Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna • 200 zł

Konsultacja online • 200 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Tymienieckiego 19A, Widzew, Łódź
Dietetyka personalna


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Płatność ratalna
42 233..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Witaj Serdecznie, mam na imię Monika, jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietach odchudzających oraz zdrowotnych (Z obszaru: choroby skóry (np. łu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa, studia podyplomowe
 • Polski Instytut Dietetyki, Warszawa
 • National Louis University, Chicago
Zobacz więcej

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


200 zł

Konsultacje online


Tymienieckiego 19A, Łódź

od 200 zł

Dietetyka personalna


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Tymienieckiego 19A, Łódź

200 zł

Dietetyka personalna


Konsultacja online


200 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Tymienieckiego 19A, Łódź

200 zł

Dietetyka personalna


Konsultacja dietetyczna + jadłospis 7-dniowy


Tymienieckiego 19A, Łódź

od 300 zł

Dietetyka personalna


Kuracja odchudzająca


Tymienieckiego 19A, Łódź

od 400 zł

Dietetyka personalna

Kuracja szyta na miarę potrzeb oraz oczekiwań Pacjenta - powstaje w oparciu o badania z krwi Pacjenta. W Gabinecie Dietetyka Personalna oferujemy kilka różnych programów kuracji odchudzających ich cena waha się od 2000 do 4000 pln - cena obejmuje kurację trwającą od 4 do 6 miesięcy, zawiera wszystkie koszty w tym także badania krwi na podstawie których układana jest dieta, wszystkie spotkania oraz analizę Pacjenta (zestawienie chemii produktu z biochemią organizmu, którego owocem jest indywidualna dieta dla Pacjenta).

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Monika jest ciepłą, spokojną i zaangażowaną osobą, a spotkania w gabinecie przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Do każdego pacjenta ma indywidualne i profesjonalne podejście. Na spotkaniach wyjaśnia wszystkie kwestie związane z dietą i dzięki temu każdy pacjent dokładnie wie co go czeka na kolejnych etapach drogi po wymarzoną sylwetkę.

Plany żywieniowe, które przygotowuje Pani Monika są indywidualnie i starannie dobierane, w ten sposób pozwalają osiągnąć świetne efekty.

Jeśli szukasz dietetyka, który będzie Cię motywował, monitorował Twoje postępy i wspierał w postanowieniach o zdrowym odżywianiu i utracie kilogramów, koniecznie zgłoś się do Pani Moniki.

Osoba tak sympatyczna, ciepła i empatyczna, że aż chce się chudnąć! :)

Monika Czarnota

Pani Marysiu, serdecznie dziękuję. Wszystkiego Najlepszego, Monika


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna kuracja odchudzająca

Fachowe i skutecznie podejście do sprawy
Kilogramy spadają a samopoczucie rośnie
Brak głodówek
Polecam

Monika Czarnota

Panie Michale, bardzo dziękuję za opinię, jest dla mnie bardzo ważna. Monika


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna Inny

Trafiłam do gabinetu Pani Moniki z polecenia. Szukałam od długiego czasu osoby, która pomogłaby mi opanować brzuch. To tu dowiedziałam się, że całe życie borykam się z ukrytą alergią. Pewnie, żeby nie Pani Monika i jej profesjonalizm, nadal walczyłabym codziennie z ospałością, męczliwością oraz bólami brzucha i głowy. Profesjonalne badania, konsultacje niemieckich lekarzy i pełne wyjaśnień spotkania - to wszystko u Pani Moniki. Polecam całym sercem i zdrowym brzuchem :)

Monika Czarnota

Pani Grażyno, bardzo się cieszę, że mam przyjemność z Panią współpracować. Trzymam kciuki za dalsze efekty i wspaniałe samopoczucie. Monika


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna kuracja odchudzająca

W mojej batalii do wymarzonej wagi i formy korzystam ze wsparcia Pani Moniki.
Muszę przyznać, że po pierwszych 2 tygodniach moje wyniki zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Przez ten czas udało się zrzucić 7 kilogramów z 98. Niestety większość tej wagi usadowiła się w moim brzuchu. Stąd moje wizyty pani dietetyk.
Jestem dopiero w połowie drogi ale wierzę, że osiągnę cel.
O samej Pani Monice mogę powiedzieć jedynie bardzo dobrze. Oprócz tego, że jest profesjonalistą w swoim zawodzie a plany żywieniowe przygotowuje niestandardowe i w pełni dostosowane do moich potrzeb to jest przemiłą osobą i potrafi podczas wizyty stworzyć przyjazną atmosferę rozmowy.
Interesuje się światowymi trendami w dietetyce i wdraża je w życie. Polecam wizytę u Pani Moniki oraz pozbywanie się nadmiernej wagi z jej pomocą.

Monika Czarnota

Panie Rafale, to niebywała przyjemność z Panem współpracować! Bardzo dziękuję za to, że zdecydował się Pan wybrać mój gabinet. Trzymam kciuki za dalsze wyniki! Monika


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Współpracuje z Panią Moniką drugi miesiąc. Efekty przeszły moje wszelkie oczekiwania. Waga każdego dnia spada, docierając do zamierzonego wcześniej celu. Do tego, moje zaangażowanie i świadomość potrzeby zdrowej diety, dzięki Pani Monice, wzrosła. O tym, że zdrowie również uległo mocnej poprawie nie wspomnę. Pani Monika jest bardzo zaangażowanym w indywidualną sytuację swojego podopiecznego lekarzem. Dieta przygotowana na najwyższym poziomie. Brak niejasności - wszystko konkretnie tłumaczone, tak, żeby sprawiała ona przyjemność. W razie pytań, Pani Monika służy pomocą - nie ma problemów z kontaktem, a w każdej odpowiedzi na zadane pytania, czuje się zaangażowanie i ogromną wiedzę w temacie. Do tego, Pani Monika, to bardzo ciepła i wyrozumiała osoba, która, jak mało kto, wspiera w postanowieniu. Polecam każdemu tego lekarza.

Monika Czarnota

Panie Piotrze, dziękuję za opinię. Gratuluję spektakularnej metamorfozy i świetnych wyników, trzymam kciuki za Pana sukces. Do zobaczenia niebawem w gabinecie, Monika.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Cieszę się ogromnie, że dzięki znajomemu trafiłam pod opiekę osoby tak ciepłej, pełnej zaangażowania i profesjonalizmu. Pani Monika dokładnie przeanalizowała moje problemy i wyniki badań, które zleciła. Dzięki zaleconej diecie już po krótkim czasie wróciła energia i rewelacyjne samopoczucie. Moja waga zaczęła spadać. Pani Monika jest niesamowita, dodaje odwagi, wspiera w trudnych momentach, motywuje do działania. Nie krytykuje i nie ocenia. Jestem prze szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałego, szczerego człowieka. Słuchając takiej osoby, która zaszczepia w tobie wiarę jesteś przekonana o sukcesie i już sama myśl o tym jest czymś mega wspaniałym.Pani Moniko z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Panią.

Monika Czarnota

Pani Aniu, bardzo się cieszę, że Pani do mnie trafiła. Ogromnie dziękuje za okazane zaufanie, mam nadzieję, że Pani nie zawiodę! Trzymam kciuki! :) Monika


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna konsultacja dietetyczna

Pod opieka Pani Moniki jestem od około miesiąca, a już widzę znaczną różnicę na wadze jak i w obwodach :) Pani Monika dokładnie wszystko mi wyjaśniła, a dieta która mi zaproponowała nie jest monotonna, jest smaczna a przede wszystkim skuteczna. Czekam na więcej ;)

Monika Czarnota

Pani Agato, bardzo dziękuję za opinię. Idzie Pani świetnie, trzymam kciuki ! :) Wszystkiego najlepszego, Monika


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna kuracja odchudzająca

Trafiłam do Pani Moniki pod koniec lipca, miałam duży problem ze zrzuceniem nawet 1 kg. Obecnie, kilka ładnych tygodni po rozpoczęciu diety widzę już pierwsze efekty i jestem nimi zachwycona! Podejście Pani Moniki do pacjenta jest cudowne - stały kontakt, zaangażowanie, dużo empatii, dobranie diety nie tylko w oparciu o potrzeby pacjenta ale też zwracanie uwagi na to, co się lubi jeść a co nie - nie mogłam lepiej trafić! Każdemu, kto zastanawia się nad rozpoczęciem diety na pewno będę polecać właśnie Panią Monikę.

Monika Czarnota

Pani Paulino, dziękuję za opinię :)
Z radością obserwuję Pani zmianę i trzymam kciuki za cel który Pani przed Nami postawiła, z Pani zacięciem i podejściem na pewno go osiągniemy :) Powodzenia, Monika


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką. W moim przypadku są to konsultacje on-line. Świetna (łatwa, smaczna, proste zasady) dieta. Wysoka skuteczność (-6kg w 5 tygodni). Doskonały kontakt (Pani Monika potrafi motywować, jest bardzo sympatyczna, kontakt z nią jest sprawny, bez problemowy). Polecam !!

Monika Czarnota

Pani Helenko, to czysta przyjemność współpracować z Panią :) Trzymam kciuki za dalsze sukcesy! Monika


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dietetyka personalna

Jestem podczas kuracji dietą online. Jestem bardzo zadowolona, konsultacje są profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzane. Efekty bardzo mnie satysfakcjonują, wiedza, którą zyskuję jest bardzo praktyczna. Polecam

Monika Czarnota

Pani Agnieszko, bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona :) Dziękuję za opinie, wszystkiego najlepszego, Monika


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 19 lat i 154 wzrostu. Od 3 miesięcy odchudzam się. Nie objadam się, jem mniej i zdrowo a przy tym bardzo regularnie ćwiczyć. Schudłam około 13 kg (początkowa waga 64,7 teraz około 52). Jestem nieco załamana ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia moja waga wahała się co chwile i w jednym dniu miałam 51,6 tak teraz 52,1. Czy to normalne? Co mam zrobić kiedy nagle tak się dzieje?

  Witam bardzo serdecznie. Szanowna Pani przede wszystkim gratuluję sukcesu! (13 kg to świetny wynik). Proszę się nie załamywać, organizm ludzki oraz gospodarka hormonalna kobiety są bardzo skomplikowane, nie jesteśmy "takie same" każdego dnia, zachodzą w nas różne procesy - na pewno zaobserwowała Pani, że podczas menstruacji ciało jest inne niż poza nią, może być wówczas bardziej nabrzmiałe, więcej ważyć, skóra może być nieco inna w dotyka, zmiany mogą dotyczyć także cery, włosów etc. Dlatego proszę mieć dla siebie więcej wyrozumiałości, wahania o których Pani wspomina są absolutnie naturalne. Sugeruję wybrać sobie jeden dzień w tygodniu (np. sobota godzina 8:00 przed śniadaniem) i wówczas ważyć się jeden raz w tygodniu, zawsze w ten sam dzień, o podobnej porze. Tylko wówczas Pani wyniki będą miarodajne i porównywalne. Powodzenia!! Monika

  Monika Czarnota

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj Serdecznie, mam na imię Monika, jestem dietetykiem. Specjalizuję się w dietach odchudzających oraz zdrowotnych (Z obszaru: choroby skóry (np. łu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Warszawa, studia podyplomowe
 • Polski Instytut Dietetyki, Warszawa
 • National Louis University, Chicago
Zobacz więcej

Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania