Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 300 zł

Konsultacja online (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
42 233..... Pokaż numer

Sposób płatności: Gotówka

Przelew bankowy płatność przed konsultacją

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Henryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Śródmieście, Łódź
Dietetyka personalna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Płatność ratalna
42 233..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Witaj Serdecznie, mam na imię Monika, jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietach odchudzających oraz zdrowotnych (Z obszaru: choroby skóry (np. łu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa, studia podyplomowe
 • Polski Instytut Dietetyki, Warszawa
 • National Louis University, Chicago
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Diagnostyka laboratoryjna


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Henryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

300 zł

Dietetyka personalnaHenryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

300 zł

Dietetyka personalna300 zł

Konsultacje online


200 zł

Konsultacje online

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Henryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

50 zł

Dietetyka personalna

Jeśli jesteś zainteresowany tylko i wyłącznie analizą składu ciała istnieje możliwość wykonania jej u mnie w gabinecie bez konieczności wykupywania konsultacji dietetycznej. Cena 50 pln obejmuje tylko i wyłącznie analizę bez interpretacji oraz konsultacji dietetycznej. Dla moich pacjentów analiza składu ciała wykonywana jest bezpłatnie podczas konsultacji (podczas każdej konsultacji) za pomocą sprzętu marki InBody. InBody stawia na rzetelne badania i rzeczywiste pomiary, dlatego też ich analizatory nie uwzględniają danych empirycznych (wiek, płeć, budowa ciała) wpisywanych przed wykonaniem analizy. Więcej informacji na temat sprzętu używanego w gabinecieHenryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

od 2 500 zł

Dietetyka personalna

Program do zrealizowania zarówno w trybie wizyt stacjonarnych jak również wizyt online.
Kuracja szyta na miarę potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta - powstaje w oparciu o badania z krwi Pacjenta oraz bardzo szczegółowy wywiad żywieniowy. W Gabinecie Dietetyka Personalna oferujemy kilka różnych programów odchudzających.Henryka Sienkiewicza 82/84 budynek ZENIT, Łódź

od 2 500 zł

Dietetyka personalna

Program do zrealizowania zarówno w trybie wizyt stacjonarnych jak również wizyt online.
Program redukcji wagi metabolic balance.
Cena od 2500 pln do 5000 pln w zależności od ilości spotkań

Opinie

5

Ogólna ocena
85 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Inny

O Pani Monice, jako osobie mogę powiedzieć jedynie w samych superlatywach. Jest ciepłą, uśmiechnięta, życzliwa osobą, z którą miło jest się spotkać na konsultacjach. Jako o specjaliście mogę powiedzieć, że przede wszystkim w oparciu o swoją wiedzę i swój autorski program odżywania, jest skuteczna. Najlepszym dowodem na to, że Jestem zadowolona ze współpracy jest to, że poleciłam Panią Monikę swoim znajomym, którzy borykają się z problemem nadwagi. Innym przykładem na skuteczność programu Pani Moniki były reakcje moich znajomych, którzy byli zachwyceni efektami "diety" oraz moim promiennym wyglądem, spadkiem wagi, świetną kondycją skóry. Ten program zadziałał na mój organizm i w pół roku straciłam już prawie 10 kg wagi (w zdrowy sposób), czyli nasze początkowe założenie. Do ideału pozostało mi niewiele...W każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc i zaangażowanie mojej Dietetyczki. Przede wszystkim jestem ogromnie wdzięczna i przeszczęśliwa za te, prawie 10kg mniej mnie, których nie mogłam się przez 10 lat pozbyć. Czuję się swietnie sama ze sobą, w końcu czuje się szczupła. Nadwaga zniknęła. Cellulit zniknął. Ja mogę w końcu założyć 2 częściowy kostium, obcisłe dżinsy...o taki efekt mi chodziło. Oczywiście w swój wygląd włożyłam i wkładam cały czas pracę, ale jest to praca przyjemna...To co osiągnęłam jest moją zasługą, wielkim sukcesem, ale bez Pani Moniki na pewno nie osiągnęłabym tego.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dietetyka personalna kuracja odchudzająca

Serdecznie polecam Pania Monike. Przesympatyczna osoba,zarazajaca pozytywna energia. A to co najwazniejsze bardzo skuteczna. Nie znam lepszej dietetyczki. Bardzo kompetetnie podchodzi do problemu. Opiekuncza. Polecam


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pani Monika to świetna profesjonalistka z ogromną wiedzą z zakresu dietetyki. Wizyty prowadzone są z pełnym zaangażowaniem, empatią i zrozumieniem. Największym atutem moim zdaniem jest niesamowita umiejetność motywacji do zmiany. Nawet gdybym miała jakiś kryzys, Pani Monika z pewnością nie dałaby mi w niego wpaść.
Polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna kuracja odchudzająca

Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta, tak w skrócie mogę określić współpracę z Panią Moniką. W swoim życiu byłam na niejednej diecie i korzystałam z pomocy dietetyka, ale takiego podejścia do odchudzania jakie proponuje swoim podopiecznym Pani Monika się nie spodziewałam. Jestem w trakcie swojej drogi o lepsze "JA", ale dotychczasowe efekty przechodzą moje najśmielsze oczekiwania. Czuję się bardzo dobrze, poprawiły się moje wyniki, mam dużo więcej energii, a przy tym nie chodzę głodna :) To co mnie zaskoczyło, a co bardzo mi się podoba w całym procesie to fakt, że mogę komponować swoje posiłki sama, podczas gdy na wcześniejszej diecie cały jadłospis był przygotowany przez dietetyka. Dzięki temu uczę się jak prawidłowo komponować posiłki, nie myśląc przy tym o liczeniu kalorii, uczę się właściwej relacji z jedzeniem, a przy tym rozwijam swoją kreatywność w kuchni. Każdy etap odchudzania jest dokładnie i rzetelnie omawiany przez Panią Monikę. Ponadto wszystkie "zabiegi" wprowadzane w poszczególnych etapach są dostosowane do potrzeb mojego organizmu. Co więcej Pani Monika jest osobą, która wsłuchuje się w potrzeby każdego ze swoich pacjentów i jest dla nich niesamowitym wsparciem. To właściwa osoba na właściwym miejscu, więc cieszę się, że trafiłam pod jej skrzydła, co za tym idzie polecam ją i jej usługi z całego serca!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Z Panią Moniką współpracuję od czerwca i do tej pory straciłam 13 kg. Ostatnie miesiące to dla mnie zmiana fizyczna , a przede wszystkim psychiczna. Pani Monika jest profesjonalistą w każdym wymiarze w związku z czym współpraca jest na bardzo wysokim poziomie jednocześnie pełna życzliwości i wsparcia. Mam za sobą wiele podjętych prób, które kończyły się porażką (wiele lat z nadwagą, insulinooporność) . Teraz jest inaczej, pani Monika odbudowuje wiarę w sukces, a te z kolei wiarę w siebie. Całym sercem polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Profesjonalne podejście do swojej pracy. Skuteczne i zdrowe nawyki to z p. Moniką. Każde sptkanie to świetna motywacja do realizacji swoich oczekiwań. To wspracie i dbanie o ciało wewnątrz i na zewnątrz. Polecam współpracę

mgr Monika Czarnota

Pani Renato, cieszę się, że zdecydowała się Pani na współpracę ze mną, to dla mnie czyta przyjemność. Gratuluję świetnych wyników, wygląda Pani rewelacyjnie!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna program żywieniowy Metabolic Balance

Polecam usługi Pani Moniki Czarnoty, sama korzystam i wiem, że jest to zupełnie inna jakość i podejście. Wcześniej korzystałam z wielu diet i dietetyków. Dieta jest prosta, łatwa i przyjemna, dla mnie to szczególnie ważne, bo sporo pracuję i nie mam czasu na wielkie zakupy i wieloetapowe gotowanie. A szczególnie ważne dla mnie jest to, że Pani Monika bardzo szybko, elastycznie i skutecznie reaguje na moje potrzeby, sytuacje i kryzysy. W poprzednich dietach nigdy nie docierałam do etapu, w którym jestem dzisiaj, a w dodatku jestem zmotywowana, żeby kontynuować i dokończyć proces. Polecam!

mgr Monika Czarnota

Pani Ewo, jestem z Pani bardzo dumna, jestem przekonana, że Razem dojdziemy do Pani wymarzonego celu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Szczerze polecam ! Diety zaproponowane przez Panią Monikę są idealnie dostosowane do preferencji i możliwości człowieka. Cały proces obsługi i kontaktu z klientem zorganizowany jest na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Zdecydowanie polecam!

mgr Monika Czarnota

Panie Damianie, serdecznie dziękuję za uznanie. Pana opinia jest dla mnie bardzo cenna. Dziękuję, Monika


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna Inny

Skuteczność Pani Moniki wychodzi poza ramy cielesne, efekty są widoczne nie tylko w utracie wagi, bądź doborze odpowiedniej diety która wpływa na samopoczucie, skutki uboczne w postaci zbudowanej samodyscypliny, przekładaja się na inne aspekty życia!!! Wiedza i objaśnienia jakie się dostaje w trakcie to także wartość, która zmienia perspektywę na rzeczy, na które nie zwracało się uwagi wcześniej. Polecam usługi Pani Moniki, bo widać i czuć że nie jest się traktowanym po macoszemu. Dobrze być pod okiem profesjonalisty, jaką jest Pani Monika - polecam serdecznie!!!!!

mgr Monika Czarnota

Pani Dominiko, współpraca z Panią to czysta przyjemność, bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam, Monika


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna kuracja odchudzająca

Pełen profesjonalizm, idealna motywacja, nic co może przekraczać możliwości człowieka. W całej kuracji /zgubienia kilogramów/ było przekonanie mnie przez Panią Monikę do zmiany sposobu, stylu, jakości jedzenia. Tak skonstruowany program dał rewelacyjne rezultaty. Nic na siłę wszystko w wolności. Każda wizyta to kolejny zastrzyk energii do dalszej motywacjigubienia kilogramów. Bardzo polecam wizytę u Pani Mononiki zwłaszcza tym którzy już niejedną "kurację odchudzającą przeszli" i bez rezultatu.

mgr Monika Czarnota

Panie Andrzeju, jestem niezwykle wzruszona Pana metamorfozą. Redukcja na poziomie 35kg to spektakularne osiągnięcie - jestem z Pana bardzo dumna! Dziękuję za współpracę, Monika


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 19 lat i 154 wzrostu. Od 3 miesięcy odchudzam się. Nie objadam się, jem mniej i zdrowo a przy tym bardzo regularnie ćwiczyć. Schudłam około 13 kg (początkowa waga 64,7 teraz około 52). Jestem nieco załamana ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia moja waga wahała się co chwile i w jednym dniu miałam 51,6 tak teraz 52,1. Czy to normalne? Co mam zrobić kiedy nagle tak się dzieje?

Witam bardzo serdecznie. Szanowna Pani przede wszystkim gratuluję sukcesu! (13 kg to świetny wynik). Proszę się nie załamywać, organizm ludzki oraz gospodarka hormonalna kobiety są bardzo skomplikowane, nie jesteśmy "takie same" każdego dnia, zachodzą w nas różne procesy - na pewno zaobserwowała Pani, że podczas menstruacji ciało jest inne niż poza nią, może być wówczas bardziej nabrzmiałe, więcej ważyć, skóra może być nieco inna w dotyka, zmiany mogą dotyczyć także cery, włosów etc. Dlatego proszę mieć dla siebie więcej wyrozumiałości, wahania o których Pani wspomina są absolutnie naturalne. Sugeruję wybrać sobie jeden dzień w tygodniu (np. sobota godzina 8:00 przed śniadaniem) i wówczas ważyć się jeden raz w tygodniu, zawsze w ten sam dzień, o podobnej porze. Tylko wówczas Pani wyniki będą miarodajne i porównywalne. Powodzenia!! Monika

mgr Monika Czarnota

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj Serdecznie, mam na imię Monika, jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietach odchudzających oraz zdrowotnych (Z obszaru: choroby skóry (np. łu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa, studia podyplomowe
 • Polski Instytut Dietetyki, Warszawa
 • National Louis University, Chicago
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Diagnostyka laboratoryjna


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • ORŁY MEDYCYNY PIERWSZE MIEJSCE W LODZI 2021

Powiązane wyszukiwania