Adresy (2)

ul. M. Pożaryskiego 69/6, Wawer, Warszawa
Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
22 330..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Jeśli korzystacie Państwo z konsultacji online, proszę o dokonanie płatności na minimum 24 godziny przed zarezerwowanym terminem spotkania na konto: 73 **** **** **** **** **** ****, podając w tytule przelewu datę umówionej konsultacji. Jeśli chcą Państwo dostarczyć potwierdzenie przelewu, można wysłać go mailem na adres: ********************.
W przypadku braku płatności wizyta będzie niestety odwołana.
Wysokość opłaty zgodna jest z aktualnym cennikiem.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień Dobry, Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem dyplomowanym psychoterapeutą integracyjnym (po ukończeniu 4-letniego szkolenia w Profesjonaln...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii, Instytut Promocji Zdrowia, Warszawa
 • Studium Terapii Par, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Wrocław
 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych, specjalizacja psychologiczna

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Konsultacja online odpowiednia jest w sytuacji, w której z różnych powodów nie jest możliwe osobiste spotkanie Klienta i Psychoterapeuty w gabinecie (choroba, konieczność pozostania w domu, pobyt za granicą itp.). Odbywa się w formie wideokonferencji i jest najbardziej odpowiednia dla wstępnej konsultacji indywidualnej czy porady psychologicznej.ul. M. Pożaryskiego 69/6, Warszawa

150 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Jeśli rozważa Pan/i rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam na wstępną sesję konsultacyjną, mającą na celu omówienie problemu oraz ustalenie celu i najodpowiedniejszej formy ewentualnej dalszej współpracy. Konsultacja trwa 50 minut.

Pozostałe usługi


ul. M. Pożaryskiego 69/6, Warszawa

150 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Na konsultację psychologiczną zapraszam, gdy w krótkim czasie (jedno - kilka spotkań) potrzebne jest uzyskanie porady psychologicznej czy doraźnej pomocy w konkretnym problemie lub wyjaśnienie wątpliwości czy obaw Klienta związanych ze sferą psychiczną. Proces konsultacji (1-3 spotkania) poprzedza także ewentualne rozpoczęcie psychoterapii. Spotkanie trwa 50 min.ul. M. Pożaryskiego 69/6, Warszawa

180 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Pary rozważające rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam na wstępną sesję konsultacyjną, mającą na celu wspólne omówienie problemu oraz ustalenie celu i najodpowiedniejszej formy ewentualnej dalszej współpracy. Konsultacja trwa 50 minut.ul. M. Pożaryskiego 69/6, Warszawa

150 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Psychoterapia indywidualna to cykl kilkunastu - kilkudziesięciu 50 minutowych spotkań, odbywających się regularnie zazwyczaj raz w tygodniu. Jeśli rozważa Pan/i rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam do umówienia się na konsultację psychoterapeutyczną (pierwsza wizyta), mającą na celu wspólne omówienie problemu, ustalenie celu i najodpowiedniejszej formy dalszej współpracy.ul. M. Pożaryskiego 69/6, Warszawa

200 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Psychoterapia dla par to cykl kilkunastu, kilkudziesięciu 60 minutowych spotkań, odbywających się regularnie zazwyczaj raz w tygodniu. Jeśli rozważają Państwo rozpoczęcie wspólnej psychoterapii, zapraszam do umówienia się na konsultację psychoterapeutyczną dla par (pierwsza wizyta), mającą na celu wspólne omówienie problemu, ustalenie celu i najodpowiedniejszych form dalszej współpracy.

Opinie

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Jestem po pierwszym spotkaniu i zdecydowałam się na kolejne. Bardzo podobało mi się, że pani Monika zweryfikuje przed rozpoczęciem właściwiej terapii czy 1. podejmie się terapii (czy zagadnienia nie są spoza jej kompetencji), 2. nie jest potrzebny inny specjalista oraz zakłada ramy czasowe terapii (oczywiście +/- ale nie ma intencji prowadzić w nieskończoność z czym zetknęłam się w innych miejscach).


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Terapia przynosi konkretne, pozytywne efekty w moim życiu. Wiedza, doświadczenie i doskonała intuicja Terapeutki.
W pełni polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Bardzo doceniam zaangażowanie Pani Moniki w prowadzenie terapii - czuję się słuchana, zrozumiana. Łatwiej mi także zrozumieć samą siebie, dzięki bardzo trafnym pytaniom, które nakierowują mnie na właściwe przemyślenia. Uważam, że Pani Monika jest bardzo profesjonalną terapeutką - nic nie narzuca, nie namawia do niczego, nie osądza. W dodatku wprowadza bardzo życzliwą atmosferę, która ułatwia otworzenie się.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Doroto, dziękuję za pozytywną opinię, ale przede wszystkim cieszę się że nasze spotkania są dla Pani owocne.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Jestem w trakcie terapii, jednak już po kilku spotkaniach ciesze się, że tu trafiłem. Pani Monika uważnie słucha co mam do przekazania i zadaje sporo trudnych pytań:-). Myślę, że te rozmowy w połączeniu z profesjonalizmem, zrozumieniem i zaangażowaniem Pani Moniki pomogą mi poznać przyczynę moich problemów oraz nauczą mnie lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach.

mgr Monika Kołodziejczyk

Panie Pawle, dziękuję za pozytywną opinię, ale przede wszystkim mam nadzieję, że uda się dzięki dalszej pracy doprowadzić do zmian, na jakich Panu zależy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Dzięki terapi u Pani Moniki odzyskałam radość życia. Zrobiłam się otwarta na ludzi i zaczęłam być pewna siebie. Gorąca polecam Panią Monike za jej empatyczne podejście, uważne słuchanie i profesjonalne wyjaśnienie przyczyn. Pani Monika nauczyłam mnie jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach. Terapia bardzo mi pomogła, żałuje tylko że tak długo odwlekałam decyzje o jej podjęciu.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Marto, dziękuję za miłe słowa, cieszę się z pozytywnych zmian i życzę dużo szczęścia w nowej roli życiowej:). Pozdrawiam serdecznie,
Monika Kołodziejczyk


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

W gabinecie pani Moniki doświadcza się nie tylko profesjonalizmu, ale też prawdziwej empatii, dzięki czemu terapia przebiega w atmosferze zrozumienia i komfortu.

Pani Monika pomogła mi uporać się z traumą poporodową, kompleksami oraz różnymi psychicznymi obciążeniami związanymi z moją przeszłością. W jej gabinecie lepiej siebie poznałam, zrozumiałam swoje potrzeby i nauczyłam się słuchać sygnałów własnego ciała. Odkryłam również sposoby radzenia sobie z emocjami w codziennych sytuacjach oraz zasady skutecznej komunikacji w relacjach z partnerem.

Spotkania z panią Moniką będę bardzo dobrze wspominać i polecam je wszystkim, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Aniu,
Pracowała Pani z dużą siłą, konsekwencją i motywacją, cieszę się, że mogłam pomóc w odniesieniu tych efektów.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego.
Monika Kołodziejczyk


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Do Pani Moniki trafiłam przypadkiem, ale jednak to nie przypadek, a przeznaczenie :) Długo szukałam dobrego psychoterapeuty. Miałam problem z zaakceptowaniem siebie i poznaniem swojej wartości, a wyjście do ludzi kosztowało mnie dużo nerwów. Z Panią Moniką pracowałyśmy ciężko, ale dzięki temu efekty przyszły bardzo szybko. Teraz wyjścia sprawiają mi radość. Zmieniłam myślenie przez co świat wydaje się zupełnie inny (lepszy) i teraz mogę powiedzieć sobie "Jesteś tego warta" ;) Na każde spotkanie jechałam z kolejnymi problemami i wątpliwościami, a wychodząc wiedziałam, że wszystkie obawy byłe błahe. Pani Moniko dziękuję za dawkę pozytywnej energii i zmianę mojego życia na lepsze!

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Sandro, cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w tej zmianie, ale proszę pamiętać, że efekty przyszły tak szybko dzięki Pani pracy i zaangażowaniu. Trzymam kciuki!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Profesjonalizm, uczciwość zawodowa i ogromna kultura osobista. . Miła atmosfera, daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Bardzo dziękuję Pani Moniko za otworzenie oczu,pokazanie nowych dróg, lepszych sposobów komunikacji . Polecam wszystkim którzy mają nierozwiązywalne problemy i chcą coś zrobić dla siebie.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Magdo, dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za dalsze podążanie nowymi drogami! Pozdrawiam serdecznie - Monika Kołodziejczyk


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Polecam wizyty u pani Moniki Kołodziejczyk. Pomogła mi uporać się z moim problemem i zrozumieć w pełni jego przyczynę. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, uważnie wsłuchuję się w jego problemy i co najważniejsze jest bardzo skuteczna. Bardzo dziękuje za pomoc i gorąco polecam.

mgr Monika Kołodziejczyk

Panie Sebastianie,
Cieszę się, że mogłam pomóc!
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego.
Monika Kołodziejczyk


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące stres

  Od wypadku mojego chłopaka w maju tego roku jestem w ciągłym stresie. Minęło 8 miesięcy, ja jednak w dalszym ciągu mam problemy z jedzeniem, które objawiają się brakiem apetytu i mdłościami. Od tego czasy schudłam prawie 14 kilo. Wyniki badań krwi nic nie wykazały. Co powinnam zrobić ?

  Dzień Dobry,
  Choć nie uczestniczyła Pani - jak rozumiem - w wypadku Pani chłopaka, przeżyła Pani bardzo silny stres związany z obawą o życie bliskiej osoby, który może objawiać się w postaci objawów " z ciała" o których Pani pisze. W tej sytuacji pomocna może być psychoterapia, proszę poszukać specjalistów specjalizujących się w terapii stresu pourazowego.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w zmianie!
  Monika Kołodziejczyk
  psychoterapeuta

  mgr Monika Kołodziejczyk

 • Od jakiegoś czasu miewam okropne lęki... Zawsze byłam strachliwa, jako dziecko wierzyłam we wszystkie potwory które wyskocza z pod łóżka. Rok temu urodziłam córke i to na chwilę przystało ale od jakiegoś czasu jest strach o moje życie, córki, myśli czy nadaje się na matkę i czy mąż sobie poradzi gdyby mnie zabrakło. Źle się czuje fizycznie i psychicznie. Chodzę po lekarzach bo ciągle jestem chora. A gdy już jestem zdrowa to szukam dziury w całym i znowu jestem chora. Od zawsze byłam nerwowa i wybuchowa ale nawet mąż zauważył że się to nasililo. Czy to już nerwica? Obawiam się wizyty u psychologa, wstyd mi opowiadać o swoich problemach i się skarżyć.

  Dzień Dobry,
  Wspomina Pani o dwóch kwestiach: pierwsza to złe samopoczucie fizyczne - tutaj na pewno przydatna będzie kompleksowa diagnostyka, która wskaże/wykluczy ewentualne przyczyny. Druga to lękliwość i częste wybuchy złości - tutaj z kolei pomocna będzie wizyta u psychologa czy psychoterapeuty, który pomoże ocenić, czy objawy, o których Pani wspomina mają nerwicowy charakter, z czego wynikają, może także pomóc w uporaniu się z nimi. Proszę nie obawiać się takiej wizyty - gabinet terapeuty to miejsce stworzone właśnie do dzielenia się swoimi obawami i problemami, gdzie znajdzie Pani zrozumienie, akceptację i pomoc.
  Życzę powodzenia i pozdrawiam,
  Monika Kołodziejczyk
  Psychoterapeuta

  mgr Monika Kołodziejczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień Dobry, Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem dyplomowanym psychoterapeutą integracyjnym (po ukończeniu 4-letniego szkolenia w Profesjonaln...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Nerwica Lękowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii, Instytut Promocji Zdrowia, Warszawa
 • Studium Terapii Par, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, Wrocław
 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych, specjalizacja psychologiczna

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych „Synapsis”, Warszawa
 • Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Psychicznego „Ogród”, Warszawa
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii, III Klinika Psychiatryczna, Warszawa
Zobacz więcej

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania