Dr n. med.

Piotr Regiec verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Polecam! Lekarz rzetelny dokładny i przede wszystkim nie traktujący pacjenta z góry. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie pytania:)

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Jacek Niegierysz
  Jacek Niegierysz
  Okulista
  Kręta 25, Wrocław
  Lekarz bardzo szczegółowy, dociekliwy i kompetentny ,polecam jestem zadowolona ze sposobu przeprowadzenia badania,… więcej

  Elżbieta Maciejewska
  Elżbieta Maciejewska
  Okulista
  Długosza 31/U5, Wrocław
  Wspaniała wizyta Pani doktor jest bardzo cierpliwa zarówno moja 8-letnia córka jak i 6-letnia mogłyby być w gabinecie… więcej

  Robert Leszek
  Robert Leszek
  Okulista, Chirurg
  Rudolfa Weigla 5, Wrocław
  Lekarz profesjonalista, oby takich więcej. Bardzo dobre podejście do pacjenta, szczegółowo wykonywane badania oraz… więcej

  Bożena Kordos
  Bożena Kordos
  Okulista
  Świdnicka 40, Wrocław
  Nie mam uwag co do wizyty. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Przyszłam… więcej

  Kamil Kaczorowski
  Kamil Kaczorowski
  Okulista
  Świdnicka 40, Wrocław
  Bardzo cierpliwy i rzeczowy, wyjaśnił mi wszystko dokładnie, odpowiedział na wszystkie pytania. Badanie przeprowadził… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Przyjmuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Kierownik pracowni laserowej korekcji wzroku

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Choroby

  Usługi

  Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Zakładowa 11, Psie Pole, 50-231 Wrocław, dolnośląskie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne

   Przyszedłem do przychodni z bólem oczu. Doktor postawił diagnozę i przepisał leki. Poprosiłem doktora o zwolnienie z pracy do końca tygodnia czyli zaledwie dwa dni w związku z dokuczliwym bólem i ciągle łzawiącymi oczami. Doktor odmówił twierdząc, że bakteryjne zapalenie spojówek nie przeszkadza mi w pracy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Pan Doktor nawet nie zapytał w jakim zawodzie pracuję. Gdy wyjaśniłem mu czym się zajmuję Pan Doktor stwierdził, że skoro przy badaniu widziałem to w pracy też nie będzie problemów. Szkoda, że nie wziął pod uwagę faktu, że badanie trwało 2 minuty a praca trwa 8 godzin. Ostatecznie stwierdził, że i tak nie da mi zwolnienia bo nie ma druczków. Słabo. Nie poszedłem tam tylko po to żeby wyciągnąć bezpodstawnie zwolnienie z pracy o czym świadczy chociażby diagnoza postawiona przez lekarza a niestety tak się poczułem i ostatecznie musiałem wziąć w pracy urlop na żądanie bo dolegliwość nie pozwala mi na wykonywanie obowiązków w taki sposób jaki powinienem.
   2 gwiazdki tylko dla tego bo zakładam, że chociaż diagnoza była słuszna.

  • I
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum Okulistyczne

   Polecam! Lekarz rzetelny dokładny i przede wszystkim nie traktujący pacjenta z góry. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie pytania:)

  • E
   Lokalizacja: Wrocławskie Centrum OkulistyczneUsługa: badania diagnostyczne

   Bardzo sumienny człowiek. Przekonał mnie, że nie muszę robić korekcji wzroku, bo się nie nadaje, kiedy w innej placówce mi powiedzieli, że nadaję się jak najbardziej. Radzę wszystkim przed zabiegiem nawet w innej placówce poradzić się z Panem Doktorem, bo ta osoba nie będzie na siłę pchać pacjenta, aby tylko wyciągnąć kasę za kosztowny zabieg. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi!

  • J

   Bardzo dobry lekarz, ośmielę się stwierdzić, że najbardziej profesjonalny, dokładny, rzetelny, sympatyczny, cierpliwy (w związku z milionem pytań którymi go zasypałam ;-)) u jakiego miałam okazję się leczyć. Polecam z czystym sumieniem!

  • A

   Laserową korekcję wzroku miałam ponad dwa lata temu. Nie byłam łatwą pacjentką gdyż mam słabą siatkówkę w obu oczach która lubi się "odklejać". Mimo tego typu utrudnieniu Pan dr Regiec wybrał odpowiednią metodę korekcji, a ja cieszę się doskonałą ostrością widzenia. Wszelkie komplikacje typu "efekt halo" czy "zespół suchego oka" mnie nie dotyczą. Pan doktor zawsze badał mnie rzetelnie i odpowiadał na każde moje pytanie. Jest to człowiek bardzo miły i oddanny swojej pracy, wzbudza zaufanie na które w 100% zasuguje . Ogromnie polecam

  • Y

   Świetny, uśmiechnięty lekarz z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie czuć presji czasu jak u niektórych lekarzy gdzie 15 min na wizytę to max. Wysłucha, doradzi. Na pewno będę korzystał w przyszłości i polecał pana doktora.

  • L

   Pół roku temu miałem laserową korekcję wzroku.....wszystko w najlepszym porządku. Wygoda życia bez okularów jest więcej warta niż cena zabiegu. Gorąco polecam.

  • Najlepszy specjalista w Polsce , moja wadę odrazu wykrył , zabieg laserowy jak i wizyty kontrolne starannie byly i wyczerpujaco opisane . Wielki PLUS dla tego Pana :D Podejscie do pacjenta rewelacyjne :)

  • Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, skrupulatny. Jestem rok po zabiegu. I pomimo, iż jestem trudną pacjętką ze względu na moje choroby przewlekłe to zabieg udany w 100%, bez konieczności poprawek. Naprawdę polecam wszystkich tego lekarza. To świetny fachowiec. Pacjentom poświęca tyle uwagi ile trzeba oraz naprawdę wyczerpująco odpowiedana na wszystkie pytania. Oby takich specjalistów było jak najwięcej.

  • S

   W styczniu 2013 r. minie 12 lat od przeprowadzonej korekty wady wzroku. Do dnia dzisiejszego nie dzieje się nic niepokojącego :) A jaki komfort życia bez okularów ! Na badaniach okresowych inny okulista w ogóle się nie zorientował, że oczy były "naprawiane". Był w szoku jak mu powiedziałam, że robiona była korekta - Powiedział tylko: "niemożliwe, nie ma ani śladu!"
   Dlatego śmiało mogę polecić Pana Doktora Regiec i tą właśnie klinikę. Podejście naprawdę profesjonalne i faktycznie miła atmosfera podczas całego " procesu " korekcji.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG