Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)

Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa
Dobra Perspektywa


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 276.....


Dobra Perspektywa

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPrzyjmuję: dorosłych
22 276.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Płatność następuję po sesji

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry! Niestety na ten moment brak wolnych terminów więc zapisy nowych Klientów wstrzymane są do końca października br. Przypominam też, że sesj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • lęki
 • zaburzenia nastroju
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Mgr psychologii, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej SWPS, specjalizacja Psychologia Kliniczna
 • Studia podyplomowe - Neuronauka w biznesie
 • Kurs Terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR I i II stopnia
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

Dobra Perspektywa

sesja przez telefon lub whats up 728888813Aleje Jerozolimskie 125/127, Warszawa

150 zł

Dobra Perspektywa


Konsultacja psychologiczna


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

od 150 zł

Dobra Perspektywa


Aleje Jerozolimskie 125/127, Warszawa

Dobra Perspektywa

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

150 zł

Dobra Perspektywa


Sesja psychologiczna 55 minut


Aleje Jerozolimskie 125/127 pokoj 201b, Warszawa

Dobra Perspektywa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Monika już od samego początku rozmawiała ze mną swobodnie dzięki czemu nerwy bardzo szybko mnie opuściły. Sama rozmowie dla mnie była wyjątkowo pouczająca i pozwoliła mi spojrzeć na różne tematy w zupełnie inny sposób. Dostałam pracę domową z czego bardzo się cieszę ponieważ sama również chce pracować nad tymi aspektami z którymi do niej przyszłam. Godzina zleciała nie wiem kiedy a po samej rozmowie poczułam się zaopiekowania z takim wewnętrznym przekonaniem że wszystko przejdziemy i wszystko przepracujemy. Serdecznie polecam kazdemu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa konsultacja psychologiczna

Do Moniki trafiłem przez przypadek po wcześniejszych wizytach u innych psychologów, które poprawiały mój stan tylko chwilowo. Ten przypadek okazał się strzałem w dziesiątkę, już od pierwszych minut rozmowy czułem, że jestem w dobrych rękach. Monika jest jak przyjaciel, który chce Ci pomóc, wiesz że zawsze możesz się do niej odezwać ze swoimi problemami - nigdy nie jesteś sam. Powodem moich wizyt był koniec bardzo długiego związku, na początku naszych rozmów nie widziałem dla siebie żadnych nadziei byłem kompletnie rozbity. Monika pomogła mi wrócić do normalnego życia, a właściwie to dzięki niej całą tą sytuację przekułem w sukces i moje życie jest dużo lepsze niż przedtem w wielu aspektach. Nigdy niespodziewałbym się, aż takiej przemiany. Monika niczego nie narzuca, nie mówi Ci co masz robić tylko cierpliwie słucha i dyskutuje dzięki czemu samemu dochodzi się do wniosków i odpowiedzi na dręczące kwestie. Monika podchodziła bardzo indywidualnie do moich problemów i też bardzo dużo pamiętała z tego co jej opowiadałem. Dzięki spotkaniom z Moniką wykształciłem u siebie mechnizmy, które pozwalają mi przezwyciężać moje problemy i stawać się lepszym człowiekiem. Nie spodziewałem się nigdy u siebie takiej przemiany ,w tak krótkim czasie, którą jestem w stanie utrzymać i czuję się dużo lepiej. Polecam Monikę z czystym sercem i sam na pewno będę do niej co jakiś czas wracał, żeby porozmawiać jak z dobrym przyjacielem. Monika, dziękuję :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa Inny

Monika jest wybitnym specjalistą. Już od pierwszej wizyty nawiązaliśmy swobodny kontakt, a rozmawiając z nią ma się wrażenie, że rozmawia się z najlepszym przyjacielem. Swoim podejściem do pacjenta buduje niesamowitą atmosferę – zaufania i spokoju. Świetnie wyczuwa co jest pacjentowi w danym momencie potrzebne i elastycznie modyfikuje specyfikę pracy, tak by przynosiła największe korzyści. Swoimi wypowiedziami trafia idealnie w sedno sprawy, wyzwalając w człowieku to co najlepsze. Posiada ogromną wiedzę merytoryczną, którą doskonale przekłada na ćwiczenia praktyczne. Zdecydowanie polecam spotkania z Moniką osobom, które czują się zagubione lub chcą się rozwijać.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa konsultacja psychologiczna

Monika ma wiele talentów, jednym z nich jest na pewno pomaganie innym poprzez psychoterapię. To szczególny dar, z którego mam niecodzienną okazję czerpania pomocy. Cieszę się, że udało mi się odnaleźć Monikę, ponieważ już od pierwszej wizyty rozpoczęłyśmy wspólną pracę. Monika pomaga zatrzymać się, spojrzeć na daną sytuację i wyciągnąć z niej wnioski. Robi to w taki sposób, że "doznajesz olśnienia" i zaczynasz nie tylko rozumieć, ale też czuć te przypadki. Proces ten pozwala wprowadzić realne zmiany w życiu. Jeżeli wierzysz w swoją zmianę i jesteś gotowa/y na najciekawszą znajomość (znajomość ze sobą) to z pewnością Monika będzie Twoim najlepszym towarzyszem, wsparciem i mentorem w tej podroży!
Z całego serca polecam Ci spotkania z Moniką.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa psychoterapia indywidualna

Monika jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Jest świetnym terapeutą i bardzo dobrym człowiekiem. Już na pierwszej wizycie Monika zdobyła moje zaufanie i sympatię. Dzięki naszym spotkaniom zwracam uwagę na rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam, poznaje i lepiej rozumiem samą siebie. Każde spotkanie jest krokiem wprzód. Dzięki niej nauczyłam się w inny sposób patrzeć na różne wydarzenia, które działy i dzieją się w moim życiu oraz wyciągać wnioski z różnych sytuacji i doświadczeń. Jeszcze sporo pracy przede mną, ale wiem że dzięki Monice będzie ona znacznie łatwiejsza. Bardzo dziękuje Monika. Gorąco polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa

Monika jest cudowną osobą i świetną profesjonalistką. Stwarza przyjazną atmosferę, która pomaga przełamać swoje lęki oraz poczuć się ważnym i zaopiekowanym. Jej pytania, wskazówki, ćwiczenia i polecane książki zawsze pomagały mi odkryć coś nowego i ważnego i finalnie przyjąć Dobrą Perspektywę :)
Monika pomogła przejść mi przez najtrudniejsze chwile, za co jestem jej niesamowicie wdzięczna. Polecam Ją każdemu!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa

Monika Goworek jest fantastyczną osobą, która potrafi pomóc nie tylko w rozwiązaniu sytuacji kryzysowej ale także pomaga nauczyć się jak funkcjonować w trudnym środowisku, jak zrozumieć innych ludzi, jak dostosować swoją komunikację i do tego by również być rozumianym. Co znacznie ułatwia człowiekowi życie :-).

Jest osobą ogromnie inspirującą!

Ogromnie mocno polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa psychoterapia indywidualna

Zanim się poznałyśmy byłam smutną, z niskim poczuciem wartości, niewierzącą w siebie osobą, chwiejną emocjonalnie i bez pracy. Czułam się zagubiona mimo wsparcia kochającego partnera i towarzystwa ukochanego kotka.
Już pierwsza wizyta uświadomiła mi, że Monika nie jest stereotypową psycholożką, która tylko przytakuje i powtarza banały. Jej profesjonalizm objawia się m.in. tym, że dysponuje wszechstronną wiedzą opartą na różnych nurtach psychologicznych, w moim przypadku na terapii poznawczo-behawioralnej oraz TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach).
W czasie sesji często analizujemy np. co można byłoby zrobić inaczej w danej sytuacji. Dzięki temu nauczyłam się bardzo dużo wyciągając wnioski z własnych błędów, czy też doświadczeń. Muszę też wspomnieć, że Monika z poczuciem humoru trafia w samo sedno problemu z jakim się borykam.
W konsekwencji po każdej sesji czuję się podbudowana oraz ze świadomością, że idę w dobrym kierunku. Dzięki Monice ustabilizowałam się emocjonalnie, znalazłam pracę i staram się ją utrzymać. Przede wszystkim posiadam efektywne narzędzia do radzenia sobie w trudnych chwilach. Jestem również bardziej świadoma tego, co tak naprawdę sprawia mi przyjemność i zwracam też większą uwagę na małe rzeczy, które pomagają mi się uspokoić i zrelaksować.
Dlatego dziś mogę śmiało powiedzieć, że Monika jest moją życiową Mentorką, na którą zawsze mogę liczyć. Żadne słowa nie potrafią wyrazić tego jak bardzo jestem jej wdzięczna. Dziękuję Moniko! :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dobra Perspektywa konsultacja psychologiczna

Spokojna, mądra praca, która wykonałam pod okiem p. Moniki pozwoliła mi poukładać moje sprawy. P. Monika to ciepła, otwarta, życzliwa osoba, z dużą wiedzą i doświadczeniem życiowym.


C
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dobra Perspektywa psychoterapia indywidualna

Do Moniki trafiłem w bardzo złym stanie, po kilku wizytach u innych psychologów i w bardzo złym momencie życia. Nie wiedziałem nic o nurtach w psychologii, kontraktach terapeutycznych, itp. tematach, na których skupiali się inni terapeuci.
Potrzebowałem pomocy natychmiast, kogoś kto pomoże mi przebrnąć kolejny dzień, tydzień, miesiąc. Byłem w czarnym dole bez światła i nadziei, że się z niego wygrzebię.
Monika już na pierwszej wizycie zrozumiała co się ze mną dzieje. Wiedziała jakie pytania zadać, po raz pierwszy ktoś mnie naprawdę słuchał, rozumiał i czytał między wierszami.
Po raz pierwszy poczułem, że jestem traktowany podmiotowo, a nie przedmiotowo. Stało się tak dlatego, że Monika buduje relację z podopiecznym.
Nie klientem, który płaci za wizytę i dostaje w jej ramach konkretną usługę i nie pacjentem, który na podstawie objawów i pobieżnej diagnozy dostaje standardowy zestaw recept i zaleceń.
Jako podopieczny mogę liczyć na jej wsparcie, zrozumienie i pomoc. Mam poczucie, że mnie świetnie zna, wie jak za każdym razem do mnie dotrzeć. Wie kiedy potrzebuję pomocy, żeby utrzymać się na powierzchni, a kiedy motywacji, żeby zrobić krok naprzód.
Podczas każdej wizyty jest skupiona na mnie i moich problemach, uważnie słucha i co dla mnie najbardziej istotne, rozumie co chcę powiedzieć, co mnie trapi, z czym nie mogę sobie poradzić.

Dzięki Monice pokonałem bariery, które dla mnie były całkowicie niezniszczalne i radzę sobie z problemami, które prawie mnie zniszczyły.

Dzięki pracy z Moniką dokonałem samorozwoju, który mnie samego zadziwia.

Nie znam osoby bardziej zaangażowanej, empatycznej, ciepłej, cierpliwej i tak budzącej zaufanie od pierwszej chwili.

Udało się jej zbudować zaufanie, dzięki któremu nie boję się jej przyznać do myśli, których nikomu innemu nie zdradzam. W mojej ocenie to najlepsze świadectwo jej kompetencji psychologa.

Przez wiele lat byłem bardzo sceptycznie nastawiony do psychologii i terapii. Opierałem się na stereotypach i fałszywych przekonaniach.
W końcu dotarłem ze swoimi problemami i życiem do ściany i nie miałem już innych opcji do wyboru.
Pierwsze próby kontaktu z terapeutami, nie były zbyt udane. Na szczęście trafiłem do Moniki. Żałuję tylko, że tak późno się to wydarzyło, bo wiele rzeczy byłoby prostszych, a i moje życie wyglądałoby dziś inaczej.

Jeśli poświęciłeś/aś czas, żeby to przeczytać, to prawdopodobnie szukasz pomocy jak ja kiedyś.
Pamiętam też, że pierwsza wizyta u psychologa jest trudna, z wielu względów.

Szczerze jednak polecam Monikę. Z perspektywy czasu i doświadczeń, nie wyobrażam sobie lepszego wyboru.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry! Niestety na ten moment brak wolnych terminów więc zapisy nowych Klientów wstrzymane są do końca października br. Przypominam też, że sesj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • lęki
 • zaburzenia nastroju
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Mgr psychologii, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej SWPS, specjalizacja Psychologia Kliniczna
 • Studia podyplomowe - Neuronauka w biznesie
 • Kurs Terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR I i II stopnia
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Staże

 • life-coaching w obszarze biznesu
 • Szpital Bródnowski w Warszawie, Oddział Psychiatryczny


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Publikacje i artykuły

Publikacje (10)

Artykuły (9)

Powiązane wyszukiwania