dr n. med.

Paweł Ambroziak

Ortopeda, Chirurg, Lekarz sportowy

101 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych narządu ruchu. Szczególnie interesuję się traumatologią… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładnie zbadał dłoń i chory kciuk. Wyczerpująco i przystepnie wyjaśnił schorzenie i metody jego leczenia. Spokojny, rzeczowy i kulturalny. Polecam każdemu.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Na miejscu zostało wykonane badanie USG co pomogło w dokładnym postawieniu diagnozy. Wszystko precyzje wytłumaczone.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: Ból biodra

  Wizyta przebiegła sprawnie. Wykonano RTG więc od razu diagnoza i dalsze zalecenia. Pan doktor bardzo sympatyczny i widać że chce pomóc pacjentowi.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rewelacja! Doskonałe podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Pan Doktor miał na uwadze przede wszystkim dobro pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i gorąco polecam.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: komplikacje po złamaniu pięty

  Świetny specjalista „ZŁOTE RĘCE”. Lekarz pełen empatii dla pacjenta i jego cierpienia, jako człowiek bardzo miły w kontakcie z chorym.
  Złamałem kość piętową i zostałem zoperowany w prowincjonalnym szpitalu. Po roku wciąż nie chodziłem i bardzo cierpiałem. Lekarze tego szpitala nie potrafili mi pomóc, gdyż to było poza ich umiejętnościami. Na zakończenie leczenia usłyszałem, że będę kaleką do końca życia. Na własną rękę zacząłem szukać pomocy i tak trafiłem do dr. Ambroziaka, który podjął się trudnej operacji naprawczej. Wykonał ją po mistrzowsku i dzisiaj jestem Mu bardzo wdzięczny.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rewelacja! Pełen profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie i szybkość w działaniu.
  Pan dr n. med. P. Ambroziak przeprowadził operację 2 w 1: cieśni nadgarstka i trzaskającego kciuka.
  Wyjątkowo przyjazne podejście do pacjenta, analiza dotychczasowych metod diagnostycznych i sposobu leczenia wielu chorób (również przewlekłych), weryfikacja zasadności stosowanych leków oraz sugerowanych metod leczenia w innych, prywatnych i państwowych ośrodkach medycznych.
  Pan doktor miał na uwadze przede wszystkim dobro pacjenta (obecny i przyszły stan zdrowia oraz przebieg rekonwalescencji). Przed operacją bardzo szczegółowo omówił jej przebieg, skutki i dalsze postępowanie.
  Gorąco polecam i serdecznie dziękuję za pomoc!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz dokładnie zbadał moje uszkodzone kolano, przedstawił swoją diagnozę i zalecenia, skierował tez na dalsze nadania

 • M
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Bardzo profesjonalny lekarz. Diagnoza - zerwane więzadła krzyżowe przednie i pęknięta łąkotka i konieczna operacja. Pan Ambroziak dokładnie wytłumaczył mi jak wyglądać będzie zabieg i jakie są zagrożenia. Zwrócił uwagę na przygotowanie fizyczne przed operacją, a po samym zabiegu mobilizował do intensywnej rehabilitacji. W efekcie po 9 miesiącach od operacji byłam już na pierwszym wypadzie narciarskim. Zdecydowanie polecam!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo niezadowolona szlam do dr z ręka a doktor zalecił najpierw Rehabilitację żeby wrócić do prawidłowej postawy pleców po zabiegu powiększenia piersi A potem dopiero USG.Zadzwonilam do skierowanej mnie przychodni okazało się że 1h takiej rehabilitacji to 200zl A miałam zlecone 2-3 w tygodniu to śmieszne....Umowilam się na drugi dzień bezpośrednio na usg okazało się że mam wodę i zapalenie.Dziekuje Panie doktorze!

  Paweł Ambroziak2018-01-09

  Pominęła Pani w swojej opinii, z jakiego powodu pojawiły się Pani
  dolegliwości i wspomniane zapalenie oraz płyn (stwierdzone na
  podstawie USG). Właśnie z powodu Pani wcześniejszej operacji, w
  wyniku której doszło do zmiany postawy ciała, innego ustawienia kręgosłupa i łopatek oraz zmiany sposobu pracy stawy ramiennego. Dlatego też, zaproponowałem, aby zacząć od skorygowania powodu, dlaczego zaczęła Pani mieć dolegliwości. Ponieważ leczenie powodów choroby przynosi lepsze efekty niż tylko niwelowanie objawów. "

 • Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Do doktora Pawła Ambroziaka trafiłem z polecenia kolegi, którego kolano operował. Doktor jako pierwszy poprawnie zdiagnozował uszkodzenia wiązadeł na podstawie badania. Późniejsze zapoznanie się z wynikami rezonansu magnetycznego kolana potwierdziło diagnozę doktora.
  Z powodu braku szybkiego terminu polecił mi innego specjalistę, który ma wykonać artroskopowy zabieg polegający na zszyciu dwóch wiązadeł i rekonstrukcji trzeciego z mięśnia półścięgnistego.
  Ze swojej obserwacji mogę z całą pewnością polecić doktora Pawła Ambroziaka jako kompetentnego ortopedę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym chorób i urazów stawów, kości i tkanek miękkich oraz zmian pourazowych narządu ruchu.
  Szczególnie interesuję się traumatologią narządu ruchu, medycyną sportową oraz medycyną rekonstrukcyjną. Wykonuję operacje wykorzystując zarówno małoinwazyjne techniki artroskopowe jak i klasyczne metody chirurgiczne.

  Szanowni Państwo,
  Terminy dostępne na portalu znanylekarz.pl nie są dedykowane dla Pacjentów korzystających z wizyt w ramach towarzystw ubezpieczeniowych - Pacjentów pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Centrum Medycznym, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie (2005 rok)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Southern California Orthopedic Institute, Van Nuys, USA
 • Fondazione IRCCS Ca’Granda, Ospedale Maggiore Policlinico, Mediolan, Włochy
 • Univeristy Hospital Aachen, Niemcy
 • AZ Nikolaas Hospital, Sint-Niklaas, Belgia
 • Medical University of Graz, Austria,
 • Andover, USA,
 • York, Wielkia Brytania,
więcej

Certyfikaty

Choroby

Artykuły

 • Co może boleć w kolanie i dlaczego?

  10 października 2017

  Kolano to największy staw człowieka, jest ruchomym połączeniem kości udowej, piszczelowej oraz rzepki. Nie jest tylko prostym zawiasem ruszającym się do...