lek.

Michał Duczmal

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Collegium Medicum im Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy. Asystent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatneUsługa: badanie ginekologiczne, wizyta kontrolna

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Godzina wyznaczonego przyjęcia jest godziną wejścia do gabinetu. Pan doktor zaprasza pacjentkę do gabinetu . Od początku stara się zebrać bardzo dokładny wywiad , słucha pacjentki. Badanie dokładne usg, cytologia. Wszystko można załatwić w gabinecie. Duży plus za zaproponowanie odpowiedniej metody antykoncepcji. Wizyta trwa tyle ile wymaga sprawa pacjenta przebiega bezstresowo. Pan doktor wszytko tłumaczy dziękuje za pomoc polecam wszystkim pacjentką,

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sugerując się dobrymi opiniami na temat pana doktora zdecydowaliśmy z mężem by to właśnie pan doktor prowadził naszą dość skomplikowaną ciąże . Dopiero byliśmy na pierwszej wizycie po której jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia pana doktora .Bardzo przemiły człowiek który cierpliwie i przejrzyście wszystko nam wytłumaczył .Właśnie takiego lekarza szukaliśmy . Polecam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatneUsługa: badanie ginekologiczne

  Bylam pozytywnie nastawiona do tej wizyty, czytając wcześniejsze komentarze i nie zawiodłam się. Sympatyczny, otwarty i kompetentny lekarz. Cierpliwie wysłucha, wyjaśni, delikatnie zwróci uwagę. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatneUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo kompetentny, dokładny lekarz. Spokojnie tłumaczy pacjentce przebieg badania i wyniki, pyta czy wszystko jest jasne. Jeśli trzeba wyjaśnia bez pośpiechu i zrozumiałym językiem, bez nadmiaru medycznej terminologii.
  Potwierdzam wcześniejsze opinie, wizyta przebiega bezstresowo, doktor minimalizuje uczucie skrępowania u pacjentki (np. poprzez przykrywanie nagich części ciała).
  Poza tym uśmiechem i poczuciem humoru, zyskuje sympatię już od pierwszego spotkania. Z szacunkiem odnosi się do pacjentki. Wita ją w drzwiach gabinetu i odprowadza po wizycie - nie spotkałam się z tym u żadnego lekarza, przeważnie są zbyt zajęci, żeby podnieść wzrok znad biurka, odpowiadając do widzenia.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u pana doktora pierwszy raz i na pewno nie ostatnio. Swoim uśmiechem i rozmową wprowadza bardzo miłą atmosferę w gabinecie. Podczas wizyty odpowiadał bardzo cierpliwie na wszystkie moje pytanie i wcale się nie gniewał, że mam ich tak dużo :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatneUsługa: badanie ginekologiczne

  Profesjonalne podejscie do pacjenta. Polecam, pan doktor bardzo mily, przebada dokladnie i odpowie w zrozumialy sposob na pytania. Zachecam do wizyty, ktora przebiega bez pospiechu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: Cytologia ginekologiczna

  Lekarz Profesjonalista! Od wejścia szeroko uśmiechnięty, kulturalny i starający się o maksymalne obniżenie stresu pacjentki. Badania wykonane szybko (ale bez pośpiechu), bezboleśnie i z wytłumaczeniem każdej czynności. Po wyjściu z gabinetu miałam odczucie, że Lekarz w pełni zadbał o moją profilaktykę. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty, bardzo polecam każdej kobiecie - a ja na pewno wrócę.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: USG ginekologiczne

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Świetne podejście do pacjenta, od samego początku budzi zaufanie i sympatię. Chętnie odpowiada na zadawane pytania. Wizyta przebiega bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: ciąża

  Fantastyczny kompetentny lekarz. Spokojny, cierpliwy, uśmiechnięty. Prowadzę u doktora ciążę i mogę polecić każdej przyszłej mamie. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości słucha i podejmuje dyskusje nie narzucając na siłę swojego zdania.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie ginekologiczne

  Byłam na wizycie u doktora Michała Duczmala jestem z tej wizyty bardzo bardzo zadowolona jest to lekarz z zamiłowania pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza do pacjenta jest bardzo miły ,kontaktowy ,z poczuciem humoru pogada z pacjentem na każdy temat prowadzi bardzo dokładne badanie zasługuje nie tylko na 5 gwiazdek ale na 10

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Collegium Medicum im Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu.
  Asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy.
  Asystent w Pałuckim Centrum Zdrowia w Żninie.
  Od 1 lipca 2016 przyjmuję w poradni ginekologiczno-położniczej w BARCINIE w godzinach 12-16 w ramach NFZ. Pacjentki, które chciałyby spotkać się prywatnie zapraszam po godzinie 16.
  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  W marcu 2016 złożyłem egzamin i uzyskałem tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.
  Interesuję się nowoczesnym podejściem do zagadnienia porodu naturalnego, laparoskopią ginekologiczną oraz diagnostyką w zakresie radiologii zabiegowej. Posiadam certyfikat w zakresie Ochrony Radiologicznej Pacjenta i wykonuję badania histerosaplingografii.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Collegium Medicum im Rydygiera w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski