Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Konstancin-Jeziorna
Psychoterapia online Paula Całun-Nadulska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła studia dzienne z psychologii klinicznej oraz neurokognitywistyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła 4-letnią podyplomową szkołę ps...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Uczestniczyłem w wielomiesięcznej terapii u Pani Pauli. Pani psycholog jest profesjonalna, posiada ogromny zasób wiedzy i doświadczenie. Dla mnie jednak najważniejsza była wyczuwalna, autentyczna chęć pomocy, stworzona atmosfera i aura, dająca poczucie swobody i co najważniejsze zaangażowanie, które widoczne było w przygotowaniu merytorycznym i technicznym (wszelkie niezbędne pomoce) do każdych zajęć. Pani Paula zawsze uważnie wsłuchiwała się w to co mowie, czynnie uczestnicząc w terapii, stosowała różne narzędzia i sposoby działania adekwatne do danej problematyki. Terapia za każdym razem kończyła się wnioskami i odpowiednim podsumowaniem. Po zakończeniu spotkania wychodziłem od Pani Pauli spokojniejszy, usatysfakcjonowany, emocjonalnie „lżejszy” i poukładany. Dzięki terapii dostrzegłem wiele rzeczy i aspektów mojego życia, których wcześniej nie dostrzegałem. Terapia przede wszystkim była skuteczna, a w moim przypadku Pani Paula musiała się zmierzyć z trudnymi, wieloaspektowymi i wielopłaszczyznowymi zaburzeniami z pogranicza neurologii i psychologii, co było nie lada wyzwaniem. Dziś czuje zdecydowaną poprawę w funkcjonowaniu, a moje życie zyskało na jakości. To chyba jest najlepsza rekomendacja dla terapii prowadzonej przez Panią Paulę.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałam przyjemność poznać Panią Paulę na naszej pierwszej wizycie parę lat temu. Znajdowałam się wówczas w trudnej sytuacji życiowej. Przez długi okres czasu szukałam pomocy w kierunku radzenia sobie z nadmiernym stresem, który powodował u mnie problemy z pamięcią oraz z koncentracją. Wówczas zdecydowałam się na wizytę u Pani Pauli. Pani psycholog przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad, na podstawie którego zaleciła mi treningi relaksacyjne oraz technikę Mindfulness. Obie wspomniane metody okazały się bardzo skuteczne. Udało mi się zminimalizować stres i odzyskać równowagę życiową. W trakcie wizyty Pani Paula wykazała się dużą empatią oraz cierpliwością. Ponadto posiada ogromną wiedzę, doświadczenie oraz jest specjalistą w kwestii indywidualnego podejścia do pacjenta. Od pierwszych chwil wzbudza zaufanie oraz aktywnie angażuje się w sprawy pacjenta.

Dla wszystkich, którzy wahają się nad decyzją apropo wyboru specjalisty lub mimo wielu wizyt wciąż nie widzą rezultatów:
Pamiętajcie, że bez samozaparcia, wytrwałości oraz chęci żadna wizyta u specjalistów najwyższej klasy nie rozwiąże waszych problemów. Jednak współpraca z psychologami z powołaniem takimi jak Pani Paula pomogą w osiągnięciu zamierzonego celu.

Szczerze polecam każdemu Panią Paulę oraz pozdrawiam ją serdecznie :)

Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia online Paula Całun-Nadulska Inny

Pani Paula to specjalista o wielkim sercu. Zdecydowanie nie minęła się z powołaniem. Byłam wcześniej u wielu terapeutów i rzadko spotyka się tak dobre połączenie profesjonalizmu z serdecznością i podejściem indywidualnym do pacjenta. Jeśli ktokolwiek zastanawiałby się nad pójściem do Pani Pauli to gorąco polecam.

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek rehabilitacyjny Cemicus, Grzybowska 4 lok. 9A, Warszawa Inny

Pani Paula Całun-Nadulska jest naprawdę bardzo dobrą specjalistką. Miałem ogromne szczęście, że do niej trafiłem. Byłem już po dwóch wizytach u dwóch różnych psychiatrów, którzy jedyne co mieli mi do zaproponowania to leki. Dzięki skutecznej terapii Pani Pauli obyło się bez leczenia farmakologicznego. Zrozumiałem oraz nauczyłem się radzić z moimi stanami lękowymi (odczucie dyskomfortu towarzyszy mi bardzo sporadycznie). Ze świecą szukać ludzi, którzy mają w sobie tyle troski, empatii oraz potrafią tak czule słuchać drugiego człowieka. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, ciepło polecam oraz życzę samych pomyślności.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek rehabilitacyjny Cemicus, Grzybowska 4 lok. 9A, Warszawa Inny

Pani Paula jest świetnym specjalistą.Ma ogromną wiedzę, doswiadczenie, umiejętność słuchania, szuka różnych możliwości aby pomóc pacjentowi , szczegółowo analizuje problem tak aby poczuć się dobrze i umieć sobie radzić w życiu. Pani Paula to wysokiej klasy psycholog z powołania. Polecam !!!!!.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek rehabilitacyjny Cemicus, Grzybowska 4 lok. 9A, Warszawa Inny

Pani Paula jest świetnym specjalistą. Jej podejście do pacjenta jest dostosowane do indywidualnych potrzeb. Podczas rozmowy terapeutycznej kieruje się wysoką wrażliwością, empatią i cierpliwością. Jest zawsze przygotowana do zajęć, co wzbudza do niej zaufanie. Wyszukuje przykłady, które pomagają zrozumieć samego siebie i wykształcić w sobie odpowiednie podejście do swoich problemów. Umie słuchać pacjenta i jest to aktywne słuchanie, gdyż pani Paula angażuje się w sprawy, które omawiamy. Dzięki temu czuję, że pani mgr zależy na moim dobru. Jest szczera i sympatyczna, a proponowane przez nią leczenie nie zawiera wygórowanych oczekiwań. Wszystko dzieje się stopniowo i po wyjściu z gabinetu człowiek faktycznie czuje ulgę oraz motywację do wprowadzania dobrych zmian w swoim życiu. Dodatkowo, zajęcia odbywają się czasem w relaksacyjnym pokoju z kojącą muzyką, pozwala się to odprężyć i porozmawiać o dręczących sprawach na spokojnie. Bardzo polecam wizyty u pani Pauli.

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek rehabilitacyjny Cemicus, Grzybowska 4 lok. 9A, Warszawa Inny

Pani psycholog bardzo otwarta na pomoc. Ma dużą wiedzę i umiejętność słuchania drugiego. Stwarza przyjazną atmosferę.

Użytkownik zweryfikowany

Pani Paula to bardzo dobry psycholog z cierpliwością i zrozumieniem podchodzi do pacjenta ,próbuje rozwiązac dany problem szuka różnych możliwości pomocy , wspiera wiedzą i dobrym słowem , z czystym sumieniem poleca ta terapeutke

Użytkownik zweryfikowany

Pani Paula to prawdziwa psycholog z powołania naprawdę mi pomogła. Miałem wcześniej kontakt z wieloma specjalistami, ale dopiero terapia z Panią Paulą przyniosła efekty, bo zależało jej na tym żeby pomóc. To wysokiej klasy specjalistka, ale co odróżnia ją od większości innych specjalistów, których napotkałem nie jest zarozumiałą i zagubioną osobą. Wie doskonale jak pomóc, ale przy tym jest gotowa się uczyć, nie zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy i nie szufladkuje mnie i moich problemów do wygodnych kategorii tylko widzi człowieka, którego należy wysłuchać i zrozumieć.

Terapia u Pani Pauli dała mi narzędzia niezbędne do tego żeby zawalczyć o siebie oraz bardzo poprawiła moją, jakość życia. Gorąco polecam ją wszystkim poszukującym pomocy

Użytkownik zweryfikowany

Bardzo długo uważałam ze psycholog nie jest mi potrzebny. Tak było tez zanim poznałam p. Paulę. To ona pokazała mi ze rozmowa z psychologiem moze byc podobna do tej z przyjacielem. Potrafiła pokazać mi jak można radzić sobie z problemami,a wszystko to czego nauczyła mnie podczas terapii przełożyło sie na lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu. Polecam!!!
Klaudia

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła studia dzienne z psychologii klinicznej oraz neurokognitywistyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła 4-letnią podyplomową szkołę ps...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

Powiązane wyszukiwania