Natalia Żuk-Michałowska, psychoterapeuta Łódź

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Zapisz

Psychoterapeuta więcej

9 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gdańska 81, Polesie, Łódź
Pracownia Psychoterapii Gestalt

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką humanistyczno-egzystencjalną, absolwentką całościowego szkolenia zawodowego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w K...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból emocjonalny
 • Stres
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gdańska 81, Łódź

130 zł

Pracownia Psychoterapii Gestalt

Pozostałe usługi


Gdańska 81, Łódź

200 zł

Pracownia Psychoterapii GestaltGdańska 81, Łódź

110 zł

Pracownia Psychoterapii GestaltGdańska 81, Łódź

180 zł

Pracownia Psychoterapii Gestalt

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Gestalt psychoterapia indywidualna

Pani Natalia była dla mnie wspaniałą przewodniczką i towarzyszką (często niełatwej) podróży jaką była psychoterapia. Jej wiedza, wnikliwe obserwacje, trafne pytania i spostrzeżenia, otwartość na inne postrzeganie danego tematu, poczucie humoru i szczera troska o mój dobrostan w całym procesie przyczyniły się do sukcesu w terapii i to w znacznie szerszym zakresie niż początkowo mogłam sobie zapragnąć/wyobrazić. Gorąco polecam!

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Serdecznie dziękuję za opinię, a także za to, jak bardzo mi Pani zaufała i jaką relację udało się nam zbudować. Bardzo się cieszę z tej wspólnej podróży i z tego, ile trudnych tematów poruszyłyśmy. Wszystkiego dobrego!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja terapeutyczna

Odradzam współpracę z Panią Natalią. Autorytarna, dyrektywna, bezkompromisowa. Jednostronnie empatyczna. Nie stać mnie na cztery wizyty w miesiącu, stąd poprosiłam Panią Natalię o możliwość rozrzedzenia spotkań, bo bardzo potrzebuję pomocy. Po sesjach byłam w tak złym stanie, że nie mogłam chodzić do pracy, jednak Pani Natalia nie rozumiała, że proces jest dla mnie z ciężki i nie jestem w stanie tego udźwignąć, mimo wszystko stawiała warunki. Przedkłada wymogi formalne nad dobro relacji terapeutycznej.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Moje decyzje odnoszące się do częstotliwości sesji oraz sposobu pracy zawsze podejmuję w oparciu o diagnozę i rozumienie kierunku, w jakim ma zmierzać proces terapii. Przykro mi, że nie spotkałyśmy się w tym rozumieniu. Niezmiennie i szczerze życzę Pani wszystkiego dobrego


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Gestalt

Natalia pomogła mi poradzić sobie z problemami, które wynikły z rozpadającego się związku, a także wieloma innymi, które wypłynęły na powierzchnię z biegiem terapii. Czułem, że zbudowaliśmy dobrą relację dzięki czemu udało się osiągnąć sukces.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Cieszę się, że razem pracowaliśmy, i że ta podróż zakończyła się dobrym finałem, który był wstępem do dalszej części życia. Życzę Ci odważnych, owocnych kroków!


A
Użytkownik zweryfikowany

Myślę, że najlepszym wyznacznikiem tego, jak dobra była moja terapia z Natalią była moja ostatnia sesja, gdy okazało się, że nie dość, że osiągnęłam to, co chciałam uzyskać po terapii, to po roku wizyt zyskałam jeszcze więcej! Za każdym razem, gdy trafiam do nowego środowiska lub gdy w moim życiu dzieje się coś ważnego dostrzegam w sobie różnicę. Wiem, że przed terapią zachowywałabym się zupełnie inaczej. I wiem również, że bez terapii i pomocy Natalii nie uzyskałabym tego. Cenię ją jako terapeutkę i również jako "zwykłą kobietę", z którą można otwarcie porozmawiać i której można się zwierzyć. Polecam każdemu!

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Dobrze wiedzieć, że terapia procentuje! Dziękuję za pozytywną opinię, która mnie osobiście wzruszyła. Trzymam kciuki za dobry ciąg dalszy


M
Użytkownik zweryfikowany

Natalia jest bardzo dobrą terapeutką, ciepłą i inteligentną osobą z poczuciem humoru. Bardzo mi pomogła i nauczyła innego sposobu myślenia. Serdecznie polecam.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Cieszę się, że Ci towarzyszyłam i że mi zaufałaś. Przesyłam serdeczności


P
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem do pani Natalii w bardzo trudnym momencie w moim życiu. Pracowaliśmy razem przez pół roku i przez ten czas w moim życiu zmieniło się bardzo wiele. Zacząłem radzić sobie ze stresem, który wcześniej mnie zupełnie paraliżował. Zaakceptowałem siebie, wraz ze swoimi niedoskonałościami, co wcześniej wydawało mi się nie do wykonania. Oboje wykonaliśmy przez te kilka miesięcy dużo pracy - ja musiałem zmierzyć się ze swoimi emocjami, a pani Natalia stała obok mnie i była zarówno niezwykle empatyczną słuchaczką, jak i uważną, wnikliwą obserwatorką, której niejedno trafne spostrzeżenie zostanie ze mną do końca życia. Zwrócenie się do niej o pomoc było najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć i szczerze ją polecam. A także dziękuję.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Bardzo dziękuję za dobrą opinię. Praca z Panem bywała dla mnie radością i wyzwaniem, a od pewnego momentu - przyjemnością obserwowania Pana wzrostu i wzmacniania siebie. Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za pozytywny ciąg dalszy!


A
Użytkownik zweryfikowany

Natalia towarzyszyła mi przez wiele miesięcy w zmaganiu się z depresją. Nauczyła mnie widzieć siebie w lepszym świetle. Nie obiecywała cudów, ale czuję się tak, jakby moje życie się odmieniło. Polecam tę terapeutkę, ponieważ sama przekonałam się , że to naprawdę działa. Bardzo wnikliwa i pomagająca w zrozumieniu tego co się dzieje. Dziękuję.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Dziękuję również. Oczywiście muszę zaznaczyć, że życie samo się nie odmienia - to rezultat Pani pracy i zaangażowania!


P
Użytkownik zweryfikowany

Obdarzona niezwykłą empatią, Natalia dotrze do sedna kadego problemu trafnymi pytaniami, niezwykym darem obserwacji i wraźliwym uchem. Jak wiadomo, problem zrozumiany jest w połowie roziwązany. Nie mylcie z przesłuchaniem, jest to osoba która che pomóc i jeżeli dacie jej na to szanse, na pewno uczyni wasze życie lepsze. Szukałem pomocy u wielu osób i dopiero ona się sprawdziła. Dokończę dodając że mam do niej 100% zaufania i w 100% ją rekomenduję.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Mam poczucie, że to sobie Pan dał szansę na otwarcie się :) a ja dziękuję za zaufanie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam na Panią Natalię zupełnie przypadkowo. W tamtym okresie wydawało mi się, że nikt i nic nie jest w stanie pomóc mi się uporać z sytuacją, w której się znalazłam, a terapię uznałam za ostatnią deskę ratunku, choć nie wierzyłam w jej powodzenie. Na szczęście okazało się, że mimo mojego sceptycyzmu, tak spostrzegawcza i bystra osoba umożliwiła mi spojrzenie na wszystko z innej perspektywy. Poprzez jej celne pytania, zmuszające do zastanowienia i głębszego przemyślenia, udało mi się opanować chaos i skołatane nerwy. Bardzo dziękuję i serdecznie Panią polecam.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Jak się okazuje, szczęśliwy to był przypadek, że Pani do mnie trafiła. Cieszę się bardzo i mam nadzieję, że zawsze będzie Pani wybierać (ważne słowo!) dobre deski ratunku :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem kobietą z zaburzeniem osobowości typu borderline. Szukam terapeuty znającego temat. Najchętniej prowadzącego terapię on-line

Szanowna Pani, określenie „borderline” mówi o zaburzeniach funkcjonowania, które najsilniej aktywują się w relacjach. Z tego powodu najsensowniejsza byłaby regularna terapia w gabinecie, w którym mamy dostępne wszystkie wymiary kontaktu. Mam nadzieję, że znajdzie Pani odpowiedniego/nia terpeute/ke dla siebie.

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Jestem mamą 15 letniej dziewczynki. Córka od 2 lat samookalecza się, chodziliśmy z nią do psychiatry natomiast nie było poprawy. Pod koniec czerwca dokonała proby samobójstwa poprzez zjedzenie ok. 30 tabletek różnego rodzaju. Była na oddzile w szpitalu, przeszła płukanie żołądka itp. Była badana przez szpitalnego pstchiatre który stwierdził że nie potrzebuje leczenia szpitalnego ani farmakologicznego. Dodatkowo poszliśmy skonsultować stan córki z innym psychiatrą, który potwierdził słowa poprzedniego lekarza. Na początku pazdxiernika córka znów połkęła dużą ilość tabletek, znów trafiła na oddział do szpitala na oddział kardiologii, następnie zostaliśmy skierowani do kliniki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. Córka leży na oddziale juz od miesiąca, odwiedzamy ją regularnie, natomiast nie widzę poprawy w zachowaniu. Jeśli ma dobry chumor jest wszystko ok natomiast jeśli coś jej "nie pasuje" robi się agresywna. Być może niedługo wróci do domu, po rozmowie z psychiatra otrzymałam tylko informacje ze mamy zapisać się na terapie rodzinną.... jesteśmy pełną rodziną, wydawało nam się ze szczęśliwą i zastanawiam się czy problem leży tylko po naszej stronie. Niewiem co mam dalej robić i jak pomóc swojemu dziecku.

Dzień dobry,
pisze Pani o tym, w jaki sposób córka manifestuje swoje poczucie nieszcześcia. Nie wiadomo natomiast, co jest u jego podłoża - dopiero, gdy to zostanie nazwane i przepracowane jej zachowanie może się zmienić. Wyobrażam sobie, że bycie świadkiem prób samobójczych swojego dziecka jest bardzo dla Państwa bolesne. Bardzo często to, co pokazują dzieci i młodzież jest wynikiem tego, co się dzieje w rodzinie (nawet poszerzonej). Dlatego, biorąc pod uwagę dobro Waszej rodziny, pary rodzicielskiej i Was jako jednostek, skłaniałabym się do psychoterapii rodzinnej. Może ona pomóc zrozumieć, co się dzieje, dlaczego i jaką rolę odgrywa w tym każdy z Was. Powodzenia

mgr Natalia Żuk-Michałowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką humanistyczno-egzystencjalną, absolwentką całościowego szkolenia zawodowego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w K...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból emocjonalny
 • Stres
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania