lek.

Paweł Kasperczyk

Psychiatra

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 678 odwiedzin w ciągu 30 dni

Więcej informacji na stronie www: https://psychiatra-poznan.net Osoby rejestrujące się na wizytę po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie 60 min. poprzez wybranie opcji "wizyta pierwszorazowa". Szkolenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa (około 60 min)

  To moja 2 wizyta u specjalisty psychiatry, pan doktor cierpliwie tllumaczy wszystko, odpowiada na kazde pytanie, nie ocenia. Myślę ze nie mogłam lepiej teafic. Naprawdę polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa (około 60 min)

  Bardzo empatyczny lekarz, wysłuchał i dopytywał o rozszerzenie tematów jakie poruszałem, poczułem się naprawdę zrozumiany. Uzyskałem fachową pomoc, wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kontrolna (około 30 min)

  doktor trafnie dobrał leki i pomaga odnalezc sie w życiu, jest cierpliwy, nie zbywa pacjenta, tłumaczy wszystko, polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  lekarz bardzo miły, zainteresowany problemem chorego i jego chorobą , wszystko dokładnie tłumaczy i doradza , szuka przyczyny i jakie leki najlepiej zastosować , wprowadza leki nowej generacji ,nie patrzy na zegarek i ile to trwa , wizyta trwała 1 godz. i 15 min. , była to pierwsza wizyta , ale chyba nie ostatnia , takich lekarzy nam potrzeba , którzy leczą chorego a nie tylko zwiększają coraz to wyższe dawki leków aby był spokój, polecam tego lekarza z czystym sumieniem , pozdrawiam gorąco.

 • Ż
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: porada lekarska - pierwsza wizyta

  Pan doktor jest bardzo cierpliwy, wnikliwy, ma czas dla pacjenta, nie śpieszy się i nie dąży do szybkiego zakończenia wizyty, uważnie słucha, starannie dobiera leki. Świetnie orientuje się w chorobach wewnętrznych, co nie jest częste u psychiatrów. Polecam pana doktora i bardzo mu dziękuję

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na pierwszej wizycie, wrażenia bardzo pozytywne. Gabinet również ładny, nowoczesny, wizyta o umówionej porze bez kolejek. Pan doktor sprawiał wrażenie osoby bardzo miłej, spokojnej, rozmowa przebiegała bez stresu w miłej atmosferze. Pan doktor wszystko wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie pytania. Dopiero zaczynam terapię lekami ale jestem dobrej myśli.

 • P
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa (około 60 min)

  Lekarz z powołania!!! Bije od niego takie ciepło, serdeczność i spokój, że od razu poczułam się lepiej. :) Taka przyjazna atmosfera w gabinecie to rzadkość!!! Pytania Doktora nie stresują, tak je umiejętnie zadaje, wszystko na spokojnie wytłumaczy, przeprowadzając szczegółowy „wywiad” i zadając pytania dobiera leki. Widać, ze zależy mu bardzo na dobru pacjenta, dlatego nie przepisuje co popadnie! To się po prostu czuje!!! Ponadto oferuje pomoc smsową i telefoniczną w razie jakichkolwiek wątpliwości. Z całego serca polecam Pana Doktora!!!!!!!!!!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kulturalny lekarza, cechujący się dużą empatią i troską o pacjenta. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i daje odczuć że jest zaangażowany w problemy pacjenta

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Życzę każdemu kto boryka się z depresją, stresem i nie daje sobie rady z życiem, aby odważył się sięgnąć po pomoc i —- aby trafił na tak wspaniałego specjalistę jakim jest dr. Kasperczyk!! Mimo ogromnego oporu do podjęcia leczenia, Panu doktorowi udało się przekonać mnie do podjęcia próby walki ( do dziś bie wiem jakim cudem:) ). Teraz jestem po zakończonej terapii —- i życzę każdemu, kto nie wierzy—aby dostał się w tak dobre i doświadczone ręce i przekonał się sam, że można się podnieść!!!

 • D
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  To była już moja trzecia wizyta. Za każdym razem pan doktor był bardzo miły i stwarzał przyjemną atmosferę, która pozwalała mi się rozluźnić i szczerze opowiedzieć o swoich problemach.Zapisane leki dobrze na mnie zadziałały, czuję się dobrze, moje fizyczne dolegliwości wywołane długotrwałym stresem ustąpiły.Bardzo Panu dziękuję i szczerze polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Więcej informacji na stronie www: https://psychiatra-poznan.net Osoby rejestrujące się na wizytę po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie 60 min. poprzez wybranie opcji "wizyta pierwszorazowa".

  Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii odbywałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych poznańskiego UM, które uzupełniałem stażami w innych wielkopolskich ośrodkach. Doświadczenie zawodowe zdobywałem również dzięki pracy w wielu poradniach zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień oraz konsultacjom w oddziałach szpitalnych.

  Swoją wiedzę i umiejętności w dalszym ciągu systematycznie doskonalę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Poza gabinetem prywatnym pracuję w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz jako konsultant w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu.

  Wystawiam recepty na leki refundowane oraz druki czasowej niezdolności do pracy ZLA. Jeżeli jest taka potrzeba, na wystawianych drukach mogę nie używać pieczątki specjalista psychiatra.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl