Michał Szadkowski

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
103 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dla mnie terapia to autentyczne spotkanie dwojga ludzi, podczas którego w atmosferze akceptacji i zaufania zachodzi zmiana. Interesuje mnie szczególnie pomaganie w nauce budowania bliskości… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet MokotowskaUsługa: konsultacja

  Rozpoczynam terapię u Pana Michała. Polecam. Po kilku pierwszych spotkaniach mam dużo nadziei na poprawę. Wyodrębniliśmy obszary moich problemów, i zawarliśmy jasny kontrakt co do zasad terapii. Najważniejsze, że u Pana Michała czuję się z bardzo bezpiecznie, co pozwala mi mówić o naprawdę trudnych dla mnie sprawach. Jeszcze raz polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet MokotowskaUsługa: Konsultacja

  Mam bardzo dobre pierwsze wrażenia po wizycie. Mogę polecić. Czuje się bezpieczniej. Odzyskałam nadzieję na poprawę. Pan Michał emanuje spokojem i kiedy trzeba jest poważny, a kiedy trzeba pokazuje poczucie humoru. Już zapisałam się na następną wizytę.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Michał Szadkowski PsychoterapiaUsługa: psychoterapia

  Moge serdecznie polecic. Koncze dlugi proces terapeutyczny u pana Michala. Cenie go za ogromna wiedze i doswiadczenie ale chyba jeszcze bardziej za cieplo, empatie i poczucie humoru. Dzieki tym cechom latwiej bylo mi rozmawiac o rzeczach naprawde trudnych. Potrafie juz wchodzic w relacje ktore nie sa toksyczne i dokladnie wiem czego chce a to wszystko dzieki pracy z tym terapeuta. Dziekuje Panie Michale
  Pozdrawiam
  Piotrek

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet MokotowskaUsługa: konsultacja

  Jestem po pierwszej wizycie u pana Michała. Od razu mogę polecić bo czuje się lepiej. Pan Michał swoją obecnością i delikatnym humorem buduje bezpieczeństwo. Mimo obaw które czułam przed wizyta, w trakcie z każda minuta swobodniej opowiadałam o trapiących mnie sprawach. Pan Michał bardzo dobrze mnie zrozumiał i nakreślił moje problemy w prostych słowach. Od razu zyskałam nadzieje i poczułam się lepiej. Bedę kontynuować terapię.

  Michał Szadkowski2018-03-13

  Dziękuję i do zobaczenia.

 • M
  Lokalizacja: Michał Szadkowski Psychoterapia

  Przyszedłem do niego w momencie, gdy byłem pogubiony, potrzebowałem pomocy. Michał dał mi nadzieję. Udało nam się zbudować bardzo bliską, fajną relację, dzięki której zadziało się w moim życiu dużo bardzo dobrych rzeczy. Dziś dzięki pracy z Michałem, mogę powiedzieć, że patrzę na życie z innej perspektywy, bardziej je doceniam, ma dla mnie dużo lepszy smak. Lęk, który był mi nieodłączny, przestał mieć taką siłę, a dużo częściej zastępuje go ciekawość. Gdy zaczyna się jakaś zawierucha, wiem jak o siebie zadbać.
  Michał, dziękuję, że pomogłeś mi stanąć na własne nogi i towarzyszyłeś mi na początku mojej nowej drogi.

  Michał Szadkowski2018-01-06

  Dzięki! I powodzenia!
  Pozdrawiam ciepło,

 • M
  Lokalizacja: Michał Szadkowski PsychoterapiaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Michał to wspaniały specjalista. Ma niesamowite podejście do ludzi, poczucie humoru i bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Bałem się, że będę oceniany, że zostanie oznajmione co jest ze mną nie tak, tymczasem podczas spotkań panuje bardzo luźna atmosfera dzięki której czuje się bezpiecznie i nie wstydzę się rozmawiać o ważnych dla mnie sprawach. Polecam każdemu.

  Michał Szadkowski2017-05-11

  Dziękuje i pozdrawiam ciepło.

 • K
  Lokalizacja: Michał Szadkowski PsychoterapiaUsługa: Konsultacja

  Serdecznie polecam terapię u pana Michała. Przed wizytą miałam sporo nieufności co do sensu takiego leczenia. Jednak już pierwsza wizyta skutecznie rozwiała wszelkie moje zwątpienia. Człowiek bardzo miły, zaangażowany i profesjonalny. Z ciepłym poczuciem humoru. Słucha bardzo uważnie, całkowicie skupiony na pacjencie. Nie ocenia. Nie narzuca swoich rozwiązań tylko pozwala znaleźć własne. Oferuje zupełnie inne spojrzenia na sytuacje co stwarza możliwość obejrzenia problemów z dystansu i wyboru najlepszych i najzdrowszych dla mnie rozwiązań. Na pewno wrócę do Pana Michała.

  Michał Szadkowski2017-05-02

  Bardzo dziękuje za tak miłe słowa:)

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dla mnie terapia to autentyczne spotkanie dwojga ludzi, podczas którego w atmosferze akceptacji i zaufania zachodzi zmiana. Interesuje mnie szczególnie pomaganie w nauce budowania bliskości i relacji z drugim człowiekiem. Czerpię osobistą satysfakcją z pomagania w usuwaniu przeszkód, które stoją na drodze do rozwoju, szczęścia i przeżywania życia w pełni.

  Komu pomagam?

  Pracuję w obszarach pomocy psychologicznej i psychoterapii od ponad 5 lat. Specjalizuję się w pomocy osobom cierpiącym z powodu depresji, lęków, stresu, braku poczucia własnej wartości, kryzysów życiowych, uzależnień, problemów w relacjach osobistych i zawodowych, a także innych zaburzeń osobowości i nerwic.

  Pomagam też osobom, które nie umieją jeszcze nazwać powodów własnego cierpienia, a potrzebują wiedzy, wsparcia i akceptacji na drodze do samopoznania i zmiany.

  Pracuję z dorosłymi i młodzieżą w języku polskim i angielskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

  W jakim nurcie pracuję?

  Terapię prowadzę w ujęciu humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, korzystając z nurtu teoretycznego wypracowanego przez Viktora Frankla, Carla Rogersa i Fritza Perlsa a rozwijanego przez Josepha Zinkera. Korzystam także z „Porozumienia bez przemocy(NVC)” Marshalla B. Rosenberga i „The Work” Byron Katie.

  Swoje inspiracje czerpię ze źródeł takich jak elementy etyki Spinozy, filozofia dialogu Ja-TY Martina Bubera, a także filozofie wolności, odpowiedzialności i akceptacji Jiddu Krishnamurtiego.

  Moje doświadczenie i edukacja.

  Umiejętności zawodowe zdobywałem na akredytowanej w EAGT i spełniającej wymogi PTPG 4 letniej podyplomowej Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (IIPG) w Krakowie, wieloletnim stażu szkoleniowo-praktycznym w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie, a także akredytowanym w EAGT specjalistycznym Programie Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt.

  Współpracowałem między innymi z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia Wiosna, Bielańskim klubem socjoterapeutycznym „ZiS”, Domem dziecka nr.3 w Warszawie, a także Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Psychoterapii. Obecnie skupiam się na praktyce prywatnej.

  Kilka słów o mnie.

  Prywatnie jestem mężem i ojcem. Mam też za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacji, co pozwala mi lepiej rozumieć problemy i potrzeby wielu moich klientów. Zdarza mi się przełożyć przemyślenia kliniczne na formę krótkiego artykułu np. :

  http://www.szadkowskipsychoterapia.pl/witaj-w-czlowieczenstwie/

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • IIPG

Publikacje

Znajomość języków

 • angielski