Dr n. med.

Piotr Regiec

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Polecam! Lekarz rzetelny dokładny i przede wszystkim nie traktujący pacjenta z góry. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie pytania:)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Przyjmuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Kierownik pracowni laserowej korekcji wzroku

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Choroby

  Usługi

  Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Zakładowa 11, Psie Pole, 50-231 Wrocław, dolnośląskie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne

   Polecam! Lekarz rzetelny dokładny i przede wszystkim nie traktujący pacjenta z góry. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie pytania:)

  • E
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum OkulistyczneUsługa: badania diagnostyczne

   Bardzo sumienny człowiek. Przekonał mnie, że nie muszę robić korekcji wzroku, bo się nie nadaje, kiedy w innej placówce mi powiedzieli, że nadaję się jak najbardziej. Radzę wszystkim przed zabiegiem nawet w innej placówce poradzić się z Panem Doktorem, bo ta osoba nie będzie na siłę pchać pacjenta, aby tylko wyciągnąć kasę za kosztowny zabieg. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi!

  • J

   Bardzo dobry lekarz, ośmielę się stwierdzić, że najbardziej profesjonalny, dokładny, rzetelny, sympatyczny, cierpliwy (w związku z milionem pytań którymi go zasypałam ;-)) u jakiego miałam okazję się leczyć. Polecam z czystym sumieniem!

  • A

   Laserową korekcję wzroku miałam ponad dwa lata temu. Nie byłam łatwą pacjentką gdyż mam słabą siatkówkę w obu oczach która lubi się "odklejać". Mimo tego typu utrudnieniu Pan dr Regiec wybrał odpowiednią metodę korekcji, a ja cieszę się doskonałą ostrością widzenia. Wszelkie komplikacje typu "efekt halo" czy "zespół suchego oka" mnie nie dotyczą. Pan doktor zawsze badał mnie rzetelnie i odpowiadał na każde moje pytanie. Jest to człowiek bardzo miły i oddanny swojej pracy, wzbudza zaufanie na które w 100% zasuguje . Ogromnie polecam

  • Y

   Świetny, uśmiechnięty lekarz z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie czuć presji czasu jak u niektórych lekarzy gdzie 15 min na wizytę to max. Wysłucha, doradzi. Na pewno będę korzystał w przyszłości i polecał pana doktora.

  • L

   Pół roku temu miałem laserową korekcję wzroku.....wszystko w najlepszym porządku. Wygoda życia bez okularów jest więcej warta niż cena zabiegu. Gorąco polecam.

  • Najlepszy specjalista w Polsce , moja wadę odrazu wykrył , zabieg laserowy jak i wizyty kontrolne starannie byly i wyczerpujaco opisane . Wielki PLUS dla tego Pana :D Podejscie do pacjenta rewelacyjne :)

  • Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, skrupulatny. Jestem rok po zabiegu. I pomimo, iż jestem trudną pacjętką ze względu na moje choroby przewlekłe to zabieg udany w 100%, bez konieczności poprawek. Naprawdę polecam wszystkich tego lekarza. To świetny fachowiec. Pacjentom poświęca tyle uwagi ile trzeba oraz naprawdę wyczerpująco odpowiedana na wszystkie pytania. Oby takich specjalistów było jak najwięcej.

  • S

   W styczniu 2013 r. minie 12 lat od przeprowadzonej korekty wady wzroku. Do dnia dzisiejszego nie dzieje się nic niepokojącego :) A jaki komfort życia bez okularów ! Na badaniach okresowych inny okulista w ogóle się nie zorientował, że oczy były "naprawiane". Był w szoku jak mu powiedziałam, że robiona była korekta - Powiedział tylko: "niemożliwe, nie ma ani śladu!"
   Dlatego śmiało mogę polecić Pana Doktora Regiec i tą właśnie klinikę. Podejście naprawdę profesjonalne i faktycznie miła atmosfera podczas całego " procesu " korekcji.

  • I

   Pan Doktor przeprowadził u mnie laserową korekcję wzroku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i jego efektu, ale również z profesjonalnej opieki lekarskiej, jaka nade mna roztoczyl Pan Doktor. Mozna pytac o wszystko, pacjent czuje sie bezpiecznie, a podczas zabiegu poziom stresu jest naprawde minimalny. Na koniec dodam, że zabieg super sprawa:)