Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Stawki 6, Warszawa

350 zł

Klinika Stomatologiczna ArtodontoStawki 6, Warszawa

650 zł

Klinika Stomatologiczna ArtodontoStawki 6, Warszawa

Klinika Stomatologiczna ArtodontoStawki 6, Warszawa

Klinika Stomatologiczna Artodonto

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją.

W 2010 r. ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na co dzień przeprow...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Stomatologia dziecięca
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Periodontologia
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Polski

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto Inny

Dzień dobry! Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność Dr Paulinie! To bardzo fajny dentysta i lekarz endodonta! Takich lekarzy można policzyć na palcach rąk w Warszawie! W moim mieście na pewno nie ma takich profesjonalistów!
Jak profesjonalnie Dr Paulina uratowała mi ząb przy życiu bez usuwania nerwów! Szczegółowa moja opinia na stronie kliniki Artodonto! Niestety zbyt wiele słów))) Aby wyrazić wdzięczność!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Panią Doktor za bezbolesne znieczulenie, delikatność i profesjonalne leczenie kanałowe. Wizyta bez stresu i bólu .Polecam w 100%

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto Inny

Pani Doktor, już kolejny raz, fantastycznie zajęła się leczenim kanałowym moich zębów. Wszystko miło, bezboleśnie i skutecznie. Polecam Panią Doktor każdemu z podobnym problemem.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto Inny

Pani doktor to oaza spokoju, skupienia i delikatności. Bardzo dokładna, podczas leczenia kanałowego na bieżąco sprawdza i kontroluje (rtg,mikroskop) efekt pracy. Z zainteresowaniem pyta pacjenta o odczucia i sama odpowiada na pytania nurtujące pacjenta. Przy tym jest miła i kontaktowa.Polecam profesjonalizm i fachowość Pani doktor.


K
Profil zweryfikowany

Polecam!. Bardzo miła. Rzeczowa i ostrożna ( jak coś boli to nie robi na siłę) pani doktor. Przestałem się bać chodzić do dentysty :-)


Profil zweryfikowany

Szybko , sprawnie i bezboleśnie przeprowadzone leczenie kanałowe zęba.
Dodatkowo Pani Paulina jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą co jest również ogromnym plusem.
Polecam w 100%.


O
Profil zweryfikowany

Sprawnie, profesjonalnie i bezboleśnie przeprowadzone leczenie kanałowe, a także zwykłe leczenie próchnicy. Na miejscu w gabinecie jest zarówno mikroskop, jak i aparatura do robienia zdjęcia, dzięki czemu postępy w leczeniu są dokładnie i na bieżąco sprawdzane. Zdecydowanie polecam!


M
Profil zweryfikowany

Rzeczywiście Pani Paulina jest świeżo upieczonym lekarzem, ale to wcale nie oznacza, że nie ma doświadczenia. Ja również u pani Pauliny leczyłem zęba kanałowo i byłem zachwycony. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, każdy etap po kolei. Powiem szczerze, że byłem zaskoczony, bo już dawno nie spotkałem się z tak sympatycznym lekarzem i fachowym podejściem do pacjenta. Nie jestem łatwym pacjentem, należę raczej do tych co unikają dentystów i idą tylko wtedy, gdy ząb zacznie strasznie boleć. Tym bardziej dziękuję za okazaną mi cierpliwość. Polecam gorąco.


M
Profil zweryfikowany

Świetna pani doktor, miałam u niej kanałowe, jeszcze nikt tak sprawnie mi tego nie zrobił i do tego pokazała mi na zdjęciu po skończeniu zęba, na co zwrócić uwagę, gdy sprawdzasz czy jest wszystko dobrze zrobione. No rewelka, w życiu bym nie powiedziała, że ona taka młodziutka. Pozdrawiam gorąco i polecam!


S
Profil zweryfikowany

Byłem u Pani Pauliny. Jestem starszym mężczyzną, na początku trochę się bałem tak młodej, niedoświadczonej Pani dr. Ale na pewno wie co robi. Jest pewna tego o mówi. Wizyta trwała normalnie jak u innego starszego dentysty bez przedłużania i zastanawiania się. Pani Paulina odpowiedziała na moje pytania a zrobiony ząb wygląda profesjonalnie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania