przede wszystkim niezwykle empatyczna, słucha pacjenta i dostosowuje terapię do jego najbardziej pilnych problemów, niezwykle skuteczna i potrafi poprawić stan zdrowia nawet już po pierwszej wizycie. Serdecznie polecam. A do tego jest niezwykle sympatyczna osoba, co również jest ważne w procesie leczenia dla pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania