Umów wizytę 483 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pragniemy Państwa poinformować, że terminy przyjęć udostępnione w kalendarzu wizyt są równoznaczne z godzinami udzielania świadczeń przez specjalistów Centrum Psychologicznego Psychoclinic. Więcej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Pytanie dotyczące zaburzenia lękowe

  Jak można stwierdzić, czy jestem chory na nerwice lękową ? Czy trzeba zrobić badanie EEG, czy wystarczy rozmowa z psychologiem ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Monika Kroll

  Zanim odbędzie się konsultacja z psychologiem należy wykonać zalecone przez lekarzy specjalistów neurologa / psychiatry badania diagnostyczne żeby wykluczyć ewentualne tło somatyczne lub inne przyczyny… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pragniemy Państwa poinformować, że terminy przyjęć udostępnione w kalendarzu wizyt są równoznaczne z godzinami udzielania świadczeń przez specjalistów Centrum Psychologicznego Psychoclinic.
  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.psychoclinic.pl
  Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie.

  Monika Kroll - psychoterapeuta Centrum Psychologicznego Psychoclinic.
  Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Psychologii - specjalność kliniczna i neuropsychologia oraz 4- letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Praktykę kliniczną doskonaliła w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej CBT w Warszawie. Uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo – Behawioralnego PTTPB nr 323. Otrzymała Certyfikat European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Posiada 10- letnie doświadczenie w prywatnej praktyce psychoterapeutycznej.
  Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach rozwijających umiejętności z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Ukończyła szkolenie I stopnia w podejściu terapeutycznym skoncentrowanym na rozwiązaniach - TSR. Nadal podnosi swoje kwalifikacje z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń psychicznych dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
  Doświadczenie zawodowe i umiejętności zdobywała na Oddziale Psychiatrii Ogólnej dla dorosłych, Poradni Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Wczesnej Interwencji PSOUU oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej dla dorosłych. Pracowała z osobami niepełnosprawnymi , doświadczającymi przemocy oraz osobami znajdującymi się w innych sytuacjach kryzysowych. Prowadziła konsultacje, warsztaty i szkolenia dla pedagogów pracujących z młodzieżą oraz dla rodziców dzieci z problemami w rozwojowymi.
  Zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń związanych ze stresem i pod postacią somatyczną, zaburzeń lękowych, adaptacyjnych, odżywiania. Pracuje z osobami mającymi problemy w relacjach zawodowych oraz trudności w związkach partnerskich.
  Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par w podejściu poznawczo – behawioralnym.
  Pracuje terapeutycznie zgodnie z kodeksem etyczno – zawodowym psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Choroby

 • zaburzenia lękowe
 • nerwica
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia snu
 • napady paniki
 • kryzys w związku
 • zaburzenia osobowości
 • autyzm
 • zespół Aspergera
 • ADHD
 • anoreksja
 • bulimia
 • depresja
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Grodzisk MazowieckiUsługa: konsultacje psychologiczne

  Perfekcyjne podejście do problemu,polecam z całego serca Panią Monikę, sto procent zadowolenia, czekamy z synem na kolejną wizytę

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Szczerze polecam Panią Monikę każdej osobie.
  Dzięki jej pomocy wróciłam do normalnego, codziennego funkcjonowania ,co było dla mnie niemożliwe przez długi czas.
  Moim problemem były napady lęku związane ze stresem. Ograniczały mnie w takim stopniu, że niemożliwe były dla mnie podstawowe zadania życia codziennego, a dzisiaj idę do przodu i spełniam się w tym co kiedyś było nierealne.
  Polecam !

 • Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Grodzisk MazowieckiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Chciałabym polecić Panią Monikę każdej osobie, która nie jest przekonana, że wizyta u psychologa może zapoczątkować pozytywne zmiany w naszym życiu. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć – w szczególności, gdy niektóre sytuacje w życiu powodują, że zatracamy nasze pozytywne myślenie i radość na co dzień. Spotkania były utrzymane w bardzo miłej atmosferze, od razu da się wyczuć, że pani Monika robi to, co lubi. Świetny kontakt z Pacjentem, otwartość i doświadczenie – przekłada się na to, że bardzo szybko odzyskałam pewność siebie i przekonanie, że życie jest piękne. W swoim życiu miałam styczność z i innymi psychologami, ale dopiero Pani Monika okazała się tą osobą, która nie tylko słucha, ale również mówi – co jest przyczyną danej sytuacji, jakie są możliwości rozwiązań i jakie konsekwencje to za sobą ciągnie. Polecam wszystkim, którzy borykają się z tematami, które w pewnym momencie ich przerastają.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Pruszków

  Jakiś czas temu przypadkiem trafiłem do Pani Moniki. Nie mogłem sobie poradzić z bezsilnością z tym jak zostały wykorzystane moje uczucia, jak zostały zdeptane i zniszczone jak bardzo byłem rozdarty w środku. Razem z Panią Moniką pracujemy nad moją osobą małymi krokami dążymy do otworzenia się na ludzi na życie, zostawiam przeszłość za sobą a próbuję zdobyć przyszłość dostałem szansę być szczęśliwym człowiekiem. Pani Monika jest jak Przyjaciel których brakuje w naszym życiu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Grodzisk MazowieckiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Do Pani Moniki trafiłem z problemem do którego dość ciężko było mi się przyznać. W moim życiu prywatnym i zawodowym ciągły stres, zmiany, napięcie i nerwowość. Po wieloletnim zmaganiu się z napadami lęku i ogromem innych poważnych trudności z bezsilności zacząłem szukać terapeuty i jestem u Pani i zostaję. Zdecydowałem się napisać ponieważ pomimo ze proces mojego leczenia trwa to zauważyłem że widzę szanse na odzyskanie siebie sprzed choroby. Już nie martwię się tak bardzo o przyszłość, nauczyłem się radzić sobie z lękiem, panuje nad sobą i swoimi emocjami. Zniknęły objawy depresyjne. To jest dla mnie ogromna zmiana i chce podziękować Pani za cierpliwość, zrozumienie , wytrwałość, otwartość, wiedzę i profesjonalizm, relację i kontakt, poufność i niewątpliwą skuteczność. Polecam Panią wszystkim szukającym pomocy psychoterapeutycznej na najwyższym poziomie. Dziękuje Pani.

 • Lokalizacja: Centrum Psychologiczne PsychoclinicUsługa: opinia psychologiczna -/usługa dodatkowa/

  Pani Monika pomogła mi przeanalizować trudną żłobkową sytuację mojej córki. Podczas wizyty nie zerkała na zegarek tylko starannie wysłuchała moich wątpliwości i obaw. Od wizyty mineło już troche czasu i widzę zasadność rad jakie otrzymałam. Pani Monika jest bardzo miła, profesjonalna, konkretna, ma podejście do dzieci, szybko nawiązała z córką kontakt i zyskała jej zaufanie, co bylo niezwykle ważne w naszym przypadku. Wszystko tłumaczy w sposób wyczerpujący i jasny. Na pewno zasługuje na najwyższą ocenę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne PsychoclinicUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Dziękuję Pani za profesjonalnie przeprowadzona rozmowę na temat moich problemów. Konsultacja z Panią okazała się być najlepszą decyzją jaką w mojej sytuacji życiowej byłem w stanie podjąć. Pomogła mi Pani zobaczyć mój problem z kilku perspektyw, teraz wiem że chce podjąć pracę ze sobą. Z Pani wsparciem wiem że nie jestem sam i dam radę. Dziękuję za odbudowanie wiary i motywacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiłam do Pani Moniki za namową rodziców, na początku byłam bardzo niepocieszona ich decyzją. Spotkania były dla mnie męczącym obowiązkiem i nie widziałam żadego sensu w ich kontynuacji. Jednak z czasem nawet nie zauważyłam kiedy stan mojego zdrowia psychicznego znacznie się poprawił, zaczęłam chętnie spotykac się ze znajomymi i cieszyć się dniem. Spotkania przestały być męczarnią a zaczęły być czystą przyjemnością. Pani Monika jest bardzo oddanym i angażującym się terapeutom. Wiem, że mimo zakończenia terapii wciąż mogę odwiedzić jej gabinet i na pewno dostanę tam najlepszą pomoc.

 • Serdecznie polecam terapię u Pani Moniki. Pomogła mi stanąć na nogi po stracie najbliższej mi osoby, kiedy wszystko wydawało się zupełnie bez sensu. Spotkania przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. W ogromnej mierze dzięki Pani Monice układam sobie teraz życie na nowo, cieszę się każdym dniem, choć jeszcze jakiś czas temu uważałam, że moje życie tak naprawdę już się skończyło. Dziękuję bardzo jeszcze raz!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z Panią Moniką spotykałam się przez kilka miesięcy. Spotkania przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze. Pani Monika sprawia, że człowiek potrafi się otworzyć nawet w bardzo trudnych tematach. Podczas spotkań dowiedziałam się dużo o sobie i pod kierunkiem Pani Moniki nauczyłam się radzić sobie z najtrudniejszymi emocjami. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią Monikę. Pani Moniko, dziękuję za wsparcie.