mgr

Monika Goworek

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

79 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
725 odwiedzin w ciągu 30 dni

"LUDZIE, KTÓRZY TRACĄ CZAS CZEKAJĄC, AŻ ZAISTNIEJĄ NAJBARDZIEJ SPRZYJAJĄCE WARUNKI, NIGDY NIC NIE ZDZIAŁAJĄ. NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ!" - Mark Fisher - SERDECZNIE ZAPRASZAM… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dobra PerspektywaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Monika rozwiała moje wątpliwości związane z wizytą u psychologa już w pierwszych minutach spotkania. Czuję, że jest dla mnie na 101% i z olbrzymim zaangażowaniem układa moje puzzle. Uważnie mnie słucha, daje czas i przestrzeń na przeżycie każdej emocji, co jest dla mnie ogromnie ważne. Otrzymałam od Niej wsparcie i wskazówki, które pomagają przełożyć pracę w gabinecie na codzienne życie. Choć wiem, że przed nami sporo pracy, to dzięki Niej zaczynam widzieć moją "drogę" jaśniej, mieć nadzieję na lepsze i ufać samej sobie. Łączy w sobie cechy profesjonalnego psychologa i ciepłego, szczerze zainteresowanego moim losem przyjaciela, co sprawia, że rekomenduję wizytę u Niej z czystym sumieniem. Myślę, że nie można trafić lepiej :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dobra PerspektywaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Monika to bardzo dobry specjalista. Jest pełna pozytywnej energii poczucia humoru ciepła i otwarta. Bardzo dobrze słucha podczas wizyty. Uczy znaleźć własnościowa drogę w rozumieniu swojej sytuacji. Daje dużo pomysłów na ukierunkowanie tego czego się pragnie . Po wizytach u niej wychodzę z uśmiechem na twarzy oraz z dobrym nastawieniem do życia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dobra Perspektywa

  Potwierdzam że z gabinetu od pani Moniki wychodzi się z dobrym nastawieniem, przede wszystkim z iskierka nadziei. Cieszę się że zdecydowałam sie na ten krok nie było to dla mnie łatwe. I cieszę się również że trafiłam na odpowiednią osobę przed którą potrafiłam się otworzyć. Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Monika to osoba, która zawsze uważnie wysłuchuje, dodaje otuchy, energii do działania, rozwiewa wątpliwości. Jest to specjalista o ogromnej wiedzy, a przy tym osoba bardzo ciepła i uśmiechnięta. Pamięta o wszystkich szczegółach z poprzednich rozmów, niesamowicie angażuje się w pomoc. Zawsze można na nią liczyć. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry wybór i ani przez chwilę nie pomyślałam inaczej. Serdecznie polecam! Jestem pewna, że ją pokochacie!

  Monika Goworek2018-05-03

  Taaaki miły anonim, bardzo dziękuję;)

 • A
  Lokalizacja: Dobra Perspektywa

  Pani Monika promieniuje pozytywną energią, łatwo się przy niej otworzyć. Bardzo uważnie słucha i czuć, że myśli na najwyższych obrotach, by zrozumieć i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie problemu. Z gabinetu wychodzi się z nadzieją i super nastawieniem:)

  Monika Goworek2018-04-28

  oj bardzo dziękuję, ciesze się ze nastawienie się zmieniło - przed nami pewnie trochę pracy - do zobaczenia!;)

 • C
  Lokalizacja: Dobra PerspektywaUsługa: zrozumienie własnych emocji.

  Jak tylko zobaczyłam Monikę, wiedziałam, że będzie dobrze i że jestem bezpieczna. A jest to istotne. Monika nie naciska, ale dobrze naprowadza, by właściwie samemu nazwać to co się czuje. Przede mną długa praca, ale wiem, że mam obok siebie dobrą Duszę. Dziękuje Monika za traktwanie mnie jak człowieka, a nie jak kolejny numerek do "naprawy".

  Monika Goworek2018-04-25

  Bardzo mi miło, że wzbudziłam zaufanie. Nikogo nie trzeba naprawiać, wystarczy spojrzeć z dobrej perspektywy;) - Dziękuję za opinie i do zobaczenia;)

 • S
  Lokalizacja: Dobra Perspektywa

  Monika jest przecudowną, ciepła osobą, która naprawdę chce Ci pomóc. Zawsze uważnie słucha, nie ocenia, daje przestrzeń i chusteczki jeśli są potrzebne :) Jestem po kilku wizytach i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejną. W końcu powoli zaczynam zmieniać swoje podejście do problemów, inaczej postrzegam życie. Każde spotkanie pozwala mi zrozumieć problem, jaki na danej wizycie omawiamy i zastosować rozwiązania zasugerowane przez Monikę. Niezmiernie cieszę się, że udało mi się zapisać na wizytę (na pierwszą musiałam czekać około 2 tygodnie, bo wszystkie terminy były już zarezerwowane-myślę, że to dużo mówi o skuteczności Pani Psycholog :) ) Cały czas walczę ze swoimi problemami, ale dzięki pomocy Moniki czuje, że jestem na dobrej drodze do mojego wymarzonego życia.

 • J
  Lokalizacja: Dobra Perspektywa

  Niesamowity czlowiek! Cudowny, cieply, zyczliwy, empatyczny, z poczuciem humoru. A do tego wspanialy specjalista. Trafilam do Pani Moniki ok pol roku temu i to naprawde swietna inwestycja w samego siebie. Czuje ze z pomoca Moniki zmieniam swoje zycie, ze ta terapia daje konkretne efekty. Pani Monika ma w sobie niesamowita energie, zaraza nia. Nie czuje sie w jej gabinecie zadnych barier, pelne zaufanie i otwartosc. Serdecznie polecam kazdemu kto boryka sie z jakims zyciowym problemem.

  Monika Goworek2018-04-13

  podobno podobieństwa się przyciągają - bardzo dziękuję "ja" - mój dzień będzie dzisiaj zdecydowanie lepszy;)

 • M
  Lokalizacja: Dobra Perspektywa

  Przychodzę do Pani Moniki już od ponad roku,to chyba najlepsze co mogło mi się przytrafić :) szczerze polecam wszystkim którzy borykają się z jakimś problemem.. Na pewno szybko pojawi się światełko w tunelu.Jak już wiadomo,ze wszystkich komentarzy Pani Monika jest osoba przekochana,przesympatyczna ale co najważniejsze ma przy tym ogromna wiedzę i doświadczenie. Podczas każdej wizyty angażuje się w 100%... na kazdej sesji poświęca mi cała swą uwagę,nigdy nie pospiesza.., nie wiem jak to robi ale pamięta każdy szczegół, nawet to co opowiadałam rok temu! Zawsze jest w pełni skupiona,na mnie-na moim problemie , zaraża energia i od razu chce się pracować nad sobą! Pierwszy raz poznałam osobę, która na prawdę kocha to, co robi,dlatego tez zawsze mogłam na nią liczyć, i na pewno w razie większych stresów będę wracać,dziękuje bardzo! :)

 • K
  Lokalizacja: Dobra PerspektywaUsługa: problemy małżeńskie

  Nie ma sympatyczniejszej i cieplejszej osoby!!! Tak prowadzi rozmowę, że samemu wpada się na rozwiązanie. Nie narzuca, nie krytykuje. Rozmowa jest otwarta, szczera, jak z wieloletnią przyjaciółką. Bardzo polecam terapie u Pani Moniki :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • "LUDZIE, KTÓRZY TRACĄ CZAS CZEKAJĄC, AŻ ZAISTNIEJĄ NAJBARDZIEJ SPRZYJAJĄCE WARUNKI, NIGDY NIC NIE ZDZIAŁAJĄ. NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ!" - Mark Fisher -
  SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SPOTKANIE..MONIKA GOWOREK - z zamiłowania psycholog, w życiu prywatnym mama trójki "prawie dorosłych dzieci" certyfikowany coach ICC, terapeuta TSR Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia, Terapeuta EEG-Biofeedback I i II stopnia, Psycholog Kliniczny - Synergia jej działań: dwu kierunkowe wykształcenie - Psychologia oraz Zarządzanie, szereg dodatkowych szkoleń podnoszących kwalifikacje prowadzenia terapii z różnych nurtów jak i praca jako coach oraz terapeuta TSR i terapeuta Biofeedback stanowią unikalną formę pomocy podczas sesji i konsultacji.
  "(...) Każdy człowiek jest inny, tak jak i wiele jest rodzajów pomocy psychologicznej. Proponuję zatem sesje w nurcie eklektycznym, by optymalnie dopasować się do potrzeb i wymagań klienta oraz do sytuacji w jakiej się obecnie znajduje. Metodą wspierającą spotkania mogą być także innowacyjne treningi eeg-biofeedback – aktywizujące pracę mózgu.
  Dla osób, które poszukują pomocy w życiowych problemach oraz wsparcia w samorealizacji prowadzę sesje indywidualne i spotkania grupowe oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet(...)"


  Sesję proponuję wszystkim tym, którzy:
  -mają obniżony nastrój, brak siły do wykonywania codziennych obowiązków
  -chcą odzyskać pewność siebie, zwiększyć poczucie własnej wartości
  -chcą lepiej sobie radzić sobie ze stresem
  - chcą poprawić swoje relacje z bliskimi
  - borykają się ze spadkiem motywacji do działań w sferze prywatnej czy zawodowej
  -doświadczają poczucia osamotnienia, pustki, zagubienia
  -doświadczaj obniżonego nastroju, lęku, rozdrażnienia czy innych silnych emocji, z którymi chcą sobie lepiej radzić
  -mają stany depresyjne
  -mają myśli samobójcze
  - nie odczuwają satysfakcji z życia z powodu bolesnych przeżyć, przykrych doświadczeń życiowych jak np.: śmierć osoby bliskiej, choroba, rozwód, zdrada, rozstanie
  - są przemęczone, mają poczucie wypalenia
  - przeżyły traumę, były molestowane
  -czują, że ich potrzeby emocjonalne w dzieciństwie zostały zaniedbane
  -potrzebują wsparcia w zaakceptowaniu swojej orientacji seksualnej lub też planują comming-out
  -mają zaburzenia lękowe, fobie
  -mają problemy z koncentracją, nadpobudliwością, nerwowością
  -chcą lepiej organizować swój czas
  -szukają skutecznych metod relaksacji, odprężenia, uzyskania spokoju wewnętrznego
  -przechodzą kryzysy w związkach
  -chcą znaleźć właściwego partnera
  -mają złamane serce
  -są niezadowolone z własnego wyglądu
  -potrzebują wsparcia by schudnąć, rzucić palenie
  -szukają pomocy w zaplanowaniu swojej drogi życiowej, kariery zawodowej
  -chcą lepiej organizować swój czas
  -chcą zachowywać się asertywnie
  -chcą lepiej poznać siebie, by móc w pełni wykorzystywać swój potencjał w każdej dziedzinie życia

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Mgr psychologii, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej SWPS, specjalizacja Psychologia Kliniczna
 • Studia podyplomowe - Neuronauka w biznesie
 • Kurs Terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR I i II stopnia
 • Kurs coacha certyfikowanego ICC International Coaching Certyfication
 • Mgr marketingu, Warszawska Szkoła Zarządzania Szkoła Wyższa, specjalizacja Marketing i Zarządzanie
 • First Business College dwuletnie Policealne Studium Handlowe, kierunek handel zagraniczny
 • Szkoła Mistrzów Cognitive Behavioral Therapy - Techniki Terapii Poznawczej
 • Kurs Terapeuty Biofeedback I i II stopnia
 • Kurs Terapeuty TSR praca z parą
 • Kurs Terapeuty TSR praca z lękiem
 • Kurs Terapeuty TSR praca z żałobą, traumą i wykorzystaniem w dzieciństwie
 • Kurs Terapeuty Grupowego TSR
 • Kurs Terapeuty TSR Psychosomatyka i Praca z Ciałem
 • Kurs Relaksacji metodą Biofeedback
 • Kurs Diagnoza i terapia zaburzeń lękowych z wykorzystaniem metody EEG-Biofeedback
 • Kurs coaching prowokatywny
 • inne w zakresie pracy z ciałem i wspomagania pracy samorozwojowej
więcej

Publikacje

więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Artykuły

więcej