dr n. med.

Paweł Ambroziak

Ortopeda, Chirurg, Lekarz sportowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych narządu ruchu. Szczególnie interesuję się traumatolo... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizuję się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych narządu ruchu.
  Szczególnie interesuję się traumatologią narządu ruchu, medycyną sportową oraz medycyną rekonstrukcyjną. Wykonuję operacje wykorzystując zarówno małoinwazyjne techniki artroskopowe jak i klasyczne metody chirurgiczne.

  Szanowni Państwo,
  Terminy dostępne na portalu znanylekarz.pl nie są dedykowane dla Pacjentów korzystających z wizyt w ramach towarzystw ubezpieczeniowych - Pacjentów pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Medycznym, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (2005 rok)

Publikacje

 • Rozprawa doktorska pt: „Ocena wczesnych wyników endoprotezoplastyki całkowitej stawu kolanowego u chorych na wrodzone skazy krwotoczne”, 2013r

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Southern California Orthopedic Institute, Van Nuys, USA
 • Fondazione IRCCS Ca’Granda, Ospedale Maggiore Policlinico, Mediolan, Włochy
 • Univeristy Hospital Aachen, Niemcy
 • AZ Nikolaas Hospital, Sint-Niklaas, Belgia
 • Medical University of Graz, Austria,
 • Andover, USA,
 • York, Wielkia Brytania,
więcej

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, przegląda wszystkie badania, wskazuje na możliwe rozwiązania danego problemu, informuje o kosztach i daje możliwość poźniejszych pytań

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Lekarz bardzo uprzejmy, spokojny, kulturalny, kompetentny. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, pyta o całą historie choroby, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Po dokładnym obejrzeniu wyników badań od razu zleca konkretne leczenie. Szczerze Polecam!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Doktor Paweł Ambroziak jest rzetelnym, profesjonalnym lekarzem, ktory do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Miałam szczęście trafić do Doktora po dwóch miesiącach od operacji w publicznym szpitalu, ktora skończyła sie poważnymi powikłaniami, m.in. martwica skory i zapaleniem kości. Juz podczas pierwszej wizyty, po zapoznaniu sie z historia choroby i cała dokumentacja medyczna Doktor Ambroziak od razu zaproponowal konkretne działania, uprzedzając mnie przy tym ze bedzie to trudny i długotrwały proces leczenia. Formy leczenia zaproponowane przez Doktora sprawdziły sie i w krótkim czasie przyniosły lepsze efekty niz jakiekolwiek leki/zabiegi proponowane wczesniej w szpitalu czy prywatnych klinikach. Doktor Ambroziak cały czas konsultował moj przypadek z innymi lekarzami i szukał jak najlepszych rozwiązań. Czułam, ze cały czas jestem pod dobra opieka. Oprócz pewności ze leczenie zaproponowane przez doktora przynosi efekty i mam duże szanse na wyleczenie złamanych kości, Doktor Ambroziak udzielał tez wsparcia psychicznego i cały czas interesował sie moim samopoczuciem. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za profesjonalne, ale przede wszystkim ludzkie podejście. Doktor Paweł Ambroziak jest na pewno lekarzem z powołania i o wielkim sercu, którego bez wahania moge polecić.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jak dla mnie nr 1 jeśli chodzi o profesjonalizm, podejście do pacjenta,fachowość , komunikatywność. Polecam każdemu ktokolwiek potrzebuje bardzo dobrego ortopedy.Pan doktor poprawił podczas operacji wszystko to, co pseudolekarze spieprzyli podczas pierwszej i doprowadził spowrotem moją rękę do 100% sprawności.
  Jeszcze raz wielkie dzięki! Oby jak najwięcej takich profesjonalistów.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor, ktory słucha wnikliwie pacjenta. Wysłuchał cierpliwie, ale ze zrozumieniem, całej historii choroby z ostatnich 6 lat. Nie pospieszał, nie kontrolował czasu wizyty. Jak dotąd żaden lekarz nie starał się poszukać przyczyny mojego felernego kolana tylko leczyli najsilniejsze objawy (stąd dwie artroskopie dwóch pękniętych łąkotek, częściowe zerwany acl i do tego chondromalacja). Dostałam skierowanie na kolejne badania, aby zweryfikować wstępną diagnozę. Jeśli się potwierdzi nie będzie to miłe, ale może w końcu pomoże i odsunie w niepamięć perspektywę protezy kolana za 10lat . Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z lekarzami tej specjalizacji dr Ambroziak jest zdecydowanym liderem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały specjalista, który interesuje się pacjentem nie tylko w trakcie wizyty lub operacji ale i po niej. Razem z rehabilitantami konsultuje cykl rehabilitacji po operacji, tak aby pacjent jak najszybciej i najlepiej wrócił do sprawności fizycznej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u takiego lekarza (mimo bólu kolana) to czysta przyjemność.Pan doktor jest miły dokładny konkretny - pełen profesjonalizm.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna i fachowa pomoc. Pan doktor wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na zadane pytania.

 • P

  Sympatyczny, rzeczowy doktor. Cierpliwie wyjaśnia i odpowiada na pytania. Co prawda jestem na etapie badań, ale już teraz mogę polecić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, rzeczowy z bardzo dobrym podejściem do chorego.Bardzo rzadko spotykana jakość usługi w dzisiejszych czasach.