Umów wizytę Zapytaj lekarza 349 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, coachem, interwentem kryzysowym, terapeutą EMDR, DBT oraz RTZ. Ukończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specjalnością… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, coachem, interwentem kryzysowym, terapeutą EMDR, DBT oraz RTZ. Ukończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specjalnością psycholog kliniczny oraz Szkołę Coachów Akademii SET. Zostałam przeszkolona z Interwencji Kryzysowej, Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) oraz Terapii Dialektyczno - Behawioralnej (TDB) pod okiem prof. Martina Bohus. Brałam udział w warsztatach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Badań nad Stresem Traumatycznym ("Terapia Złożonego PTSD i zaburzeń z nim powiązanych" pod kierownictwem prof. N. Gurrisa) oraz szkoleniach Terapii Poznawczo - Behawioralnej CBT, nurtu z którego na ogół w pracy z klientami czerpię najwięcej. Uczestniczyłam w Treningu Zastępowania Agresji ART, szkoliłam się w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pomocy psychologicznej dorosłym ofiarom przemocy. Jestem certyfikowanym terapeutą EMDR Europe, przeszkolonym dodatkowo do pracy z przedstawicielami służb mundurowych (EMDR Protocol Treating Combat PTSD - szkolenie specjalistyczne prowadzone przez Theodore Olejnik, psychoterapeutę Armii Amerykańskiej w USA (Certyfikat EMDR International Association). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR i Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym.

  Jestem psychologiem bo wierzę, że każdy z nas ma w sobie potencjał aby przeżyć swoje życie jak najlepiej. Czasami należy jedynie spojrzeć z perspektywy na możliwości jakie przynosi nam każdy nowy dzień, czasem zmienić tkwiące w nas od lat schematy, a niejednokrotnie po prostu „uwolnić się” od przeszłości. Moją osobistą filozofią życiową jest wiara w brak istnienia sytuacji bez wyjścia - czasem żeby zobaczyć światełko w tunelu wystarczy jedynie „przeczyścić obraz”. Wierzę również, że aby zostać dobrym specjalistą w jakiejkolwiek dziedzinie to oprócz posiadania stosu papierków, trzeba „to coś” najzwyczajniej w świecie kochać i czuć do tego powołanie. Ja, co do wyboru mojej „drogi życiowej” nigdy nie miałam wątpliwości, niemniej jednak nieustannie rozwijam się i podnoszę kwalifikacje, by dzięki temu móc pomagać Wam jak najlepiej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie
 • Szkoła Coachów Akademii SET

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP w rankingu abczdrowie.pl w kwietniu 2014 r
 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w kwietniu 2014 r. przez Pacjentów portalu abczdrowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojskowy Instytut Medyczny: Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego
 • Szpital Bródnowski: Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego
 • Szpital Psychiatryczny im. J. Babińskiego w Łodzi: Oddział detoksykacji od narkotyków i innych substancji
 • Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługa: konsultacja

  Bardzo fajna osoba , chociaż mój przypadek był mało skomplikowany to i tak Monika szybko rozwiała moje wahanie ???? sprawa definitywnie rozwiązana tego samego wieczoru ???? to było takie proste .Polecam bo Monika może pomóc
  Pzdr Łajza ????

  mgr Monika Góra2017-12-14

  Ojaaa :) :) dzięki, dzięki, stokrotne dzięki Seba, powodzenia :)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy w życiu

  Pani Monika jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Tworzy przyjemny klimat podczas rozmowy. Za nami pierwsze spotkanie, ale już ono dało mi wiele do myślenia. Bardzo polecam wizytę :)

  mgr Monika Góra2017-12-10

  Oooo Ola ależ mi się miło zrobiło :) Wielkie, przeogromne dzięki za ciepłe słowa i gwiazdeczki :) :) seee yaaaa

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja

  Pierwszy raz ale wspaniałe wrażenie ciepła i zrozumienia,mam nadzieję,że pomoże,polecam całym sercem:-)

  mgr Monika Góra2017-12-10

  Bardzo dziękuję za gwiazdeczki, cudowną opinię a przede wszystkim zaufanie - zrobię co tylko w mojej mocy, żeby go nie zawieść. Życzę nam obu powodzenia , a tymczasem do zobaczenia :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kryzys w związku

  Polecam bardzo Monikę osobom którym sypie się związek. Jestem bardzo zadowolony z alternatywy podpowiedzianej przez Monię, odnośnie próby dogadania się z moją dziewczyną, z którą nasz związek po mału traci sens.

  Dziękuję Ci Moniko za naświetlenie pewnych kwestii które były dla mnie istotne i zarazem pomocne w rozmówieniu się z dziewczyną i nawet się z nią roztanę to i tak wykorzystam te cenne informacje w następnym związku.

  mgr Monika Góra2017-11-30

  Stokroooootne dzięki za te miłe słowa W. :) Życzę Ci dużo szczęścia, dbaj o siebie, pozdrawiam :)

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika Góra

  Monika to bardzo pozytywna osoba, cieszę się że akurat do niej trafiłem bo ogólnie boję się i nie ufam "specjalistom". Tu jestem mile zaskoczony, bo terapia chyba naprawdę działa i widzę że sam wreszcie zaczynam kontrolować swoje życie. Polecam

  mgr Monika Góra2017-11-08

  Dzięki wielkie Paweł, ja również cieszę się, że trafiłeś właśnie do mnie, a jeszcze bardziej, że widzisz efekty swojej pracy :) trzymaj się ciepło, pozdrawiam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko odbyło się profesjonalnie. Lekarz stara się zrozumieć leżący problem i doradzić nawet jak problem jest skomplikowany.

  mgr Monika Góra2017-03-21

  Bardzo, bardzo, bardzo wielkie dzięki za opinię :) pozdrawiam Ciebie Marcinie serdecznie i powodzenia życzę :) (P.S. nie jestem lekarzem ;) )

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u psychologa pierwszy raz, bo wcześniej miałam jakieś opory, ale myślę, że warto było. Nie dostałam gotowych odpowiedzi, nie dostałam rozwiązania na tacy (bo nie taka jest przecież rola psychologa), ale wizyta uświadomiła mi pewne rzeczy. Mam o czym myśleć. A samą panią psycholog polecam. Nie doradza, ale zadaje pytania, które skłaniają do zastanowienia się nad pewnymi sprawami. Jeśli uważacie, że macie problem, myślę, że traficie w dobre ręce.

  mgr Monika Góra2016-10-06

  Wielkie, ogromne dzięki Aniu, cieszę się, że miałyśmy okazję się poznać. Trzymaj się ciepło, powodzenia :)

 • E

  Pani psycholog zachowala sie profesjonalnie ,udzielila fachowych rad z ktorych zapewne skorzystam.Dziękuję.E.Wywialek

  mgr Monika Góra2016-08-23

  Oooo jak mi miło, dziękuję za te słowa Pani Elu :) . Życzę dużo siły, odwagi i wiary w siebie, mocno trzymam za Panią kciuki bo zasługuje Pani na wszystko, co najlepsze. Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Panią Monikę. Jest wyjątkową osobą, która bardzo mi pomogła. Chciałabym też napisać tym niezdecydowanym, bojącym się zmienić coś w życiu (chociaż czują, że coś jest nie tak i może być lepiej) że naprawdę warto! Wystarczy spróbować porozmawiać, ja miałam to szczęście, że trafiłam na Panią Monikę. Nikt w cudowny sposób nie zmieni naszego życia, musimy sami zrobić krok. Marzena.

  mgr Monika Góra2015-12-18

  Oooo jak miło Marzenko, dzięki, dzięki, stokrotne dzięki, ściskam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Monika ,Monika jest osobą której szukałem jeśli chodzi o dotarcie i pomoc w zwalczaniu moich problemów .Ciężko jest mówić polecam ,ja natomiast jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za pomoc.
  dzięki Monika :)

  mgr Monika Góra2015-11-23

  aaaale suuuper, cieszę się bardzo, dziękóweczka :) :D :)