dr n. med.

Piotr Regiec

Okulista

Przyjmuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Kierownik pracowni laserowej korekcji wzroku więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Przyjmuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem laserowej korekcji wzroku. Kierownik pracowni laserowej korekcji wzroku

Specjalizacje

 • Okulistyka

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Bardzo dobry lekarz, ośmielę się stwierdzić, że najbardziej profesjonalny, dokładny, rzetelny, sympatyczny, cierpliwy (w związku z milionem pytań którymi go zasypałam ;-)) u jakiego miałam okazję się leczyć. Polecam z czystym sumieniem!

 • A

  Laserową korekcję wzroku miałam ponad dwa lata temu. Nie byłam łatwą pacjentką gdyż mam słabą siatkówkę w obu oczach która lubi się "odklejać". Mimo tego typu utrudnieniu Pan dr Regiec wybrał odpowiednią metodę korekcji, a ja cieszę się doskonałą ostrością widzenia. Wszelkie komplikacje typu "efekt halo" czy "zespół suchego oka" mnie nie dotyczą. Pan doktor zawsze badał mnie rzetelnie i odpowiadał na każde moje pytanie. Jest to człowiek bardzo miły i oddanny swojej pracy, wzbudza zaufanie na które w 100% zasuguje . Ogromnie polecam

 • Świetny, uśmiechnięty lekarz z bardzo dobrym, indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie czuć presji czasu jak u niektórych lekarzy gdzie 15 min na wizytę to max. Wysłucha, doradzi. Na pewno będę korzystał w przyszłości i polecał pana doktora.

 • Pół roku temu miałem laserową korekcję wzroku.....wszystko w najlepszym porządku. Wygoda życia bez okularów jest więcej warta niż cena zabiegu. Gorąco polecam.

 • Najlepszy specjalista w Polsce , moja wadę odrazu wykrył , zabieg laserowy jak i wizyty kontrolne starannie byly i wyczerpujaco opisane . Wielki PLUS dla tego Pana :D Podejscie do pacjenta rewelacyjne :)

 • Bardzo dobry lekarz. Miły, rzeczowy, skrupulatny. Jestem rok po zabiegu. I pomimo, iż jestem trudną pacjętką ze względu na moje choroby przewlekłe to zabieg udany w 100%, bez konieczności poprawek. Naprawdę polecam wszystkich tego lekarza. To świetny fachowiec. Pacjentom poświęca tyle uwagi ile trzeba oraz naprawdę wyczerpująco odpowiedana na wszystkie pytania. Oby takich specjalistów było jak najwięcej.

 • W styczniu 2013 r. minie 12 lat od przeprowadzonej korekty wady wzroku. Do dnia dzisiejszego nie dzieje się nic niepokojącego :) A jaki komfort życia bez okularów ! Na badaniach okresowych inny okulista w ogóle się nie zorientował, że oczy były "naprawiane". Był w szoku jak mu powiedziałam, że robiona była korekta - Powiedział tylko: "niemożliwe, nie ma ani śladu!"
  Dlatego śmiało mogę polecić Pana Doktora Regiec i tą właśnie klinikę. Podejście naprawdę profesjonalne i faktycznie miła atmosfera podczas całego " procesu " korekcji.

 • Pan Doktor przeprowadził u mnie laserową korekcję wzroku. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i jego efektu, ale również z profesjonalnej opieki lekarskiej, jaka nade mna roztoczyl Pan Doktor. Mozna pytac o wszystko, pacjent czuje sie bezpiecznie, a podczas zabiegu poziom stresu jest naprawde minimalny. Na koniec dodam, że zabieg super sprawa:)

 • Niesamowity lekarz. Profesjonalista w każdym calu :) całkowicie rozwiał moje wątpliwości dotyczące laserowej korekcji i szybko wykonał zabieg bez problemów. Bez zastanowienia zaufałabym temu Lekarzowi jeszcze raz. Pozdrawiam i polecam każdemu Okularnikowi ten zabieg i Specjalistę w osobie Dr Regiec :)

 • Fantastyczny lekarz, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Nie często spotyka się takich ludzi. Jestem już dwa lata po laserowej korekcji wzroku, efekt zabiegu niesamowity. Polecam Wrocławskie Centrum Okulistyczne wszystkim osobom, które cały czas wahają się z podjęciem decyzji o zabiegu.