Piotr Pawłowski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • *ZŁOTE RĘCE*tak krótko opisałabym cenionego Fachowca jakim jest dr Piotr Pawłowski.Dzięki Panu Doktorowi mogę sama dobrze chodzić .Znam wiele osób zadowolonych,które korzystają z porad tego Ortopedy-rzeczowego ,konkretnego,profesjonalnego .Polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   O panu doktorze powiedział mi znajomy, który był przez niego poważnie operowany. Z moim przypadkiem miał do czynienia, gdy inni lekarze rozkładali już ręce.
   Stwierdził, że nie jestem już w stanie funkcjonować bez zabiegu, a po zdjęciach okazało się, że nawet operacji. Przy każdej wizycie był niesamowicie żartobliwy, potrafił rozładować mój stres, fachowo podszedł do sprawy. Podczas pobytu w MATOPACIE zaglądał regularnie (po operacji) odpowiadał na każde pytanie, pomagał. Żadnego lekarza tak miło nie wspominam jak jego. Teraz to ja polecam go innym. I są zadowoleni.
   Oby więcej takich lekarzy.

  • G

   Dr Pawłowski robił mi dwie operacje halluxów.Jedną 3 lata temu,drugą 3 dni temu.Użył dwóch różnych metod.Po pierwszej okazało się że mam uczulenie na chrom i nikiel zawarty w stopie drutów operacyjnych,musiałam więc brać środki odczulające(noga działa bez zarzutu).Do drugiej więc użył tytanowej śruby,by problem się nie powtórzył.Słucha,wyciąga wnioski,wybiera najlepsze rozwiązania,to wszystko poparte wiedzą,ogromnym doświadczeniem i"darem",którym pochwalić się może mało który lekarz.To wystarczy,a że nie jest wylewny...no cóż,jak obserwowałam jak wygląda jego dzień pracy,to rozumiem czemu musi być tak wewnętrznie zdyscyplinowany-w jego rękach leży nasze zdrowie ,a nawet życie.I on to traktuje poważnie!!

  • G

   Jestem właśnie po drugiej operacji na kolano. Pierwsza w 2008 artroskopia z synowektomią, ponieważ mam RZS...Kilka dni temu miałam powtórkę z rozrywki i dodatkowo usuniętą torbiel podkolanem....
   Lekarz, którego polecam w 100 % w szpitalu mówią,że ma dar od Boga (złote ręce), naprawia i składa to co dla innych już dawno jest nie do naprawienia...

  • G

   Konkretny człowiek,bardzo dobry specjalista. Zgłosiłam sie do niego po 3 artroskopiach operacyjnych wykonywanych przez "speców" z mojego miasta. I co do zapisu " nie dasz nie pojedziesz" to kompletna bzdura! Wszystko miałam robione na fundusz, mało tego za kolejne wizyty nie płaciłam. Teraz czekam na osteotomię. I wątpię żeby "brał" jak to sugeruje mój poprzednik. Ja uważam, że tylko inny zazdrosny o dobre opinie lekarz może pisać takie bzdety. Pozdrawiam i polecam p. Doktora

  • A

   polecam polecam, co tutaj dużo pisać w Bydzi nawet dr.W nie potrafił naprawić mi kolana starał się ale czasami nie wychodzi, w Matopacie dr.P postawił mnie odrazu na nogi. na 10 osób którym poleciłem dr.P ...10 zadowolonych

  • G

   Konkretny człowiek,bardzo dobry specjalista i co ważne-ludzki.Wystarczy szcera rozmowa a pomoże.POLECAM.

  • G

   jestem po pierwszej wizycie i wydaje się, że dr Pawłowski to dobry fachowiec. od 9 miesięcy mam problem z kolanem i do tej pory żadnej sensownej informacji nie uzyskałam od innych lekarzy. Doktor stwierdził schorzenie i przepisał leki, wie na efekty trzeba poczekać Polecam, bo sprawia wrażenie naprawdę kompetentnego i doświadczonego lekarza.

  • S

   Byłam u niego w Matopacie kilka razy. Owszem, może i wydaje się arogancki, ale jak mnie coś boli, to szukam lekarza, a jak chcę pogadać - przyjaciela. Miałam wybuchowe złamanie kręgosłupa z poszarpanym prawym splotem barkowym i nadpękniętym obojczykiem. Raz przyszedł bez problemu na konsultację u innego lekarza. Na kolejnej wizycie u niego okazało się, że trzeba zrobić USG barku, żebym nie czekała tydzień kazał mi przyjść na drugi dzień - nie wziął nic za to USG. Dokładnie wyjaśnił mi skąd bierze się mój ból - inni lekarze mieli mnie w nosie.

  • H

   Byłem za granicą i tamtejszych dwóch różnych 'speców' lekarzy nie udzielili mi zadnej pomocy przez co teraz musze sie użerać ze skutkami. Nie stwierdzili nic a mialem wiezadla i powierzchnie stawowe w rozsypce, jak stwierdzil p. Doktor. Z jego pomocą moge juz normalnie chodzić. czeka mnie jeszcze co najmniej 50 dni 'lenistwa'. Gdybym od razu do niego trafil byłoby to 30-40 dni wyleczony prawidlowo uraz. Jednak przez 2. palantów łacznie będzie to ok.160 dni.
   znam kilka osob po wypadkach i powaznych urazach,ktorzy mieli nie chodzic. Po wposlpracy z p. P.chodza i ciesza sie zyciem. POLECAM GO!

  • A

   Jestem po pięćiu zabiegach kolan mniej i bardziej poważnych wykonanych przez dr Pawłowskiego w toruńskim szpitalu i jestem bardzo zdziwiona niektorymi z powyższych opinii!!?Tam idzie się w konkretnym celu do określonej osoby a nie na piwo i bajer z kolegą.Ja trafiłam tam "do poprawki"po nakielskich "specjalistach"Dziś czuję się bardzo dobrze,wizyty- tylko kontrolne-wszystko jest OK!Moim zdaniem(wypracowanym przez kilka lat)dr Pawłowski jest bardzo dobrym specjalistą przy czym jest też konkretny,rzeczowy i posiada wysoką kulturę osobistą.To człowiek na poziomie(nie zrozumiałym dla wielu osób)Jednym słowem "facet z klasą" Serdeczne "dzięki" i pozdrowienia dla Niego!!