Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
22 273.....

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2006 – 2011 odbywał specjalizację z chirurgii o...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu, Wydział Lekarski


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej


Waflowa 7a, Warszawa

250 zł

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Waflowa 7a

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Waflowa 7a

Dr Charytonowicz to lekarz z wielkim doświadczeniem, wiedzą ale też intuicją. Rozmowa na konsultacji była wyczerpująca i bardzo merytoryczna. Pan Doktor rozwijał wszelkie wątpliwości i w prostu sposób wytłumaczył jakiego efektu mogę się spodziewać.
Zawsze trudno jest podjąć decyzję o operacji, która nie jest prostym zabiegiem i wymaga pełnego zaufania do lekarza. Z Panem Doktorem widzimy się w styczniu, na sali operacyjnej :) Odliczam dni. Wiem, że wybrałam najlepiej :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Waflowa 7a

Wspaniałe i rzeczowe podejście. Wszystko dokładnie wyjaśnione podczas konsultacji. Od razu czuje się pozytywną energię. Pozdrawiam :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37

U doktora byłam na pierwszej wizycie pod koniec lutego 2019 r. Już po wejściu do gabinetu byłam pewna że chcę operować się u doktora Charytanowicza.Doktor wszystko wyjaśnił zobaczył mój problem i mądrze doradził abym postarała się schudnąć 10 kg aby efekt był taki jakiego oczekuje.Pisząc tą opinie mam już 10 kg mniej i na dniach będe chciała umówić się na drugą konsultacje.
Pozdrawiam.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37 konsultacja lekarska

Pan Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , stres przed konsultacją szybko mija. W moim przypadku zaproponował rozwiązanie o jakim sama myślałam , ładnie dobrane implanty.
Zamierzam wrócić do kliniki na operację , ale najpierw chce się upewnić u innych profesjonalistów , aby mieć 100% pewność czy wybrane miejsce jest najodpowiedniejsze. Atmosfera w klinice bardzo przyjemna. Jedyna rzecz jaką wyobrażałam sobie inaczej to to , że doktor bardziej "poprowadzi" rozmowę , ponieważ nie miałam uporządkowanych pytań i momentami czułam się nieco zagubiona. Wiadomo , nie jestem profesjonalistą i nie zawsze wiem o co warto zapytać , ale człowiek z czasem się uczy. Mam przeczucie , że wizyta przed operacją będzie konkretniejsza.
Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam konsultację.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37 operacja

Kilkanaście miesięcy temu doktor przeprowadził u mnie operację powiększenia piersi. Była to dla mnie trudna decyzja, ale dzięki fantastycznej opiece i profesjonalizmowi lekarza (i zespołu kliniki), zabieg przebiegł znakomicie. Opinię wystawiam po długim czasie, przez tych kilkanaście miesięcy nie miałam żadnych powikłań ani dolegliwości, efekt jest lepszy niż mogłam przypuszczać, mogłam też zawsze liczyć na wsparcie i konsultacje. Chciałam po prostu podziękować.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37 konsultacja lekarska

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor doradził jakie jest najlepsze rozwiązanie problemu z jakim przyszłam. Wyczerpująco wytłumaczył na czym będzie polegała operacja. Omówił ewentualne komplikacje. Wobec czego miałam już mało pytań. W razie dodatkowych wątpliwości podał kontakt e-mail i możliwość spotkania się na drugą konsultację w cenie pierwszej. Przemiły specjalista godny polecenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37 powiększanie piersi

Dr Michał Charytonowicz wykonywał u mnie 4 miesiące temu zabieg powiększenia piersi. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak bardzo naturalny efekt został uzyskany na moich piersiach! Nie spodziewałam się, że będę aż tak zadowolona. :) Piersi powiększone były rozmiaru A na rozmiar C implantami anatomicznymi. Piersi z każdym tygodniem kształtują się na coraz ładniejsze i bardziej naturalne. Bardzo zawdzięczam Panu Michałowi to, że doradził mi odpowiedni rozmiar do mojej sylwetki. Z początku chciałam zrobić dość duży biust, ale chirurg przekonał mnie, że do mojej sylwetki bardziej pasować będą implanty średniej wielkości. Dr Charytonowicz to przemiły i bardzo opiekuńczy człowiek. Zarówno po operacji jak i podczas konsultacji czułam, że jestem w rękach profesjonalisty. Lekarz dokładnie opowiedział mi jak przebiegać będzie zabieg i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Ciężko opisać moje zadowolenie, to po prostu spełnienie jednego z największych marzeń. A wnioski: ból trwa tylko przez chwilę, za to satysfakcja jest na całe życie! Dziewczyny, jeśli naprawdę długo marzcie o pięknym biuście, a jedyne co Was powstrzymuje przed decyzją o powiększeniu piersi to strach przed bólem, uwiercie, że nie będziecie nigdy żałować. :) Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Michałowi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37 konsultacja lekarska

Pełen profesjonalizm.
Wspaniałe podejście do pacjenta. Pan Doktor z chęcią odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia każdy najmniejszy krok wykonania zabiegu. Co ważne, jako kobieta muszę napisać nie czułam się ani przez chwilę zawstydzona czy onieśmielona.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37

Miły, kompetentny i rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył. W razie jakichś wątpliwości można napisać maila do Pana doktora, odpowiedź jest bardzo szybka.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37 operacja powiększenia piersi

Miły, kompetentny i rzeczowy lekarz. Na pierwszej wizycie omówił najważniejsze tematy związane z operacją. Na wizycie ustaliliśmy docelowe implanty. Wyszłam z konsultacji z poczuciem, że jestem w dobrych rękach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurgii plastycznej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2006 – 2011 odbywał specjalizację z chirurgii o...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu, Wydział Lekarski

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Chirurgia plastyczna

Staże

  • Staż w Akademikliniken, Sztokholm, Szwecja.
  • Staż w Villa Bella Clinic, Salo, Włochy.
  • Staż specjalizacyjny we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.
Zobacz więcejZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)