Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Cyfrowe projektowanie uśmiechu (opis) • Od 2 500 zł

Konsultacja protetyczna • Od 150 zł

Licówki (opis) • Od 2 500 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Lubostroń 22G LU7, Kraków

Od 2 500 zł

Luxdentica Uśmiechnij Się!

Konsultacja wstępnaLubostroń 22G LU7, Kraków

Od 150 zł

Luxdentica Uśmiechnij Się!Lubostroń 22G LU7, Kraków

Od 2 500 zł

Luxdentica Uśmiechnij Się!

Konsultacja wstępna

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zaraz po studiach zaczął pracować wyłącznie pod mikroskopem stomatologicznym. Jego prawdzi...

Zobacz pełen opis

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! Inny

Lekarz nadbudowal mi cztery ósemki bardzo starannie i estetycznie. Mija już 4 lata a z zębami nic złego się nie stało.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! leczenie kanałowe

Uważam, że Pan Michał jest wyjątkowym stomatologiem pod każdym względem, począwszy od znakomitych umiejętności , doświadczenia, poprzez kulturę bycia a skończywszy na aparycji.
Na dr trafiłam przypadkiem 3 lata temu. Miałam trudny przypadek, który kwalifikował się do leczenia kanałowego. Odwiedziłam kilka punktów stomatologicznych zanim trafiłam w "dobre ręce". Korzystałam z usług kilku stomatologów w centrum Luxdentica, ale uważam, że lek. dent. Michał jest jedyny w swoim rodzaju.
Poniżej kilka argumentów:
1 Zanim podjął jakiekolwiek działania - bardzo dokładnie przeanalizował mój przypadek, dopytał o wszystkie szczegóły
2 Przedstawił krok po kroku jak będzie wyglądał przebieg leczenia, czas, powikłania, jakie mogą być następstwa
3 Na ostatnie pytanie Pana Michała "Czy mam jakieś pytania?" (z natury jestem bardzo dociekliwa) nie miałam już żadnych pytań ani obaw. Świadczy to o tym, że lek. przejrzyście i zrozumiale komunikuje się z pacjentem
4 Samo leczenie bardzo komfortowe, bezbolesne, systematycznie kontrolowane przez lek. poprzez pytania "w porządku?" Naprawdę można czuć się pewnie i bezpiecznie podczas zabiegu
Najważniejsze dla pacjenta (ostatnio mogłam się o tym przekonać) jest to, że w momencie bólu zęba czy też innego trudnego przypadku, można liczyć na to, że lek. się nim zajmie. Uważam, że Pan Michał jest właśnie takim godnym zaufania lek. stom.
Dodam, że 2 zęby leczone u dr do dziś są w jak najlepszym stanie. Przy ostatniej wizycie byłam skrępowana, bo znam nienajlepszy stan swoich zębów, ale Pan Michał jak zwykle wykazał się pełną kulturą i nie pozwolił, abym odczuła jakiekolwiek dyskomfort z tego powodu. Za co jestem Mu ogromnie wdzięczna.
Panie Michale, uważam, że jest Pan najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, zaangażowanym, oddanym, a przy tym niezwykle kulturalnym człowiekiem. Bardzo dziękuję.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się!

Polecam Pana Michała :) świetny stomatolog, cierpliwy, dokładny. Dokładnie opisuje każdy etap leczenia oraz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Idealny dla każdego bojącego się dentysty.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doskonały specjalista z naprawdę świetnym podejściem do pacjentów (nawet takich z dentofobią ;-). Działa szybko, dokładnie, absolutnie bezboleśnie, dba o samopoczucie i tłumaczy każdy etap zabiegu. Bardzo polecam!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się!

Serdecznie palcem Pana Doktora! Wizyta jest bezbolesna! Łącznie z momentem podawania znieczulenia! Podejscie Pana Doktora Super! Najlepszy Dentysta u którego kiedykolwiek leczylam zeby. Poszłam z zaleceniem leczenia kanalowego (zdiagnozowanego przez innego dentyste) a wyszłam z wyleczonym zębem bez leczenia kanalowego ! Dziekuje!


Profil zweryfikowany

Jak dla mnie najlepszy lekarz pod słońcem. Wszystkim serdecznie polecam. Pełny profesjonalizm oraz ogromna dbałość o szczegóły. Cieszę się że nareszcie znalazłam stomatologa który okazał się wspaniałym człowiekiem. Dziękuję Panu za opiekę. Wszystkim którzy czują strach przed dentystą polecam gabinet ArtDent oraz Pana Michała Ganowskiego.


M
Profil zweryfikowany

Znakomity i bardzo profesjonalny stomatolog. Długo tułałem się po różnych gabinetach z zębem, który równie długo prosił się o "kanałówkę". Niestety lekarze chętniej zajmowali się innymi zębami, odkładając tamtego na kolejną wizytę. Dr Ganowski od razu skoncentrował się na dokuczającym mi zębie. Precyzyjnie objaśniał poszczególne etapy leczenia, a efekty pracy pokazywał na zdjęciach. Każdy zabieg u Pana Michała odbywa się komfortowo i bezboleśnie. Ma doskonałe podejście do pacjenta i zawsze stara się dobrać najwłaściwsze rozwiązania. Wszystkie prace tego specjalisty cechują się bardzo wysoką estetyką, dokładnością i dbałością o detale, jest perfekcjonistą w swojej dziedzinie. Ponadto, Pan doktor ma chyba dar czytania w myślach, bo z góry wyjaśnia wszelkie istotne kwestie, uprzedzając moje pytania. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Najlepszy stomatolog jakiego dotąd miałem przyjemność poznać. Polecam.

lek. dent. Michał Ganowski

Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam serdecznie:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania