Umów wizytę 2279 odwiedzin w ciągu 30 dni

# Umów 1. wizytę (konsultacje) z rabatem -20%. # Jeśli żadna z godzin dostępnych w kalendarzu nie jest satysfakcjonująca, proszę o kontakt: http://mateusz-czarnecki.pl/zapisz-sie/ #… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • # Umów 1. wizytę (konsultacje) z rabatem -20%.

  # Jeśli żadna z godzin dostępnych w kalendarzu nie jest satysfakcjonująca, proszę o kontakt: http://mateusz-czarnecki.pl/zapisz-sie/

  # Właśnie trwa nabór do Interpersonalnej Grupy Terapeutycznej na którą serdecznie zapraszam (więcej: http://mateusz-czarnecki.pl/grupa/ ). Wszystkie dostępne w kalendarzu wizyty dotyczą na chwilę obecną rozmów kwalifikacyjnych do tej grupy. Planowany start grupy to luty 2018.

  --

  Poszukujesz psychoterapeuty, jak więc rozumiem, jakaś część Ciebie ma nadzieję na poprawę sytuacji w której się znalazłeś. Jest to dobry moment do podjęcia pracy psychoterapeutycznej. Będę zaszczycony, jeśli będę mógł Tobie w niej towarzyszyć, pomagać i wspólnie z Tobą cieszyć się z poprawy.

  Więcej informacji o prowadzonej przeze mnie terapii i o mnie znajdziesz na stronie:
  http://mateusz-czarnecki.pl/psychoterapia-warszawa/

  --

  Terminy dostępne na ZnanyLekarz.pl dotyczą pierwszych konsultacji do prowadzonej przeze mnie psychoterapii indywidualnej, grupowej oraz psychoterapii indywidualnej w prowadzonym przeze mnie Ośrodku Psychoterapii na ul. Mokotowskiej 23/8 w Warszawie. W sytuacji w której w danym momencie nie będę miał wolnego miejsca na odpowiedniej długości proces terapeutyczny ze mną, zapewniam dobór i miejsce u jednego z zaufanych, cenionych przeze mnie psychoterapeutów/psychologów z którymi współpracuję w ramach wyżej wymienionego Ośrodka ( http://mateusz-czarnecki.pl/zespol/ )

  --

  Na chwilę obecną [19/01/2018] zapisy na pierwszą wizytę / konsultację na ZnanyLekarz.pl dotyczą kwalifikacji albo do prowadzonej przeze mnie grupy terapeutycznej (psychoterapia grupowa) albo kwalifikacji do psychoterapii indywidualnej, ale prowadzonej przez jednego z psychoterapeutów/psychologów z którymi współpracuję w założonym przeze mnie Ośrodku Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na Mokotowskiej 23/8 w Warszawie.

  --

  Sesje terapii indywidualnej oraz konsultacje wstępne (pierwsza wizyta) trwają 50 minut.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prowadzona przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w tracie szkolenia certyfikacyjnego
 • Studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par

Publikacje

 • Książka "Otwórz oczy, zaraz świt" (AL REVES, 2014)
 • Co jakiś czas goszczę w mediach, do tej pory m.in. w: Dzień Dobry TVN, TVN Meteo Active, TVP, TVP INFO, TVP POLONIA, RMF FM, Radiu Zet, Radiu Kolor, Polskim Radiu Dzieciom, magazynie SENS.

Nagrody i wyróżnienia

 • "SPECJALISTA PRZYJAZNY PACJENTOM 2017", certyfikat jakości przyznawany przez portal ZnanyLekarz.pl na podstawie opinii pacjentów

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz CzarneckiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Byłam raz, niestety wizyty nie trwają nawet pełnych 50 minut, wszystko odbywa się tak aby w jak najkrótszym czasie odbyć jak najwięcej wizyt. Można poczuć się źle jeżeli ktoś w połowie zdania kończy spotkanie tylko dlatego że ma już zaraz kolejne.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz CzarneckiUsługa: pierwsza wizyta - dni robocze (dotyczy: psychoterapii indywidualnej oraz kwalifikacji do interpersonalnej grupy terapeutycznej)

  Była to moja pierwsza wizyta, bałam się ze zniechęci mnie ona do psychologów, natomiast jestem mile zaskoczona. Pan Mateusz jest niezwykle ciepłym, cierpliwym i sympatycznym człowiekiem. Wysłuchał wszystkiego i jeśli było trzeba to dopytał szczegółowo. Naprawdę polecam serdecznie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Mateusz jest bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Zawsze wysłucha i doradzi jak najlepsze rozwiązanie.
  Szczerze polecam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz CzarneckiUsługa: psychoterapia indywidualna - pierwsza wizyta (RABAT -20%)

  Polecam pana Mateusza! to profesjonalista. Osoba, ktora umie i chce wysłuchać. Każdą sesje traktowałam jak lekcje, z której czerpie do dzisiaj...Dzięki odbytym sesjom żyje mi się o wiele lżej-bez zbędnego obciążenia, które przytłaczalo mnie zanim trafiłam do Pana Mateusza.

 • K

  Pozytywne opinie o współpracy z Mateuszem to nie przypadek. Także w wg mnie to znakomity specjalista, który przede wszystkim słucha, szuka rozwiązań, ale nigdy się nie narzuca. Proces terapii jest ustrukturyzowany, zasady jasne, a relacja szczera i od samego początku daje możliwość otwarcia. Decyzja o rozpoczęciu terapii była trafiona i bardzo się cieszę, że Mateusz potrafił mi pomóc. Polecam.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Krótko opiszę efekty terapii z Panem Mateuszem: zwiększyłem dochód dwukrotnie, prawie zniknęły napady lęku a jak nawet są to nie przeszkadzają, poprawa związku i relacji z bliskimi, i poprawa samooceny :)

  Generalnie jest najlepszym specjalistą do pracy z ludźmi którzy nie mogą znaleść wyjścia z trudnych sytuacji.

  Gorąco polecam osobom którzy jeszcze nigdy nie były u psychologa!

  Dziękuję Panie Mateuszu.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Myśl o konieczności terapii z psychologiem dojrzewała we mnie 2-3 lata. W ostatniej fazie, kiedy trudno mi było poradzić sobie ze swoimi problemami rozpocząłem poszukiwania osoby, która mi pomoże. Na początku myślałem o współpracy z kobietą, gdyż utożsamiałem, iż będzie to dla mnie łatwiejsze. Zwierzanie się ze swoich głęboko ukrytych problemów do faceta - to było dla mnie nierealne. Przypadkowo znalazłem ogłoszenie Mateusza i trochę dla przekory postanowiłem spróbować. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że to była dobra decyzja. Mateusz słucha, jest stonowany, jest bardzo uważnym obserwatorem i wyciąga bardzo trafne wnioski. Jest zawsze przygotowany do sesji. Poza tym jest bardzo ciekawą osobą, z która człowiek zwyczajnie dobrze się czuje.
  Terapię zakończyłem z sukcesem. Wczoraj zrobiliśmy podsumowanie i dotarło do mnie jak długą drogę przeszedłem. Poukładałem w swoim życiu bałagan i żyje mi się zdecydowanie łatwiej. Mateusz miał w tym bardzo duży wkład.
  Michał

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz CzarneckiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam Mateusza. Terapia bardzo mi pomogła. Mateusz jest terapeutą z którym łatwo nawiązać swobodny kontakt, skupionym na pacjencie, nienarzucającym się, opanowanym i wykazującym się dużą empatią.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Terapia z panem Mateuszem poprawia jakość życia. Pomógł on mi odkryć wewnętrzne zasoby, dzięki czemu wiem, że mogę stawić czoła wszystkim wydarzeniom, które mnie czekają. Pan Mateusz nie doszukuje się w nas defektów czy dysfunkcjonalnych zachować, tylko daje poczucie, że widzi w nas ogromny potencjał. Po każdym spotkaniu ma się poczucie, że szczęście jest coraz bliżej.
  Pan Mateusz jest terapeutą, który pomaga przygotować się do szczęśliwego życia :)

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Spotykam się z Mateuszem od pewnego czasu i jestem przeszczęśliwy, że na psychoterapię trafiłem właśnie do Niego. Mateusz jest gruntownie przygotowanym, wykształconym i kompetentnym specjalistą z dużym doświadczeniem zawodowym i życiowym, a jednocześnie bardzo empatycznym, ciepłym i zaangażowanym człowiekiem, który na pierwszym miejscu bezwzględnie stawia dobro, komfort i korzyść pacjenta. Podczas rozmów z Mateuszem ma się wrażenie, że rozmawia się z dobrym i życzliwym człowiekiem, a nie bezdusznym lekarzem. Bardzo sprawnie i pomysłowo pomaga w odkryciu problemów siedzących w człowieku, podsuwa rozwiązania i rady oraz w doskonały sposób poprawia samopoczucie i wspólnie z pacjentem rozwiązuje problemy. Nasza relacja bardzo szybko przeszła na partnerską, dzięki czemu na cotygodniową wizytę czekam z niecierpliwością, bo wiem że na 100% kolejna sesja mnie wzbogaci oraz rozwinie jako człowieka. Mateusz doskonale łączy też psychoterapię nastawioną na usuwanie problemów z coachingiem pomagającym lepiej wykorzystać swoją własną siłę i potencjał, a ja z każdym miesiącem terapii widzę coraz większe zmiany na lepsze.
  Również strona techniczna jest absolutnie fachowa - ładny i klimatyczny gabinet w wygodnej lokalizacji sprawia że czuje się jak w domu, nigdy nie czekałem ani minuty na spotkanie, zawsze czuję się słuchany, a podczas sesji Mateusz jest w 100% skupiony na pacjencie i jego potrzebach. Polecam z całego serca i życzę samych sukcesów w terapii. :)