lek.

Paulina Linkowska

Endokrynolog, Internista

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych odbyte w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii, szkolenie specjalizacyjne z endokrynologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Clinica Medica

  Do dr Linkowskiej trafiłam w związku z długimi cyklami i za wysokim TSH. Wizytę zalecił ginekolog. Na pierwszą wizytę przyszłam już ze wstępnymi wynikami (we własnym zakresie zrobiłam TSH, FT3, FT4 - pakiet tarczycowy) co przyspieszyło działania. Od razu dostałam lek mający zbić TSH oraz skierowanie na badania mające na celu znalezienie przyczyny moich problemów. Okazało się jednak, że zanim wykonałam kolejne badania zaszłam w ciążę. Obecnie jestem pod kontrolą Pani doktor i pilnujemy poziom hormonów tarczycy.
  Cieszę się, że trafiłam do dr Linkowskiej. Czuję się dzięki temu bezpieczniej i mam poczucie, że rzeczywiście troszczy się o pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pomimo posiadania kompletu badań krwi, usg i cytologii sprzed 9 miesięcy (jestem osobą poniżej 25 r.ż.), dr Linkowska na ostatniej wizycie odmówiła mi wypisania antykoncepcji. Stwierdziła, że wolałaby tego nie robić (nie była to klauzula sumienia). Na pytanie dlaczego, powiedziała, że lepiej gdy to zrobi ginekolog i że antykoncepcja posiada dużo skutków ubocznych, wymieniając wśród nich m.in. przybranie na wadze, co pozostawię bez komentarza.

  Dla mnie kwestią naturalną jest, że prawo do antykoncepcji jest podstawowym prawem kobiety i żaden internista/ginekolog/endokrynolog nie powinien odmówić wypisania tabletek podczas posiadania aktualnych badań. Natomiast ze względu na obowiązujące prawo, lekarz ma możliwość odmowy, stąd neutralna opinia.

  Nadmienię jeszcze, że na pierwszej wizycie dr Linkowska powitała mnie słowami: "Boże, ale Pani jest wysoka". Nie jest to ani miłe, ani profesjonalne.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sim-Med PrzychodniaUsługa: zwykła wizyta dot. nieprawidłowych wyników

  Wnikliwe podejście do pacjenta, szybko i bez kolejki do Pani doktor. Cena w porównaniu do podejścia jest jak najbardziej adekwatna,nie jest to za drogo. Polecam

 • B
  Lokalizacja: Sim-Med Przychodnia

  Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u Pani Doktor Linkowskiej. Pani Doktor jako pierwszy endokrynolog, u którego byłam, zrobiła mi badanie fizykalne. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, wszystko jasno wytłumaczyła. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu.Na lepszą Endokrynolog nie mogłam trafić i na pewno to nie była moja ostatnia wizyta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Rewelacyjne podejście do pacjenta, Pani poświęcaca tyle czasu, ile wymaga tego dokładna weryfikacja wyników, przeprowadzenie wywiadu i badania.

 • M
  Lokalizacja: Sim-Med PrzychodniaUsługa: niedoczynność tarczycy

  Pani dr jak najbardziej godna zaufania. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu. Wywiad przeprowadzony bardzo skrupulatnie, możliwość skonsultowania wykonanych dodatkowo badan jak najbardziej na plus.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk Zaspa

  Po raz pierwszy w życiu byłam u lekarza który chce pomoc pacjentowi, słucha i znajduje rozwiazanie!!
  Pierwsza wizyta to przedstawienie planu leczenia, zaopiekowanie sie pacjentem i odpowiedzi na każde pytanie. Pani Doktor kończy wizytę dopiero kiedy Pacjent już wszystko wie. Pełen profesjonalizm!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Świetny lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta. Za każdym razem szczegółowo omawia moje wyniki badań, bardzo starannie bada oraz przeprowadza wywiad. W 100% ufam i wiem, że wszystko co przepisuje jest niezbędne w leczeniu ( nie przepisuje leków "na ślepo"). Przede wszystkim bardzo sympatyczna pani doktor a każda wizyta przebiega w miłej atmosferze :) Z ręka na sercu polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani lekarz godna polecenia. Pierwszy raz czuję, że ktoś zna się na rzeczy i pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto. Został przeprowadzony wywiad dot. chorób w rodzinie jak i mnie samej (co mi się jeszcze nie zdarzyło u wcześniejszych endokrynologów...) Przede wszystkim nie dostałam na wstępie recepty na popularne hormony tarczycy! Chwała Pani za to! Cieszę się, że w końcu na Panią trafiłam ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i dowcipna Pani Doktor. Lekarz z dużą wiedza i intuicją. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, bardzo starannie zarówno bada pacjenta jak i przeprowadza wywiad.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych odbyte w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii, szkolenie specjalizacyjne z endokrynologii w Klinice Endokrynologii UCK. Wieloletnia praktyka w placówkach prywatnych oraz państwowych.
  Stale podnoszone kwalifikacje dzięki udziałowi w kursach oraz licznych zjazdach naukowych.
  W relacji lekarz-pacjent stawia na partnerstwo -niezbędne do uzyskania pozytywnego efektu leczniczego.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Gdańsk

Publikacje

 • Cukrzyca u chorej z zespołem Larona, Diabetologia Kliniczna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • ZOZ dla Szkół Wyższych, oddział wewnętrzny, 2006
 • Klinika Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii UCK 2011
 • Klinika Endokrynologii UCK, 2016

Certyfikaty

Zdjęcia