Umów wizytę 321 odwiedzin w ciągu 30 dni

Michał Piotrowicz jest lekarzem Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Współpracuje również z Profesorskim Centrum Medycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Szybko przełamał nieśmiałość córki (znał imię dziecka i wiek przez co łatwiej nawiązał kontakt). Tłumaczył przebieg badania zarówno dziecku jak i rodzicom. Kompetentny. Miły. Nie śpieszył się. Kilkukrotnie pytał czy mamy jakieś pytania lub wątpliwości i wszystko dokładnie wyjaśniał.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  To była nasza pierwsza wizyta, ale już wiem, że w razie konieczności wrócimy właśnie do dr. Piotrowicza. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko co odbywało się podczas wizyty było nam na bieżąco objaśniane, wszelkie wątpliwości rozwiane, badanie wykonane bardzo sprawnie. Plus za punktualność i kamerę, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć jak wygląda uszko naszego dziecka :).

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołaniem! Podczas wizyty tłumaczył co robi, opowiadał, nie tylko mi - rodzicowi, ale także mojej 2,5 letniej córce, dzięki czemu badanie nie było nieprzyjemne. Konkretny, godny polecenia specjalista

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była nasza pierwsza wizyta,po przeprowadzeniu niezbednych badań doktor postawił diagnozę i rzeczowo wyjasnił sposob leczenia syna. Bardzo mily człowiek z odpowiednim podejsciem do dzieci.

 • E

  Jeden z najlepszych specjalistów u jakich byliśmy. Konkretny, zaangażowany, życzliwy, cierpliwy, bardzo pomocny i kompetentny. Zalecone leczenie skuteczne, córeczka czuje się lepiej. Pan Doktor ma super podejście do dzieci. Szczegółowo odpowiada na każde pytanie, nie spogląda na zegarek. Nie tworzy dystansu, w gabinecie panuje sympatyczna atmosfera. Dziękujemy za pomoc! Rodzice Zuzi.

 • M
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

  Sam fakt ze ze na wizyte przeznaczone jest odgornie 20min a nie 10 jak w niektorych prywatnych gabinetach pozwala zrozumiec ze konsultacja jest rzetelna. Sam lekarz bardzo mily i cierpliwy, niespelna 2 letni syn, po wczesniejszych doswiadczeniach, panicznie boi sie laryngologow, spokoj i opanowanie lekarza bardzo pomogly w czasie badania. Bardzo polecam

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Świetny specjalista z wspaniałym podejściem do dzieci:)Wizyta przebiegła w super atmosferze.Bardzo dziękujemy panie doktorze.Leoś z mamą:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnia wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, poświęca wiele czasu dla pacjenta, nie spoglądając przy tym na zegarek. Zachęca do zadawania pytań, jeśli są jakieś wątpliwości. Szczerze polecam Pana doktora i oby więcej było takich sympatycznych i kompetentnych lekarzy :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo polecam dla małych dzikusów. Mój synek dostaje szału na widok lekarza, a tu niespodzianka. Rewelacyjne podejście do dziecka 5 lat, endoskopia z uśmiechem - szok. Pan doktor dokonał niemożliwego. Na razie czekamy na efekty leczenia, za 4 tyg. kontrola wysiękowego zapalenia ucha

 • J
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo polecam tego lekarza. Jest fachowy, cierpliwie odpowiada na pytania, ma świetne podejście do dzieci.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Michał Piotrowicz jest lekarzem Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
  Współpracuje również z Profesorskim Centrum Medycznym Optimum, Centrum Medycznym LuxMed i Szpitalem Orthos w Komorowicach pod Wrocławiem.
  W swojej codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem laryngologicznym tak dzieci jak i osób dorosłych.
  Praktyka obejmuje kwalifikacje do operacji, leczenie operacyjne w zakresie głowy i szyi i opiekę pooperacyjną.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu