Zapłać wygodnie online

 • Oszczędź swój czas przed wizytą.
 • Odwołaj do 24 h przed wizytą i otrzymaj zwrot kosztów. Zobacz szczegóły

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 350 zł

Konsultacja online (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
42 233..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Henryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Śródmieście, Łódź
Dietetyka personalna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Płatności online Jak to działa?
42 233..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Witaj Serdecznie, mam na imię Monika, jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietach odchudzających oraz zdrowotnych (Z obszaru: choroby skóry (np. łu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa, studia podyplomowe
 • Polski Instytut Dietetyki, Warszawa
 • National Louis University, Chicago
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Diagnostyka laboratoryjna


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Henryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

350 zł

Dietetyka personalnaHenryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

350 zł

Dietetyka personalna350 zł

Konsultacje online


200 zł

Konsultacje online

Konsultacja online

139 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pełen profesjonalizm połączony z empatią i dużą porcją pozytywnej energii.
Dziękuję.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pani Monika ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Proces nowego odżywiania jest kontrolowany na każdym etapie. Motywacja oraz porady ze strony Pani Moniki minimalizują ryzyko poddania się na drodze do zdrowej i szczupłej sylwetki. Każda wizyta w gabinecie jest przyjemnością, podczas której uczę się zupełnie innego, nowego podejścia do jedzenia. Po pięciu miesiącach czuję, że mój umysł jest przeprogramowany na nowe tory żywieniowe. Szanuję każdy kęs, poznałam inne smaki, a moje wyniki badań są bardzo dobre. Poprawiło się moje samopoczucie. Nigdy nie spotkałam się z takim sposobem pracy z pacjentem jak u Pani Moniki. Polecam bardzo.

mgr Monika Czarnota

Droga Pani Marto, praca z Panią to czysta przyjemność. Dziękuję za zaufanie i gratuluję spektakularnych efektów. Monika Czarnota

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Polecam wszystkim z całego serca Panią Monikę. Ogromna wiedza , zaangażowanie , indywidualne podejście do pacjenta , empatia . Pierwszy raz w życiu mam poczucie że trafiłam do odpowiedniej osoby z odpowiednią wiedzà…która odmieni moje życie na lepsze. Jestem zachwycona Panią Monika i jej podejściem .

mgr Monika Czarnota

Pani Agnieszko, dziękuję za zaufanie. Jestem dumna z Pani rezultatów oraz podejścia. Zrobię wszystko, aby nie zawieść Pani zaufania oraz oczekiwań.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Staraliśmy się z żona o dziecko 8 lat. Byliśmy chyba wszędzie gdzie obiecano nam pomoc. Nic z tego. Kiedy już zdesperowani rozważaliśmy In Vitro żona usłyszała od swojej ginekolog o Pani Monice. Na początku byłem bardzo sceptyczny. Kompletnie odrzucałem jej sugestie i rady, nawet je wyśmiewając (szczerze: nie wierzyłem ze zmiany w zakresie snu, gospodarki hormonalnej i innych rzeczy cokolwiek pomogą). Jednak żona przejęła się radami Pani Moniki. Widziałem jak z dnia na dzień ma więcej siły, energii, wyglada szczupłej, promienniej i atrakcyjniej. Co więcej przestała borykać się z bezsennością. Przestałem wyśmiewać i również zacząłem stosować rady Pani Moniki. Jakie było moje zdziwienie kiedy zaledwie po 2 tygodniach odzyskałem mega energię, sile, a nawet libido (chyba już ubite przez lata starania się o dziecko). Wtedy poczułem ze to nie ściema, ze to działa. Razem z żona zaczęliśmy stosować jej rady w 100% na rezultaty nie trzeba było długo czekać - kilka miesięcy później Agata była w ciąży. Nie jestem wylewanym facetem, postanowiłem jednak napisać szczegółowa opinie ponieważ uważam, ze to właśnie Pani Dietetyk Monice Czarnota zawdzięczamy to ze po 8 latach starania się o dziecko możemy cieszyć się teraz najpiękniejsza rola w Naszym życiu - wymarzonym rodzicielstwem. Od miesiaca Adaś jest już z nami. Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie.
Pani Moniko ja, Agata oraz Adaś jesteśmy Pani dozgonnie wdzięczni. Zmieniła Pani Nadze życie. Dziękuje to za małe słowo jak wdzięczny jestem za to ze Pani jest! Ps. Dodam tylko ze w momencie zajścia w ciąże oboje mieliśmy już 40 lat

mgr Monika Czarnota

Drodzy Państwo, bardzo dziękuję za zaufanie. Jestem przeszczęśliwa, że wspólnie udało nam się spełnić Państwa marzenie. Wszystkiego cudownego dla Adasia.

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pani Monika jest osoba przeuroczą i bardzo profesjonalną. Ja jadłam kiedy miałam czas a pani Monika zwróciła mi uwagę ze jedzenie jest bardzo ważne i teraz muszę znaleźć czas na jedzenie. Dieta jest różnorodna i pomyślana dla mnie i mojego rytmu dnia. Poznałam nowe ciekawe smaki. Nie męczę się przyrządzaniem posiłków i nie wydaję na nie zbyt dużo. Cieszy mnie to ze pomimo niemłodego wieku mam teraz coraz więcej siły i energii do życia i pracy. Poprawił się mój stan zdrowia.

mgr Monika Czarnota

Pani Tereso, dziękuję za zaufanie. Niezmiernie się cieszę, że Wspólnie udało nam się dokonać tak ważnych zmian w Pani życiu.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Zdecydowanie polecam p. Monikę. Ma ogromną wiedzę, wspiera, motywuje. Jest empatyczną i niezwykle ciepłą osobą.

mgr Monika Czarnota

Serdecznie dziękuję za opinię, trzymam kciuki za dalsze sukcesy na drodze do zdrowego ciała. Monika

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pani Monika to profesjonalny dietetyk i wspaniała osoba. Dieta dobrana tak, że człowiek nie czuje się na diecie. To zmiana sposobu żywienia, podejścia do siebie, swojego ciała i organizmu. A naprawdę jada się smacznie i komponuje posiłki z produktów, które się lubi. To nowa dawka energii i możliwości.
Każda wizyta bardzo rzeczowa, Pani Monika dokładnie tłumaczy procesy zachodzące w organiźmie - łatwiej potem trzymać się zaleceń, bo rozumie się po co to się robi i jak to na nas wpływa.
Polecam z całego serca.

mgr Monika Czarnota

Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za Pani opinię. Cieszę się, że dieta się Pani podoba i służy. Efekty są rewelacyjne. Do zobaczenia Monika

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pani Monika to wspaniała, przesympatyczna osoba. Jestem nią zauroczona od pierwszego spotkania. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jestem dopiero 1 miesiąc na diecie p. Moniki i już jestem bardzo zadowolona z wyników. Jest osobą bardzo ciepła i pełna empatii. Potrafi doskonale zmotywować do nowego, zdrowego stylu życia. Jest profesjonalistką w każdym calu. Pozdrawiam Panią serdecznie.

mgr Monika Czarnota

Droga Pani Mario, bardzo dziękuję za zaufanie. Gratuluję doskonałych rezultatów i pięknej metamorfozy.

F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Diety pudełkowe, "MŻ", silna wola... to wszystko przerabialiśmy... po parę razy...
W naszym przypadku (zgłosiliśmy się razem z mężem) trzeba było nas "przeprogramować", nauczyć nas jeść, pić i nauczyć się nie jeść i nie pić. Brzmi ciekawie? Wszystkie wizyty u p. Moniki są ciekawe! I z każdej wynosimy nową wiedzę i akumulatory naładowane na full. A efekty? Na tą chwilę 11,10 kg.
Z wagi 65 kg -----> 53,9 kg!
- gdzie pierwsza wizyta odbyła się 2 kwietnia (4 mies)
Ja jestem zachwycona i od Pani Moniki pozytywnie uzależniona ;)

mgr Monika Czarnota

Pani Fatimo, Panie Romanie - to prawdziwa przyjemność współpracować z Wami. Dziękuję za zaufanie oraz docenienie, a także wysiłek (również w postaci dojazdów na spotkania 130 km!!)
Jestem szczęśliwa, że Państwa nie zawiodłam. Do zobaczenia w gabinecie, Monika

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna Inny

Dietetyka personalna Monika Czarnota to wspaniała pani dietetyk która ma indywidualne podejście dla każdego szukającego pomocy w redukcji wagi i zdrowym stylu życia. Wizyta w gabinecie to nie tylko układanie diety ale przede wszystkim nauka całego stylu życia z dietą która jest bardzo przyjazna nawet dla bardzo zapracowanych goniących za sukcesem ludzi. Odnalazłem kogoś kto pokazał mi jak przyjemne może być jedzenie na diecie. Na razie jestem poczwarką która wychodzi z kokona -30kg teraz jest czas na przeobrażenie się w motyla. Wiem że razem damy radę pozdrawiam.

mgr Monika Czarnota

Panie Robercie, gratuluję redukcji ponad 30 kilogramów jestem przekonana, że najlepsze właśnie się dla Pana rozpoczyna :) Dziękuję za zaufanie. Monika

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 19 lat i 154 wzrostu. Od 3 miesięcy odchudzam się. Nie objadam się, jem mniej i zdrowo a przy tym bardzo regularnie ćwiczyć. Schudłam około 13 kg (początkowa waga 64,7 teraz około 52). Jestem nieco załamana ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia moja waga wahała się co chwile i w jednym dniu miałam 51,6 tak teraz 52,1. Czy to normalne? Co mam zrobić kiedy nagle tak się dzieje?

Witam bardzo serdecznie. Szanowna Pani przede wszystkim gratuluję sukcesu! (13 kg to świetny wynik). Proszę się nie załamywać, organizm ludzki oraz gospodarka hormonalna kobiety są bardzo skomplikowane, nie jesteśmy "takie same" każdego dnia, zachodzą w nas różne procesy - na pewno zaobserwowała Pani, że podczas menstruacji ciało jest inne niż poza nią, może być wówczas bardziej nabrzmiałe, więcej ważyć, skóra może być nieco inna w dotyka, zmiany mogą dotyczyć także cery, włosów etc. Dlatego proszę mieć dla siebie więcej wyrozumiałości, wahania o których Pani wspomina są absolutnie naturalne. Sugeruję wybrać sobie jeden dzień w tygodniu (np. sobota godzina 8:00 przed śniadaniem) i wówczas ważyć się jeden raz w tygodniu, zawsze w ten sam dzień, o podobnej porze. Tylko wówczas Pani wyniki będą miarodajne i porównywalne. Powodzenia!! Monika

mgr Monika Czarnota

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj Serdecznie, mam na imię Monika, jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietach odchudzających oraz zdrowotnych (Z obszaru: choroby skóry (np. łu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa, studia podyplomowe
 • Polski Instytut Dietetyki, Warszawa
 • National Louis University, Chicago
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Diagnostyka laboratoryjna


Znajomość języków

 • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • ORŁY MEDYCYNY PIERWSZE MIEJSCE W LODZI 2021

Powiązane wyszukiwania