pl.Rubina 11-14 lokal 3, 21-500 Biała Podlaska
Od 17 września we wtorki wizyty tylko w formie online.
Jest możliwość umówienia młodzieży od 15 roku życia po wcześniejszym kontakcie poprzez wiadomość.
15/09/2024
Biała Podlaska 1 adres
pl.Rubina 11-14 lokal 3, 21-500 Biała Podlaska
Od 17 września we wtorki wizyty tylko w formie online.
Jest możliwość umówienia młodzieży od 15 roku życia po wcześniejszym kontakcie poprzez wiadomość.
15/09/2024
32 opinie
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Bardzo polecam terapię u Pani Moniki. Świetna specjalistka. Już na początku terapii trafnie rozpoznała źródła moich trudności i dzięki naszym spotkaniom nauczyła mnie skutecznych sposobów radzenia sobie z lękiem i pokazała jak lepiej rozumieć swoje emocje. Pani Monika stworzyła atmosferę bezpieczeństwa, wsparcia i zrozumienia, co pozwoliło mi stopniowo odzyskać spokój i pewność siebie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc. Zdecydowanie polecam.
Polecam. Podczas terapii czułam się wysłuchana i traktowana z szacunkiem. Spotkania odbywały się w bezpiecznej atmosferze.Terapeutka pomogła mi lepiej zrozumieć moje trudności i znaleźć skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi. Jestem zadowolona z efektów naszej współpracy.
Z całego serca polecam Panią Monikę. To niezwykle empatyczna, ciepła i profesjonalna psycholog, która potrafi stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia.
mgr Monika Owczaruk
Dziękuję
Wspaniała psychoterapeutka, empatyczna, z ogromną uwagą słucha, zadaje pytania, analizuje trudne sytuacje. Czas w gabinecie mija bardzo szybko.
mgr Monika Owczaruk
Dziękuję
Bardzo szczegółowa wizyta, pacjent bardzo zadowolony. Fachowe podejście i rozmowa
Bardzo budujące, wzmacniające spotkania, pełne zaangażowania i pracy, polecam dla każdego kto chce odszukać SIEBIE
mgr Monika Owczaruk
Dziękuję
Miałem przestrzeń, by otwarcie mówić o swoich trudnościach, bez oceniania. Czuję, że to dobry krok w kierunku zrozumienia siebie i wprowadzenia zmian w życiu.
Bardzo sie ciesze, że trafilem do Pani Moniki. Narazie kilka spotkań a duże efekty.
Profesjonalna, ciepła osoba, która nauczyła mnie jak przytulić samą siebie, jednocześnie dając mi realnego „kopa” do działania. Praca nad sobą pod czujnym okiem pani Moniki uwolniła mnie od schematów myślowych, dając mi tym samym ogromną ulgę i chęć do życia. Zrozumiałam, że w moim życiu jest miejsce na różnego rodzaju emocje jeśli odpowiednio je przyjmę. Polecam każdemu kto nie tylko chce zrozumieć siebie, ale też co z tym zrozumieniem zrobić :)
mgr Monika Owczaruk
Dziękuję i pozdrawiam.
Bardzo polecam terapię u Pani Moniki. Już po pierwszym spotkaniu czułam, że trafiłam w dobre ręce. Pani Monika jest bardzo ciepłą i wzbudzającą zaufanie osobą, przed którą można się otworzyć. Uważnie słucha i umiejętnie potrafi poprowadzić rozmowę tak aby wydobyć z nas to co siedzi głęboko a czego nie potrafimy nazwać.
Polecam serdecznie.
mgr Monika Owczaruk
Dziękuję.