Pro Life Clinic to pierwsza w Poznaniu klinika zajmującą się leczeniem niepłodności metodą Naprotechnologii oraz nauką i propagowaniem metod rozpoznawania płodności. Pracują u nas lekarze specjaliś... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

PRO LIFE CLINIC

Antoniego Kosińskiego 14/1

61-519 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pro Life Clinic to pierwsza w Poznaniu klinika zajmującą się leczeniem niepłodności metodą Naprotechnologii oraz nauką i propagowaniem metod rozpoznawania płodności.

Pracują u nas lekarze specjaliści z zakresu naprotechnologii, ginekologii oraz chorób wewnętrznych. Metod rozpoznawania płodności nauczają wykwalifikowani instruktorzy. Nasi Pacjenci mogą wybrać między dwiema nauczanymi metodami: Creighton Model System oraz Metodą Podwójnego Sprawdzenia. W klinice pracuje również psycholog, dietetyk, fizjoterapeuta, terapeuta dnia miednicy, pediatra, neurolog, laryngolog.

Szacunek do życia ludzkiego oraz indywidualne podejście do pacjenta to cechy, które wyróżniają nas spośród wielu innych klinik.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dmochowski Inny

  Dr Dmochowski prowadził mi ciążę.
  Trafiłam na Anioła! Zawsze zleciał wszystkie konieczne badania, gdy coś się działo zawsze mogłam liczyć na szybka odpowiedz ze wskazówkami co dalej, zawsze z ogromnym szacunkiem zwracał się do mnie i do naszego dziecka-to ogromnie ważne.
  Zawsze uzyskiwałam szczegółowa odpowiedz na zadane pytania. Lekarz z powołania i najlepszy na jakiego mogłam trafić!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Pan doktor to zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu . Bardzo miły i cierpliwy , ale także rzetelny, kompetentny i zaangażowany w swoją pracę. W sposób zindywidualizowany podchodzi do każdego pacjenta otaczając go swoją opieką i troską . Doktor stawia bardzo trafne diagnozy i kompleksowo podchodzi do zdrowia swoich podopiecznych. Życzyłabym sobie więcej lekarzy z takim powołaniem . Serdecznie polecam !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dmochowski Inny

  Błąkałam się po wielu lekarzach, zanim trafiłam do doktora Dmochowskiego, który znalazł przyczynę moich problemów :) Dr Dmochowski to bardzo dobry lekarz i człowiek, a wizyty w jego gabinecie odbywają się w spokojnej, niestresującej atmosferze


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Niezwykle kompetentny, profesjonalny, wyjaśniający wszelkie wątpliwości lekarz. Pan doktor patrzy całościowo na pacjenta i odznacza się wysoką kulturą osobistą, zdecydowanie polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia i polecam również każdemu, godne pochwały jest właściwie wszystko: podejście, poświęcony czas, ogrom wiedzy, skrupulatność. Nigdy nie wychodzę od Pana doktora przygnębiona, a zawsze zmotywowana, kiedy mam jakieś pytania zawsze mogę zadzwonić i zawsze uzyskuję odpowiedź. Nie dosyć, że Pan doktor jest świetnym specjalistą, wie co robi, zlecone badania trafiają w punkt to jeszcze trzeba dodać, że tak po ludzku jest to przemiły człowiek.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Doktora, pomimo iż jestem nową pacjentką to zostałam przyjęta bardzo ciepło. Pan doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, nie traktuje go schematycznie. Skorzystałam z wizyty endokrynologiczno-ginekologicznej. Pierwsze wrażenia i odczucia po wizycie bardzo pozytywne. Byłam u wielu endokrynologów, ale nie spotkałam jeszcze takiego lekarza który słucha problemów pacjenta i podchodzi do niego bardzo indywidualnie. Z wizyty endokrynologicznej jestem bardzo zadowolona, Pan doktor przeprowadził szeroki wywiad i zlecił odpowiednie badania. Co do wizyty ginekologicznej, również ogromny pozytyw, pomimo mojego ogromnego skrępowania (gdyż zawsze chodziłam do ginekologa kobiety) Pan doktor sprawił, iż moje skrępowanie z każdą chwilą malało. Żałuję, że wcześniej nie umówiłam wizyty u Pana doktora, jak również żałuję, że dotychczas korzystałam z wizyt u ginekolog-kobiety. U P. Doktora wizyta jest totalnie na innym poziome. Pan doktor jest bardzo delikatny, uprzejmy i życzliwy.
  Doktor Piotr Broda jest lekarzem, do którego pacjent chce wracać.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Polecam udać się do pana Piotra w celu diagnozy przyczyn niepłodności, jego wiedza i doświadczenie przewyższa innych lekarzy (a odwiedziliśmy ich sporo). Gdyby nie jego dociekliwość nie widzielibyśmy o najważniejszym problemie, dopiero polecone przez niego laboratorium wykryło obecność rzadkiego i groźnego pasożyta. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego lekarza to zdecydowanie polecamy wraz z mężem Pana Piotra Brodę. Jedyny minus to czekanie na wizytę, ale wcale nas to nie dziwi... do specjalistów warto czekać :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Trafiłam do dr na zastępstwo i jestem bardzo zadowolona z dwóch wizyt, które u Doktora miałam. Świetny kontakt z pacjentem, profesjonalne podejście, ogromna wiedza. Zawsze służący pomocą, wspierający, przesympatyczny. Cudowne ciepło bije od Doktora!
  Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm :))

  lek. Piotr Broda

  Bardzo Pani dziękuję za tak pochlebną ocenę. Ufam, że podołam tak wysoko postawionej przede mną poprzeczce.. ;-)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dmochowski Inny

  Najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Fachowy, rzeczowy, uprzejmy, konkretny, opanowany. Dla mnie święty człowiek: obserwowałam Jego pracę, gdy był jeszcze w szpitalu na Lutyckiej. Nawet po najdłuższym dyżurze potrafił wykrzesać uśmiech, odpowiedzieć kulturalnie na stawiane pytania. No i, co dziś rzadkością: z taką samą troską lekarską podchodzący do maleńkiego człowieka w łonie. Bogu dzięki za dr Dmochowskiego.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Broda Inny

  Jestem po wizycie endokrynologicznej u Pana Doktora, proszę wierzyć, nie spotkałam w swoim życiu lekarza o równie wysokiej kulturze osobistej łączącej życzliwe podejście do pacjenta z olbrzymią wiedzą popartą sukcesami. Przy okazji z serca zachęcam do korzystania z metody Creightona, która działa doskonale w dwie strony, będąc jedynym tak skutecznym, moralnym i respektującym zdrowie kobiety, narzędziem planowania rodziny, metoda Creighton wspaniale sprawdza się w celu odłożenia poczęcia. Gdyby nie tacy lekarze jak dr Broda, społeczeństwo uwierzyłoby że jest skazane na choroby z autoagresji, zawierzenie jedynie chemii, odejście od natury i nieludzkie, nieetyczne i drogie in vitro. Czekam na więcej tej klasy specjalistów.

  lek. Piotr Broda

  Bardzo Pani dziękuję za tak pochlebną ocenę. Nie wiem, co odpowiedzieć na tak pochlebną opinię... może to, że na pewno jest wielu lekarzy poszukujących prawdy i dobra - także w życiu zawodowym. Sam takich znam. Dziękuję jeszcze raz.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania