Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Dobra Perspektywa

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcej


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Płatność następuję po sesji

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa
Dobra Perspektywa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry! Niestety na ten moment brak wolnych terminów. W związku z tym nowe zapisy są wstrzymane do końca czerwca 2021. Przypominam też, że sesje...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Zaburzenia nastroju
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


Aleje Jerozolimskie 125/127, Warszawa

170 zł

Dobra Perspektywa


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

Dobra Perspektywa

sesja przez telefon lub whats up 728888813


Konsultacja psychologiczna


Aleje Jerozolimskie 125/127, Warszawa

170 zł

Dobra Perspektywa


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

od 170 zł

Dobra Perspektywa

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

170 zł

Dobra Perspektywa


Psychoterapia indywidualna


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

od 170 zł

Dobra Perspektywa


Sesja psychologiczna 55 minut


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

Dobra Perspektywa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa psychoterapia indywidualna

Bardzo cieszę się, że trafiłam na Monikę wybierając mojego terapeutę. Sesje pozwoliły mi przerobić wiele trudnych tematów, ale także popracować nad sobą i swoim rozwojem osobistym. Bardzo polecam każdemu, ponieważ efekt terapii przerósł moje oczekiwania, za co jestem bardzo wdzięczna. Wiem także, że po skończeniu terapii moja droga się nie kończy, dzięki niej uzmysłowiłam sobie jak ważna jest inwestycja w siebie. Monika także pozwoliła mi spojrzeć na problemy z innej, dotąd nieznanej mi perspektywy- uzyskałam wyższy poziom rozumienia innych, poznałam metody rozwiązywania trudnych sytuacji, przeredagowywania swoich wypowiedzi, tak by trafiały do odbiorcy, by mnie rozumiał i ja czuła się rozumiana. Dla wszystkich, którzy się wahają czy rozpocząć terapię oraz jakiego terapeutę wybrać- szczerze polecam Monikę, zawsze czułam się zaopiekowana i zrozumiana. Fajnie w trudnych momentach zdawać sobie sprawę, że ma się kogoś takiego w pogotowiu :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Monika już od samego początku rozmawiała ze mną swobodnie dzięki czemu nerwy bardzo szybko mnie opuściły. Sama rozmowie dla mnie była wyjątkowo pouczająca i pozwoliła mi spojrzeć na różne tematy w zupełnie inny sposób. Dostałam pracę domową z czego bardzo się cieszę ponieważ sama również chce pracować nad tymi aspektami z którymi do niej przyszłam. Godzina zleciała nie wiem kiedy a po samej rozmowie poczułam się zaopiekowania z takim wewnętrznym przekonaniem że wszystko przejdziemy i wszystko przepracujemy. Serdecznie polecam kazdemu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa konsultacja psychologiczna

Do Moniki trafiłem przez przypadek po wcześniejszych wizytach u innych psychologów, które poprawiały mój stan tylko chwilowo. Ten przypadek okazał się strzałem w dziesiątkę, już od pierwszych minut rozmowy czułem, że jestem w dobrych rękach. Monika jest jak przyjaciel, który chce Ci pomóc, wiesz że zawsze możesz się do niej odezwać ze swoimi problemami - nigdy nie jesteś sam. Powodem moich wizyt był koniec bardzo długiego związku, na początku naszych rozmów nie widziałem dla siebie żadnych nadziei byłem kompletnie rozbity. Monika pomogła mi wrócić do normalnego życia, a właściwie to dzięki niej całą tą sytuację przekułem w sukces i moje życie jest dużo lepsze niż przedtem w wielu aspektach. Nigdy niespodziewałbym się, aż takiej przemiany. Monika niczego nie narzuca, nie mówi Ci co masz robić tylko cierpliwie słucha i dyskutuje dzięki czemu samemu dochodzi się do wniosków i odpowiedzi na dręczące kwestie. Monika podchodziła bardzo indywidualnie do moich problemów i też bardzo dużo pamiętała z tego co jej opowiadałem. Dzięki spotkaniom z Moniką wykształciłem u siebie mechnizmy, które pozwalają mi przezwyciężać moje problemy i stawać się lepszym człowiekiem. Nie spodziewałem się nigdy u siebie takiej przemiany ,w tak krótkim czasie, którą jestem w stanie utrzymać i czuję się dużo lepiej. Polecam Monikę z czystym sercem i sam na pewno będę do niej co jakiś czas wracał, żeby porozmawiać jak z dobrym przyjacielem. Monika, dziękuję :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa Inny

Monika jest wybitnym specjalistą. Już od pierwszej wizyty nawiązaliśmy swobodny kontakt, a rozmawiając z nią ma się wrażenie, że rozmawia się z najlepszym przyjacielem. Swoim podejściem do pacjenta buduje niesamowitą atmosferę – zaufania i spokoju. Świetnie wyczuwa co jest pacjentowi w danym momencie potrzebne i elastycznie modyfikuje specyfikę pracy, tak by przynosiła największe korzyści. Swoimi wypowiedziami trafia idealnie w sedno sprawy, wyzwalając w człowieku to co najlepsze. Posiada ogromną wiedzę merytoryczną, którą doskonale przekłada na ćwiczenia praktyczne. Zdecydowanie polecam spotkania z Moniką osobom, które czują się zagubione lub chcą się rozwijać.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa konsultacja psychologiczna

Monika ma wiele talentów, jednym z nich jest na pewno pomaganie innym poprzez psychoterapię. To szczególny dar, z którego mam niecodzienną okazję czerpania pomocy. Cieszę się, że udało mi się odnaleźć Monikę, ponieważ już od pierwszej wizyty rozpoczęłyśmy wspólną pracę. Monika pomaga zatrzymać się, spojrzeć na daną sytuację i wyciągnąć z niej wnioski. Robi to w taki sposób, że "doznajesz olśnienia" i zaczynasz nie tylko rozumieć, ale też czuć te przypadki. Proces ten pozwala wprowadzić realne zmiany w życiu. Jeżeli wierzysz w swoją zmianę i jesteś gotowa/y na najciekawszą znajomość (znajomość ze sobą) to z pewnością Monika będzie Twoim najlepszym towarzyszem, wsparciem i mentorem w tej podroży!
Z całego serca polecam Ci spotkania z Moniką.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa psychoterapia indywidualna

Monika jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Jest świetnym terapeutą i bardzo dobrym człowiekiem. Już na pierwszej wizycie Monika zdobyła moje zaufanie i sympatię. Dzięki naszym spotkaniom zwracam uwagę na rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam, poznaje i lepiej rozumiem samą siebie. Każde spotkanie jest krokiem wprzód. Dzięki niej nauczyłam się w inny sposób patrzeć na różne wydarzenia, które działy i dzieją się w moim życiu oraz wyciągać wnioski z różnych sytuacji i doświadczeń. Jeszcze sporo pracy przede mną, ale wiem że dzięki Monice będzie ona znacznie łatwiejsza. Bardzo dziękuje Monika. Gorąco polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa

Monika jest cudowną osobą i świetną profesjonalistką. Stwarza przyjazną atmosferę, która pomaga przełamać swoje lęki oraz poczuć się ważnym i zaopiekowanym. Jej pytania, wskazówki, ćwiczenia i polecane książki zawsze pomagały mi odkryć coś nowego i ważnego i finalnie przyjąć Dobrą Perspektywę :)
Monika pomogła przejść mi przez najtrudniejsze chwile, za co jestem jej niesamowicie wdzięczna. Polecam Ją każdemu!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa

Monika Goworek jest fantastyczną osobą, która potrafi pomóc nie tylko w rozwiązaniu sytuacji kryzysowej ale także pomaga nauczyć się jak funkcjonować w trudnym środowisku, jak zrozumieć innych ludzi, jak dostosować swoją komunikację i do tego by również być rozumianym. Co znacznie ułatwia człowiekowi życie :-).

Jest osobą ogromnie inspirującą!

Ogromnie mocno polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa psychoterapia indywidualna

Zanim się poznałyśmy byłam smutną, z niskim poczuciem wartości, niewierzącą w siebie osobą, chwiejną emocjonalnie i bez pracy. Czułam się zagubiona mimo wsparcia kochającego partnera i towarzystwa ukochanego kotka.
Już pierwsza wizyta uświadomiła mi, że Monika nie jest stereotypową psycholożką, która tylko przytakuje i powtarza banały. Jej profesjonalizm objawia się m.in. tym, że dysponuje wszechstronną wiedzą opartą na różnych nurtach psychologicznych, w moim przypadku na terapii poznawczo-behawioralnej oraz TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach).
W czasie sesji często analizujemy np. co można byłoby zrobić inaczej w danej sytuacji. Dzięki temu nauczyłam się bardzo dużo wyciągając wnioski z własnych błędów, czy też doświadczeń. Muszę też wspomnieć, że Monika z poczuciem humoru trafia w samo sedno problemu z jakim się borykam.
W konsekwencji po każdej sesji czuję się podbudowana oraz ze świadomością, że idę w dobrym kierunku. Dzięki Monice ustabilizowałam się emocjonalnie, znalazłam pracę i staram się ją utrzymać. Przede wszystkim posiadam efektywne narzędzia do radzenia sobie w trudnych chwilach. Jestem również bardziej świadoma tego, co tak naprawdę sprawia mi przyjemność i zwracam też większą uwagę na małe rzeczy, które pomagają mi się uspokoić i zrelaksować.
Dlatego dziś mogę śmiało powiedzieć, że Monika jest moją życiową Mentorką, na którą zawsze mogę liczyć. Żadne słowa nie potrafią wyrazić tego jak bardzo jestem jej wdzięczna. Dziękuję Moniko! :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa konsultacja psychologiczna

Spokojna, mądra praca, która wykonałam pod okiem p. Moniki pozwoliła mi poukładać moje sprawy. P. Monika to ciepła, otwarta, życzliwa osoba, z dużą wiedzą i doświadczeniem życiowym.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry! Niestety na ten moment brak wolnych terminów. W związku z tym nowe zapisy są wstrzymane do końca czerwca 2021. Przypominam też, że sesje...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Zaburzenia nastroju
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Publikacje i artykuły

Artykuły (9)

Powiązane wyszukiwania