Paulina Dąbrowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 100 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychoterapia indywidualna, partnerska/ małżeńska/ rodzinna/ interwencja w kryzysie. POD TYM NUMEREM ZAPISY WYŁĄCZNIE NA WIZYTY PRYWATNE 662_913_129. SZANOWNI PAŃSTWO- JEŚLI PLANUJECIE… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (I piętro- gab. na wprost schodów)

  Szymanowskiego 57
  80-280 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna weekendowa od 150 zł
  Psychoterapia indywidualna 50 min. od 100 zł
  Psychoterapia rodzinna 80 min. od 170 zł
  Badanie funkcji poznawczych (zaburzenia pamięci, koncentracji, uwagi....) + opinia w cenie konsultacja i przedstawaienie wyników (proszę dzwonić i pytać) od 300 zł
  Konsultacja psychologiczna 50 min. od 100 zł
  Psychoterapia partnerska 80 min. od 170 zł
  Konsultacja online 50 min. (płatne przed konsu. na konto) od 120 zł
  Interwencja kryzysowa 50 min. od 100 zł

  więcej

 • Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna 50 min. 100 zł
  Psychoterapia partnerska 80 min. 150 zł
  Konsultacja indywidualna psychologiczna weekendowa 50 min. 150 zł
  Konsultacja rodzinna/partnerska weendowa 80 min.- proszę dzwonić 200 zł
  Psychoterapia indywidualna 50 min. 100 zł
  Psychoterapia rodzinna 80 min. 150 zł
  Badanie funkcji poznawczych (zaburzenia pamięci, koncentracji, uwagi....) + opinia w cenie konsultacja i przedstawienie wyników (proszę dzwonić i pytać) 300 zł
  Konsultacje online 50 min. (płatne przed na konto) 120 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (I piętro- gab. na wprost schodów)Usługa: konsultacja psychoterapeutyczna

  Jestem szczęśliwa, że miałam przyjemność poznać i prosić o pomoc tak cudowną Osobę.Empatia, profesjonalizm, balsam na problemy.Bardzo dziękuję za wsparcie ,gorąco polecam wszystkim potrzebującym pomocy.Jestem przekonana że moje problemy znikną. Zofia

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VITA-90 Malborski Ośrodek Terapii, Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej WEJŚCIE OD PODWÓRKA PRZY RAJU DZIECKA OD UL.KONOPNICKIEJUsługa: psychoterapia indywidualna 50 min.

  Byłem dzisiaj I po wizycie u Pani Pauliny jest mi lepiej I potrafi wysłuchać absolutnie wszystko. Zle I dobre rzeczy.. polecam tą Panią wszystkim którzy potrzebują pomocny.....

  Paulina Dąbrowska2018-07-19

  Bardzo dziękuję Panie Piotrze za komentarz. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (I piętro- gab. na wprost schodów)Usługa: psychoterapia indywidualna 50 min.

  Jestem już po kilku/kilkunastu wizytach więc czas na opinie. Pani Paulina jest pogodną osobą nastawioną na dobre/świadome samopoczucie pacjenta. Zdawałoby się początkowo, że pomaga w problemach doraźnych, ale z czasem, dostrzegalne jest, że nie notuje ot tak sobie. Ma to sens i łączy fakty dotykając w późniejszym okresie sedna.Polecam.

  Paulina Dąbrowska2018-06-28

  Bardzo dziękuję Panie Tomaszu za ciepłe słowa. Pozdrawiam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (I piętro- gab. na wprost schodów)Usługa: psychoterapia indywidualna 50 min.

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Pauliny i jestem umówiona na kolejne. Pani Paulina jest bardzo miłą i empatyczną osobą, tworzy bardzo przyjazną atmosferę podczas spotkania, łatwo jest się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach i lękach. Pani Paulina jest terapeutą, którego z czystym sumieniem mogę polecić.

  Paulina Dąbrowska2018-06-26

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Mam nadzieję, że nasze spotkania będą dla Pani impulsem do lepszego życia poza moim gabinetem. Pozdrawiam :).

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (I piętro- gab. na wprost schodów)Usługa: konsultacja psychologiczna 50 min.

  Szukałam, szukałam i znalazłam. Okazało się, że wbrew temu co myślałam, wcale jest łatwo znaleźć terapeutę z którym rozmawia się swobodnie. Na szczęście trafiłam do Pani Pauliny i wiem, że trafiłam dobrze. Jestem po pierwszej wizycie, umówiłam się na kolejną. Jestem przekonana, że wspólna praca mi pomoże.

  Paulina Dąbrowska2018-03-30

  Dziękuję bardzo za komentarz. Cieszę się, że w moim gabinecie poczuła się Pani bezpiecznie i zdecydowała się Pani pracować właśnie ze mną nad swoimi trudnościami. Pozdrawiam i zapraszam :).

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej (I piętro- gab. na wprost schodów)Usługa: konsultacja psychologiczna 50 min.

  Pani Paulina jest sympatyczną i ciepłą osobą. Potrafi wysłuchać i pomóc w odnalezieniu problemu który tkwi głęboko w naszym umyśle.

  Paulina Dąbrowska2018-02-22

  Uprzejmie dziękuję Pani Weroniko za ciepłe słowa. Pozdrawiam i zapraszam :).

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VITA-90 Malborski Ośrodek Terapii, Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej WEJŚCIE OD PODWÓRKA PRZY RAJU DZIECKA OD UL.KONOPNICKIEJUsługa: stany lękowe, depresyjne

  Polecam Panią Paulinę. Dla mnie był to strzał w dziesiątkę. Terapia pomogła mi wiele zrozumieć, zmieniło się moje nastawienie do innych i siebie. Prawie całkowicie zniknęły objawy.

  Paulina Dąbrowska2018-01-29

  Serdecznie dziękuję Pani Justyno. Cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w procesie zmiany. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :).

 • P
  Lokalizacja: VITA-90 Malborski Ośrodek Terapii, Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej WEJŚCIE OD PODWÓRKA PRZY RAJU DZIECKA OD UL.KONOPNICKIEJUsługa: porada

  Psychoterapeuta, którego poszukiwałam. Świetny kontakt, rzeczowy. Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Polecam bardzo.

  Paulina Dąbrowska2017-08-17

  Serdecznie dziękuję za przemiły komentarz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :).

 • E

  Po pierwszej wizycie wiem,że będzie następna. Cieszę się że wreszcie odwarzyłam się skorzystać z pomocy i, że trafiłam właśnie do pani Pauliny. Mam nadzieję że dalsze spotkania pomogą znaleźć rozwiązania moich problemów.

  Paulina Dąbrowska2017-01-31

  Bardzo dziękuję Pani Ewelino za przemiły komentarz. Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie Pani trudności. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :).

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta. Pierwsze odczucia?Pełen profesjonalizm. W lepsze "ręce" nie mogłem trafić .Panią Paulinę polecam każdemu kto ma problemy.

  Paulina Dąbrowska2016-12-16

  Bardzo dziękuję Panie Marku za komentarz. Mam nadzieję, że upora się Pan ze swoimi trudnościami przy moim skromnym towarzyszeniu. Pozdrawiam :).

Pytania pacjentów (73)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapia indywidualna, partnerska/ małżeńska/ rodzinna/ interwencja w kryzysie. POD TYM NUMEREM ZAPISY WYŁĄCZNIE NA WIZYTY PRYWATNE 662_913_129.

  SZANOWNI PAŃSTWO- JEŚLI PLANUJECIE KONSULTACJĘ- ZAPRASZAM JUŻ TERAZ, PONIEWAŻ 20.08.2018 WYJEŻDŻAM I WRACAM WE WRZEŚNIU. POZDRAWIAM CIEPŁO

  W kontakcie indywidualnym pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 17 r. ż. za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych oraz nastolatka.

  USŁUGI PSYCHOLOGICZNE PAULINA DĄBROWSKA
  Mbank 75114020040000390266651378

  Nowe osoby, które się umawiają i nie przyjdą, bądź nie odwołają wizyty przynajmniej 24 h przed- NIE BĘDĄ mogły umówić się ponownie.

  ZASADY POMOCY W MOIM GABINECIE OD 07.2018 R. :

  1. Pierwsze 3 spotkania mają charakter konsultacji diagnostycznej kwalifikującej do konkretnej formy pomocy (terapia wspierająca, psychoterapia, interwencja w kryzysie). To również czas dla Klienta na podjęcie decyzji, czy chce korzystać z dalszej pomocy w moim gabinecie. Omawiamy zasady.

  2. Jeśli podejmę wraz z Klientem decyzję o dalszej współpracy i stwierdzę, że istnieje potrzeba konsultacji z psychiatrą/ neurologiem/ terapeutą uzależnień- Klient jest zobowiązany do zgłoszenia się do wskazanego specjalisty- poszerzam system wsparcia.

  3. PŁATNOŚCI:
  * spotkania indywidualne- 1 raz w tygodniu- 100 zł/ spotkanie (ok. 400-500 zł na miesiąc).
  * spotkania pary/ małżeńska/ rodzinna- 2 razy w miesiącu co 2 tyg. ( 300 -340 zł w zależności od miejsca Malbork, Gdańsk)
  Osoby, które wyrażają chęć uczęszczania na psychoterapię zobowiązane są do opłacenia spotkań zgodnie z ich ustaloną ilością w miesiącu, niezależnie czy są na spotkaniu, czy je odwołały.
  Wyjątek stanowi planowany wcześniej urlop Klienta 2 razy w roku, oraz nieobecność i urlop terapeuty.

  4. Spotkania indywidualne - 1 raz w tyg. 50 min. - 100 zł. Koszt spotkań jest stały 400- 500 zł za miesiąc w zależności od ilości spotkań (tygodni) w miesiącu. Proszę o punktualne przybywanie na spotkanie, gdyż spotkania będą pomniejszane o czas spóźnienia.

  4. Spotkania rodzinne/ partnerskie/ małżeńskie odbywają się 1 raz na dwa tygodnie i trwają ok. 80 min.
  Koszt spotkań jest stały- 1 raz na 2 tygodnie- 300- 340 zł za miesiąc (150-170 zł za wizytę).
  Proszę o punktualne przybywanie na spotkanie, gdyż spotkania będą pomniejszane o czas spóźnienia.

  5. Odwoływanie spotkań- osoby będące w procesie psychoterapii są zobowiązane do uiszczenia opłaty wskazanej w cenniku za spotkanie niezależnie czy na spotkaniu się pojawią, czy też je odwołały. Wyjątek stanowi zapowiedziany wcześniej urlop 2 razy w roku, oraz nieobecność lub urlop terapeuty. Trzy nieobecności pod rząd skutkują przerwaniem procesu psychoterapii. Jeśli z przyczyn losowych terapeuta odwoła spotkanie- wówczas oczywiście opłata miesięczna jest pomniejszona o kwotę nieobecnych spotkań terapeuty.

  6. Nie podejmuję się pracy z rodzinami/ parami/ małżeństwami w trakcie czynnego procesu uzależnienia. Pierwszym krokiem jest osiągnięcie abstynencji przez uzależnionego, dlatego w pierwszej kolejności kieruję osobę uzależnioną do specjalisty uzależnień. Kiedy uda się uzyskać abstynencję- wówczas współpraca jest możliwa.

  7. Jako specjalista nie daję gotowych rozwiązań. Cele pracy ustalam z Klientem. Jeśli jakiś z celów nie może być przedmiotem terapii- omawiam to z Klientem.

  8. Spotkania terapeutyczne są dobrowolne. Osoby zainteresowane proszone są o umawianie się osobiście.


  Zapraszam na moją stronę www oraz Fanpage naszych gabinetów psychoterapii:
  1. https://www.facebook.com/dobry.psycholog.gdansk/#
  2. https://www.facebook.com/dobry.psycholog.malbork/

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie 5 roku Całościowego Szkolenia Psychoterapeutycznego Systemowo- Psychodynamicznego - Podejście Zintegrowane- Krakowska Katedra Psychiatrii - UJ CM. Szkolenie jest atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin PTP. Kolejnym krokiem będzie ubieganie się o uzyskanie certyfikatu PTP. Ukończyłam całościowe szkolenie Systemowe Rozumienie Rodziny cz. I i II a także długoterminowe szkolenie Terapii Par i Małżeństw w Ujęciu Systemowym UJ CM. Jestem również terapeutą I st. TSR- Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Luis Alarcon- Arias). Od 2014 r. prowadzę badania do rozprawy doktorskiej . W pracy z Klientem opieram się na wiedzy naukowej, oraz zdobywanej na bieżąco praktyce klinicznej. Bardzo ważne jest dla mnie stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  Doświadczenie zdobywałam już w trakcie studiów mgr, łącząc teorię z praktyką zarówno w obszarze klinicznym (szpital psychiatryczny), jak również interwencyjnym (Wydział Interwencji Kryzysowej, Fundacja Centrum Praw Kobiet).
  Pracując jako psycholog- wolontariusz w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku (2011- 2016)- opanowałam umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi m. in. do diagnozy osobowości, diagnozy inteligencji, oceny funkcji poznawczych.

  Ukończyłam studia magisterskie z psychologii- obecny UNIWERSYTET SWPS.

  W trakcie studiów zrealizowałam dwie specjalności:
  -Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego
  -Praca z Seniorem

  Moja praca magisterska pod tytułem: "Inteligencja emocjonalna a poziom stresu i stan zdrowia psychicznego" została wyróżniona przez Komisję Egzaminacyjną i oceniona na Celujący. Z wyróżnieniem również obroniłam pracę magisterską.

  JAK PRACUJĘ:

  W kontakcie z Klientem bliskie jest mi rozumienie SYSTEMOWE oraz PSYCHODYNAMICZNE.


  Badania naukowe pokazują, że w pracy z Klientem ważna jest relacja, jaką tworzy Klient ze swoim terapeutą, dlatego istotny jest wybór odpowiedniego specjalisty. Każde z podejść terapeutycznych uznaje leczący wpływ relacji terapeutycznej pomiędzy terapeutą a Klientem. (Czabała, 2008; Gelso, Hades, 2005).

  Współpracuję z wieloma świetnymi specjalistami z obszaru psychiatrii, psychoterapii, dietetyki i prawa.


  Pozdrawiam i zapraszam, jeśli chcą Państwo przy mojej pomocy podjąć próbę dokonania zmian w Swoim życiu :).

  Jeśli w kalendarzu nie ma terminu, a potrzebujecie Państwo pilnego spotkania- proszę dzwonić 662_913_129. Jeśli tylko będę mogła- zaproponuję spotkanie poza dostępnymi terminami.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Uniwersytet SWPS) 2 moduły: Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Praca z Seniorem
 • Rozprawa doktorska - w trakcie
 • Podyplomowe Szkolenie Całościowe Systemowo- Psychodynamiczne - Podejście Zintegrowane UJ Kraków- w trakcie (5 r.)- szkolenie 5-letnie
 • Systemowe Rozumienie Rodziny cz. I i II zaawansowana- wykładowcy z UJ CM KRAKÓW (w sumie 375 H)
 • Terapia par i małżeństw w ujęciu systemowym- terapeuta w dialogu z parą, para w dialogu z terapeutą. UJ CM KRAKÓW (90 H)
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR)- I st. - mgr Luis Alarcon- Arias
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Ocena i obrona pracy magisterskiej z wynikiem celującym (6)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. T. Bilikiewicza w Gdańsku (2011-2016)
 • Pycholog w Wydziale Interwencji Kryzysowej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie (2013-2014)
 • Psycholog/ psychoterapeuta w Fundacji Centrum Praw Kobiet w Gdańsku (05.2014- 02.2015)
 • Psycholog/ psychoterapeuta w Centrum Psychoterapii (Ośrodek Psychoterapii Integratywnej) (2014-2016)
 • Psycholog/ psychoterapeuta w NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. (06.2015- nadal)
 • Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychoogicznej Gdańsk- koordynator (02.2016- nadal)
 • Współkoordynator Ośrodka Terapii i Edukacji Psychologicznej i Dietetycznej Vita- 90 (01.2016- nadal)
 • Badania do pracy doktorskiej i wsparcie psychologiczne pacjentów głównie z nowotworami regionu głowy i szyi w Klinice Otolaryngologii UCK w Gdańsku
więcej

Certyfikaty