lek.

Monika Dzięgielewska

Okulista

14 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu. Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkó... więcej

Adresy i cenniki

 • Dzięgielewska Instytut Oka

  Sarmacka 6, Wilanów
  02-972 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  443
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  3
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Okulistyka dziecięca

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem specjalistą chorób oczu. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

  Moją pasją są działania skupione wokół głębokiej diagnostyki chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia, USG gałki ocznej. Z wielkim zaangażowaniem oddaję swoją wiedzę i doświadczenie realizując zabiegi w obrębie skóry powiek, a także wewnątrzgałkowe.

  Głęboko pasjonuje mnie również rewitalizacja skóry powiek, a także całej twarzy. Poszerza to niewątpliwie możliwości medycznej pracy nad estetyką twarzy i głowy pacjenta poprzez chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną wspomagającą i uzupełniającą okulistykę.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Monika jest bardzo dobrym specjalistą, widać że podchodzi do swojej pracy z pasją, Byłam na wizycie z moja córeczką, wiyzyta była bardzo przyjemna i bezstresowa Pani Monika ma super podejście do dzieci.

 • bardzo dobry

  Pani Monika Dzięgielewska usunęła mi dziś nietypową gradówkę. Zupełnie niepotrzebnie się bałam. Wprawne ręce pani doktor sprawiły, że nie poczułam nawet zastrzyku znieczulającego. "Majstrowanie" przy moim oku trwało krótko, a dzięki rozmowie z Panią doktor i wsparciu psychicznemu asystentki - Pani Basi czułam się na prawdę komfortowo. Gabinet jest profesjonalny i sterylny, nie jest jednak zimny i "szpitalny". Przemiła obsługa w recepcji stanowiła dopełnienie super usługi. Polecam wystraszonym dzieciom i dorosłym.

 • bardzo dobry

  Zalogowalam się tu, bo chciałam napisać, że na pewno są mamy ze wstydliwymi dziećmi. Dla nas chodzenie po lekarzach to koszmar. Dlatego warto na swojego okulistę wybrać dr Dzięgielewską. Cieszę się bardzo, że jeśli chodzi o oczka, to mogę iść z małym normalnie, na luzie na badania. Bo innych specjalistów z takim podejściem jeszcze nie znaleźliśmy, ale szukamy z nadzieją, że się znajdą.

 • bardzo dobry

  Uczestniczyłam wraz z dziećmi w akcji czerwcowych darmowych badań w Instytucie Oka i jestem bardzo zadowolona. Mieliśmy badania kontrolne, otrzymaliśmy specjalne zalecenia. Pani doktor ma w nas nowych, stałych pacjentów :)

 • bardzo dobry

  Wspaniała wizyta bez stresu, wstydu i bólu! Do tego taka dbałość o szczegóły i o pacjenta - rewelacja!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest niesamowita. Poszłam do niej z zapaleniem twardówki, ale na szczęście wszystko skończyło się pomyslnie. Pani doktor wręcz była pod telefonem i odpowiadała na każde pytanie. Prawdziwy lekarz z powołania!

 • bardzo dobry

  W Instytucie Oka poddałam się liftingowi twarzy i szyi za pomocą nici liftingujących. Zdecydowałam się akurat na ten zabieg, dlatego, że jest on wykonywany bez skalpela. Skóra twarzy i szyi jest podniesiona i naciągnięta, cieszę się, że uzyskałam takie efekty bez konieczności używania skalpela.

 • bardzo dobry

  Dr Dzięgielewska przeprowadzała u mnie zabieg chirurgiczny podniesienia powiek. Efekty są doskonałe, moje oczy brały wyrazu, są większe a ja lepiej widzę :) Polecam

 • bardzo dobry

  Dr Dzięgielewska przeprowadzała u mnie zabieg lipolizy iniekcyjnej. Jestem bardzo zadowolona nie tylko z efektów ale również z Pani doktor, która po przez rozmowę i sposób bycia, potrafi rozładować strach i obawy. Zresztą tak naprawdę nie było się czego bać, bo okazał się zabiegiem bezbolesnym :)

 • bardzo dobry

  Dr Dzięgielewska, przemiła osoba i bardzo dobry okulista. Już po samej rozmowie z Panią doktor człowiek czuje się pewniej i wie, że jest w dobrych rękach.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online