Monika Złahoda-Burg, psycholog Otwock

mgr Monika Złahoda-Burg

Psycholog więcej

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ostrowska 4, Otwock
Gabinet Prywatny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę pomoc w formie konsultacji psychologicznych, coachingu, mediacji w konflikcie. Zakres pomocy: stres, konflikty i problemy w komunikacji, ner...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stres
  • Lęki
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychologiczna


Ostrowska 4, Otwock

120 zł

Gabinet Prywatny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny konsultacja psychologiczna

Do Pani Moniki zgłosiłam się z wieloaspektowym lękiem związanym z problemem z samoakceptacją. Spotkania przebiegały w przyjaznej atmosferze czułam się w pełni rozumiana i akceptowana. Pani Monika zwracała mocno uwagę na uczucia, które pojawiają się w konkretnych sytuacjach i dała pełne prawo do przeżywania ich. Dzięki niej uwierzyłam, że jednak wszystko jest ze mną OK :) Zostały mi zaproponowane ciekawe ćwiczenia, które pozwoliły mi spojrzeć wgłąb siebie i dzięki którym nauczyłam się wdzięczności samej sobie. Codziennie uczę się samoakceptacji i dzięki wskazówkom wyniesionym ze spotkań z Panią Moniką jestem silniejsza z dnia na dzień. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam każdej zagubionej w świecie osobie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Moniki trafiłam pogrążona w głębokiej depresji z zaburzeniami lękowymi, bezsennoscia, myslami samobojczymi. Juz po pierwszym spotkaniu wiedzialam, ze dobrze trafilam. Podczas wizyt kazdorazowo czulam glebokie poczucie bezpieczenstwa, zrozumienie. Powoli pracowalysmy mialam wrazenie ze z kazdym spotkaniem odzyskuje sily - bo tak wlasnie bylo. Dzisiaj nie mam poczucia obawy przed stwierdzeniem, ze Pani Monika uratowala mi zycie, nauczyla konfrontowac swoje leki, nauczyla mnie jak akceptowac siebie. Byl to dla mnie trudny czas i nielatwo mi o tym pisac. Dzisiaj jestem wdzieczna za wszystko czego doswiadczylam podczas sesji. Dzisiaj staram sie aby umysl i cialo graly w jedej druzynie, dzisiaj juz wiem ze mam prawo byc taka jaka jestem. Wszystko dzieki Pani Monice. Zachecam z calego serca do skorzystania z tak profesjonalnej pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny konsultacja psychologiczna

Kiedy trafiłam do Pani Moniki, byłam mocno zagubiona w swoich myślach po swojej traumie. Ogarniał mnie lęk, niepokój. Nie potrafiłam funkcjonować jako żona, matka i pracownik. Nie potrafiłam się wyciszyć i zrelaksować, pomimo wielu prób. Dopiero spotkania z Panią Moniką pokazały mi jak to wszystko osiągnąć i jak radzić sobie ze złymi emocjami, lękiem i napięciem. Dzięki spotkaniom poznałam i doceniłam swoje ciało, umysł i dowiedziałam się czego ono ode mnie oczekuje i jak o nie zadbać. Na każdym spotkaniu z Panią Moniką czułam się bezpiecznie i zrelaksowana. Cieszę się, że mogłam poznać tak fantastyczną osobę, która pokazała mi jak znaleźć właściwą drogę.


Lokalizacja: Gabinet Prywatny Po pomoc do Moniki zgłosiłam się ,gdyż nagle przestałam ogarniać rzeczywistość wokół mnie. 56 lat życia, 30 pracy zawodowowej, odchowane dzieci i nagle dziecko we mgle. Wypalenie zawodowe i brak motywacji do dalszych działań.

Gorąco polecam spotkania z Moniką. Specjalnie nie piszę ''Terapię", gdyż nigdy nie odebrałam naszych spotkań , jako terapii. To wędrówka w głąb samego siebie, z Moniką jako przewodnikiem. Z pomocy Moniki skorzystałam już drugi raz. Pierwszy raz, wiele lat temu pomogła mi przebyć drogę przez ciężkie dla mnie lata . Niestety splot wydarzeń spowodował,że znów pogubiłam się. Wróciłam do Moniki ,jak do domu rodzinnego po długiej nieobecności. A już jej dom, miejsce, w którym się spotykałyśmy, wystrój domku z piernika, dawał mi nieprawdopodobne ukojenie.nie było rozmów typu ''trauma z dzieciństwa'', tylko co robić by dobrze czuć się TU I TERAZ. Techniki relaksacji, odnajdywanie siebie w bałaganie tego świata, umiejętność bycia samą ze sobą i odkrywanie drogi do siebie bez dodatkowych środków finansowych, to wszystko co pokazała mi Monika. Teraz zostało najtrudniejsze; wprowadzić to w życie. Ale mam wsparcie w Monice i zapewnienie, że zawsze mogę na Nią liczyć. Bezcenne. Dziękuję Ci Moniko. Dobrze wiedzieć , że JESTEŚ.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W moim kontakcie z Moniką była przestrzeń obecności, otwartości, empatii i przepływu- zobaczyłam te jakości w sobie i dalej je w sobie zgłębiam. Nie boję się zatrzymać i przyjrzeć temu co w danej chwili się wydarza, co myślę, co czuję- bez względu na to, czy odbieram to jako przyjemne, czy też nie. Chcę to obejrzeć, dotknąć, pobyć z tym, co w tej chwili jest we mnie żywe. Zaskakujące było dla mnie odkrycie, że
daje mi to radość i wolność, bo wiem, że z tym co przyszło mogę zrobić wszystko co zechcę- pozwolić temu trwać, przyglądać się dokąd mnie to prowadzi, albo szukam rozwiązań żeby dać sobie to, czego w tej chwili potrzebuję. Do tej pory nie miałam ze sobą takiego kontaktu. Cieszę się, że sama dałam sobie szansę na tą zmianę, pozwoliłam
temu zaistnieć we mnie, bo bardzo za sobą tęskniłam. Dziękuję Ci Moniko, że towarzyszyłaś w mojej przemianie, bo to była piękna podróż pełna różnych emocji- szczęścia, radości, żalu, ale i sporej ilości wylanych łez. Dziękuję, że zaprowadziłaś mnie do mnie samej.

mgr Monika Złahoda-Burg

I ja dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś, za autentyczność i odwagę z jaką odkrywałaś i przyglądałaś się różnym aspektom siebie, za możliwość wspólnego doświadczania Twoich transformacji oraz za wiele informacji zwrotnych, które pomogą mi jeszcze lepiej docierać do ludzi, których wspieram.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę pomoc w formie konsultacji psychologicznych, coachingu, mediacji w konflikcie. Zakres pomocy: stres, konflikty i problemy w komunikacji, ner...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stres
  • Lęki
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby