lek.

Paweł Kasperczyk

Psychiatra

35 opinii +dodaj

Umów wizytę 661 odwiedzin w ciągu 30 dni

Więcej informacji na stronie www: https://psychiatra-poznan.net Osoby rejestrujące się na wizytę po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie 60 min. poprzez wybranie opcji "wizyta pierwszorazowa". Szkolenie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Więcej informacji na stronie www: https://psychiatra-poznan.net Osoby rejestrujące się na wizytę po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie 60 min. poprzez wybranie opcji "wizyta pierwszorazowa".

  Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii odbywałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych poznańskiego UM, które uzupełniałem stażami w innych wielkopolskich ośrodkach. Doświadczenie zawodowe zdobywałem również dzięki pracy w wielu poradniach zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień oraz konsultacjom w oddziałach szpitalnych.

  Swoją wiedzę i umiejętności w dalszym ciągu systematycznie doskonalę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Poza gabinetem prywatnym pracuję w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz jako konsultant w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu.

  Wystawiam recepty na leki refundowane oraz druki czasowej niezdolności do pracy ZLA. Jeżeli jest taka potrzeba, na wystawianych drukach mogę nie używać pieczątki specjalista psychiatra.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kontrolna (około 30 min)

  Bardzo kulturalny lekarz dokładny szczegółowy starający się pomóc tłumacząc powody choroby czy trybu leczenia. Serdecznie polecam !!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kontrolna (około 30 min)

  Podpisuje się pod wszystkimi wspaniałymi opiniami o tym lekarzu.
  Skupia się na pacjencie, jest serdeczny i wyrozumiały. Nie ocenia. Bardzo dobrze dopiera leki, tłumaczy działanie i rozwiewa wszystkie wątpliwości z nimi związane. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny i zaangażowany lekarz. Słucha, nie ocenia, nie narzuca swoich interpretacji, prowadzi porządną, kompleksową diagnostykę. Oprócz standardowego wywiadu można z doktorem pożartować, pośmiać się, wymienić poglądami, co jest dla mnie ważnym elementem pracy psychiatry i pomaga oswoić się z problemem. Dzięki temu czuje się, że choroba chorobą, ale jest się ciągle normalnym człowiekiem. Jest dostępny dla pacjenta i elastyczny. Można liczyć na wsparcie w sytuacji nagłej oraz pomoc w organizacji badań.

 • Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: problemy ze stresem

  Konkretny lekarz ! Profesjonalne podejście do tematu, czego sie nie powie to wszystko potrafi wytłumaczyć ! Opowiada o wszystkich formach leczenia jak i ich za i przeciw.
  Pozdrowienia dla Pana doktora !

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Lekarz ma profesjonalne podejście do pacjenta. Była to pierwsza moja wizyta, z czystym sumieniem polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa (około 60 min)

  Profesjonalne podejście do pacjenta.
  Jestem zadowolona z wizyty i zaproponowanego leczenia.
  Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy.
  Danuta D.

 • S
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa (około 60 min)

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Cenię sobie u lekarza umiejętności miękkie, widać że praca to jest praca i nie ma się wrażenia że czymś innym jest zainteresowany oprócz pacjenta. Wydaje mi się że przeprowadza całkiem pożądny wywiad. Niestety bez upomnienia nie wystawia rachunku - za to jedna gwiazdeczka mniej.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa (około 60 min)

  Pelen profesjonalizm jako lekarz ,emanuje spokojem, cieplem to dużo daje takiemu zagubionemu rozbitkowi jakim mogę powiedzieć bylam ,bo juz nie jestem.idealnie trafił farmakologicznie z lekami ,jestem 2 dni po wizycie i już jest o niebo lepiej .Na pewno skorzystam po raz kolejny z wizyty

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kulturalny lekarz, dokładny, szczegółowy,starający się pomóc tłumacząc powody choroby czy trybu leczenia. Godny polecenia.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kontrolna (około 30 min)

  Leczę się u Doktora Pawła Kasperczyka od kilku miesięcy. Na pierwszą wizytę udałam się dlatego że opinie na tym portalu były bardzo pozytywne i oczywiście jak wszyscy nie zawiodłam się. Pan Doktor to niezwykle ciepły, kulturalny, ze wspaniałym podejściem do pacjenta i jego problemów. Bardzo polecam.