Adresy (2)

Belgijska 18 lok. 3, Fabryczna, Wrocław
Ab Ovo Jakub Jan Giemza


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza, + 1 więcej
71 738..... Pokaż numer


Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Wywiad poprzedzający diagnostykę psychologiczną dzieci, młodzież z rodzicami (opis) • 170 zł

Konsultacja psychologiczna (opis) • 170 zł


Przyjmuję: dzieci w wieku od 2 lat
71 738..... Pokaż numer

Zapłacisz po konsultacji online. Tuż po zakończeniu konsultacji dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do bezpiecznej płatności online.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Zanim przedstawię Państwu swoje kwalifikacje, chciałbym opisać zasady, którymi kieruje się w swojej pracy zawodowej. Po pierwsze: Lubię słuchać...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Tiki
 • Zaburzenia lękowe
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
 • Dolnośląska Szkoła Wyższa
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • psychologia dzieci
 • psychologia młodzieży
 • Terapia krótkoterminowa
Zobacz więcej

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Belgijska 18 lok. 3, Wrocław

170 zł

Ab Ovo Jakub Jan Giemza

Czas trwania: 50 minut
Konsultacje rodzicielskie z psychologiem pozwalają na omówienie ze specjalistą pojawiających się pytań, związanych z funkcjonowaniem dziecka lub nastolatka. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu psycholog dobierze odpowiednie formy pracy, których celem będzie wsparcie rodziców w rozwiązaniu występujących trudności lub omówieniu wraz z nimi zaleceń do pracy z dzieckiem lub nastolatkiem. Konsultacje są także przeznaczone dla tych osób, które chcą upewnić się, czy obserwowane zachowania dziecka są adekwatne do jego wieku rozwojowego i możliwości psychofizycznych.170 zł

Konsultacje online

Czas trwania: 50 minut.
Konsultacje rodzicielskie z psychologiem pozwalają na omówienie ze specjalistą pojawiających się pytań, związanych z funkcjonowaniem dziecka lub nastolatka. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu psycholog dobierze odpowiednie formy pracy, których celem będzie wsparcie rodziców w rozwiązaniu występujących trudności lub omówieniu wraz z nimi zaleceń do pracy z dzieckiem lub nastolatkiem. Konsultacje są także przeznaczone dla tych osób, które chcą upewnić się, czy obserwowane zachowania dziecka są adekwatne do jego wieku rozwojowego i możliwości psychofizycznych.

Pozostałe usługi


Belgijska 18 lok. 3, Wrocław

170 zł

Ab Ovo Jakub Jan Giemza

Czas trwania: 50 min.
Diagnoza psychologiczna jest próbą opisania aktualnego poziomu funkcjonowania dziecka lub nastolatka, a także wskazania jego mocnych stron i obszarów wymagających wsparcia.

Do diagnozy wykorzystuje się testy psychologiczne, pytania diagnostyczne, karty pracy, gry, ćwiczenia, zadania sprawnościowe i inne próby, które psycholog dobiera indywidualnie do celu diagnozy. W razie konieczności psycholog proponuje rodzicom przeprowadzenie dodatkowych konsultacji z innymi specjalistami (terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psychiatra, neurolog) w celu opracowania planu terapii dziecka w przypadku zdiagnozowania trudności rozwojowych lub zaburzeń psychicznych.Belgijska 18 lok. 3, Wrocław

170 zł

Ab Ovo Jakub Jan Giemza

Czas trwania: 50 min.
Terapia psychologiczna dotyczy dzieci od 4 do 10 lat oraz młodzieży od 11 do 19 lat, u których zdiagnozowano zaburzenia psychiczne lub trudności w funkcjonowaniu i polega na pracy z lękiem, fobiami, mutyzmem wybiórczym, depresją dziecięcą, ADHD, zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi i zaburzeniami zachowania. Zajęcia terapeutyczne wspierają także rozwój dzieci i nastolatków ze spektrum autyzmu, które komunikują się werbalnie. Wykorzystywane są narzędzia terapeutyczne to między innymi techniki poznawczo-behawioralne i systemowe, trening uważności, sensomotoryka, sensoplastyka, techniki relaksacyjne, gry i ćwiczenia oraz arteterapia. Programy terapeutyczne są dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci i nastolatków.Belgijska 18 lok. 3, Wrocław

170 zł

Ab Ovo Jakub Jan Giemza

Czas trwania: 50 min.
Celem jest udzielenie pomocy osobom doświadczającym trudnych lub stresujących sytuacji życiowych. Udzielam wsparcia nastolatkom (11-19 lat), którzy nie cierpią na zaburzenia psychiczne, ale potrzebują obecności życzliwego dorosłego gotowego do wysłuchania młodego człowieka z poszanowaniem prawa do prywatności i posiadania własnych tajemnic. Oferuję wsparcie dla osób LGBTQIA+. Pomagam we wzmacnianiu mocnych stron i rozwijaniu potencjału, a także wsparciu w poszukiwaniu życiowej drogi ku dorosłości.Belgijska 18 lok. 3, Wrocław

170 zł

Ab Ovo Jakub Jan Giemza

dzieci i nastolatki poniżej 14 lat - tylko rodzice; nastolatki powyżej 14 lat - rodzice z nastolatkiem. Osoby w wieku 18-19 lat samodzielnie.170 zł

Konsultacje online

dzieci i nastolatki poniżej 14 lat - tylko rodzice; nastolatki powyżej 14 lat - rodzice z nastolatkiem, 50 min.Belgijska 18 lok. 3, Wrocław

od 80 zł

Ab Ovo Jakub Jan Giemza

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje online Inny

Moj syn zachwycony. Wszystkim opowiadał z wielkim entuzjazmem jaki świetny i super Pan. Dopytywał się kiedy znowu bedzie mógł z Panem pogadać. Super podejscie, przeogromna wiedza i profesjonalizm. My, jako rodzice w pełni usatysfakcjonowani. Z głębi serca polecam jeśli chcecie pomóc swoim dziecia. (korzystaliśmy z porad i pomocy innego psychologa ale niestety rezultat był zerowy..) Bardzo dziękuję jest pan wielki

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za miłe słowa. Wszystkiego dobrego.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab Ovo Jakub Jan Giemza wsparcie psychologiczne dla młodzieży

Byłem na 9 wizytach, psycholog bardzo empatyczny i miły, potrafiący wczuć się w sytuację drugiej osoby. Często się uśmiecha, używa metafor do pomocy w zrozumieniu sensu niektórych sytuacji. Potrafi wskazać problem, pomóc pacjentowi popatrzeć na sprawę z boku oraz zrozumieć dlaczego niektóre rzeczy się wydarzyly z psychologicznego punktu widzenia . Zadaje wiele pytań dających powody do rozważań przez co po wizytach byłem często skłonny do dłuższych i bardziej racjonalnych rozmyśleń. Wizyty na pewno pomogły mi dostrzec własną wartość i pomóc rozwiać wątpliwości moralne. Ze spotkań zawsze wynosiłem coś co dawało mi poczucie zapełnienia głowy myślami, które następnie układałem i dzięki temu tworzył mi się lepszy obraz całej sytuacji. Psycholog bardzo angażujący się w dany problem, z pasją podchodzący do swojej pracy :)

Serdecznie polecam!!!

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab Ovo Jakub Jan Giemza konsultacja psychologiczna

Odbyliśmy u Pana Michała serię 4 spotkań, które miały pomóc określić drogę do lepszego radzenia sobie z emocjami naszej pięciolatki. Pan Michał nas wysłuchał i pomógł zrozumieć zachowania córki. Spotkania przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Ma super podejście do dzieci, córka czuła się bardzo komfortowo. Na koniec dostaliśmy rzeczowe porady jak zachowywać się w danych sytuacjach i wspomóc córkę. Bardzo polecam :)

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pana Michała chodziliśmy na terapie grupową (córka 6 lat, ma mutyzm wybiórczy ) do Świebodzic i cieszę się, że mogliśmy ja całą przejść pod okiem tak dobrego specjalisty.Dzieciaki Go uwielbiają! Potrafi stworzyć super atmosferę. Obecnie chodzimy tez na indywidualne spotkania. Dzięki pomocy Pana Michała córka nabrała pewności siebie i wiem, że idziemy w bardzo dobrą stronę .
Dziękuje!!!

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za miłe słowa. Wszystkiego dobrego.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ab Ovo Jakub Jan Giemza diagnoza psychologiczna

Profesjonalne podejście do małego pacjenta:)przyjazna atmosfera podczas każdej wizyty, wyczuwa się zaangażowanie że strony p.Michala co wzbudza poczucie zaopiekowania, polecam gorąco!!!

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Michał jest bardzo empatyczny ,kontaktowy ,pomocny ,rzetelny, cierpliwy .W to co robi wkłada całe swoje serce .Jest to Psycholog, któremu naprawdę zależy na podopiecznym i robi wszystko ,aby znaleść rozwiązanie w danej sytuacji. Jest wsparciem dla swoich pacjentów jak i ich rodziców. Polecam Pana Michała z całego serca.

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za miłe słowa. Wszystkiego dobrego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab Ovo Jakub Jan Giemza konsultacja psychologiczna

Spotkaliśmy się z Panem Michałem w celu rozwiania wątpliwości dotyczących metod wychowania. Dostaliśmy bardzo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące nas pytania, co odbyło się w bardzo miłej i partnerskiej atmosferze. Gabinet sprzyja wizytom z dziećmi, a do tego sposób bycia pana Michała przekona do siebie nie jednego dwuletniego wstydziocha. Wiemy, że trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę w swoim fachu i jeżeli będzie taka konieczność, zgłosimy się bez żadnego zastanowienia. Bardzo polecamy!

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ab Ovo Jakub Jan Giemza konsultacja psychologiczna

Polecam, Pan Michał wykazuje się dużym zrozumieniem. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, bez stresu dla dziecka. Można stwierdzić śmiało, że dziecko dobrze bawiło się podczas konsultacji.

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ab Ovo Jakub Jan Giemza konsultacja psychologiczna

Byliśmy u Pana Michała z 6letnim synkiem. Pan Michał ma bardzo dużą wiedzę, jest przy tym bardzo empatyczny i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Co najwazniejsze, zastosowanie się do wskazówek przyniosło oczekiwane efekty w dużo krótszym czasie niż się spodziewaliśmy:) polecam:)

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja psychologiczna

Odbyłam z panem Michałem konsultację online na temat problemu, z którym zmaga się moja córka. Czuję się wysłuchana, zrozumiana i przygotowana do wdrażania zalecanych przez Pana Michała metod. Rozmowa była bardzo merytoryczna, konkretna, szczegółowa, a jednocześnie przeprowadzona w miłej i spokojnej atmosferze. Zdecydowanie polecam skorzystanie z wiedzy i doświadczenia Pana Michała.

mgr Michał Marcyniuk

Dziękuję za miłe słowa. Wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zanim przedstawię Państwu swoje kwalifikacje, chciałbym opisać zasady, którymi kieruje się w swojej pracy zawodowej. Po pierwsze: Lubię słuchać...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Tiki
 • Zaburzenia lękowe
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
 • Dolnośląska Szkoła Wyższa
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • psychologia dzieci
 • psychologia młodzieży
 • Terapia krótkoterminowa
Zobacz więcej

Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania