Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska
Chopina 21a/19, Zielona Góra

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Chopina 21a/19, Zielona Góra

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika GórskaChopina 21a/19, Zielona Góra

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska

Pozostałe usługi


Chopina 21a/19, Zielona Góra

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia jestem psychoterapeutą, specjalistą terapii uzależnień i pedagogiem.
Od ponad 20 lat kształcę się w obszarze pomocy psychologi...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia uzależnień

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska Inny

Z całego serca polecam Panią Monikę. Jest bardzo empatyczna ale i wymagająca wtedy kiedy trzeba. Uważam, że trafiłam najlepiej jak mogłam i choć mam jeszcze dużo pracy to będę korzystać z pomocy Pani Moniki tak długo jak będzie to potrzebne - bo mam do niej zaufanie. Zaczęłam jako DDA ale terapia obejmuje różne aspekty życia. Ponadto gabinet w centrum miasta jest fajnym dodatkiem.

U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska psychoterapia indywidualna

Pani Monika bardzo mi pomogła dostrzec w sobie wiele niejasnych dla mnie rzeczy, nauczyła mnie bardzo dużo i pomogła mi patrzeć na siebie samą zupełnie z innej perspektywy. Myślę, że Pani Monika jest niesamowicie zaangażowana w to co robi i troskliwa, a jej gabinet bardzo przytulny. W tak urokliwym miejscu raczej nikt nie będzie miał problemu otworzyć się, oddając się w ręce Pani Moniki i tym samym pozwolić sobie skutecznie pomóc.

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska psychoterapia indywidualna

Pani Monika od samego początku wzbudziła moje pełne zaufanie, dzięki czemu podczas wizyt czuję się swobodnie oraz bezpiecznie. W terapii odczuwam pełną współpracę co pomaga mi przejrzyściej zobrazować problem. Bardzo serdecznie polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Grupa DDA, do której należę daje mi siłę, wsparcie, wymianę doświadczeń, poczucie wspólnoty i świadomość, że nie jestem sama. W grupie przeglądam się jak w lustrze, dzięki czemu uświadamiam sobie swoje błędy i to jak jestem odbierana przez innych. Większa świadomość, którą nabywam w grupie jest siłą napędową do zmian. Wiem już co zmienić i jak. Mogę to zrobić, mogę zmienić swoje życie i nadać mu odpowiedni kierunek. Czuję, że mogę wszystko. Sama dokonuję wyboru. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w grupie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu załamanie nerwowe

Pani Monika,to cudowny człowiek.Nie dość,że przyjemnie na Nią patrzeć,to jeszcze przyjemniej się Jej słucha.Pomogła mi małymi kroczkami pozbierać się po trudnych przeżyciach,spojrzeć na nie inaczej,zobaczyć wiele dobrych cech w sobie,popracować nad budowaniem poczucia własnej wartości.Grupa na którą uczęszczam jest cudowną terapią,na ktorej uczymy się rozpoznawać nasze problemy i emocje,panować nad nimi,zmieniać się.Uczymy się,że jesteśmy ważne,akceptowane,kochane,wartościowe i niezależne emocjonalnie od jakiejkolwiek osoby lub rzeczy na tym świecie.Stajemy się silne i odpowiedzialne za swoje,a nie innych życie. Nie jest to łatwe droga ,ale w grupie jest siła.Motywujemy się wzajemnie i pomagamy sobie,a nasza wspaniała terapeutka,służy nam w tym swoimi fachowymi radami.Polecam wszystkim potrzebującym,na pewno będziecie zadowoleni i dobrze poprowadzeni.


B
Profil zweryfikowany

Pani Monika Górska jest empatyczną, budząca zaufanie osobą.Terapia grupowa dla osób współuzależnionych prowadzona przez Panią Monikę daje wsparcie i wymianę doświadczeń.W trudnych sytuacjach cierpienia i bezradności terapia grupowa pomaga doświadczyć uzdrawiającej mocy kontaktu z innymi.Taka terapia uskrzydla, pomaga twórczo spojrzeć na świat i mobilizuje do podjęcia wysiłku pracy nad sobą.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska chęć odbycia z kimś szczerej rozmowy

Pani mgr Monika Górska jest bardzo empatyczną osobą.Potrafi wzbudzić zaufanie, co pozwala na ,,otworzenie się" przed nią.Jest osobą kompetentną w swojej dziedzinie.Jest bardzo ciepłą osobą.Jakoś tak jest w naszym społeczeństwie, że mamy obawy przed rozmową z psychologiem i tu chciałabym z całego serca polecić Panią psycholog.Tą drogą jeszcze raz dziękuję Pani za wspaniałe spotkania i cieple rozmowy, za wskazówki i podpowiedzi.

mgr Monika Górska

Pani Krystyno, dziękuję za opinię.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Monika Górska to wyjątkowa terapeutka, która doskonale potrafi połączyć profesjonalizm z sercem, empatią i niesamowitym zaangażowaniem. Grupa DDA, którą pani Monika prowadzi,to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Po wielu latach poszukiwań,to właśnie tam odnalazłam siebie,spokój wewnętrzny i radość życia. Wielu z nas ma w sobie kawałek DDA lub DDD chociaż wcale nie zdajemy sobie z tego sprawy. Te nierozpakowane traumy z naszego dzieciństwa trzymają nas mocno w miejscu i nie pozwalają ruszyć do przodu. Ja miałam to szczęście,że trafiłam do pani Moniki i bardzo mocno Jej za to dziękuję.

mgr Monika Górska

Dziękuję Agnieszko za tyle słów. Sama wiesz, że ta prawdziwa terapia to nie szybka i krótka porada a mozolne szlifowanie diamentu. Ja jestem tylko skromnym rzemieślnikiem, natomiast kto jest tym diamentem, odpowiedz sobie sama :-)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Monika Górska

Uważam, że Pani Monika Górska jest bardzo dobrą terapeutką, potrafi uważnie słuchać, wyciągać słuszne wnioski i dobrze doradzać.
Wychwytuje każdą istotną informację z ust pacjenta i skrzętnie ją analizuje pod każdym kątem.
Rzeczywiście wizyty u niej poprawiają jakość życia, ale naprawdę należy stosować się do jej wskazówek po to aby podnieść się i można było pójść dalej i dalej.......(tak właśnie jest w moim przypadku)
Bardzo cieszę się, że to właśnie do niej odważyłam się pójść i zaufać, bo wiem, że ta kobieta naprawdę chce mi pomóc.
Dziękuję za to Pani Moniko :)

mgr Monika Górska

Do tanga trzeba dwojga, do terapii też. Jeśli ktoś jest dość otwarty, odważny by razem przyglądać się swojemu życiu, relacjom to proces terapeutyczny jest skuteczny i mniej bolesny. To ja dziękuję za zaufanie Pani Marzeno i konsekwencje w pracy nad sobą.


Profil zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z wizyt.Pełen profesjonalizm.Bardo dobry kontakt.Potrafi słuchać i udziela wyczerpujących informacji.

mgr Monika Górska

Bardzo dziękuję za pochlebną opinię Panie Andrzeju.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

chory konsekwencją udaru mózgu do jakiego lekarza zwrócić się w celu uzyskania opinii na uzyskanie niepełnosprawności

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności wydaje Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Wniosek można złożyć za pośrednictwem Centrum Pomocy Rodzinie lub tzw MOPS. Proszę wejść na stronę Fundacji Udaru Mózgu i wszelkie pytania kierować do nich ew. do swojego lekarza pierwszego kontaktu, ponieważ pytanie powinno być kierowane do lekarza a nie psychoterapeuty.

mgr Monika Górska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania