Olga Włodarczyk verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Prawdziwa profesjonalistka. Naprawdę zna się na rzeczy i wie co robi. Po wizycie u Pani Olgi czuje się jak nowo narodzony. Uraz nogi powstał prawdopodobnie przy gdzie w piłkę siatkową, po rehabilitacji noga całkowicie sprawna. Polecam wszystkim!

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Michał Nowak
  Michał Nowak
  Fizjoterapeuta
  Promienista 62, Poznań
  Nigdy nie byłam nikomu tak wdzięczna za pomoc! Pan Michał jest przemiły i profesjonalny. Wszystkie jego działania… więcej

  Bartosz Żbik
  Bartosz Żbik
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Promienista 62, Poznań
  Bartosz jest świetny. Kilka spotkań i jestem jak nowa :) działa z wyczuciem i delikatnością , ma dużą wiedzę i… więcej

  Jacek Kalkstein
  Jacek Kalkstein
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Promienista 62, Poznań
  Swobodna atmosfera, profesjonalizm, szybka analiza dolegliwości i podjęcie działań naprawczych. Smart wizyta, polecam! więcej

  Izabella Malara
  Izabella Malara
  Fizjoterapeuta
  Promienista 87A, Poznań
  Mega profesjonalizm! Iza, ogromna wiedza I zaangażowanie w tym co robisz???? Praca sprawia Ci przyjemność. Podejście… więcej

  Maciej Maliński
  Maciej Maliński
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Grochowska 9, Poznań
  Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą, a przede wszystkim co najważniejsze to z indywidualnym… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Olga Włodarczyk
   mgr fizjoterapii - absolwentka, a obecnie doktorantka poznańskiego AWFu.
   Przez pół roku studiowała na Uniwersytecie Plackeho w Ołomuńcu. Podczas studiów podejmowała liczne praktyki m.in. na oddziale ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, w Polskim Towarzystwie Chorób Nerwowo-Mięśniowych, czy jako wolontariusz podczas Poznań Półmaraton.
   Pracowała w Stanach Zjednoczonych z osóbami niepełnosprawnymi dla fundacji Eggleston podczas Camp Civitan Acreas w Chesapeak VA. Doświadczenie w pracy z pacjentami z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa (praca w gabinecie Rehlux ul. Jeżycka), praca ze sportowcami (sekcja szermierki Warta Poznań, staż w Carolina Medical Center medyczny partner PKOL). Instruktor innowacyjnej metody treningu mięśni oddechowych SpiroTiger® (zastosowanie w sporcie i w terapii m.in. chorób układu oddechowego, kręgosłupa).
   Kursy:Thomas Myers’ and James Earls’ Anatomy Trains
   Functional Movement Screen - ocena funkcjonalna
   Kurs Medycyny Ortopedycznej Jamesa Cyriax’a, 4 moduły
   Kurs Treningu Funkcjonalnego - Moduł Podstawowy
   Warsztaty treningu respiracyjnego (oddechowego) metodą SpiroTiger®
   Kurs Gymstick Muscle training (metoda pracy w fizjoterapii i fitnessie)
   Kurs Kinesiology Taping z akredytacją PTF
   www.respio.pl
   http://spirotiger.pl/wyszukiwarka/olga-wlodarczyk/

  Usługi

  Respio

  Międzyborska 51/11, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

  Ćwiczenia propriocepcji dostosowane do schorzenia
  Trening oddechowy spirotiger®

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Prawdziwa profesjonalistka. Naprawdę zna się na rzeczy i wie co robi. Po wizycie u Pani Olgi czuje się jak nowo narodzony. Uraz nogi powstał prawdopodobnie przy gdzie w piłkę siatkową, po rehabilitacji noga całkowicie sprawna. Polecam wszystkim!

  • Z

   8 godzin przy komputerze 5 dni w tygodniu, brak czasu na jakiś sport. Po ćwiczeniach na Spirotiger u p. Olgi połączonych z ćwiczeniami prioprocepcji nie balą plecy, mam więcej energii, płaski brzuch i bez zadyszki mogę podbiec kawałek. Dziękuje i polecam!

  • P

   To bardzo dobra specjalistka w dziedzinie rehabilitacji osób aktywnych. Obecnie przygotowuje mnie do przyszłorocznych biegów w tym maniackiej dziesiątki i jestem z tego wsparcia niezmiernie zadowolony, Dodatkowo trenuję zgodnie z metodą SpiroTiger - w znaczącym stopniu poprawiając swoją wydolność. Polecam wszystkim!

  • M

   Świetna, trenuję tenisa i mam problemy ze stawami wiele razy p. Olga pomogła mi szybko wrócić do treningów, bo to było dla mnie najważniejsze. Jednocześnie trenuję na urządzeniu SpiroTiger, odczuwam dzięki niemu zdecydowaną poprawę w kontrolowaniu oddechu na treningu. Bardzo mila obsługa. Polecam gorąco!

  • R

   Kilkukrotnie zostałem uratowany po przeciążeniach związanych z ostrym treningiem. Raz kontuzja stawu kolanowego ... myślałem, że to koniec, ale dwie wizyty pomogły. Drugi raz znacznie bardziej bolesny bo chodziło o plecy i również po wizycie odczułem natychmiastową poprawę. Świetnie dobrane ćwiczenia i miła atmosfera sprawiły, że polecam ją znajomym.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG