Adresy (2)

Różana 7, Gliwice
VITAMED Sp. z o.o. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Ziemięcicka 57, Gliwice
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Ortopedyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Bioderka dziecku przebadał sprawnie i szybko, odpowiednio zagadując malucha :) Innym razem byłem u niego z podejrzeniem zerwanego wiązadła krzyżowego. Zbadał, stwierdził, że na 90% jest zerwane i dał skierowanie na rezonans (tam potwierdziło się zerwanie). Jednocześnie przepisał odpowiedni lek i pokazał bardzo pomocne ćwiczenie do zwalczania opuchlizny kolana. Wszystko okraszone dobrym humorem :) Jestem bardzo zadowolony z wizyt u tego lekarza.


T
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,miły i wszystko wytlumaczy jak się go zapyta.Nie zbywa pacjęta.A swoją drogą ludzie sa różni cięzko jest wszystki dogodzić.Jakby nie byl taki dobry to by nie było tyle ludzi u niego.


A
Użytkownik zweryfikowany

"Badanie" bioderek przeprowadzone przez Pana Doktora w Vitamedzie to jakiś ponury żart i powrót do standardów z poprzedniego systemu: chaos, gigantyczne kolejki (pomimo wizyty umówionej na konkretną godzinę), czwórka niemowlaków na raz w mikroskopijnym pomieszczeniu... Badanie usg trwało 30 sekund,a lekarz nie kwapił się do udzielenia jakiejkolwiek informacji o jego wyniku. Od niechcenia bąknął, że "wszystko jest ok", co po kolejnym kontrolnym badaniu wykonanym przez innego specjalistę okazało się nie do końca prawdą. Nie polecam, a wręcz odradzam szczerze i ostrzegam przed rażącą niekompetencją !!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Niemiły, niesympatyczny, nie odpowiada na dzień dobry ani do widzenia, czy dobry lekarz? Nie wiem, zachowanie tego lekarza podczas badania bioderek noworodka powoduje, ze do niego już nie pójdziemy bez względu na to czy jest dobrym lekarzem czy tez nie. Badanie trwało niecałą minutę, bo owy lekarz w przychodni się spóźnił i pewnie śpieszył się do kolejnej pracy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie