dr n. med.

Michał Brzewski

Radiolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 931 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doświadczony lekarz radiolog. Pracuje 30 lat w szpitalach dziecięcych i szpitalach dla dorosłych. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG piersi

  Jedyny lekar ktory po 3 innych usg postawil trafna diagnoze. Badanie przebieglo szybko, lekarz byl zdecydowany i pewien swojej opinii. Widac ogromna wiedze i doswiadczenie a do tego ludzkie przyjemne podejscie do pacjenta. Dziekuje.

 • P
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG

  Świetny specjalista, najpierw chodziłam z dziećmi (polecono mi tego lekarza w szpitalu, gdzie rodziłam dzieci), teraz sama skorzystałam z usg. Doktor doskonale zna się na rzeczy, powiedział co dalej, jaka dalsza diagnostyka jest zalecana. U dzieci badanie robi szybko i bardzo sprawnie. Uśmiechnięty i sympatyczny, odpowiada na wszystkie pytania. Badanie robi w ciszy i skupieniu (niektórzy lekarze opowiadają co widzą, ten lekarz tak nie robi). Bardzo polecam!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, ktory nie owija w bawelne. Bardzo konkretny, z ogromna wiedza i rewelacyjnym sposobem komunikacji. Jak bedzie taka potrzeba to na pewno powroce.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, badanie przeprowadził szybko i sprawnie co przy małym pacjencie jest niezwykle ważne. Opisał co i jak . polecam

 • N
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: wodniak jąder

  Badanie i wizyta przebiegła bardzo sprawnie i rzeczowo.
  Pełna informacja z badania, badanie przeprowadzone szybko ale i dokladnie.Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zdrowie Piaseczna Sp. z o.o.Usługa: USG

  Badanie przebiegało szybko i sprawnie. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Poprosił o poprzednie badania (wykonywane w innej klinice) w celu dokonania analizy ewentualnych zmian. Chętnie dodam, że bardzo miła obsługa pielęgniarka. Wrócę za rok

 • E
  Lokalizacja: Zdrowie Piaseczna Sp. z o.o.Usługa: USG

  Konkretny, sympatyczny i miły lekarz. Badanie odbyło się sprawnie i szybko, wszystko zostało mi wytłumaczone jako matce. Podejście lekarza do dzieci - ok. Do tego wiedza i kompetencja - zdecydowanie polecam. Dodam, że zrobił badanie usg doppler mojej 12-letniej przepływu żyły oraz skurczu mięśnia twarzy, które były po przeszczepie z nogi. Pana doktora polecił inny lekarz. Tego badania mojej córce nie chcieli zrobić inni radiolorzy, do których dzwoniłam, tylko zgodził się p. dr Michał Brzewski. Cieszę się, że mojej córce pomógł. Dalej będę jeździć z córką do pana doktora na badanie USG doppler aż ze śląska.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: podejrzenie AML w poprzednich badaniach

  Badanie bardzo dokładne. Doktor przebadał syna z każdej strony, w ułożeniu na plecach i brzuchu. Rozwiał nasze wątpliwości co do występowania schorzenia.

 • A
  Lokalizacja: Zdrowie Piaseczna Sp. z o.o.Usługa: USG tarczycy

  Szybko, sprawnie, rzetelnie, lekarz wzbudza zaufanie, mimo bardzo krótkiej wizyty, wszystko wyjasnione

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zdrowie Piaseczna Sp. z o.o.Usługa: USG tarczycy

  Sympatyczny, dowcipny, ale kompetentny i rzeczowy - nie poprzestaje na swojej roli radiologa, zawsze doda nieco od siebie interpretując wynik, nie trzeba się prosić - to ważne, bo często to co jest napisane słabo dociera do czytelnika, nie każdy jest lekarzem.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje