lek. dent.

Piotr Janczy

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg

34 opinie +dodaj

Umów wizytę
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pod okiem znanych specjalistów odbył podyplomowy staż kliniczny w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem - pierwotne

  Bardzo profesjonalne podejście, kompletne wytłumaczenie i przedyskutowanie zrozumiale przypadku. Chęć odpowiedzi na pytania. Pierwsze znieczulenie przy leczeniu i prawie nie odczuwalne! Było ryzyko kanałowego jednak udało się zęba uratować. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Bardzo polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: usunięcie chirurgiczne zęba mądrości

  Usunięcie zęba mądrości przebiegło w zupełnie bezbolesny sposób. Leki przeciwbólowe przestały być potrzebne po 24h, także wszystko wróciły do normy w szybkim tempie. Pełen profesjonalizm i miła obsługa.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście wytłumaczenie przypadku oraz propozycja leczenia była bardzo jasno przedstawiona zrozumiała dla pacjenta a wskazania po wykonaniu zabiegu były bardzo cenne

 • Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: konsultacja specjalistyczna

  Jestem po wstępnej konsultacji u Pana Doktora. Zabieg usunięcia "8" ustalony na maj. Pan Doktor , rzeczowo oraz w jasny sposób opisał całą procedurę.
  Klinika na najwyższym poziomie . Bardzo miła obsługa.

 • Opinia z dnia 18.03.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: ponowne leczenie kanałowe zęba

  Polecam gorąco! Trafiłam do Doktora Piotra Janczy z trudnym przypadkiem – zębem po nieudanym leczeniu kanałowym, z wyrokiem usunięcia. Pan Piotr go uratował :) Ząb jest chimeryczny, ale jest :) Pozostałe ząbki też świetnie zrobione – wyrzeźbione. Bezboleśnie i miło, aż chce się chodzić do dentysty :) Bardzo dziękuję Panie Piotrze!

 • M
  Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: stomatologia zachowawcza

  Bardzo profesjonalne podejście, cały przebieg leczenia został szczegółowo omówiony. Oczywiście bez bólu i w przyjemnej atmosferze, Jeszcze tylko koc i można zdrzemnąć sie w trakcie zabiegu- polecam wszystkim ociągającym się z wizytą u stomatologa:)

 • A
  Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: ekstrakcja zęba 8

  Dr Janczy to wysokiej kultury profesjonalista. Zabieg usunięcia zęba 8 przebiegł bezboleśnie oraz bez żadnych powikłań.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTIUM CLINICUsługa: przegląd i badanie

  Doktor Jańczy to najlepszy dentysta jakiego znam (a poznałam wielu z racji na długoletnie problemy z zębami). Jest niezwykle profesjonalny, precyzyjny i kulturalny. Mam do niego pełne zaufanie. Dzięki swej wiedzy i umiejętnościom Doktor wyrobił sobie doskonałą markę wśród krakowskich stomatologów. Jest to wysokiej klasy specjalista, którego polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy mają przykre doświadczenia z dentystami.

 • M
  Lokalizacja: DENTIUM CLINIC

  Fachowe podejście, seria badań, właśnie otrzymałem maila z planem leczenia, z podaną propozycją finansowania zabiegu. Polecam ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  Pod okiem znanych specjalistów odbył podyplomowy staż kliniczny w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.
  Następnie pracował w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej na stanowisku młodszego asystenta, gdzie zajmował się pracą kliniczną oraz nadzorem i edukacją stażystów podyplomowych.
  Nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu endodoncji, chirurgii, implantologii.
  Zawodowe pasje i zaangażowanie sprawiły, że wraz z przyjaciółmi zdecydował się na założenie Dentium Clinic, gdzie zajmował się będzie endodoncją mikroskopową, chirurgią oraz implantologią.
  Prywatnie jest miłośnikiem aktywnego spędzania czasu oraz motoryzacji.

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie

Certyfikaty

Zdjęcia