Adresy (2)

Jasna Psychoterapia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


1) 24 hPrzed rozpoczęciem konsultacji zrób przelew na moje konto:
(mBank) 86 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Dla mnie terapia to autentyczne spotkanie dwojga ludzi, podczas którego w atmosferze akceptacji i zaufania zachodzi zmiana. Interesuje mnie szczególni...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • IIPG

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia


Konsultacja online


Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia

Zapraszamy na konsultację online. Prosimy o wysłanie danych kontaktowych Skype i potwierdzenia przelewu 24h przed terminem sesji, na adres kontakt@jasnapsychoterapia.pl. Dane do przelewu: (mBank) 86 1140 2004 0000 3602 7745 6836 Tytuł: Imię Nazwisko, Miesiąc, ilość sesji, Nazwisko Terapeuty Np. Joanna Kowalska, Styczeń, 3 sesje, Janina Nowak Pozdrawiamy, Centrum Jasna Psychoterapia http://www.jasnapsychoterapia.pl/Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia

Skype

Pozostałe usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna online


Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia


Psychoterapia depresji


Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia


Psychoterapia Gestalt


Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia


Psychoterapia indywidualna


Jasna 1/303, Warszawa

150 zł

Jasna Psychoterapia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jasna Psychoterapia konsultacja psychoterapeutyczna

Niestety, w mojej opinii - brak rzetelnej diagnozy, ustalenia i trzymania się struktury leczenia albo chociaż odesłania do innego terapeuty w tym lub innym nurcie, który byłby w stanie mi pomóc. Pan Michał jest bardzo fajną, sympatyczną osobą, ale spotkania były trochę jak wyjście z dobrym kolegą na piwo. Brak przyciśnięcia w mojej opinii nie jest to zaletą w terapii. Terapia nie ma być przyjemna, tylko skuteczna.

Michał Szadkowski

Pani K., dziękuję za opinię, ale muszę się odnieść.

Nie wydaje mi się żeby przeprowadzenie kilku interwencji kryzysowych związanych z tematami jednak ciężkimi jak straty, rozstania i żałoby można było porównać z wyjściem na piwo. Z mojej strony na pewno była to ciężka praca. Fakt, że nie ma Pani już tego w pamięci znaczy, że raczej udana. Dodam, że efekty skutecznej terapii są raczej przyjemne…

Rozumiem Pani złość na mnie, diagnostycznie byliśmy przecież umówieni na sytuację w której w Pani procesie może pojawić się taka trudność. Jednak zamiast zająć się tym na spotkaniach postanowiła pani terapię przerwać, kiedy faktyczna dopiero się zaczynała.

Gdyby przypomniało się Pani nad czym pracowaliśmy i gdyby po jakimś czasie okazało się, że jednak wiedziałem co robimy, to zapraszam z powrotem. Moje drzwi będą dla Pani zawsze otwarte. I mówię to absolutnie szczerze.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jasna Psychoterapia psychoterapia indywidualna

Pan Michał to wspaniały terapeuta i człowiek, miałam przyjemność kilka miesięcy być pod jego opieką. Jest osobą pełną ciepła, empatii i zrozumienia, nie ocenia, jest cierpliwy i zaangażowany.
Potrafi słuchać i zna odpowiedź na każde pytanie ;)
Na ostatnim spotkaniu aż mi się łza w oku zakręciła, to jakby pożegnać przyjaciela.

Michał Szadkowski

Dziękuje za opinie i za wspólną pracę!
Z całego serca życzę powodzenia!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jasna Psychoterapia psychoterapia indywidualna

Na pierwszą wizytę umówiłem się z panem Michałem ponad rok temu z problemem w postaci kryzysu rodzinnego. Od tego czasu chodzę na wizyty regularnie. Pana Michała odbieram jako osobę inteligentną, wyrozumiałą, kulturalną, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Oprócz rozwiązania problemów rodzinnych, terapia bardzo pomogła mi również w życiu w związku i w życiu zawodowym. Zawsze czułem, że pan Michał jest w 100% zaangażowany w to o czym mówię i jego wnikliwe obserwacje pozwoliły mi zrozumieć mnóstwo rzeczy o sobie i otoczeniu. Poleciłbym tego specjalistę każdej osobie, która myśli o wizycie u psychoterapeuty.

Michał Szadkowski

Bardzo ci dziękuje za opinie!


X
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jasna Psychoterapia konsultacja online

Bardzo zaangażowany, wyrozumiały psychoterapeuta. Wiele mu zawdzięczam. Na kilka spraw pomógł mi spojrzeć w nowy sposób. Dziekuje :)

Michał Szadkowski

Dziękuje za opinie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jasna Psychoterapia psychoterapia Gestalt

Szczerze polecam każdemu kto szuka profesjonalnego podejścia opartego na wiedzy i empatii. Jeżeli wahasz sie które miejsce wybrać albo czy warto zaczynać terapie to spróbuj przyjść na jedna konsultacje.

Michał Szadkowski

Dzięki za opinie.
Do zobaczenia lub usłyszenia:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jasna Psychoterapia psychoterapia Gestalt

Trafiłam do Michała w trudnym momencie życia. Podszedł do mnie z dużą empatią i zrozumieniem. Dziś, 3 lata później, wiem, że spotkania z nim były jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęłam. Michał to świetny specjalista, któremu zależy. Jest zaangażowany, potrafi słuchać i namówić na bycie szczerym, przede wszystkim z samym sobą. Po terapii jestem lepsza, szczęśliwsza osobą. Bardzo polecam! A Tobie Michał, jeszcze raz bardzo dziękuję!

Michał Szadkowski

Ja również Ci dziękuję za wspólną pracę:) Powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jasna Psychoterapia psychoterapia depresji

Chodziłam do pana doktora przez 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest przyjazny, nie naciska i świetnie się z nim rozmawia. Z całego serca polecam każdemu!

Michał Szadkowski

Dziekuje! Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jasna Psychoterapia psychoterapia indywidualna

Widzę poprawę i postępy z każdą wizytą. Pan Michał charakteryzuje się bardzo przyjazną postawą, pełną zrozumienia. W gabinecie naprawde mozna poczuc sie bezpiecznie ze wszystkimi posiadanymi myślami i sobą. Jednoczesnie pomimo tego, że to dopiero początek mojej przygody z terapia widzę, że idę w dobrym kierunku a to za sprawą trafnych uwag Pana Michała.

Michał Szadkowski

Dziękuje za opinię.
Do zobaczenia:)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jasna Psychoterapia

Świetny specjalista i przemiły człowiek. Umożliwił mi pracę nad sobą, otworzył mnie na poznawanie moich uczuć i potrzeb. Po terapii jestem otwarta na ludzi, umiem się z nimi dzielić sobą. Polecam serdecznie☺️

Michał Szadkowski

:) Pozdrawiam ciepło.


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jasna Psychoterapia

Na terapię do Michała chodziłam 4 miesiące. Ze względu na zawirowania i zmiany życiowe musiałam podjac decyzję o jej przerwaniu ale mam nadzieję, ze za jakiś czas uda mi się wrócić. Mimo krótkiego okresu terapii mogę stwierdzić, że Michał jest niezwykle ciepłą, pozytywną i wyjątkowo cierpliwą osobą, a także świetnym obserwatorem i słuchaczem. W ostatnim, nienajłatwiejszym dla mnie okresie zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i wsparcie. Nigdy nie czułam się oceniana. Dziękuję :)
Polecam i życzę odwagi osobom, które tak jak ja wcześniej wahają się przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu terapii.

Michał Szadkowski

Dzięki i powodzenia!
Pozdrawiam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie do psychoterapeutów i psychologów. Przez jaki okres czasu przechowujecie Państwo tzw. dokumentację szczegółową, a więc notatki z terapii każdego klienta?

  W prywatnej praktyce psychologicznej nie ma prawnego obowiązku przechowywania notatek przez określony okres czasu, ani nawet obowiązku ich prowadzenia. To zależy bardziej od specjalisty i wymogów superwizyjnych. Pozdrawiam,
  Michał Szadkowski

  Michał Szadkowski

 • Jestem od czterech lat mężatką i mam roczną córeczkę. Z mężem znany się już siedem lat, ale odkąd się pobraliśmy stał się innym człowiekiem. Wcześniej był troskliwy, opiekuńczy, pomocny, mogłam na nim polegac a po ślubie wszystko o 180 st. W niczym mi nie pomaga tylko ciągle rozlicza, krzyczy, awanturuje się, dodaje obowiązkow a sam w tym czasie albo spi albo kawka czy wypad do kumpli. nie liczy si e z moim zdaniem, poniża. nawet będąc w ciąży na mnie krzyczal i nic nie pomagał. kilkanaście razy probowałam z nim rozmawiac aby uratowac nasze relacje ale on to lekcewazy. juz tego nie wytrzymuje bo jestem potrzebna tylko kiedy on chce a później to nie istnieje. Przekrzykuje przedrzeźnia, brak sil a tkwie w tym 4 lata. Dla dobra corki zeby miala pełna rodzine wyciagam do niego reke ale on sie tym nie przejmuje i zrzuca wine na mnie ze sytuacja jest jaka jest. przestałam sie śmiać, cieszyć życiem a jak gdzieś wychodzę (trzy razy w ciagu roku ) z koleżankami to pierwsze pytanie gdzie, z kim i o ktorej wroce żeby nie za długo. A on co tydzien spotyka sie z kumplami. Myśle o rozwodzie ale boje sie o córke; o nas bo mieszkamy u męża. Proszę o pomoc...

  Dzień dobry,
  Pisze pani o wielu problemach w pani związku, który próbuje pani ratować, wedle pani słów, dla dobra córki. Zanim zdecyduje się pani na rozwód, polecam namówić męża na konsultację z terapeutą par/ rodzin. A jeśli to by nie pomogło(lub mąż nie wyraziłby zgody) polecam już pani konsultację z psychoterapeutą, który pomoże w bezpiecznych warunkach uporządkować i określić pani problemy a także wybrać formę pomocy.

  Michał Szadkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dla mnie terapia to autentyczne spotkanie dwojga ludzi, podczas którego w atmosferze akceptacji i zaufania zachodzi zmiana. Interesuje mnie szczególni...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Lęki
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • IIPG

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • MOPs

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania