Piotr Niwiński

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Lekarz,który się nie wywyższa. Ma ogromną wiedzę i umiejętności.Módlcie się ,żeby nigdzie nie uciekł i wyuczył jak najwięcej specjalistów, bo to co w tym kraju pezentuje służba zdrowia na dziś to konowalizm.
  Jest konkretny i mówi to co myśli. Nie idziesz po pieszczoty tylko po ratunek. Ma złote ręce. Ceny są takie jakie są , to przecież też biznes.Robota za to zrobiona doskonale.Wiem ,co mówię , przez dwa lata byłam stałym bywalcem u doktora, bardzo go lubię ,uratował mi to ,co inni spisali na straty. Jeśli przekazywał pracę innym stomatologom ,to i tak interesował się wszystkim .Dlatego nie wymyślajcie głupotek.Doktorze,szacun.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:

   - obowiązki te sumiennie spełniać;
   - służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
   - według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek;
   - nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego;
   - strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych;
   - stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.>/br>

   PRZYRZEKAM TO UROCZYŚCIE!

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Usługi

  Klinika Stomatologii Estetycznej i Chirurgii Alfa-Med Bydgoszcz

  Pestalozziego 7, Chopina 6, 85-095 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Konsultacje protetyczno/ implantologiczne
  Licówka porcelanowa
  Inley kompozytowy
  Inley porcelanowy
  Proteza całkowita
  Proteza osiadająca
  Zdjęcie starego mostu
  Zabieg plastyki połączenia ustno zatokowego
  Zabieg jednostronnego podniesienia dna zatoki szczękowej
  Zabieg argumentacji żuchwy z użyciem biomateriału i membrany kolagenowej
  Zabieg augmentacji żuchwy z użyciem przeszczepu autogennego kostnego
  Użycie biomateriału/ membrany kolagenowej
  Śruba gojąca
  Korona pojedyncza na metalu ( cementowana lub przykręcana na implancie)
  Korona tymczasowa
  Korona porcelanowa na metalu
  Korona porcelanowa na złocie
  Korona pełnoceramiczna cadcam
  Korona porcelanowa na moście
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J

   Ze wzgledu na to, że lekarz który robił u mnie implant nie mógł być obecny na zakładanie korony, trafiłam do Dr. Niwińskiego. Ok. godziny czekania na pierwszy termin. Jakieś tam wyjaśnienie, że czegoś nie mogli znaleźć, co dla mnie żadnym wyjaśnieniem nie jest. Pracował bez rękawiczek, co mnie bardzo zaskoczyło, nie sądziłam, że są jeszcze dentyści, którzy nie uważają na higienę. Implant trzeba było dopasować, powiedziano mi, że na 16 będzie. Godzina czekania, bez żadnego "przepraszamy", nic. Miał jeszcze czelność mi powiedzieć, że to ja powinnam sobie lepiej rozplanować czas, jeśli mi coś nie pasuje. Robotę zrobił, ale to było jedna z najmniej przyjemnych wizyt w moim życiu. Niby tłumaczenie, że korony jeszcze nie dowieźli. Najwyraźniej ciężko zadzwonić i poinformować o opóźnieniu. Od Dr Niwińskiego będę się trzymać z daleka.

  • B

   Może dr Iwiński jest dobrym fachowcem, jednak jego zachowanie wobec pacjenta jest szokujące (przynajmniej w moim wypadku). Leczył mi ząb - kanałowe lecznie. Zastosował znieczulenie, które w pełni nie zadzialało. Być moze za szybko dobrał sie do żęba. Łzy z bólu poleciały mi ciurkiem. Lekarz ze śmiechem rozmazał mi palcami caly makijaż oczu, był bardzo rozbawiony. Czułam się okropnie, a ból był nie do zniesienia. Nigdy do niego nie wróce!!!!

  • R

   Ma facet wiedzę ale co z tego skoro ... spóźnia się, pracuje b.często bez rękawiczek (!), w połowie leczenia przekazuje pacjenta do innego lekarza, jest bardzo niemiły (zwłaszcza dla pań z nim pracujących). Nie polecam, za taką kasę są lepsi i milsi.

  • E

   Lekarz,który się nie wywyższa. Ma ogromną wiedzę i umiejętności.Módlcie się ,żeby nigdzie nie uciekł i wyuczył jak najwięcej specjalistów, bo to co w tym kraju pezentuje służba zdrowia na dziś to konowalizm.
   Jest konkretny i mówi to co myśli. Nie idziesz po pieszczoty tylko po ratunek. Ma złote ręce. Ceny są takie jakie są , to przecież też biznes.Robota za to zrobiona doskonale.Wiem ,co mówię , przez dwa lata byłam stałym bywalcem u doktora, bardzo go lubię ,uratował mi to ,co inni spisali na straty. Jeśli przekazywał pracę innym stomatologom ,to i tak interesował się wszystkim .Dlatego nie wymyślajcie głupotek.Doktorze,szacun.

  • N

   Jeżeli ktoś uważa ze Dr. Niwiński jest dobry to sie myli. 1. spóźnia sie do pacjentów, bo pije kawe; 2. czasami nie przyjmuje swoich pacjentow lub przebywa z nimi ok 5 min bo pacjenta nie lubi; 3. bardzo źle wyraża się o swoich pracownikach i poniża ich w obecności pacjentów, co czasami jest dołujące, zwłaszcza ze nie mozna sie odezwac bo ma np rece w jamie ustnej pacjenta; 4, do pacjentów nie zaklada rękawiczek; 5. bardzo zawiły język jakim się posługuje w stosunku do pacjenta i najwazniejsze; 6. w czasie obsługiwania pacjenta potrafi narzędziem dlubac sobie w uszach lub nosie - po czym spowrotem obslugiwac nimi pacjnta

  • G

   Pan Doktor usuwał mi ósemki, co było BARDZO trudne Jestem ogromnie zadowolona. Pełen profesjonalizm. Usługi drogie- to fakt, ale na szczęście zęby usuwa się tylko raz w życiu. Polecam.

  • G

   OD DZIECKA U PANA PIOTRA RAZEM Z RODZINĄ LECZYMY ZĘBY ,
   MOŻE I NIEKTÓRZY NAŻEKAJĄ NP. NA CENE
   TYLKO ŻE NIC NIE MUSZĘ PO NIM POPRAWIAĆ! A BLOMBY TYLE LAT I NIE WYPADAJĄ ANI NIE CZARNIEJĄ. DLATEGO UWAŻAM IŻ NIE SŁUSZNIE PISZECIE I ROBICIE MU ANTYREKLAME.
   MOŻECIE IŚĆ GDZIEŚ INDZIEJ TO SIĘ NAUCZYCIE JAK SIĘ PŁACI I CO PIĘĆ LAT WYMIENIA BLOMBY BO WYPADAJĄ. MICHAL S.

  • O

   B.dobry dentysta. Ma jednak kilka mankamentow. Oto one:
   1. DROGI!!!
   2. Ma sklonnosci do obslugiwania poza kolejnoscia, co bywa denerwujace jesli czeka sie na swoja kolejke, mimo ze przyszlo sie na umowiony czas.
   3. Nie rzadkie jest "przekazywanie" pacjenta innemu stomatologowi w trakcie zabiegu. Czyli rozpoczynanie i zakonczenie zabiegu wykonuje sam, ale rozwiercanie, przygotowanie do plombowania, itp czynnosci robi ktos inny (bo dr Niwinski w tym czasie obsluguje kolejnego pacjenta na drugim fotelu).
   4. Dosc czesto zdarzalo mi sie otrzymywac telefony "na ostatnia chwile" informujace o odwolaniu wizyty. Nastepna wizyta wg. grafika, czyli trzeba czeakac kolejnych kilka lub kilkanascie dni.

  • P

   Pan Niwinski jest b.dobrym specjalistą, jego wiedza jest na wysokim unijnym poziomie.Jedynym wielkim mankamentem jest, wielki brak zachowania septyki przez personel.(zmiana rekawic jednorazowych!!!!!!!! ma chronic pacjenta a nie tylko personel)

  • P

   Najlepszy dentysta w mieście . Ceny do przeżycia, miły kontakt z pacjentem. Profesjonalista !
   Polecam każdemu !