lek.

Monika Dzięgielewska

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj.…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

  Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

  Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a także całej twarzy. Poszerza to niewątpliwie możliwości medycznej pracy nad estetyką twarzy i głowy pacjenta poprzez chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną wspomagającą i uzupełniającą okulistykę.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Dzięgielewska Instytut Oka

  Bardzo sprawna i fachowa obsługa. Pani dr Monika ma bardzo dobry kontatkt z małymi pacjentami. Pani recepcjonistka znalazła dla synka czas u Pani dr Monik między pacjentami. Leczenie odrazu zaskutkowało. Polecam

 • A

  Podejście do Dzieci bardzo dobre ale, nie chodzi o podejście a specjalizacje.
  Na pierwszej wizycie usłyszeliśmy że trzeba zrobić zabieg, zostały przepisane okulary na uciekające oczko.
  Po kolejnych wizytach były super poprawy lecz po ostatniej okazało się że nic nie pomagają.
  Nikt nie ma o to pretensji o to ale, Pani Doktor nawet nie sprawdziła czy dziecko ma wadę wzroku czy jej nie ma.
  Okazało się że dziecko ma wadę wzroku a Pani doktor przepisała jej złe okulary !!

 • J

  Pani Monika jest bardzo dobrym specjalistą, widać że podchodzi do swojej pracy z pasją, Byłam na wizycie z moja córeczką, wiyzyta była bardzo przyjemna i bezstresowa Pani Monika ma super podejście do dzieci.

 • J

  Pani Monika Dzięgielewska usunęła mi dziś nietypową gradówkę. Zupełnie niepotrzebnie się bałam. Wprawne ręce pani doktor sprawiły, że nie poczułam nawet zastrzyku znieczulającego. "Majstrowanie" przy moim oku trwało krótko, a dzięki rozmowie z Panią doktor i wsparciu psychicznemu asystentki - Pani Basi czułam się na prawdę komfortowo. Gabinet jest profesjonalny i sterylny, nie jest jednak zimny i "szpitalny". Przemiła obsługa w recepcji stanowiła dopełnienie super usługi. Polecam wystraszonym dzieciom i dorosłym.

 • A

  Zalogowalam się tu, bo chciałam napisać, że na pewno są mamy ze wstydliwymi dziećmi. Dla nas chodzenie po lekarzach to koszmar. Dlatego warto na swojego okulistę wybrać dr Dzięgielewską. Cieszę się bardzo, że jeśli chodzi o oczka, to mogę iść z małym normalnie, na luzie na badania. Bo innych specjalistów z takim podejściem jeszcze nie znaleźliśmy, ale szukamy z nadzieją, że się znajdą.

 • M

  Uczestniczyłam wraz z dziećmi w akcji czerwcowych darmowych badań w Instytucie Oka i jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy badania kontrolne, otrzymaliśmy specjalne zalecenia. Pani doktor ma w nas nowych, stałych pacjentów :)

 • Wspaniała wizyta bez stresu, wstydu i bólu! Do tego taka dbałość o szczegóły i o pacjenta - rewelacja!

 • M

  Pani doktor jest niesamowita. Poszłam do niej z zapaleniem twardówki, ale na szczęście wszystko skończyło się pomyslnie. Pani doktor wręcz była pod telefonem i odpowiadała na każde pytanie. Prawdziwy lekarz z powołania!

 • W Instytucie Oka poddałam się liftingowi twarzy i szyi za pomocą nici liftingujących. Zdecydowałam się akurat na ten zabieg, dlatego, że jest on wykonywany bez skalpela. Skóra twarzy i szyi jest podniesiona i naciągnięta, cieszę się, że uzyskałam takie efekty bez konieczności używania skalpela.

 • Dr Dzięgielewska przeprowadzała u mnie zabieg chirurgiczny podniesienia powiek. Efekty są doskonałe, moje oczy brały wyrazu, są większe a ja lepiej widzę :) Polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online