Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (dwie specjalności: psychot...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna


Lipowa 18-22, Kalisz

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia partnerska


Lipowa 18-22, Kalisz

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia rodzinna


Lipowa 18-22, Kalisz

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychologiczny


Psychoterapia online


Lipowa 18-22, Kalisz

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychologiczny


Interwencja kryzysowa


Lipowa 18-22, Kalisz

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychologiczny


Konsultacja psychologiczna


Lipowa 18-22, Kalisz

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Witam. Pani Monika to super specjalista w swojej dziedzinie z odpowiednim podejściem do pacjenta. Pani Monika leczyła moja córkę 12 letnią dziewczynkę, która już od pierwszej wizyty zaufała i poddała się terapii która oczywiście przyniosła rezultaty. Z całego serca dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas mojej córce i całej naszej rodzinie. W 100 % polecam Panią Monikę.

Monika Wysota

Pani Wiesławo, bardzo się cieszę , że mogłam towarzyszyć Państwa rodzinie w pokonywaniu trudności. Państwa córka, była bardzo zaangażowana w proces terapii, pracowała dzielnie, co przyniosło oczekiwane efekty. Doceniam też Państwa zaangażowanie w terapię - Pani oraz Pani męża. Włączenie się rodziców w proces terapii jest bardzo ważne i sprzyja osiąganiu zamierzonych celów. Życzę Państwu wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie, Monika Wysota


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny pomoc emocjonalna ,lekowa dla naszego synka oraz ogolna terapia rodzinna

Dzien dobry szczescie jakie nas trafilo do poznania sie z Pania Moniką Wysotą to jak trafienie 6 w toto lotka, tak moge nawet do tego porównac. Nie bede sie rozpisywac czego nasza terapia dotyczyła ponieważ duzo by o tym pisac ale Pani Monika jest w naszej opini-mojej , mojego meza i naszego synka 6 latka wspaniałym lekarzam ale przede wszystkim wspaniałym ciepłym dobrym człowiekiem poświecającym wiele godzin swojego czasu ,uwagi dla kazdego pacjenta, wspaniały doradca , słuchacz. Z całego serca moge kazdemu polecic Pania Monike i do końca swoich dni bede milo wspominac chwile spedzone razem na terapii chodz dla nas ten czas był bardzo stresowy. Dzieki Pani Monice i jej pomocy udalo sie uwierzyc w lepsze jutro.Przede wszystkim ucałowania i wiellllkie podziekowania od Filipka bo to on potrzebował najwiekszej pomocy,uwagi gdzie teraz mogł sam stwierdzic ze dzieki również Pani pomocy bedzie w koncu szczesliwym dzieckiem ze szczesliwymi rodzicami. Dziekujemy jest Pani wspaniałym człowiekiem,pozdrawiamy ciepło


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Do gabinetu Pani Moniki poszłam ponieważ od jakiegoś czasu miałam dziwne stany niepokoju. Zaczęłam bać się o swoje zdrowie oraz zdrowie moich dzieci. Nie chciałam brać leków, więc za rada koleżanki poszłam do terapeuty. Jestem w trakcie terapii u Pani Moniki i czuję poprawę. Jeszcze długa droga przede mną, ale cieszę się, że trafiłam na takiego fachowego terapeutę. Z pomocą Pani psycholog na pewno mi się uda. Szczerze polecam.

Monika Wysota

Pani Dominiko, gratuluję wytrwałości i odwagi we wprowadzaniu zmian w życiu. Cieszę się, że mogę towarzyszyć Pani w tym procesie. Czasem wydaje się nam, że droga jest długa, a kiedy przejdziemy nawet kilka kroków naprzód, droga może okazać się zupełnie innej długości. Trzymam kciuki za Panią. Pozdrawiam


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Monika to osoba pełna profesjonalizmu, empatii i zaangażowania w pomoc pacjentowi. Jest to specjalista godny polecenia, terapia była przemyślana, poukładana i odniosła zamierzone efekty. Życzę wszystkim potrzebującym wsparcia, aby na swojej drodze spotkali tak miłą, pomocną i fachową osobę.

Monika Wysota

Pani Natalio, bardzo dziękuję za miłe słowa. Dużo wysiłku włożyła Pani w proces wprowadzania zmian, zatem chciałam jeszcze raz pogratulować Pani odwagi, wytrwałości i szczerości przed samą sobą. Życzę Pani, aby będąc na etapie poszukiwania, znalazła Pani to czego szuka i aby cały czas Pani wierzyła, że znalezienie tego jest możliwe. Trzymam kciuki. Serdecznie pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Świetny psycholog godny polecenia. Do Pani Moniki poszliśmy z mężem ponieważ mieliśmy kryzys w związku. Kłóciliśmy się praktycznie cały czas. Pani psycholog rozmawiała z nami o naszych potrzebach i marzeniach i cały czas konfrontowała z tym jak teraz o nie dbamy oraz jak dbamy o siebie nawzajem. Dziś zamiast się kłócić rozmawiamy o tym, co ważne i co nas boli. Dziękuję Pani Moniko. Uratowała Pani nasze małżeństwo.

Monika Wysota

To przede wszystkim Państwo uratowaliście swoje małżeństwo, dlatego, że byliście otwarci na siebie nawzajem i gotowi do zmian. Cieszę się, że mogłam patrzeć jak zmieniacie się Państwo- każde z osobna i jak zmienia się Państwa relacja. Życzę Państwu wielu bliskich rozmów o potrzebach. Pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Moniki trafiłem ponieważ potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi poukładać wiele życiowych spraw. Udało się. Pani psycholog pomogła mi znaleźć odpowiedzi na wiele ważnych pytań, dzięki czemu podjąłem dobre decyzje. Teraz mam pracę którą lubię i zaczynam spełniać swoje marzenia. Dziękuję Pani Moniko za pomoc.

Monika Wysota

Gratuluję Panu podejmowania dobrych dla siebie decyzji. Bardzo się ciesze, że spełnia Pan swoje marzenia i czerpie radość z pracy. Często, kiedy nie wiemy, co zrobić i którą drogą pójść w życiu musimy się zatrzymać i rozejrzeć dookoła - zobaczyć gdzie jesteśmy i dokąd tak naprawdę chcemy dojść. Pozdrawiam serdecznie.


G
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Moniki wiedząc, że coś chce zmienić w swoim życiu, ale nie bardzo wiedziałam co i od czego zacząć. Pani Monika pomogła odkryć mi to "coś", pokazała, że świat wokół mnie nie musi być idealny. Wreszcie przestałam myśleć, że "coś powinnam". Dzięki Pani Monice wreszcie przestałam brać na siebie odpowiedzialność za cudze problemy i przestałam je rozwiązywać (nierzadko wcześniej kosztem siebie). Uważam, że Pani Monika to bardzo dobry specjalista, wspaniała, uprzejma kobieta. Rozmowa z p. Moniką na pewno daje do myślenia nad własnym życiem i w bardzo naturalny sposób pomogła mi się zmienić. Za co jeszcze raz dziękuję i z całego serca polecam wszystkim, którzy szukają pomocy.

Ps. Moja podłoga nadal jest wyrozumiała, bez obrażania :)

Monika Wysota

Bardzo się cieszę, że wprowadziła Pani takie zmiany, dzięki którym żyje się Pani lepiej. Cieszę się również, że mogłam towarzyszyć Pani w zmienieniu swojego życia. Dziękuję za miłe słowa w komentarzu. Życzę, by Pani podłoga była już zawsze wyrozumiała.


M
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma problemy o podłożu psychicznym i emocjonalnym Panią Monikę .Zdobyte wykształcenie mówi samo za siebie,ale to nie wszystko ,gdyż jest to specjalista z powołania .Myślałam ,że nikt ani nic nie jest w stanie mi pomóc ,a uwierzcie nie była to" prosta sprawa".Pani Monice się udało czyli można to nazwać Cudem.Jeszcze jedna ważna rzecz, na każdym spotkaniu czułam się bezpiecznie ,a dla mnie było to bardzo istotne.Sprawy ,które w tamtym czasie uniemożliwiały mi prawidłowe funkcjonowanie stały się takie " malutkie"Dziękuję jeszcze raz Pani Moniko z całego serca.Nie bójcie się ,a przede wszystkim nie wstydzcie bo ja taki wstyd miałam i wcale nie potrzebnie może dlatego ,że trafiłam na tak wspaniałą osobę .

Monika Wysota

Pani Marto, bardzo się cieszę, że to właśnie ja mogłam Panią poznać i towarzyszyć Pani w pokonywaniu trudności i we wprowadzaniu zmian w życiu. Cieszę się również, że czuła się Pani w mojej obecności na terapii bezpiecznie. Bardzo ciężko Pani pracowała i odniosła Pani zasłużony sukces. Dziękuję za miłe słowa w komentarzu. Wierzę, że udało się Pani "utopić" problem. Życzę spokoju ducha i optymizmu. Pozdrawiam serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem bardzo dobry psycholog. Bardzo szybko pomogła mi odkryć, gdzie tak naprawdę tkwi przyczyna moich problemów a potem pomogła mi znaleźć ich rozwiązanie. Życzliwa, uprzejma, taktowana. Moim zdaniem posiada bogaty warsztat terapeutyczny, zadaje takie pytania, które natychmiast powodują, że dostrzega się to czego tak długo się nie widziało. Poleciła mi ją moja koleżanka, twierdząc, że Pani Monika jest bardzo dobrym specjalistą. Miała rację. Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego psychologa. Dziękuję Pani Moniko.


T
Użytkownik zweryfikowany

Pani Monika to moim zdaniem bardzo dobry psycholog. Pomogła mi pozbyć się depresji. Dziś na wiele kwestii patrzę inaczej i nie przejmuję się już drobnostkami. W Kalisz, zanim trafiłem do Pani Moniki odwiedziłem kilku innych psychologów, ale żaden nie umiał mi pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Szukam pomocy dla córki, która ma 19 lat, w tym roku zdaje maturę. Podejrzewam ją o alkoholizm oprócz tego ma nerwicę natręctw i bierze leki psychotropowe. Ostatnio straszy nas, że targnie się na swoje życie. Pod wpływem alkoholu wpada w histerię i jest agresywna.Ma bardzo zaniżone poczucie własnej wartości pomimo tego, że jest bardzo inteligenta i uzdolniona plastycznie. Jesteśmy już bezradni bo mamy tylko ją jedną i czujemy się bezradni. Chodzi do psychiatry i ostatnio przerwała wizyty u psychologa, które były zbyt rzadko. Nie wiemy jak z nią postępować.

  Szanowna Pani, sytuacja o której Pani pisze jest bardzo trudna dla Państwa. Chce Pani jak najlepiej dla swojego dziecka dlatego szuka Pani pomocy między innymi w tym miejscu. Szkoda, że córka przerwała wizyty u psychologa. Może jest jeszcze szansa, żeby udała się do kogoś innego, może tym razem do psychoterapeuty. Ja sugerowałabym terapię rodzinną, czyli takie leczenie w które i Państwo będziecie zaangażowani. Córka jest już dorosła i nie ma obowiązku informowania rodziców o leczeniu a także konieczności, by rodzice byli przy rozmowach itp. Ale może byłaby szansa, żeby wyraziła zgodę na terapię rodzinną? Jak Pani myśli? Moim zdaniem byłoby to bardzo ważne.

  Monika Wysota

 • Witam serdecznie, czy psychoterapeuta również może zapisać leki?

  Dzień dobry, psychoterapeuta, o ile jednocześnie posiada wykształcenie medyczne, czyli jest lekarzem np. psychiatrą może przepisać leki. Jeśli natomiast psychoterapeuta jest z wykształcenia psychologiem nie posiada uprawnień do prowadzenia farmakoterapii. Jeśli w trakcie psychoterapii uzna jednak, że konieczne byłoby leczenie farmakologiczne, na pewno skieruje na konsultacje do lekarza psychiatry.

  Monika Wysota

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (dwie specjalności: psychot...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia