Adresy (2)

ul. VIII Poprzeczna 2a lok 15, Wawer, Warszawa
Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 330..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Jeśli korzystacie Państwo z konsultacji online, proszę o dokonanie płatności na minimum 12 godzin przed zarezerwowanym terminem spotkania na konto: 73 **** **** **** **** **** ****, z podaniem imienia i nazwiska oraz daty umówionej konsultacji.
W przypadku braku płatności wizyta będzie niestety odwołana. Jeśli chcą Państwo dostarczyć potwierdzenie przelewu, można wysłać go mailem na adres: ********************.
Wysokość opłaty zgodna jest z cennikiem.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień Dobry, Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem dyplomowanym psychoterapeutą integracyjnym (po ukończeniu 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii, Instytut Promocji Zdrowia, Warszawa
 • Uniwersytet SWPS, Wspieranie Rozwoju Dzieci i Młodzieży
 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych, specjalizacja psychologiczna

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

Konsultacja online to forma spotkania odpowiednia w sytuacji, w której nie jest możliwe osobiste spotkanie Klienta i Psychoterapeuty w gabinecie (choroba, pobyt za granicą itp) . Za pomocą wideokonferencji lub rozmowy telefonicznej zrealizowana może być konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna lub psychoterapia par. Jeśli rozważa Pan/i rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam także do tej formy współpracy.


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


ul. VIII Poprzeczna 2a lok 15, Warszawa

150 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Jeśli rozważa Pan/i rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam na wstępną sesję konsultacyjną, mającą na celu omówienie problemu, ustalenie celu i najodpowiedniejszej formy dalszej współpracy. Konsultacja trwa 50 minut.

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna (dorośli)


ul. VIII Poprzeczna 2a lok 15, Warszawa

150 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Na konsultację psychologiczną, nie będącą psychoterapią zapraszam gdy Klient potrzebuje w szybkim czasie (jedno - kilka spotkań) uzyskać poradę psychologiczną, pomoc w kryzysie, wyjaśnić wątpliwości czy obawy związane ze sferą psychiczną. Spotkanie trwa 50 min.


Konsultacja psychoterapeutyczna dla par (pierwsza wizyta)


ul. VIII Poprzeczna 2a lok 15, Warszawa

180 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Pary rozważające rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam na wstępną sesję konsultacyjną, mającą na celu wspólne omówienie problemu, ustalenie celu i najodpowiedniejszej formy dalszej współpracy. Konsultacja trwa 50 minut.


Psychoterapia indywidualna


ul. VIII Poprzeczna 2a lok 15, Warszawa

150 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Psychoterapia indywidualna to cykl kilkunastu, kilkudziesięciu 50-minutowych spotkań, odbywających się regularnie raz w tygodniu. Jeśli rozważa Pan/i rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam do umówienia się na konsultację psychoterapeutyczną (pierwsza wizyta), mającą na celu wspólne omówienie problemu, ustalenie celu i najodpowiedniejszej formy dalszej współpracy.


Psychoterapia partnerska


ul. VIII Poprzeczna 2a lok 15, Warszawa

200 zł

Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Psychoterapia dla par to cykl kilkunastu, kilkudziesięciu 75-minutowych spotkań, odbywających się regularnie raz w tygodniu. Jeśli rozważają Państwo rozpoczęcie psychoterapii, zapraszam do umówienia się na konsultację psychoterapeutyczną dla par (pierwsza wizyta), mającą na celu wspólne omówienie problemu, ustalenie celu i najodpowiedniejszych form dalszej współpracy.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Bardzo doceniam zaangażowanie Pani Moniki w prowadzenie terapii - czuję się słuchana, zrozumiana. Łatwiej mi także zrozumieć samą siebie, dzięki bardzo trafnym pytaniom, które nakierowują mnie na właściwe przemyślenia. Uważam, że Pani Monika jest bardzo profesjonalną terapeutką - nic nie narzuca, nie namawia do niczego, nie osądza. W dodatku wprowadza bardzo życzliwą atmosferę, która ułatwia otworzenie się.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Doroto, dziękuję za pozytywną opinię, ale przede wszystkim cieszę się że nasze spotkania są dla Pani owocne.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Jestem w trakcie terapii, jednak już po kilku spotkaniach ciesze się, że tu trafiłem. Pani Monika uważnie słucha co mam do przekazania i zadaje sporo trudnych pytań:-). Myślę, że te rozmowy w połączeniu z profesjonalizmem, zrozumieniem i zaangażowaniem Pani Moniki pomogą mi poznać przyczynę moich problemów oraz nauczą mnie lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach.

mgr Monika Kołodziejczyk

Panie Pawle, dziękuję za pozytywną opinię, ale przede wszystkim mam nadzieję, że uda się dzięki dalszej pracy doprowadzić do zmian, na jakich Panu zależy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Dzięki terapi u Pani Moniki odzyskałam radość życia. Zrobiłam się otwarta na ludzi i zaczęłam być pewna siebie. Gorąca polecam Panią Monike za jej empatyczne podejście, uważne słuchanie i profesjonalne wyjaśnienie przyczyn. Pani Monika nauczyłam mnie jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach. Terapia bardzo mi pomogła, żałuje tylko że tak długo odwlekałam decyzje o jej podjęciu.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Marto, dziękuję za miłe słowa, cieszę się z pozytywnych zmian i życzę dużo szczęścia w nowej roli życiowej:). Pozdrawiam serdecznie,
Monika Kołodziejczyk


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

W gabinecie pani Moniki doświadcza się nie tylko profesjonalizmu, ale też prawdziwej empatii, dzięki czemu terapia przebiega w atmosferze zrozumienia i komfortu.

Pani Monika pomogła mi uporać się z traumą poporodową, kompleksami oraz różnymi psychicznymi obciążeniami związanymi z moją przeszłością. W jej gabinecie lepiej siebie poznałam, zrozumiałam swoje potrzeby i nauczyłam się słuchać sygnałów własnego ciała. Odkryłam również sposoby radzenia sobie z emocjami w codziennych sytuacjach oraz zasady skutecznej komunikacji w relacjach z partnerem.

Spotkania z panią Moniką będę bardzo dobrze wspominać i polecam je wszystkim, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Aniu,
Pracowała Pani z dużą siłą, konsekwencją i motywacją, cieszę się, że mogłam pomóc w odniesieniu tych efektów.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego.
Monika Kołodziejczyk


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Do Pani Moniki trafiłam przypadkiem, ale jednak to nie przypadek, a przeznaczenie :) Długo szukałam dobrego psychoterapeuty. Miałam problem z zaakceptowaniem siebie i poznaniem swojej wartości, a wyjście do ludzi kosztowało mnie dużo nerwów. Z Panią Moniką pracowałyśmy ciężko, ale dzięki temu efekty przyszły bardzo szybko. Teraz wyjścia sprawiają mi radość. Zmieniłam myślenie przez co świat wydaje się zupełnie inny (lepszy) i teraz mogę powiedzieć sobie "Jesteś tego warta" ;) Na każde spotkanie jechałam z kolejnymi problemami i wątpliwościami, a wychodząc wiedziałam, że wszystkie obawy byłe błahe. Pani Moniko dziękuję za dawkę pozytywnej energii i zmianę mojego życia na lepsze!

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Sandro, cieszę się, że mogłam towarzyszyć Pani w tej zmianie, ale proszę pamiętać, że efekty przyszły tak szybko dzięki Pani pracy i zaangażowaniu. Trzymam kciuki!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Profesjonalizm, uczciwość zawodowa i ogromna kultura osobista. . Miła atmosfera, daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Bardzo dziękuję Pani Moniko za otworzenie oczu,pokazanie nowych dróg, lepszych sposobów komunikacji . Polecam wszystkim którzy mają nierozwiązywalne problemy i chcą coś zrobić dla siebie.

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Magdo, dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za dalsze podążanie nowymi drogami! Pozdrawiam serdecznie - Monika Kołodziejczyk


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Polecam wizyty u pani Moniki Kołodziejczyk. Pomogła mi uporać się z moim problemem i zrozumieć w pełni jego przyczynę. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, uważnie wsłuchuję się w jego problemy i co najważniejsze jest bardzo skuteczna. Bardzo dziękuje za pomoc i gorąco polecam.

mgr Monika Kołodziejczyk

Panie Sebastianie,
Cieszę się, że mogłam pomóc!
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego.
Monika Kołodziejczyk


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Po stracie bliskiej mi osoby nie mogłam się pozbierać i dlatego szukałam pomocy psychoterapeuty. Dzięki Pani Monice mogłam uporać się z żałobą. Pani mgr Monika Kołodziejczyk zdecydowanie zna się na wykonywanym przez siebie zawodzie. Doskonale wie, w jaki sposób rozmawiać z pacjentem oraz jak mu pomóc, ma indywidualne podejście do każdego. Zaangażowana i serdeczna. Polecam z całego serca!

mgr Monika Kołodziejczyk

Pani Julio,
Dziękuję za miłe słowa, cieszę się że udało się pomóc!


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Znajdź Się - Gabinet Psychoterapeutyczny

Długo szukałem dobrego psychoterapeuty, cieszę się, że w końcu trafiłem do p. Moniki. Pełen profesjonalizm,duża wiedza - i ta zawodowa i życiowa -  a jednocześnie duża empatia, ciepło i autentyczne zainteresowanie pacjentem i jego problemami. Widać, że wykonuje swój zawód z pasji. Dzięki p. Monice odzyskałem nadzieję na wyjście z długoletniej choroby (depresja)  i poprawę mojej sytuacji życiowej. Pracujemy już kilkanaście tygodni, czuję się dużo lepiej, choć wiem, że jeszcze sporo pracy przed nami. Szczerze polecam każdemu!

mgr Monika Kołodziejczyk

Panie Grzegorzu, z dużym szacunkiem obserwuję Pana ciężką pracę w zmaganiach z chorobą, cieszę się, że mogę Panu w tym towarzyszyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące stres

  Od wypadku mojego chłopaka w maju tego roku jestem w ciągłym stresie. Minęło 8 miesięcy, ja jednak w dalszym ciągu mam problemy z jedzeniem, które objawiają się brakiem apetytu i mdłościami. Od tego czasy schudłam prawie 14 kilo. Wyniki badań krwi nic nie wykazały. Co powinnam zrobić ?

  Dzień Dobry,
  Choć nie uczestniczyła Pani - jak rozumiem - w wypadku Pani chłopaka, przeżyła Pani bardzo silny stres związany z obawą o życie bliskiej osoby, który może objawiać się w postaci objawów " z ciała" o których Pani pisze. W tej sytuacji pomocna może być psychoterapia, proszę poszukać specjalistów specjalizujących się w terapii stresu pourazowego.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w zmianie!
  Monika Kołodziejczyk
  psychoterapeuta

  mgr Monika Kołodziejczyk

 • Od jakiegoś czasu miewam okropne lęki... Zawsze byłam strachliwa, jako dziecko wierzyłam we wszystkie potwory które wyskocza z pod łóżka. Rok temu urodziłam córke i to na chwilę przystało ale od jakiegoś czasu jest strach o moje życie, córki, myśli czy nadaje się na matkę i czy mąż sobie poradzi gdyby mnie zabrakło. Źle się czuje fizycznie i psychicznie. Chodzę po lekarzach bo ciągle jestem chora. A gdy już jestem zdrowa to szukam dziury w całym i znowu jestem chora. Od zawsze byłam nerwowa i wybuchowa ale nawet mąż zauważył że się to nasililo. Czy to już nerwica? Obawiam się wizyty u psychologa, wstyd mi opowiadać o swoich problemach i się skarżyć.

  Dzień Dobry,
  Wspomina Pani o dwóch kwestiach: pierwsza to złe samopoczucie fizyczne - tutaj na pewno przydatna będzie kompleksowa diagnostyka, która wskaże/wykluczy ewentualne przyczyny. Druga to lękliwość i częste wybuchy złości - tutaj z kolei pomocna będzie wizyta u psychologa czy psychoterapeuty, który pomoże ocenić, czy objawy, o których Pani wspomina mają nerwicowy charakter, z czego wynikają, może także pomóc w uporaniu się z nimi. Proszę nie obawiać się takiej wizyty - gabinet terapeuty to miejsce stworzone właśnie do dzielenia się swoimi obawami i problemami, gdzie znajdzie Pani zrozumienie, akceptację i pomoc.
  Życzę powodzenia i pozdrawiam,
  Monika Kołodziejczyk
  Psychoterapeuta

  mgr Monika Kołodziejczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień Dobry, Nazywam się Monika Kołodziejczyk, jestem dyplomowanym psychoterapeutą integracyjnym (po ukończeniu 4-letniego szkolenia w Profesjonalnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii, Instytut Promocji Zdrowia, Warszawa
 • Uniwersytet SWPS, Wspieranie Rozwoju Dzieci i Młodzieży
 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych, specjalizacja psychologiczna

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych „Synapsis”, Warszawa
 • Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Psychicznego „Ogród”, Warszawa
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii, III Klinika Psychiatryczna, Warszawa
Zobacz więcej

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania