dr n. med.

Piotr Regiec

Okulista

Przyjmuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Kierownik pracowni laserowej korekcji wzroku więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Przyjmuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Kierownik pracowni laserowej korekcji wzroku

Specjalizacje

 • Okulistyka

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Polecam! Lekarz rzetelny dokładny i przede wszystkim nie traktujący pacjenta z góry. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie pytania:)

 • E
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum OkulistyczneUsługa: badania diagnostyczne

  Bardzo sumienny człowiek. Przekonał mnie, że nie muszę robić korekcji wzroku, bo się nie nadaje, kiedy w innej placówce mi powiedzieli, że nadaję się jak najbardziej. Radzę wszystkim przed zabiegiem nawet w innej placówce poradzić się z Panem Doktorem, bo ta osoba nie będzie na siłę pchać pacjenta, aby tylko wyciągnąć kasę za kosztowny zabieg. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi!

 • J

  Bardzo dobry lekarz, ośmielę się stwierdzić, że najbardziej profesjonalny, dokładny, rzetelny, sympatyczny, cierpliwy (w związku z milionem pytań którymi go zasypałam ;-)) u jakiego miałam okazję się leczyć. Polecam z czystym sumieniem!

 • A

  Laserową korekcję wzroku miałam ponad dwa lata temu. Nie byłam łatwą pacjentką gdyż mam słabą siatkówkę w obu oczach która lubi się "odklejać". Mimo tego typu utrudnieniu Pan dr Regiec wybrał odpowiednią metodę korekcji, a ja cieszę się doskonałą ostrością widzenia. Wszelkie komplikacje typu "efekt halo" czy "zespół suchego oka" mnie nie dotyczą. Pan doktor zawsze badał mnie rzetelnie i odpowiadał na każde moje pytanie. Jest to człowiek bardzo miły i oddanny swojej pracy, wzbudza zaufanie na które w 100% zasuguje . Ogromnie polecam

 • Świetny, uśmiechnięty lekarz z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie czuć presji czasu jak u niektórych lekarzy gdzie 15 min na wizytę to max. Wysłucha, doradzi. Na pewno będę korzystał w przyszłości i polecał pana doktora.

 • Pół roku temu miałem laserową korekcję wzroku.....wszystko w najlepszym porządku. Wygoda życia bez okularów jest więcej warta niż cena zabiegu. Gorąco polecam.

 • Najlepszy specjalista w Polsce , moja wadę odrazu wykrył , zabieg laserowy jak i wizyty kontrolne starannie byly i wyczerpujaco opisane . Wielki PLUS dla tego Pana :D Podejscie do pacjenta rewelacyjne :)

 • Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, skrupulatny. Jestem rok po zabiegu. I pomimo, iż jestem trudną pacjętką ze względu na moje choroby przewlekłe to zabieg udany w 100%, bez konieczności poprawek. Naprawdę polecam wszystkich tego lekarza. To świetny fachowiec. Pacjentom poświęca tyle uwagi ile trzeba oraz naprawdę wyczerpująco odpowiedana na wszystkie pytania. Oby takich specjalistów było jak najwięcej.

 • W styczniu 2013 r. minie 12 lat od przeprowadzonej korekty wady wzroku. Do dnia dzisiejszego nie dzieje się nic niepokojącego :) A jaki komfort życia bez okularów ! Na badaniach okresowych inny okulista w ogóle się nie zorientował, że oczy były "naprawiane". Był w szoku jak mu powiedziałam, że robiona była korekta - Powiedział tylko: "niemożliwe, nie ma ani śladu!"
  Dlatego śmiało mogę polecić Pana Doktora Regiec i tą właśnie klinikę. Podejście naprawdę profesjonalne i faktycznie miła atmosfera podczas całego " procesu " korekcji.

 • Pan Doktor przeprowadził u mnie laserową korekcję wzroku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i jego efektu, ale również z profesjonalnej opieki lekarskiej, jaka nade mna roztoczyl Pan Doktor. Mozna pytac o wszystko, pacjent czuje sie bezpiecznie, a podczas zabiegu poziom stresu jest naprawde minimalny. Na koniec dodam, że zabieg super sprawa:)