Adres

Antoniego Kosińskiego 14/1, Wilda, Poznań
PRO LIFE CLINIC (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz w trakcie specjalizacji z Endokrynologii. Konsultant NaProTechnologii. Specjalista ginekolog - położnik.Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRO LIFE CLINIC wizyty napro, prowadzenie ciąży

Pan doktor Piotr Broda to człowiek niesamowicie ciepły i serdeczny. Zwraca się do kobiety z ogromnym szacunkiem, ale bardzo zwraca uwagę również na męża jako tatę dziecka. Dzięki temu zarówno ja, jak i mój mąż jako przyszli rodzice czuliśmy się wyjątkowo zaopiekowani i spokojni. Pan doktor odpowiada na każde pytania, chętnie też doradza, ponieważ jest na bieżąco z wieloma zagadnieniami z branży medycznej i zdrowego stylu życia. Powierzenie naszej ciąży w ręce Pana Doktora to była nasza najlepsza decyzja!
Pozdrawiamy :)
Natalia i Krzysztof z Gabrysiem


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Najlepszy ginekolog jakiego mogłam znaleźć. Rewelacyjnie prowadzi ciążę i wiele można się dowiedzieć na ten temat tym bardziej jeśli jest się mamą ten pierwszy raz. Polecam Pana Piotra każdej kobiecie, która nie ma jeszcze wybranego ginekologa.


M
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, a bylam u wielu, jako jedyny pomógł mi z endometriozą, nie polecając jedynie hormonów bądź leków przeciwbólowych, w każdej chwili mogłam skontaktować sie z doktorem telefonicznie bądź mailowo, teraz jestem w ciąży i chociaż nie zawsze udaje mi sie umówić do akurat doktora Brody ze względu na jego napiety grafik, to jesli jednak taka możliwość istnieje niemzmiernie sie cieszymy. My jestesmy zachwyceni wiec z całego serca polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRO LIFE CLINIC

Dziś byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora i jestem zainspirowana i zmotywowana. Ogromny profesjonalizm i rzetelność ze strony Pana Doktora motywuje mnie do skrupulatnego przestrzegania zaleceń. Zostałam dokładnie przebadana, przebieg każdego badania był na bieżąco konsultowany, ale to co szczególnie mnie urzekło to ogromny takt i wyczucie Pana Doktora. Wyszłam z gabinetu z konkretnym planem postępowania, poinformowana o zasadności zaleconych badań i możliwych strategiach, co daje mi poczucie bezpieczeństwa.
Lekarz, który motywuje do zmiany postrzegania niektórych tematów, który inspiruje otwartością umysłu i który stwarza atmosferę sprzyjającą współpracy, który widzi w pacjencie człowieka a nie wyłącznie jednostkę chorobową.
Asia S.

lek. Piotr Broda

Bardzo dziękuję za takie przedstawienie mojego podejścia do relacji Pacjent - lekarz i do samego postępowania diagnostyczno - terapeutycznego. Takie podejście uważam za zasadne i obym nigdy tego nie zmienił. Gdybym o niektórych zagadnieniach nie wspomniał, lub potraktował je punktowo, to zawsze można poszukać rozwinięcia tematu na autorskiej stronie napromed.pl.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PRO LIFE CLINIC

Trafiliśmy do dra. Brody razem z żoną. Od razu rzuciło nam się w oczy profesjonalne podejście. W czasie każdej wizyty czuliśmy, że poświęca się nam dużo czasu i uwagi i że patrzy się na nasze problemy w ujęciu holistycznym. Otrzymaliśmy mnóstwo praktycznych porad.

lek. Piotr Broda

Dziękuję za życzliwą opinię. Co do poświęconego czasu - tego jest prawie zawsze za mało, ale gdy przekazywane informacje trafiają do Pacjenta ufajacego swojemu lekarzowi - wtedy kontakt międzyludzki wchodzi na nowe wyżyny relacji.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana doktora w trzecim trymestrze ciąży (był to mój trzeci lekarz prowadzący tę ciążę) i jestem pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu, wiedzy oraz delikatności podczas badań. Potrafił szeroko odpowiedzieć na każde pytanie, poświęcał naszej rodzinie bardzo dużo czasu (przychodziliśmy na wizyty z mężem i drugą córeczką). Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. Nawet mój mąż (na ogół sceptyk) był zachwycony i wszystkim o nim opowiada.

lek. Piotr Broda

Bardzo dziękuję za okazane zaufanie i życzliwosc.


S
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką dr. Brody w Pro Life Clinic w Poznaniu. Jest osobą o bardzo dużej wiedzy, jednak nie najlepszym podejściu do pacjenta... Rozpisał mi skrupulatnie jak zażywać Pregnyl (zupełnie inaczej niż w ulotce, więc było to faktycznie bardzo istotne), ale nie wspomniał czego się powinnam spodziewać, skutkiem czego po teście ciążowym, który wyszedł fałszywie pozytywny po terminie spodziewanej miesiączki, przeżyłam ogromne rozczarowanie, które kosztowało mnie wiele stresu. Poza tym Pan dr przyjmuje tylko 2x w tygodniu, co uniemożliwia monitorowanie cyklu. Kiedy akurat trafiłam z wizytą w dni płodne, sama musiałam się przypominać i prosić o sprawdzenie czy pęcherzyk pęka. Dr o tym nie pomyślał... Generalnie metody naprotechnologii w niczym mi nie pomogły, a w ciążę zaszłam sama po odstawieniu wszystkich sugerowanych leków i wspomagaczy.

lek. Piotr Broda

Pacjentka trafiła na konsultacje po wcześniejszej nauce metody u Instruktora. W trakcie badań ustalono 4 odwracalne czynniki ograniczające płodność i zaproponowano leczenie. Przekazałem Pani Sylwii informacje o stosowanych metodach i jak zawsze – zaproponowałem lekturę strony www.napromed.pl gdzie będzie mogła się z nimi wszystkimi zapoznać. Teraz wiem, że tego nie zrobiła. Niemniej już po trzeciej wizycie (trzeci miesiąc terapii) postępowanie okazało się słuszne, gdyż potwierdzono ciążę wewnątrzmaciczną. Nieprawdziwe jest natomiast twierdzenie, że niemożliwe jest monitorowanie cyklu – wszystkie Pacjentki, które tego wymagają są zapisywane poza kolejnością we wszystkie dni moich przyjęć. Faktycznie, z uwagi na długość kolejki oczekujących musiałem znaleźć czas na trzeci dzień przyjęć w Gabinecie ProLifeClinic co chyba skróciło czas oczekiwania i poprawiło kontakt z konsultantem. Co do decyzji o konieczności monitorowania sonograficznego owulacji u Pani Sylwii – metody stosowane w leczeniu nie powinny być mnożone ponad miarę, zwłaszcza, gdy zostały wyeliminowane na wcześniejszym etapie leczenia. Ogólnie Pani Sylwia była na 5 wizytach w Gabinecie; w międzyczasie wymieniliśmy 29 maili dotyczących postępowania a postępujący brak zaufania do moich zaleceń wiążę z faktem równoległego prowadzenia Pani Sylwii przeze mnie i Lekarza na Rejonie. Różnice w podejściu do sytuacji klinicznej spowodowały, że zaproponowałem wybór jednego Lekarza Prowadzącego, by nie dochodziło do rozdźwięku w postępowaniu. Nigdy jednak nie krytykowałem zaleceń Drugiego Konsultanta, co chyba nie było stosowane z wzajemnością, ale nie mam w tej materii pewności.
Bardzo wysoko oceniam istnienie portalu www.znanylekarz.pl i możliwość bycia ocenianym za swoją pracę. Nie jest to zawsze bardzo miłe, ale daje przyczynek do pokornej refleksji nad własnymi metodami postępowania z Pacjentem. W życiu bywa i tak, że nie jest się chwalonym za udzieloną pomoc, ale taką jest właśnie praca Lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


  • 9.01 byłam u ginekologa. Lekarz powiedział że mam pecherzyk 20 mm i owulacje będę mieć 9.01 lub 10.01. Mam bardzo nieregularne miesiączki . Czy to możliwe że 14.01 dostałam miesiaczke?.. wcześniej pobolewal brzuch jak zawsze przed. Staram się o dziecko wiec chciałabym się dowiedziec

    Żeby mieć pewność, że krwawienie jest miesiączką - wymaga to potwierdzenia owulacji. Zrobić to można dwoma sposobami: oznaczajac poziom progesteronu, lub - co lepiej - wykonać USG potwierdzające, że obserwowana zmiana w jajnika to pęcherzyk, a nie inna zmiana. Jeśli w USG będzie nadal widoczna zmiana - trzeba poszukać innej przyczyny krwawienia ( krwawienie owulacyjne, krwawienie przełomowe w cyklu nieowulacyjnym itp).

    lek. Piotr Broda

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz w trakcie specjalizacji z Endokrynologii. Konsultant NaProTechnologii. Specjalista ginekolog - położnik.Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia