ALFA-MED Centrum Medyczno-Stomatologiczne

ALFA-MED Centrum Medyczno-Stomatologiczne

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Sprzęt oraz stosowane w leczeniu materiały, to wyroby najlepszych w branży firm. Zakres możliwych do wykonania zabiegów jest bardzo szeroki. Od skomplikowanych operacji chirurgii szczękowo – twarzowej przez implantację, endodoncję, periodontologię do wyrafinowanej stomatologii estetycznej włącznie. Każdy pacjent oprócz diagnozy otrzymuje kilkuwariantowy plan leczenia z możliwością dostosowania do swoich oczekiwań.

Kadra lekarska oprócz bieżącej pracy zawodowej przy pacjentach zajmuje się również pracą naukową. Klinika współpracuje z ośrodkami akademickimi w Poznaniu i Warszawie, wyniki prac badawczych publikowane są w prasie fachowej oraz prezentowane na konferencjach naukowych i kongresach w kraju i za granicą.

Zabiegi chirurgiczne (implantologiczne) wykonywane są w specjalnie do tego przygotowanym gabinecie zabiegowym. Wyposażony jest on w odpowiednie narzędzia i wprowadzone są w nim należyte standardy czystości (aseptyki). Bardziej skomplikowane operacje wykonywane są na bloku operacyjnym. Lekarze stomatolodzy przyjmują w najlepiej wyposażonych gabinetach stomatologicznych z radiowizjografią i mikroskopami endodontycznymi marki Zeiss włącznie. Personel ma do dyspozycji pracownie radiologiczną z tomografem komputerowym włącznie.
Dowiedz się więcej

Adresy (2)

ALFA-MED Centrum Medyczno-Stomatologiczne
Pestalozziego 7, Chopina 6, 85-095 Bydgoszcz
ALFA-MED Centrum Medyczno-Stomatologiczne logo
ALFA-MED Centrum Medyczno-Stomatologiczne
Chopina 6, 85-092 Bydgoszcz
ALFA-MED Centrum Medyczno-Stomatologiczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (33)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz chirurgia szczękowo-twarzowa

  Serdeczne podziękowania dla Pana doktora za przeprowadzenie zabiegu usunięcia 8 zębów w tym ósemek zatrzymanych oraz szóstek pod aparat ortodontyczny. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, uprzejmością i zaangażowaniem. Zabieg przebiegł bezproblemowo a samopoczucie po zabiegu fantastyczne. Nie skorzystałam nawet z jednej tabletki przeciwbólowej a rany po usunięciu zagoiły się w mgnieniu oka. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcenie. Będę polecać Pana doktora oraz klinikę wszystkim znajomym. Obecnie zaczynam już leczenie ortodontyczne na które Pan doktor świetnie mnie przygotował. Jeszcze raz dziękuję z całego serca za podjęcie się tej niełatwej operacji, której realizacji odmówili inne kliniki. Jest Pan mistrzem swojego fachu. Powodzenia.

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Pani Ilono, jest mi niezmiernie miło czytając tak pozytywny komentarz. Każde słowo uskrzydla i dodaje energii. Bardzo też mnie cieszy Pani szybki powrót do zdrowia. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam MJ

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Białożyk-Mularska protezy

  Najlepszy stomatolog u jakiego miałem niewątpliwą przyjemność przebywania w pozycji leżącej. Bezboleśnie, czyściutko i bardzo sympatycznie. Leczenie kanałowe, usuwanie 8, licówki - wszystkie te zabiegi przeprowadzone wzorowo. Z wielką przyjemnością wracam do gabinetu ponieważ wiem, że pani doktor to prawdziwy fachowiec. Pozdrawiam również przesympatyczną panią Elę. Będę wracał. TF.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Do ALFA-MED trafiłam pełna obaw z zębem wymagającym leczenia kanałowego. Mimo, że ząb należał do tzw. trudnych przez dr Jankiewicza został uratowany , za co bardzo , bardzo dziękuję. Panie doktorze dziękuję za profesjonalizm,, empatię , szczegółowe wyjaśnienia i miły uśmiech.
  Życzę dalszych sukcesów zawodowych i wiele satysfakcji z wykonywanej pracy.

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Pani Zofio, niech to będzie dla mnie drogowskaz. Dziękuję za zaufanie i miłe słowo. Pozdrawiam również życząc duuuzo zdrowia

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Białożyk-Mularska Konsultacja stomatologiczna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Serdecznie polecam Panią Doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Bardzo dziękujemy Panu dr Jankiewiczowi za uratowanie zęba mojej córki, który po wcześniejszej konsultacji u innych stomatologów skazany był na straty. Obie przeżyłyśmy to strasznie, ponieważ kilka miesięcy wcześniej miała zdjęty aparat stały, ząb szóstka. Trzy letnie leczenie ortodontyczne poszło by na marne. Pan doktor dał nam nadzieję i co najważniejsze uratował zęba. Dodam, że jest super specjalistą w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty i przesympatyczny.
  Polecam na 100%

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Serdecznie dziękuję za zaufanie oraz miłe słowa. Również życzę mamie Dorocie oraz pacjentce dalszych sukcesów i zdrowia

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz Inny

  Polecam Pana Doktora w 100%. Gdybym wcześniej trafiła pod opiekę takiego wspaniałego profesjonalisty jakim jest Pan Doktor nie straciłabym dwóch siódemek, które leczyłam u innych stomatologów. Do Doktora trafiłam z silnym bólem szóstki. Inni stomatolodzy stawiali zęba na straty (do usunięcia). Ząb leczony już kanałowo. Zdarzało mi się usłyszeć od innych lekarzy, że kanały pięknie wypełnione, więc wmawiam sobie sama ból. Koleżanka z pracy poleciła mi właśnie Doktora Marka. Podczas badania okazało się, że mam czwarty kanał w szóstce. Niewidoczny przy wcześniejszych rtg, gdy byłam u innych lekarzy. Pan Doktor podjął się odszukania tego kanału, nie było to proste. Już podczas znalezienia tego kanału aż mi łzy leciały z oczu i to nie z bólu, a z radości, ponieważ czułam, że Doktor dotarł do sedna mojego bólu- tego co inni lekarze twierdzili, że zmyślam, z którym się bardzo długo męczyłam.
  Poza tym atmosfera w jakiej przebiega wizyta na kolejne 100%
  Pan Doktor zawsze wita się z pacjentem, przeprowadzi rozmowę, wyjaśni co i jak będzie robione, jest zawsze uśmiechnięty- pełen profesjonalizm.
  Panie Doktorze, dziękuję!!!

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Pani Joanno, booom.
  Bardzo Pani dziękuję za tę opinię. Nie zwalniam tempa. Fajnie jest nieść pomoc innym. Dziękuję raz jeszcze i życzę zdrowia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz Inny

  Jak usunięcie ósemki tooooo tylko do Doktora do Doktora, bo profesjonalizm tam parking ram pam pam pam..:) Polecam z całego serca: zero bólu i zabieg na najwyższym poziomie 10/10.

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Pani Agnieszko, musi byc naprawdę dobrze, sądząc po natroju oczywiście. Serdecznie dziękuję za przekaz energetyczny do dalszego leczenia. Życzę baaaaardzo szybkiego powrotu do zdrowia ram pam pam pam.
  Marek Jankiewicz

  H
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Sinkiewicz Inny

  Serdecznie polecam!

  Pierwszy raz w życiu musiałem usuwać ząb, nieszczęsna ósemka.
  Pan Doktor bardzo sympatyczny i konkretny, wyjaśnił co i jak,
  samo wyrywanie trwało może 5 sekund - bez bólu.
  Po zabiegu brak powikłań, wszystko w najlepszym porządku.
  Na pewno wrócę, jeśli będzie taka potrzeba!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz Inny

  Pan Marek to osoba na właściwym miejscu. Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach z różnymi stomatologami, nie sądziłam, że tacy lekarze istnieją! Moja ortodontka wystawiła skierowanie na usunięcie zatrzymanej ósemki... i z tego powodu trafiłam do Pana Doktora. Byłam przerażona faktem zabiegu, jak się później okazało - niepotrzebnie. Moje wyobrażenie procesu usuwania a to co wydarzyło się w gabinecie to dwie różne kwestie. Pan Marek - profesjonalny, empatyczny i uśmiechnięty człowiek. Wszystko wyjaśnił, uspokoił i pokazał, że są na świecie stomatolodzy, którym można zaufać. Całkowicie wybiega poza stereotypy o lekarzach z tej specjalizacji. Miły, uprzejmy, z iskierką w oczach, która świadczy o tym, że jest pewien tego co robi i robi to z powołania.
  Zabieg przebiegł całkowicie bezboleśnie i ku mojemu zdziwieniu, bardzo szybko.
  Panie Doktorze, dziękuję za komfort i spokój psychiczny :)
  Myślę, że inni z tej specjalizacji, mogliby się wiele od Pana nauczyć ;)

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Dziękuję Pani Magdo, za taką referencję. Bardzo mi miło, kiedy czytam o Pani spokoju. Wiem, że moja specjalizacja nie jest łatwa, tym bardziej mam frajdę z pomagania w najtrudniejszych przypadkach. Życzę samych sukcesow oraz szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marek Jankiewicz leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Doskonały profesjonalista; zaangażowanie, doświadczenie, empatia i fachowość. Od wielu lat jestem pacjentką- naprawił co inni dentyści wykonali niewłaściwie, wyleczył stany w opinii innych lekarzy beznadziejne. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.

  lek. dent. Marek Jankiewicz

  Pani Karolino, jedynie pozostaje mi podziękować za obdarzone zaufanie. Cieszę się, że mogę pomagać z sukcesami. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania