Monika Kroll

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
534 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pragniemy Państwa poinformować, że terminy przyjęć udostępnione w kalendarzu wizyt są równoznaczne z godzinami udzielania świadczeń przez specjalistów Centrum Psychologicznego Psychoclinic. Więcej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor tworzy bardzo ciepłą i swobodną atmosferę, a taka wg. mnie jest konieczna, aby pacjenci czuli się dobrze i mogli opowiadać o swoich problemach.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Pruszków

  Bardzo miła atmosfera. Profesjonalne podejście do problemów pacjenta. Po pierwszej wizycie jestem pełna nadzieji na wyprostowanie mojej zawiłej sytuacji.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretna, empatyczna i dążąca do sedna problemu psychoterapeutka. Przyjazna i wyrozumiała atmosfera w gabinecie, duża wiedza Pani Moniki i wnikliwy wywiad z pacjentem są zdecydowanym plusem. Konkretna decyzja dotycząca planu dalszej terapii. Widoczne jest duże doświadczenie terapeutyczne Pani Moniki

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Grodzisk MazowieckiUsługa: konsultacje psychologiczne

  Perfekcyjne podejście do problemu,polecam z całego serca Panią Monikę, sto procent zadowolenia, czekamy z synem na kolejną wizytę

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Szczerze polecam Panią Monikę każdej osobie.
  Dzięki jej pomocy wróciłam do normalnego, codziennego funkcjonowania ,co było dla mnie niemożliwe przez długi czas.
  Moim problemem były napady lęku związane ze stresem. Ograniczały mnie w takim stopniu, że niemożliwe były dla mnie podstawowe zadania życia codziennego, a dzisiaj idę do przodu i spełniam się w tym co kiedyś było nierealne.
  Polecam !

 • P
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Grodzisk MazowieckiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Chciałabym polecić Panią Monikę każdej osobie, która nie jest przekonana, że wizyta u psychologa może zapoczątkować pozytywne zmiany w naszym życiu. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć – w szczególności, gdy niektóre sytuacje w życiu powodują, że zatracamy nasze pozytywne myślenie i radość na co dzień. Spotkania były utrzymane w bardzo miłej atmosferze, od razu da się wyczuć, że pani Monika robi to, co lubi. Świetny kontakt z Pacjentem, otwartość i doświadczenie – przekłada się na to, że bardzo szybko odzyskałam pewność siebie i przekonanie, że życie jest piękne. W swoim życiu miałam styczność z i innymi psychologami, ale dopiero Pani Monika okazała się tą osobą, która nie tylko słucha, ale również mówi – co jest przyczyną danej sytuacji, jakie są możliwości rozwiązań i jakie konsekwencje to za sobą ciągnie. Polecam wszystkim, którzy borykają się z tematami, które w pewnym momencie ich przerastają.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Pruszków

  Jakiś czas temu przypadkiem trafiłem do Pani Moniki. Nie mogłem sobie poradzić z bezsilnością z tym jak zostały wykorzystane moje uczucia, jak zostały zdeptane i zniszczone jak bardzo byłem rozdarty w środku. Razem z Panią Moniką pracujemy nad moją osobą małymi krokami dążymy do otworzenia się na ludzi na życie, zostawiam przeszłość za sobą a próbuję zdobyć przyszłość dostałem szansę być szczęśliwym człowiekiem. Pani Monika jest jak Przyjaciel których brakuje w naszym życiu!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne Psychoclinic Grodzisk MazowieckiUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Do Pani Moniki trafiłem z problemem do którego dość ciężko było mi się przyznać. W moim życiu prywatnym i zawodowym ciągły stres, zmiany, napięcie i nerwowość. Po wieloletnim zmaganiu się z napadami lęku i ogromem innych poważnych trudności z bezsilności zacząłem szukać terapeuty i jestem u Pani i zostaję. Zdecydowałem się napisać ponieważ pomimo ze proces mojego leczenia trwa to zauważyłem że widzę szanse na odzyskanie siebie sprzed choroby. Już nie martwię się tak bardzo o przyszłość, nauczyłem się radzić sobie z lękiem, panuje nad sobą i swoimi emocjami. Zniknęły objawy depresyjne. To jest dla mnie ogromna zmiana i chce podziękować Pani za cierpliwość, zrozumienie , wytrwałość, otwartość, wiedzę i profesjonalizm, relację i kontakt, poufność i niewątpliwą skuteczność. Polecam Panią wszystkim szukającym pomocy psychoterapeutycznej na najwyższym poziomie. Dziękuje Pani.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne PsychoclinicUsługa: opinia psychologiczna -/usługa dodatkowa/

  Pani Monika pomogła mi przeanalizować trudną żłobkową sytuację mojej córki. Podczas wizyty nie zerkała na zegarek tylko starannie wysłuchała moich wątpliwości i obaw. Od wizyty mineło już troche czasu i widzę zasadność rad jakie otrzymałam. Pani Monika jest bardzo miła, profesjonalna, konkretna, ma podejście do dzieci, szybko nawiązała z córką kontakt i zyskała jej zaufanie, co bylo niezwykle ważne w naszym przypadku. Wszystko tłumaczy w sposób wyczerpujący i jasny. Na pewno zasługuje na najwyższą ocenę.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pragniemy Państwa poinformować, że terminy przyjęć udostępnione w kalendarzu wizyt są równoznaczne z godzinami udzielania świadczeń przez specjalistów Centrum Psychologicznego Psychoclinic.
  Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.psychoclinic.pl
  Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie.

  Monika Kroll - psychoterapeuta Centrum Psychologicznego Psychoclinic.
  Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Psychologii - specjalność kliniczna i neuropsychologia oraz 4- letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Praktykę kliniczną doskonaliła w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej CBT w Warszawie. Uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo – Behawioralnego PTTPB nr 323. Otrzymała Certyfikat European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Posiada 10- letnie doświadczenie w prywatnej praktyce psychoterapeutycznej.
  Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach rozwijających umiejętności z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Ukończyła szkolenie I stopnia w podejściu terapeutycznym skoncentrowanym na rozwiązaniach - TSR. Nadal podnosi swoje kwalifikacje z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń psychicznych dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
  Doświadczenie zawodowe i umiejętności zdobywała na Oddziale Psychiatrii Ogólnej dla dorosłych, Poradni Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Wczesnej Interwencji PSOUU oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej dla dorosłych. Pracowała z osobami niepełnosprawnymi , doświadczającymi przemocy oraz osobami znajdującymi się w innych sytuacjach kryzysowych. Prowadziła konsultacje, warsztaty i szkolenia dla pedagogów pracujących z młodzieżą oraz dla rodziców dzieci z problemami w rozwojowymi.
  Zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń związanych ze stresem i pod postacią somatyczną, zaburzeń lękowych, adaptacyjnych, odżywiania. Pracuje z osobami mającymi problemy w relacjach zawodowych oraz trudności w związkach partnerskich.
  Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par w podejściu poznawczo – behawioralnym.
  Pracuje terapeutycznie zgodnie z kodeksem etyczno – zawodowym psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Choroby

 • zaburzenia lękowe
 • nerwica
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia snu
 • napady paniki
 • kryzys w związku
 • zaburzenia osobowości
 • autyzm
 • zespół Aspergera
 • ADHD
 • anoreksja
 • bulimia
 • depresja
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne
więcej

Zdjęcia