PRO LIFE CLINIC

PRO LIFE CLINIC

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Misją Pro Life Clinic jest troska o zdrowie i życie pacjentów, od poczęcia do naturalnej śmierci. Szacunek do życia ludzkiego oraz indywidualne podejście do pacjenta to cechy, które wyróżniają nas spośród wielu placówek.

Pro Life Clinic to pierwsza w Poznaniu klinika zajmująca się przyczynowym leczeniem niepłodności, w tym metodą Naprotechnologii. Powstała jako odpowiedź na potrzeby par, których dotyka problem niepłodności, a które nie chcą korzystać z metod wspomaganego rozrodu.

Od 2014 roku nasza przychodnia rozwinęła się i obecnie jest ośrodkiem o profilu interdyscyplinarnym. Pracują u nas specjaliści z różnych dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, naprotechnologii, andrologii, chorób wewnętrznych oraz leczenia otyłości. Nasi pacjenci mogą skorzystać również z porad dietetyka, fizjoterapeuty, fizjoterapeuty uroginekologicznego, psychologa, doradcy laktacyjnego oraz wykwalifikowanych instruktorów metod rozpoznawania płodności (metody podwójnego sprawdzenia oraz Creighton Model System). Współpraca pomiędzy specjalistami pozwala na kompleksowe leczenie kobiet i mężczyzn.

Jaki jest zakres działalności Pro Life Clinic?
• Ambulatoryjna opieka ginekologiczna (wizyty ginekologiczne i USG, USG piersi, badania cytologiczne, wymazy ginekologiczne, badania laboratoryjne i ich konsultacje),
• Przyczynowe leczenie niepłodności, w tym naprotechnologia,
• Opieka ginekologiczna nad kobietami w ciąży (wizyty położnicze i USG, badania laboratoryjne, badania KTG),
• Diagnozowanie i leczenie zaburzeń płodności u mężczyzn przez androloga,
• Medycyna rodzinna – leczenie i diagnozowanie wielu chorób, m.in. infekcji, chorób tarczycy, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń depresyjnych i lękowych,
• Obesitologia, czyli kompleksowe leczenie otyłości,
• Nauka obserwacji cyklu dla każdej kobiety, wg metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia lub Creighton Model System,
• Fizjoterapia manualna, uroginekologiczna, ortopedyczna oraz dla par leczących niepłodność,
• Konsultacje psychologiczne,
• Dietetyka,
• Doradztwo laktacyjne,
• Prowadzenie spotkań dla narzeczonych w ramach przygotowania do zawarcia sakramentu małżeństwa,
• Wykonywanie badań nasienia (seminogramu manualnego oraz posiewów nasienia).
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

PRO LIFE CLINIC
Antoniego Kosińskiego 14/1, 61-519 Poznań
PRO LIFE CLINIC logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (88)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Meissner-Madej konsultacja dietetyczna kobiet w ciąży

  Do gabinetu trafiłam z powodu cukrzycy ciążowej, której się bardzo bałam. Wizyta u pani Agnieszki mnie zdecydowanie uspokoiła. Dostałam jasne zalecenia i jadłospis, ale także czułam szczere zainteresowanie moim stanem zdrowia.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Meissner-Madej konsultacja dietetyczna kobiet w ciąży

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Agnieszka jest miła i empatyczna, bardzo jasno wytłumaczyła zasady diety którą mam stosować. Jadłospis ułożony przez panią dietetyk był urozmaicony ale nie "udziwniony". Bardzo polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Dmochowski Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Byłam sceptycznie nastawiona, jednak okazało się, że nie potrzebnie. Zostałam wysłuchana z należytą staranności. Samo badanie drożności jajowodów nie należy do najprzyjemniejszych jednak pan doktor informuje o każdym kroku po kolei. Dziękuję za zrozumienie i empatię. Do tej pory każdy jeden lekarz mówił "wszystko jest w porządku" okazało się, że do stanu w porządku sporo brakuje. Pan doktor, zdiagnozował problem i dał światełko nadziei na dalsze postępowanie i diagnostykę. Z wizyty wyszłam ze skierowaniem do szpitala, ale bez strachu. Dostałam zalecenia w co mam się zaopatrzyć, do kogo dzwonić i co najważniejsze- pan doktor kieruje na oddział do szpitala w którym pracuje. To niezwykle ważne, aby od wizyty do leczenia szpitalnego być dobrze zaopiekowanym. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  I
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Florkiewicz Inny

  Wspaniała lekarka. Przemiła , empatyczna, dokładna, troskliwa.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Katarzyna Florkiewicz Leczenie otyłości - wizyta pierwsza

  To była moja pierwsza wizyta u tego typu specjalisty. Miałam w sobie sporo obaw. Jednak pani Katarzyna jest osobą spokojną i naprawdę słucha pacjenta. Niczego nie narzuca, pokazuje możliwości, wyjaśnia. Ciepła, życzliwa, empatyczna osoba. Nie namawia na "jedyne słuszne rozwiązanie", a podąża za tym, co się do niej mówi. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i umówiłam się na kolejną.

  Katarzyna Florkiewicz

  Dziękuję za wystawioną opinię .

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Broda konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor zawsze stawia na zdrowie pacjenta. Ogromna wiedza, zaangażowanie, trafne diagnozy sprawiły, że dzięki Panu Doktorowi możemy się cieszyć naszym synkiem za co z całego serca bardzo dziękujemy.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Broda konsultacja ginekologiczna

  Ogromna wiedza Pana Doktora wykraczająca nie tylko poza ramy specjalizacji, ale także medycyny akademickiej pozwala na traktowanie pacjentki holistycznie.
  Wysoka kultura osobista pana Doktora oraz profesjonalizm daje poczucie bezpieczeństwa.
  Bardzo dobry, szybki kontakt także w sprawach nagłych oraz wymagających monitoringu parametrów laboratoryjnych.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Dmochowski Inny

  Pan doktor to cudowny człowiek. Prowadził moją pierwszą ciążę i nie wyobrażam sobie żeby robił to ktoś inny. Po złych badaniach prenatalnych (wysokie ryzyko zespołu downa) bardzo mnie uspokoił oraz zbadał małego dokładnie i tak jak mówił synek urodził się piękny i zdrowy. Dodatkowo zawsze odpisywał na SMS-y gdy była potrzeba jakiegoś pytania także czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Serdecznie polecam! :)

  D
  Profil zweryfikowany
  dr Jadwiga Łuczak-Wawrzyniak Konsultacja psychologiczna

  Ja współpracuję w młodzieżą w szczególnej sytuacji kryzysowej. Pani doktor zajęła się dziewczynką i jej rodziną w taki sposób by miała możliwość wypowiedzenia się, omówienia swoje sytuacji ale i przyjrzenia się swoim kompetencjom i możliwościom. Wsparcie to wzmocniło, ułożyło priorytety i teraz jest możliwość pracy terapeutycznej.
  Pani doktor nie ocenia rodziny ani dziecka. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Broda Inny

  Dzięki zaangażowaniu i szczegółowości lekarza powitaliśmy na świecie długo wyczekiwanego, zdrowego synka. Polecam z całego serca.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania