Lek. dent.

Michał Ganowski verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doskonały specjalista z naprawdę świetnym podejściem do pacjentów (nawet takich z dentofobią ;-). Działa szybko, dokładnie, absolutnie bezboleśnie, dba o samopoczucie i tłumaczy każdy etap zabiegu. Bardzo polecam!

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Monika Jachimczyk
  Monika Jachimczyk
  Stomatolog
  Sąsiedzka 2, Kraków
  Bardzo profesjonalna wizyta, będę wracać :) Wszystko poszło szybko, sprawnie, widać troskę o pacjenta więcej

  Magdalena Kłos
  Magdalena Kłos
  Stomatolog
  Bułgarska 15/U2, Kraków
  Bardzo duża wiedza teoretyczna, która idzie w parze z ogromną wiedzą praktyczną. Z leczenia Pani Doktor jestem… więcej

  Justyna Lemejda
  Justyna Lemejda
  Stomatolog
  Bułgarska 15/U2, Kraków
  Byłam u Pani Doktor Justyny kilka razy na leczenie zębów. Zaznaczę, że dentystów się boję, ze względu na doświadczenia… więcej

  Anita Husakowska-Gargas
  Anita Husakowska-Gargas
  Stomatolog
  Bułgarska 15/U2, Kraków
  Pani Anita jest specjalistką w swoim fachu i zdecydowanie chciałabym ją polecić wszystkim którzy szukają naprawdę… więcej

  Maja Teresińska
  Maja Teresińska
  Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej, Protetyk
  Bułgarska 15/U2, Kraków
  Wykonywałam u dr Mai most porcelanowy. Kompleksowa obsługa i leczenie z wyjaśnieniem najdrobniejszych szczegółów… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zaraz po studiach zaczął pracować wyłącznie pod mikroskopem stomatologicznym. Jego prawdziwą pasją okazała się stomatologia odtwórcza. Jest absolwentem Curriculum Periodontologicznego, przez co zabiegi chirurgiczne na tkankach miękkich również nie są mu obce. Łącząc te dziedziny stomatologii otacza swoich Pacjentów opieką na najwyższym poziomie, a praca charakteryzuje się wysoką estetyką. Uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach ciągle podnosi swoje kwalifikacje, co pomaga mu w dążeniu do perfekcji. Swoim pogodnym usposobieniem zjednuje sobie Pacjentów zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych, którym zawsze poświęca dużo czasu i uwagi. Jego zaangażowanie zostało docenione przez Pacjentów, dzięki którym został laureatem plebiscytu Dentysta Roku 2015.

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doskonały specjalista z naprawdę świetnym podejściem do pacjentów (nawet takich z dentofobią ;-). Działa szybko, dokładnie, absolutnie bezboleśnie, dba o samopoczucie i tłumaczy każdy etap zabiegu. Bardzo polecam!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica

   Serdecznie palcem Pana Doktora! Wizyta jest bezbolesna! Łącznie z momentem podawania znieczulenia! Podejscie Pana Doktora Super! Najlepszy Dentysta u którego kiedykolwiek leczylam zeby. Poszłam z zaleceniem leczenia kanalowego (zdiagnozowanego przez innego dentyste) a wyszłam z wyleczonym zębem bez leczenia kanalowego ! Dziekuje!

  • Jak dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem. Wszystkim serdecznie polecam. Pełny profesjonalizm oraz ogromna dbałość o szczegóły. Cieszę się że nareszcie znalazłam stomatologa który okazał się wspaniałym człowiekiem. Dziękuję Panu za opiekę. Wszystkim którzy czują strach przed dentystą polecam gabinet ArtDent oraz Pana Michała Ganowskiego.

  • M

   Znakomity i bardzo profesjonalny stomatolog. Długo tułałem się po różnych gabinetach z zębem, który równie długo prosił się o "kanałówkę". Niestety lekarze chętniej zajmowali się innymi zębami, odkładając tamtego na kolejną wizytę. Dr Ganowski od razu skoncentrował się na dokuczającym mi zębie. Precyzyjnie objaśniał poszczególne etapy leczenia, a efekty pracy pokazywał na zdjęciach. Każdy zabieg u Pana Michała odbywa się komfortowo i bezboleśnie. Ma doskonałe podejście do pacjenta i zawsze stara się dobrać najwłaściwsze rozwiązania. Wszystkie prace tego specjalisty cechują się bardzo wysoką estetyką, dokładnością i dbałością o detale, jest perfekcjonistą w swojej dziedzinie. Ponadto, Pan doktor ma chyba dar czytania w myślach, bo z góry wyjaśnia wszelkie istotne kwestie, uprzedzając moje pytania. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Najlepszy stomatolog jakiego dotąd miałem przyjemność poznać. Polecam.

   Michał Ganowski2016-10-07

   Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam serdecznie:)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG