Olga Lorenc, stomatolog Krosno

lek. dent. Olga Lorenc

Stomatolog więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

Stomatologia to nie tylko mój zawód ale moja życiowa pasja. A PASJA to inspiracja do ciągłego doskonalenia... Dlatego każdego pacjenta traktuję jak wy...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Posada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), KrosnoPosada Górna, Ul. 3maja 3 ( I p. nad "Groszkiem"), Krosno

Opinie

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: badania stomatologiczne

Polecam. Oprócz podstawowych zabiegów Pani dentystka pomogła mi ze złamanym zębem. Do teraz wszystko dobrze się trzyma.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: leczenie próchnicy

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta.Zawsze wytłumaczy co robi i o co chodzi. Wizyta odbywa się w miłej atmosferze. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dzięki Pani Oldze przestalam sie bać dentysty. Nigdy wczesniej nie spotkalam sie ze stomatologiem tak uprzejmym, rzetelnym, delikatnym, zawsze usmiechnietym, ktory dziala cuda. Udziela informacji i odpowiada na kazde pytanie. Serdecznie polecam,!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Leczyłam u Pani doktor wszystkie ubytki także trochę tych wizyt było... Każda wizyta odbywała się w miłej atmosferze. Próchnica wyleczona była delikatnie, szybko, ze znieczuleniem bezboleśnie. Pani doktor zdiagnozowała u mnie również inne problemy m.in. z dziąsłami na które inni stomatolodzy nie zwrócili uwagi. Wizyta w gabinecie przestała być dla mnie stresująca. Polecam każdemu.


Użytkownik zweryfikowany

Nie oceniam kompetencji a jedynie zachowanie. Dzisiaj Pani doktor o godzinie 14 odesłała 8 letnie dziecko z bólem ( kiwający się ząb mleczny) na pogotowie. Skazała zatem dziecko na ponad 5 godzin bólu, ponieważ na pogotowie można przyjść po 19. Dodam, że godziny pracy w przychodni w ramach kontraktu z NFZ Pani Olga ma zapisane od 13-19.

lek. dent. Olga Lorenc

Zgodnie z informacja wywieszoną na drzwiach gabinetu pacjenci nie zarejestrowani wcześniej a z sytuacja nagłą bólową są przyjmowani w MIARĘ MOŻLIWOŚCI MIĘDZY PACJENTAMI REJESTROWANYMI. O godz 14 NIE odesłałam na pogotowie- proszę nie udzielać błędnych informacji a jedynie poinformowałam, że należy zaczekać i między pacjentami rejestrowanymi Państwa PRZYJMĘ. Nie miałam możliwości przyjąć Pana dziecko bez kolejki. O godzinie 14.30 Państwa w poczekalni już nie było.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Stomatologia to nie tylko mój zawód ale moja życiowa pasja. A PASJA to inspiracja do ciągłego doskonalenia... Dlatego każdego pacjenta traktuję jak wy...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania