Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Michał Piotrowicz jest lekarzem Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Współpracuje również z Profesorskim Centrum Medycznym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam,

  mam 26 lat i mam problem z nieświeżym oddechem. Nie mam problemu z higieną jamy ustnej, stosuje wszelkie profesjonalne środki aby się tego pozbyć. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Gdy wstaje rano od czasu do czasu odkrztuszam małe białe grudki których zapach jest okropny.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Piotrowicz

  Dzień dobry,
  takie objawy mogą być spowodowane chorobą migdałków podniebiennych. Podstawowe i zazwyczaj rozstrzygające jest badanie laryngologiczne, można wówczas również ocenić wskazania do ewentualnego… Więcej

 • Dzień dobry. Jestem około tygodnia po antybiotykoterapii, jednakże nie była ona skuteczna i w piątek mam mieć zrobiony wymaz z gardła. Niestety wczoraj dopadło mnie ostre przeziębienie i tu nasuwa się moje pytanie - czy przed tym badaniem powinnam zrezygnować z leczenia lekami typu Gripex lub Fervex… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Piotrowicz

  Dzień dobry,
  wymienione leki nie wpływają na wynik badania mikrobiologicznego jakim jest posiew wymazu z gardła.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Michał Piotrowicz jest lekarzem Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Współpracuje również z Profesorskim Centrum Medycznym Optimum, Centrum Medycznym LuxMed i Centrum Medycznym Medi Partner.
  W swojej codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem laryngologicznym tak dzieci jak i osób dorosłych.
  Praktyka obejmuje kwalifikacje do operacji, leczenie operacyjne w zakresie głowy i szyi i opiekę pooperacyjną.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Leczymy się u dr Piotrowicza obie z córeczką. Ma świetne podejście do dzieci, ale najważniejsze, że bardzo skutecznie też dobiera metody leczenia. Objaśnia wszystko i chetnie odpowiada na wszelkie pytania, więc pacjent wychodzi z gabinetu dobrze poinformowany. Naprawdę opiekuje się tymi, którzy w chorobie zwracają się do niego o pomoc. W moim odczuciu to świetny lekarz i dobry, serdeczny człowiek.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła i profesjonalna obsługa pacjenta. Przeprowadzenie wywiadu i badania kontrolnego po wykonaniu septoplastyki przegrody nosa i fess. Pan doktor bez problemu odpowiadał na zadawane pytania w zakresie przebiegu rekonwalescencji. Ponadto przepisał leki oraz udzielił informacji jak je stosować w celu szybszego powrotu do zdrowia.

 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz. Powodem naszej wizyty było sprawdzenie, czy syn (4,5 lat) rzeczywiście wymaga zabiegu usunięcia migdałków. Lekarz objaśnił nam wszystko powoli i zrozumiale. Faktycznie, tak jak głoszą opinie innych, ma bardzo dobre podejście do dzieci :) Synkowi bardzo się podobało.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Miły i kompetentny lekarz. Znakomite podejście do dzieci. Po wizycie córka (6,5 lat) stwierdziła, że u tak fajnego lekarza jeszcze nie była :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkrety lekarz! Widać, że zna się na rzeczy. Dokładna diagnoza, wszystko rzetelnie tłumaczy, polecam ! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafne diagnozy, wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie zadane przez rodzica, rewelacyjny kontakt z dzieckiem.

 • P

  Bardzo dobry, miły i cierpliwy lekarz. Nawet na niedzielnym, nocnym dyżurze na pogotowiu w Szpitalu przy ul. Borowskiej zachowywał się spokojnie i profesjonalnie. Wszystko mi wytłumaczył i zachęcał nawet do zadawania pytań mimo że, mój problem okazał się błahy i bardzo szybko udało się go pozbyć. Miewam czasami problemy z zatokami, więc świetnie się składa, że przy okazji mojej nieuwagi podczas spożywania obiadu, dowiedziałam się o tak świetnym laryngologu we Wrocławiu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim serdecznie polecam.

 • M

  Bardzo dobry lekarz, sympatyczny, bez problemu odpowie na każde pytanie,ale przede wszystkim ma wspaniałe podejście do dzieci.
  Gorąco polecam !

 • Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci! Wczoraj z synkiem mieliśmy drugie podejście do czyszczenia uszu! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Miły, ciepły i wytłumaczy wszystko! Jak z dzieckiem do laryngologa to tylko to Pana Doktora Michała!

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Miałam problem z zapaleniem ucha środkowego, któremu towarzyszył ból nie do zniesienia. Cieszę się że trafiłam do tego lekarza. Dobra diagnoza i doskonale dobrane leki. Po drugiej tabletce antybiotyku ból ustał. Na prawdę polecam ! Potrafi wszystko wytłumaczyć i jest bardzo wyrozumiały.