mgr

Monika Góra

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

30 opinii +dodaj

!! W przypadku konsultacji pary proszę rezerwować dwa sąsiadujące terminy w kalendarzu (spotkanie trwa 90 minut) !! Jestem psychologiem, coachem, interwentem kryzysowym, terapeutą… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Doświadczenie zawodowe
Pomoc psychologiczną

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika GóraUsługa: konsultacja psychoterapeutyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Monika jest kompetentna, czuć, że można jej zaufać, a przy tym tworzy przyjemną atmosferę "na luzie" :) dziękuję za wszystkie sugestie i nadzieję, liczę na to że będziemy się dalej spotykać :)

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika Góra

  Monika jest wyjątkowo konkretna i kompetentna w tym, co robi. "Konkretna" i "kompetentna" to niby tylko takie dwa słowa, które można wrzucić na zasadzie kopiuj wklej ale w tym przypadku akurat one mają wartość i idealnie odnoszą się do sposobu prowadzenia rozmowy i przebiegu wizyty. No i emanuje tak pozytywną energią, że człowiek po wyjściu i w trakcie rozmowy od razu lepiej się czuje :)
  U mnie sytuacja jest trochę skomplikowana i niezdiagnozowana i dostałem namiary do jeszcze innych specjalistów ale mam nadzieję, że będzie okazja wrócić i odbyć kilka wizyt :) Naprawdę polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika Góra

  Profesjonalizm i wnikliwość połączone z luzem i dużą empatią w jednej osobie. Do tego niezła cierpliwość na pacjenta, który "wie swoje"... Sam z polecenia, polecam wszystkim :)

  Monika Góra2018-08-02

  Ooooooo Michał dzięki, dzięki, chylę czółko za gwiazdeczki i polecenie :) (a jeśli chodzi o cierpliwość to zupełnie jej nie nadwyrężasz, przeciwnie - fajnie się z Tobą pracuje :)). CU soon

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika GóraUsługa: Konsultacja

  Naprawdę godna polecenia. Ja zawsze byłam sceptyczna co do wizyt u psychologów ta wizyta zmieniła moje nastawienie. Wchodziłam do gabinetu z przekonaniem ze zawalił mi się cały świat a wychodząc poczułam już ze to tylko jakaś jego części a resztę można odbudować. Ciekawe co będzie po kolejnych wizytach.

  Monika Góra2018-07-14

  Dzięki, dzięki, dzięki przeogromne za opinię i gwiazdeczki Kasiu :) Bardzo się cieszę, ze mamy okazję razem popracować, do zobaczenia wkrótce :)

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika GóraUsługa: Konsultacja

  W tej chwili mogę opisać jedynie swoje pierwsze wrażenie po pierwszej wizycie. Wybierając się do gabinetu nie byłem przekonany o słuszności swojej decyzji i do Pani Moniki trafiłem tylko dlatego, że był to jedyny terapeuta z wolnym terminem tego samego dnia. Znam siebie, i doskonale wiem, że to była jedyna opcja, by rozpocząć pracę z psychologiem. Gdybym miał wybrać się następnego dnia, czy za tydzień, zrezygnowałbym "bo kto sobie nie da rady sam tak dobrze jak ja". Poszedłem na wizytę z zerowymi oczekiwaniami wobec siebie i wobec terapii, z czystej ciekawości, aby sprawdzić, czy to jest faktycznie to, czego w tym momencie potrzebuję. Okazało się, że był to strzał w 10, dopiero zaczynam sobie uświadamiać, jak wiele mam do przerobienia, nie tylko w związku z rozstaniem, które było impulsem do podjęcia pracy, ale tak naprawdę ze sobą samym, gdyż przyczyna niepowodzeń może tkwić gdzieś głębiej. Po pierwszej wizycie bardzo chcę kontynuować pracę, podchodzę do terapii z niesamowitym entuzjazmem i ciekawością. Wierzę, że dzięki tym spotkaniom mogę być szczęśliwszy sam ze sobą i stać się jeszcze lepszym mężczyzną niż jestem obecnie. Pani Monika jest uważnym słuchaczem, dobrym słuchaczem, zadaje odpowiednie pytania, których do tej pory sam sobie nie potrafiłem zadać, gdyż nie próbowałem spoglądać na sytuacje z takiego punktu widzenia. Zwyczajnie pewne rzeczy nie przychodziły mi do głowy. Zmusza to siłą rzeczy, do refleksji nad sobą i do wyciągnięcia wniosków z wydarzeń z przeszłości. Prace domowe, jako nieodłączna część tych spotkań, są kontynuacją pracy z gabinetu. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę.

  Monika Góra2018-07-14

  Ojeeeej, drogi C. dzięki stokrotne za tak pozytywną opinię :) bardzo miło mi się zrobiło, mam nadzieję, że to samo będziesz mógł powiedzieć na koniec naszej współpracy, kiedy będziemy podawać sobie łapki i życzyć powodzenia na przyszłość. Do zobaczenia i dzięki za zaufanie :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika Góra

  Aga
  Pani Monika jest bardzo serdeczną milą i ciepłą osobą dzięki temu łatwiej jest rozmawiać o swoich problemach.Wizyta u Pani Moniki pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy zupełnie inaczej . Takiej osobie można w zupełności zaufać,miałam dużo szczęścia że trafilam do tak kompetentnego specjalisty.

  Monika Góra2018-07-08

  Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Pani Agnieszko :) Cieszę się, że będę mogła towarzyszyć Pani na "nowej drodze życia", póki pewnymi, twardymi krokami nie zacznie Pani kroczyć po niej sama, do zobaczenia wkrótce :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika GóraUsługa: konsultacja

  Po pierwszej wizycie moge powiedziec, ze Monika jest wnikliwym obserwatorem i słuchaczem, co pozwala zobaczyc problem z innej perspektywy, a to pomaga postawić sie na nogi, zobaczyć i przyjac rzeczywistość taka, jaka jest, choc nie zawsze jest to wygodne, ale na pewno pozwala na uporządkowanie siebie. Pomaga w tym jej zaangażowanie, empatia i serdeczność. Dziękuje i do zobaczenia.

  Monika Góra2018-06-23

  Oooo dziękuuuję baaardzo :):):) I przepraszam, że tak późno odpisuję, głupio mi okrutnie, że wyleciało mi to z głowy wcześniej ( a coś wspominałam o ambitnym planie szybkiego ogarnięcia się po wakacjach, nie? he he ;) ). Tak czy siak, stokrotne dzięki za te miłe słowa i do zobaczenia :)

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika GóraUsługa: konsultacja

  Pani Monika to osoba przede wszystkim bardzo kontaktowa , miła i uśmiechnięta :-) Przed pierwszą wizytą pewnie jak większość miałam trochę obawy :-) niepotrzebnie . Jeśli ktoś myśli nad wizytą u dobrego psychoterapeuty to lepiej trafić nie może .

  Monika Góra2018-06-02

  Ależ mi miło Renato, dziękuję bardzo :) ( "obrastam w piórka" normalnie he he ;) ) trzymaj się ciepło, powodzenia w dążeniu do kolejnych celów, paaa :)

 • F
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno- Coachingowy Monika GóraUsługa: problemy z samooceną

  Bardzo pomocna wizyta! Cieszę się, że trafiłam tutaj. Wcześniejsze podejście do wizyt psychologicznych było znacznie gorsze. Od razu po wizycie czuję się lepiej.

  Monika Góra2018-04-05

  Oooo mega :) Bardzo się cieszę :) Dziękuję za gwiazdeczki i opinię, powodzenia i być może do zobaczenia jeszcze kiedyś :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Monika to świetny specjalista i bardzo życzliwa a ciepła osoba. Pomaga, wspiera i dodaje nadziei.

  Monika Góra2018-03-24

  Muchas gracias za gwiazdeczki Michaelu, muchas, muchas, muuuchas :) :) dbaj o siebie i hasta luego :)

Pytania pacjentów (13)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • !! W przypadku konsultacji pary proszę rezerwować dwa sąsiadujące terminy w kalendarzu (spotkanie trwa 90 minut) !!
  Jestem psychologiem, coachem, interwentem kryzysowym, terapeutą EMDR, DBT oraz RTZ. Ukończyłam wydział psychologii Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie ze specjalnością psycholog kliniczny oraz Szkołę Coachów Akademii SET. Zostałam przeszkolona z interwencji kryzysowej, terapii par prowadzonej w nurcie poznawczo- behawioralnym, Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) oraz Terapii Dialektyczno - Behawioralnej (TDB) pod okiem prof. Martina Bohus. Brałam udział w warsztatach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Badań nad Stresem Traumatycznym ("Terapia Złożonego PTSD i zaburzeń z nim powiązanych" pod kierownictwem prof. N. Gurrisa) oraz szkoleniach Terapii Poznawczo - Behawioralnej CBT, nurtu z którego na ogół w pracy z klientami czerpię najwięcej. Uczestniczyłam w Treningu Zastępowania Agresji ART, szkoliłam się w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pomocy psychologicznej dorosłym ofiarom przemocy. Jestem certyfikowanym terapeutą EMDR Europe, przeszkolonym dodatkowo do pracy z przedstawicielami służb mundurowych (EMDR Protocol Treating Combat PTSD - szkolenie specjalistyczne prowadzone przez Theodore Olejnik, psychoterapeutę Armii Amerykańskiej w USA (Certyfikat EMDR International Association). Członek Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR i Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym.

  Jestem psychologiem bo wierzę, że każdy z nas ma w sobie potencjał aby przeżyć swoje życie jak najlepiej. Czasami należy jedynie spojrzeć z perspektywy na możliwości jakie przynosi nam każdy nowy dzień, czasem zmienić tkwiące w nas od lat schematy, a niejednokrotnie po prostu „uwolnić się” od przeszłości. Moją osobistą filozofią życiową jest wiara w brak istnienia sytuacji bez wyjścia - czasem żeby zobaczyć światełko w tunelu wystarczy jedynie „przeczyścić obraz”. Wierzę również, że aby zostać dobrym specjalistą w jakiejkolwiek dziedzinie to oprócz posiadania stosu papierków, trzeba „to coś” najzwyczajniej w świecie kochać i czuć do tego powołanie. Ja, co do wyboru mojej „drogi życiowej” nigdy nie miałam wątpliwości, niemniej jednak nieustannie rozwijam się i podnoszę kwalifikacje, by dzięki temu móc pomagać Wam jak najlepiej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychotraumatologia
 • Zdrowie Publiczne
więcej

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie
 • Szkoła Coachów Akademii SET
 • Intensywny kurs interwencji kryzysowej w Grupie Interwencji Psychologicznej i Szkoleń Arcan
 • Trening Zastępowania Agresji (ART) w Instytucie Amity
 • Szkolenia I, II stopnia + dodatkowe w Polskim Towarzystwie Terapii EMDR
 • Terapia Par prowadzona w nurcie poznawczo- behawioralnym w Centrum CBT
 • Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania w CPI (Centrum Psychoterapii Integralnej)
 • Terapia Złożonego PTSD w PTBST (Polskim Towarzystwie Badań nad Stresem Traumatycznym)
 • Szkolenie z Terapii Dialektyczno- Behawioralnej w PTDBT (Polskim Towarzystwie Terapii Dialektyczno Behawioralnej)
 • Szkolenie z dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn w ujęciu poznawczo- behawioralnym
 • inne w zakresie terapii w nurcie poznawczo- behawioralnym i wspomagania pracy samorozwojowej
więcej

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP w rankingu abczdrowie.pl w kwietniu 2014 r
 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w kwietniu 2014 r. przez Pacjentów portalu abczdrowie

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojskowy Instytut Medyczny: Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego
 • Szpital Bródnowski: Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego
 • Szpital Psychiatryczny im. J. Babińskiego w Łodzi: Oddział detoksykacji od narkotyków i innych substancji
 • Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia