lek.

Michał Duczmal

Ginekolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Collegium Medicum im Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy. Asystent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u pana doktora pierwszy raz i na pewno nie ostatnio. Swoim uśmiechem i rozmową wprowadza bardzo miłą atmosferę w gabinecie. Podczas wizyty odpowiadał bardzo cierpliwie na wszystkie moje pytanie i wcale się nie gniewał, że mam ich tak dużo :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatneUsługa: badanie ginekologiczne

  Profesjonalne podejscie do pacjenta. Polecam, pan doktor bardzo mily, przebada dokladnie i odpowie w zrozumialy sposob na pytania. Zachecam do wizyty, ktora przebiega bez pospiechu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: Cytologia ginekologiczna

  Lekarz Profesjonalista! Od wejścia szeroko uśmiechnięty, kulturalny i starający się o maksymalne obniżenie stresu pacjentki. Badania wykonane szybko (ale bez pośpiechu), bezboleśnie i z wytłumaczeniem każdej czynności. Po wyjściu z gabinetu miałam odczucie, że Lekarz w pełni zadbał o moją profilaktykę. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty, bardzo polecam każdej kobiecie - a ja na pewno wrócę.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: USG ginekologiczne

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Świetne podejście do pacjenta, od samego początku budzi zaufanie i sympatię. Chętnie odpowiada na zadawane pytania. Wizyta przebiega bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: ciąża

  Fantastyczny kompetentny lekarz. Spokojny, cierpliwy, uśmiechnięty. Prowadzę u doktora ciążę i mogę polecić każdej przyszłej mamie. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości słucha i podejmuje dyskusje nie narzucając na siłę swojego zdania.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie ginekologiczne

  Byłam na wizycie u doktora Michała Duczmala jestem z tej wizyty bardzo bardzo zadowolona jest to lekarz z zamiłowania pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza do pacjenta jest bardzo miły ,kontaktowy ,z poczuciem humoru pogada z pacjentem na każdy temat prowadzi bardzo dokładne badanie zasługuje nie tylko na 5 gwiazdek ale na 10

 • L
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u P.Doktora.Jeszcze nigdy żaden lekarz nie wytłumaczył mi tak szczegółowo o moich dolegliwosciach.Polecam z całego serca!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie - wizyty prywatneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor rzetelnie podchodzi do problemu, wszystko spokojnie tłumaczy, nie spieszy się. Polecam tego lekarza każdej kobiecie która oczekuje profesjonalnej opieki.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam .Lekarz kompetentny , a do tego miły .Badanie bezbolesne. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia .To moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia u tego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KolossaUsługa: badanie ginekologiczne

  Profesjonalista o dużej wiedzy. Dzięki poczuciu humoru doktora wizyta odbywała się zupełnie bez stresu, czułam się rozluźniona i w dobrych rękach :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Collegium Medicum im Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu.
  Asystent w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy.
  Asystent w Pałuckim Centrum Zdrowia w Żninie.
  Od 1 lipca 2016 przyjmuję w poradni ginekologiczno-położniczej w BARCINIE w godzinach 12-16 w ramach NFZ. Pacjentki, które chciałyby spotkać się prywatnie zapraszam po godzinie 16.
  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  W marcu 2016 złożyłem egzamin i uzyskałem tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.
  Interesuję się nowoczesnym podejściem do zagadnienia porodu naturalnego, laparoskopią ginekologiczną oraz diagnostyką w zakresie radiologii zabiegowej. Posiadam certyfikat w zakresie Ochrony Radiologicznej Pacjenta i wykonuję badania histerosaplingografii.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im Rydygiera w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski